Bitcoin Forum
May 17, 2024, 12:39:50 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: Btc ya da alt coin alacaklar için tavsiyeler  (Read 483 times)
ahmetcan1
Jr. Member
*

Activity: 266
Merit: 1

View Profile WWW
January 26, 2019, 08:11:19 PM

Güzel yazmışsın amaç btc miktarını arttırmak.Ama ileri de ne olur Btc'nin tahtı sallanır mı.Sallanabilir Eth bu potansiyele sahip.Zamana ayak uyduramayan herşey yenilir bir gün.

Oracolcoin XOR         
nrttngnbz
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 2

View Profile WWW
January 27, 2019, 05:44:37 PM

Boşuna konuşuyoruz arkadaşlar her coin düşer çıkar majör coin sayımızı arttırıp beklemekten başka yapabileceğimiz bir şey yok.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
January 29, 2019, 11:41:47 AM

Güzel bir anlatım olmuş aslında. Doğadan ve ayıların davranışlarından ders almak lazım.
Kendimce ben de şu tavsiyeleri vermek isterim:

1. Yükselişe başlamış ya da yükselişinin ortalarına gelmiş bir coini almak çoğu zaman hata olacaktır. Her an çakılma potansiyeli taşır.
2. Sinyal grupları, bir coini yükseltmek için manipülasyon yapıp pek çok kişiyi ekmeğinden edebilir.
3. Herhangi bir fenomenin, önceden demiş olduğu birkaç tüyosu tuttu diye körükörüne dediklerine uymamak lazım.
4. Bu piyasa klasik borsalar kadar öngörülebilir değildir. Grafikler çoğu zaman çalışmaz. Bazen balinalar bile ortama yön veremezler.
5. Bir coini satmadığınız sürece zarar etmiş sayılmazsınız. Bu sadece suni bir zarardır, psikolojinizi bozmayın.
6. Başka bir coine girmek için elinizdekileri satmak istediğinizde risk faktörünü iyi değerlendirin. Pek çok kişi birkaç kez bunu yaptığında elindekileri sıfırlıyor.
7. Kendinizi ve kararlarınızı ödüllendirmek için arada sırada nakite geçip keyfini çıkartmak lazım.
ForceDeltN
Jr. Member
*

Activity: 210

View Profile WWW
January 29, 2019, 04:32:46 PM

Benim tavsiyem düşüşün bittiğini düşündüğünüzde yatırım yapmaya başlayın.Çünkü sonra düşüş devam ederse aldığınız yatırım tekrardan erimeye başlar.

HARA │ Empowering billions through data one byte at a time
Asber
Full Member

Activity: 938
Merit: 115

View Profile
January 29, 2019, 06:52:01 PM

Anlatımınız çok güzeldi. Tasvirler birebir uyuyor. Tabi herkes bu süreçlerden ya geçmiş ya da geçecektir.Her işte olduğu gibi bu piyasada da tecrübe çok değerlidir.
kartepe
Full Member

Activity: 490
Merit: 104

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
January 29, 2019, 07:45:15 PM

Mesela şuan için hor hor diye ses çıkaran npxs var. bence ses çıkara çıkara gidecek. ben o trene bindim. ama ineceğim durağı biliyorum.  ytd bu benim şahsi fikrim.

Aqualung89
Hero Member

Activity: 1666
Merit: 529

View Profile
January 29, 2019, 07:51:08 PM

Zaten birilerinin Gazı ile bir coin alma veya birilerinin gazı ile bir şey yapmaya kalkışmak o zaman işte bizim gazımızı alırlar demek oluyor.

Bazen kendi ihtiyaçlarımızı nasıl kendimiz görüyor ise o şekilde kendi coinimizi de kendimiz bulup neye karar vereceğimiz bilmemiz lazım.
yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
January 29, 2019, 10:31:05 PM

Pundix Treni kalmak üzere yukarıdaki arkadaşın dediği gibi.Baskıyı kırmayı başarıyor yavaş yavaş önü açık görünüyor.Tabi bir çok coine nereden girip nereden çıkmayı bilmek gerekir.Bazen kısa vade olarak terketmekte gerekir.Duygusal yaklaşıldığında zarar etmek kaçınılmaz oluyor.
matador1903
Member
**

Activity: 182
Merit: 10

View Profile
January 30, 2019, 11:36:57 AM

Yatırım yapmak için ideal bir zamandayız bence yüklü miktarda yatırım yapıp uzun vadeli beklemek en doğrusu şu anda bilemeyiz belkide bu seviyelere bir daha inmeyecek belki daha da aşağı inecek bilemeyiz
pelimies
Member
**

Activity: 605
Merit: 11

BNBTiger ! Fierce. firm. Victory.

View Profile WWW
January 30, 2019, 01:26:19 PM

Evet zamanlar hata yaparak bu piyasada pişenler oldu yeni girenlerse heyecanla yanlış işler yaptı başlangıcta bende öyleydim fakat artık sadece tok alıcı tok satıcıyım!

exturudere
Member
**

Activity: 612

View Profile WWW
January 30, 2019, 02:58:05 PM

Bu piyasada 1 senede ögrendigin nedir diye sorarsan tek bir şey söyleyebilirim: Sabır.
Tabi bu sabır işi genlerden dolayı biz Türk'leri biraz zorluyor tezcanlı bir millet oldugumuz için her sey hemen olsun istiyoruz. Bu yüzdendir ki bu piyasada yine en çok kaybeden bizim millettir diye düsünmeden edemiyorum. Tabi bununla ilgili istatistik bir veri yok ama gerek forumda gerek telegramda yazılanlara bakılırsa durum bu maalesef.
coinbergh
Member
**

Activity: 532
Merit: 29

View Profile
January 30, 2019, 03:17:37 PM

Birkaç tavsiye de ben vereyim.

- Pump gruplarından uzak durun. Siz kar edeceğim sanırsınız, malı elinize verirler ve sonuçta zarar ederek çıkarsınız.
- Hali hazırda yükselmiş bir coine girmek risklidir. Başka fırsatları bekleyin.
- Ve en önemlisi başkasının sözüyle hareket etmeyin. Kendi araştırmanızı yapıp ona göre hareket edin.
Dyatrev
Sr. Member

Activity: 980
Merit: 257

View Profile
January 30, 2019, 03:40:51 PM

Kendini tecrübeli sanan ayılardan daha da tecrübeli ayılar vardır her zaman. Ne kadar tecrübeli olursan ol bu piyasa adamı çok rahat terste bırakabilir. Ben bu işi yaparım biliyorum deyipte her şeye atlamamak lazım.
Xday123
Member
**

Activity: 490
Merit: 16

View Profile
January 30, 2019, 05:05:26 PM

Birkaç tavsiye de ben vereyim.

- Pump gruplarından uzak durun. Siz kar edeceğim sanırsınız, malı elinize verirler ve sonuçta zarar ederek çıkarsınız.
- Hali hazırda yükselmiş bir coine girmek risklidir. Başka fırsatları bekleyin.
- Ve en önemlisi başkasının sözüyle hareket etmeyin. Kendi araştırmanızı yapıp ona göre hareket edin.

Biz burada ne dersek diyelim yine bildiklerini okuyacaklar maalesef o yüzden pekte kendimizi yırtmaya gerek Yok bırakalım tecrübe denen şeyi yaşayarak edinsinler  Grin
cannbola
Jr. Member
*

Activity: 462

View Profile WWW
January 31, 2019, 04:29:53 PM

eğer bu piyasaya güveniyorsanız, gelecek görüyorsanız bu piyasaya girmek için fiyatlar hiç olamayacağı kadar iyi seviyedeler.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
ozlemt4296
Member
**

Activity: 350

CAT.EX Exchange

View Profile
January 31, 2019, 08:27:51 PM

öncelikle kısa mı uzun vadeli mi yatırım yapacaklarına karar vermeleri lazım ve kendileri araştırması lazım güvenilir kişilerin dışında kimsenin dediğine kulak asmadan işlemlerini yapsınlar

storm06
Jr. Member
*

Activity: 308

View Profile WWW
February 01, 2019, 06:50:06 PM

Ben uzun vadeye inanmıyorum kripto para da. Ciddi kar ettiğini düşünüyorsan çekeceksin parayı, yoksa illa zamanı gelince düşüyor. Geleceği olan 8-10 kripto parayı hariç tutuyorum. Gelecekte Bitcoin'den daha fazla kullanılacaklarına inanıyorum.

HARA │ Empowering billions through data one byte at a time
WhiteArmy
Jr. Member
*

Activity: 238

View Profile WWW
February 01, 2019, 07:13:32 PM

Panik satışları yaparak elinizdekileri eritmeniz mümkün.Bu yüzden kısa süreli değilde yaptığınız yatırımı uzun süreli olarak düşünmeniz gerekiyor.
adempostaci
Member
**

Activity: 518

View Profile WWW
February 01, 2019, 08:56:25 PM

Çok güzel açıklamışsınız gerçekten yeni başlayanların forumda ne var yok takip eder ama biraz karmaşık gelir. Al sat işlemlerini yeni başladığı için kolay gibi gözükür ama bir bakmışsın saniyeler ile kaybetmişsin
PinkBlue
Full Member

Activity: 616
Merit: 100

View Profile
February 01, 2019, 09:01:43 PM

Bence herkes beklemede yatırım yapan yaptı. Yapmayan daha düşer mantığı ile beklemede. Şuan herkes sessiz piyasayı takip ediyor ufak bir yükselişte herkes harekete geçecek. Alımlar başlayacak.
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: