Bitcoin Forum
June 18, 2024, 07:10:08 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: Bu Hafta %50'den Fazla Artan 4 Kripto Para  (Read 610 times)
freim
Member
**

Activity: 462
Merit: 42

View Profile
February 01, 2019, 08:48:51 PM

bunların arasında pundix de sayılabilir bi ara iyi gitti sonra bir duraksama falan oldu geri geldi ama yüzde 50 den fazla gitti bana göre paylaşım için teşekkürler.
ForceDeltN
Jr. Member
*

Activity: 210
Merit: 2

View Profile WWW
February 02, 2019, 11:00:03 AM

HOLO çok iyi bir yükseliş yaptı.Kimse bu piyasada bu kadar yükseliş yapacağını sanırım düşünmüyordu.Çantasında HOLO Tutanlar kazanmaya devam etti  Smiley

HARA │ Empowering billions through data one byte at a time
tufan01
Jr. Member
*

Activity: 280
Merit: 1

View Profile WWW
February 02, 2019, 07:05:22 PM

Holo iyi yol aldı.Hala da yukarılara patinaj yapıyor.Gider mi gitmez mi bilinmez ama şu ana kadar yatırımcısına iyi kazandırdı.Pundix ne zaman kalkışa geçer belli değil ama eli kulağında.Her an fırlayabilir.

r e c k o o n             ONE STOP SHOPPING APP
Global Shopping Platform (https://ieo.reckoon.com/)
[[[[[[
matador1903
Member
**

Activity: 182
Merit: 10

View Profile
February 08, 2019, 06:36:05 PM

Artanlara baktığımız zaman hep en düşük satoşhili coinler bunlar balinaların bir hamlesi olarak düşünebiliriz bir tesadüf olamaz
freim
Member
**

Activity: 462

View Profile
February 08, 2019, 07:19:25 PM

aynen ya bu coinlerin arasından ben sadece hot coini takip ediyordum o çok yükseldi de diğer coinlerden haberdar değildim onları da bir araştıracağım şimdi neymiş bakalım niye aarrtmış
pokeviktor
Sr. Member

Activity: 562
Merit: 251

ALCEDO

View Profile
February 09, 2019, 06:09:26 PM

Holo (HOT) ile ilgili ne zaman patlama yapacak fikrine sahiptim ve biraz alım yapmıştım Binance hesabımdan küçükte olsa para kazandırdı. %50 yükseliş gayet güzel ayı marketi etrafı üşütmüş halde yolumuzu tayin ederken diyorum herkese bol kazançlar.

██
      ████
     ██████
    ███████
    ████████
    █████████
    ██████████    ███████
    ███████████ █████  ████
     ███████████████████████████
      ██████████████████
       ████████████████
     ████████████████
  █████████████████████
█████████████████████████
  █████████ ██████████████
    █████     ██████████████
      ██        ███████████████
                   ██████████████
                      █████████

████████████████████████████████████
████████████████████████████████████
|Making Cryptocurrencies
Accessible
For Everyone!
| |
Website
Twitter
Facebook

ANN
Bounty
Telegram

ozlemt4296
Member
**

Activity: 350

CAT.EX Exchange

View Profile
February 09, 2019, 10:36:20 PM

Hiç beklenmeyen coinlerden inanılmaz ataklar geldi ve x3  x4 yapanlar bile oldu eski sağlam projeli coinlerin çoğu yerinden saydı

Elysio
Full Member

Activity: 658
Merit: 153

View Profile
February 09, 2019, 11:46:21 PM

Artışın hiç bir sebebi bulunmuyor kimselerde bilmiyor bu market neden artıyor 1 saatte markete 20milyar dolar soktu adamla valla iyi iş yapıyolar istedikleri giib oynamaya devam ediyolar marketle düşüreceklerdir bence marketi tekrar
ksteve96
Full Member

Activity: 624
Merit: 125

alcedoplatform.com

View Profile WWW
February 20, 2019, 11:41:23 PM

Market 1 yıl önce neden total 820 milyar USD oranına ulaştı onuda bilen yok piyasada mantık aramayın pazarda normal yükselişler yanında beklenti ile yükselme var kamuoyu büyüme beklentisine girdikten sonra pazarın büyümesini kimse durduramaz.

𝗔𝗟𝗖𝗘𝗗𝗢  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   Making Cryptocurrencies Accessible For Everyone!         Made in
██████████████████████████████████████████       GERMANY
     𝗔𝗡𝗡     𝗪𝗵𝗶𝘁𝗲𝗽𝗮𝗽𝗲𝗿     𝗙𝗮𝗰𝗲𝗯𝗼𝗼𝗸     𝗧𝘄𝗶𝘁𝘁𝗲𝗿     𝗠𝗲𝗱𝗶𝘂𝗺     𝗕𝗼𝘂𝗻𝘁𝘆     𝗧𝗲𝗹𝗲𝗴𝗿𝗮𝗺              🇩🇪 🇩🇪 🇩🇪
yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
February 21, 2019, 07:54:44 AM

markete para girdikçe beklentisi olan coinlerde yüzde 50 artış çok rahat göreceğiz.X2-X3 gibi rakamlara bile bir iki günde ulaşılacaktır.Yeter ki markete para girişleri artsın.Şu anda güzel artışlar görebiliriz.Btc'nin artması altcoinlere güven getirecek ve Btc'den sonra dönüş altlara olacaktır.Dikkatle takip etmek gerekir.
BlackRed21
Member
**

Activity: 228

View Profile WWW
February 21, 2019, 01:31:30 PM

Her hafta hatta her gün birileri artacak birileri düşecektir. Burada balinaların etkisi ve rolü çok büyük. Piyasayı bile çok rahat belirleyebiliyorlar.
Ayrıca tam terside söz konusu, %50 den fazla değeri düşenler şeklinde konuda açılabilir. Geçen gün binance delist haberi yayınlar yayınlamaz o 5 tokenin başına neler geldi hep birlikte izledik. Yani özetle piyasayı büyük oyuncular belirliyor.

● ●   CATEX.io   ● ●
|    |  Transaction Mining Exchange  |    |
(((((((  TRADE NOW  )))))))
nihattbolatt
Jr. Member
*

Activity: 490
Merit: 4

View Profile WWW
February 21, 2019, 01:50:18 PM

Coinlerin her birinin özel balinası var. Genel yükselişler harici bu iniş çıkışları onlar belirlliyor vugün holo olur yarın başka bir şey ama asıl sebep bu balinalar.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
Nuxxorcoin
Member
**

Activity: 332
Merit: 22

Turkish Translator

View Profile
February 23, 2019, 03:38:27 PM

Holo treni kaçtı, daha sonra storija aynı yükselişi gerçekleştirdi. Bu haberleri önceden tahmin etmek çok zor illa ki sebepleri var fakat genelde bizim haberimiz olmuyor. Haberi daha önceden alanlar da katlıyor doğal olarak.
janocuk
Jr. Member
*

Activity: 532
Merit: 6

View Profile
March 12, 2019, 10:41:22 AM

bazı haberleri erken alanlar parasını cidden katlıyor. haber bize gelene kadar coin fiyatlanmış, uçmuş oluyor. bakakalıyoruz giden geminin ardından. hatta bir kısmımız fomoya kapılıp düşen asansöre biniyor. bu işler böyle. biz ne yazık ki figüranız kripto aleminde. koyduğumuz üç beş doların çöp olmaması için dua eder haldeyiz. artık para kazanmak cidden zor.
Gocu
Member
**

Activity: 302
Merit: 12

View Profile
March 12, 2019, 11:16:34 AM

Holoya güven çok fazla. Geleceğin platformu deniyor. Herkes çok yakından takip ediyor. 8 sat iken al dediler almadım. Pişman oldum.
barslanhan
Member
**

Activity: 658

Graphic Designer

View Profile WWW
March 12, 2019, 01:58:35 PM

Holoya güven çok fazla. Geleceğin platformu deniyor. Herkes çok yakından takip ediyor. 8 sat iken al dediler almadım. Pişman oldum.

9 sat iken aldığım ama aşık olmadığım bir coin kendisi.. Zira yol haritalarına hiç sadık değiller ve ekip durmadan bir şeyleri erteliyor. Ha kazandık mı x4 yaptık ama hepimiz x100 filan bekliyoruz ya millet olarak bir coinden. O anlamda hayal kırıklığı kendisi. Derdime bak hele.. Allah başka dert vermesin.. Amin kardeşim (Cümleten şizofren olduk)
Bthd
Legendary
*

Activity: 2282
Merit: 2585

Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks

View Profile WWW
March 12, 2019, 02:38:59 PM

Bu hafta pumplanmayan kalmadı sanırım grs, xzc, via.. Aynı geçtiğimiz senenin şubatındaki etkinlikler var umarım sonu da aynı olmaz. Buradan katladıkları btc'leri kafamıza kafamıza çakmazlar umarım.

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
March 12, 2019, 03:07:48 PM

Son aylardan beni en çok şaşırtan token HOT. 130 milyarlık sirkülasyon adedi olmasına rağmen ilginç yükselişler yapabiliyor. Bu miktardaki tokenlerin manevra kabilyeti çoğunlukla zayıf olur. Zaten ilk 100'de birkaç tane var benzerlerinden. Birkaç hafta önce 0,0005 dolarken, birkaç hafta sonra 5X yapabiliyor. Binance'ye girdikten sonra önü açıldı.
ripplecanavari
Member
**

Activity: 630
Merit: 37

View Profile
March 12, 2019, 08:24:58 PM

binance de haftayı geçtim günde minimum 3-5 token coin zaten yüzde 50-60 artıyor
dodocum
Member
**

Activity: 560
Merit: 16

View Profile WWW
March 12, 2019, 08:30:55 PM

Groestlcoin malumunuz yaptığı %200 ile sanırım hepsini dövdü bu hafta Smiley  Sadece bir tweet ile "https://twitter.com/GroestlcoinTeam/status/1105078804236636160"

Aynı anlaşmayı yapan Zcoin'de %100 yaptı bugün "https://twitter.com/zcoinofficial/status/1105450485262168064"

Bakalım yeni kart sahipleri kimler olacak  Smiley
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  

Jump to: