Bitcoin Forum
May 10, 2024, 07:25:11 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: bitforex borsası yardım edebilrmisiniz?  (Read 226 times)
Neyzen_06 (OP)
Newbie
*

Activity: 99
Merit: 0

View Profile
January 26, 2019, 05:10:29 PM

arkadaşlar merhaba, bitforex borsasında bir miktar param var. numara taşıma dolayısıyla hesabıma giriş sms alamıyorum. telegram sayfasından destek istedim benden verdikleri bir depozit adresine 0,2 eth göndermem gerektiğini sorunumu çözdüklerinde geri iade edeceklerini yazdılar. güvenemedim. dolandırıcılık girişimi gibi geldi bana. mail attım maile cevap vermediler ama telegram sayfasından hemen cevap veriyorlar nasıl iş anlamadım. bir de bana bir bağlantı gönderdiler o bağlantıya tıkladığımda kullanıcı adı ve şifremi istiyor, buraya girince bir barkod çıkacak barkodu okut kodu bize bildir falan yazdılar, güvenemedim açıkcası, nasıl hesabıma giriş yapacağım bilemedim...tecrübesi olan arkadaş yardımcı olursa memnun olurum
1715369111
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715369111
Reply with quote  #2

1715369111
Report to moderator
1715369111
Hero Member
*

Ignore
1715369111
Reply with quote  #2

1715369111
Report to moderator
Activity + Trust + Earned Merit == The Most Recognized Users on Bitcointalk
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715369111
Hero Member
*

Ignore
1715369111
Reply with quote  #2

1715369111
Report to moderator
enfarktus
Full Member

Activity: 980
Merit: 152

View Profile
January 26, 2019, 05:18:50 PM

Maille ya da telegram ile uğraşacağınıza, siteye girişte sağ tarafta kulaklık simgesiyle gösterilen müşteri hizmetleri sekmesine tıklayarak online yardımdan destek isteyin. Eminim ki sms girişi deaktif edip maille giriş yapmanıza izin vereceklerdir. Diğer türlü kimseye şifrenizi vermenizi tavsiye etmem.
hisarardi
Member
**

Activity: 532
Merit: 12

View Profile
January 26, 2019, 05:31:42 PM

arkadaşlar merhaba, bitforex borsasında bir miktar param var. numara taşıma dolayısıyla hesabıma giriş sms alamıyorum. telegram sayfasından destek istedim benden verdikleri bir depozit adresine 0,2 eth göndermem gerektiğini sorunumu çözdüklerinde geri iade edeceklerini yazdılar. güvenemedim. dolandırıcılık girişimi gibi geldi bana. mail attım maile cevap vermediler ama telegram sayfasından hemen cevap veriyorlar nasıl iş anlamadım. bir de bana bir bağlantı gönderdiler o bağlantıya tıkladığımda kullanıcı adı ve şifremi istiyor, buraya girince bir barkod çıkacak barkodu okut kodu bize bildir falan yazdılar, güvenemedim açıkcası, nasıl hesabıma giriş yapacağım bilemedim...tecrübesi olan arkadaş yardımcı olursa memnun olurum

Telegramda yardım edecek kişiye sakin güvenme. Telegram sayfalarında dolaşan bir sürü pic var soygun için. Akla gelmedik hile hurda işler var. Benimde daha önce böyle birşey oldu. Adab imzasindaydim imzadan çıkmak istedim. Hakkım ölmesin diye. Bana 5 ethereum yolla dedi birisi. uzatmayalım meseleyi verme sakın.

Face                       Insta                                              MEETING THE CHALLENGES OF SCALING,
     book       Twit         gram         ⟹ Ethereum Basic ⟸               FEE OPTIMIZATION   
               ter                                                                             AND EFFICIENCY
coinbergh
Member
**

Activity: 532
Merit: 29

View Profile
January 26, 2019, 06:57:59 PM

Bitforex borsası hakkında bilgim yok fakat telegram gruplarında sırf bu tarz işler için bulunan ve herhangi biri yardım istediğinde "customer support" isimli hesaplardan yazan adamlar var.

Bunlar ya hesabınızı onaylamak adına ethereum isterler, ya da borsa giriş bilgilerinizi isterler. En güzeli telegram'daki adminlerden sorunun çözüm yolunu öğrenmek ve ona göre hareket etmek. Adminlerden başka yazan olursa direkt olarak report edip engelleyin hocam.
huseyin15
Member
**

Activity: 1106
Merit: 25

View Profile
January 26, 2019, 07:14:44 PM

hocam sakın ha telegramdan verilen cevaplara asla itibar etme. milleti dolandırmak için ellerinde geleni yapanlar var. dikkatli olun.
phoneiX
Jr. Member
*

Activity: 392
Merit: 4

View Profile WWW
January 26, 2019, 07:21:42 PM

Hiç Bir zaman resmi olan sitelerinin canlı destek bölümü ve email desteği dışında bence bu bilgileri vermeyin.Çünkü tüm yatırımlarınız gidebilir.

HARA │ Empowering billions through data one byte at a time
Neyzen_06 (OP)
Newbie
*

Activity: 99
Merit: 0

View Profile
January 26, 2019, 08:09:50 PM

teşekkür ederim cevaplarınız ve uyarınız için arkadaşlar ben de zaten şüphelendim, destek mailine cevap verilmesini bekliyorum umarım tekrar giriş yapabilirim.
jbreen1
Member
**

Activity: 352
Merit: 10

View Profile WWW
January 26, 2019, 08:39:17 PM

teşekkür ederim cevaplarınız ve uyarınız için arkadaşlar ben de zaten şüphelendim, destek mailine cevap verilmesini bekliyorum umarım tekrar giriş yapabilirim.

Biraz sabırlı olmanı öneririm . Telegram aldı başını gitti bu konuda. Ico satışlarında bile bir şekilde sanki admin hesabıymış tarzında bile alttan altta daha ucuza token satışları bile yapıyorlar .  resmi kanaldan cevap gelmesini bekle .

A I R W A L L E T │    The Gold Standard of Airdrops  
 ►   WHITEPAPER   ◄
[        TWITTER        FACEBOOK        LinkedIn        ANN THREAD        TELEGRAM        INSTAGRAM        ]
ArmaDildo
Full Member

Activity: 672
Merit: 100

View Profile
January 27, 2019, 12:34:34 AM

Telegramda size yazan adamların kullanıcı adlarını kontrol edin. İsimleri aynı yapıp sahte kullanıcı adlarıyla milleti dolandırmaya çalışıyorlar.Size yazanlar büyük ihtimal dolandırıcı

ynclksnr321
Member
**

Activity: 280
Merit: 10

View Profile
January 27, 2019, 06:24:47 AM

Sakın yollamayın öyle bir şey olmaz. Ben yollarsam bana da mı verecekler giriş iznini? Borsa telegram gruplarında kamufle olmuş scammerlar var. Yardım istendiğinde hemen size geri dönüş yapıyorlar. Bence yollamayın...
eskalb
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 2

View Profile WWW
January 27, 2019, 04:26:03 PM

Telegramdan pm atanları teyitli olsa bile yanıtlamayın hele bilgi falan vermeyin tavsiye etmem ummadık taş baş yarar.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
ajanwalker
Sr. Member

Activity: 1484
Merit: 459

View Profile
October 15, 2020, 06:06:39 PM

telegramları resmi sitesinde olan telegram ve yoneticileri yardım etmek için ya coin yada selfie artı kimlik bilgileri ve üye adı herşeyi istiyorlar.
param içerde kaldı ne yapacam bilmiyorum

Sitenin kendi supportu ile iletişime geç hocam. Telegram tarzı yerler de site adını kullanıp ya da site fotosunu avatar yapıp eth isteyen bir sürü sahtekar var. Sen direkt bitforexin Kendi sitesinde n bağlantı kur.
Konkordato
Member
**

Activity: 854
Merit: 50

View Profile
October 16, 2020, 05:48:53 PM

Aman ha yapmayın .. Kendi sitesi üzerinden destek ile iletişime geçin.Mail atın.Er geç döneceklerdir.Telegramda sıkıntınızı özele yazdıktan sonra sizin özelinize gelen tüm mesajları blocklayınız..Resmi adminler ilk mesajı atmazlar. Sakin olun ve kendi sitesi üzerinden işlem gerçekleştirin.Dolandırıcılık haberi duymak istemiyorum artık.Özellikle Türk'lerin dolandırılmasını hazmedemiyorum.Gerçi bizim içimizde de bazı dolandırıcılar var özellikle Binance nin Türkçe telegramını yer edinmişler.Haftada bir dolandırıcılık oluyor.Lütfen Dikkat Ediniz !

✹ ✹ ✹ ✹ ✹ ✹ WEB3 ✹ ✹ ✹ ✹ ✹ ✹
nayierdem
Member
**

Activity: 294
Merit: 17

View Profile
October 16, 2020, 06:42:46 PM

Bir kere ben de bir borsanın telegram kananalindan hemen yardim alayım diye katıldım. Kim yardım edebilir dedim. Hemen özelden bir lavuk geldi. Gayet kibar bir şekilde senin şifreni vs istiyor. En güzeli geç olsun ama sitenin mail sistemi m

●   John McAfee Supports   ●
 ❰❰❰❰❰❰  Advertising Platform  ❱❱❱❱❱❱ 
● ▬▬▬▬▬ ● ▬▬▬▬▬ ●●●    ●  YOUC  ●    ●●● ▬▬▬▬▬ ● ▬▬▬▬▬
edandrada
Member
**

Activity: 980
Merit: 18

View Profile
October 17, 2020, 06:09:42 PM

telegramdaki kesin dolandırıcı. ben de bir kere başka bir borsanın destek telegram sayfasında sorunumu yazdım. aynı admin nickine benzeyen veya "borsaismi help" nickli 2 3 kişi mesaj attı. yardım etmek için.
o tür sayfalarda genelde adminler ilk mesajı atmaz. ona dikkat edin.

sorunuz içinse, submit a ticket kısmı var. oraya yazın. en güç 3 gün içinde dönüş sağlarlar

trendcoin
Legendary
*

Activity: 2198
Merit: 1131

View Profile
October 18, 2020, 02:56:36 AM

konuya ilinti olarak; coinex'te yaşadığım gayet olağan bir problemden sonra tg kanallarından yardım alma gafletine düşmüştüm. tam 1 hafta boyunca farklı farklı hesaplardan scammer mesajları geldi. :)) hangi borsa olursa olsun, çok dikkatli olmak gerekiyor ve tg kanalına girildiğinde grubun içine mesaj atmadan, direkt admin ile pm'den iletişime geçmek gerekiyor. geçmiş olsun.

Darbeciler emperyalistlerin işbirlikçileridir...
hmsr
Full Member

Activity: 798
Merit: 106

👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc

View Profile
October 19, 2020, 12:36:33 PM

Doğru mail adresini buldunuz mu acaba yanlışlık olabilir bilemiyorum ama kimseyle şifre kullanıcı adı paylaşmayın bu borsa çalışanı olsa bile şuanda nasıl bir yol izlersiniz bence müşteri temsilcisi falan varsa onlardan yardım isteyebilirsiniz genelde kyc onay tarzı bişey isteniyor onu yapınca hesaba giriş mümkün oluyor diğer borsalarda bu borsada durum nasıl bilemiyorum

muslol67
Hero Member

Activity: 1582
Merit: 670

View Profile
October 19, 2020, 01:15:32 PM

telegramları resmi sitesinde olan telegram ve yoneticileri yardım etmek için ya coin yada selfie artı kimlik bilgileri ve üye adı herşeyi istiyorlar.
param içerde kaldı ne yapacam bilmiyorum

Ben mi yanlış hatırlıyorum yoksa bu Bitforex'de patlamışmıydı? Bir ara bu ve benzeri borsalar birer birer patladıydı.
Arkadaşlar küçüklü büyüklü onlarca borsa var. Bazen mecburiyetten de olsa bunlara para göndermek zorunda kalıyoruz. Ama buralarda uzun süreli para tutmamaya özen gösterin. Ve hiç bir borsa, platform için Telegram grubundan yardım istememenizi tavsiye ederim. Hepsinin mutlaka bir bir "support" yöntemi vardır. Gidin supporttan derdinizi anlatın. Boşuna milletin gözüne batmayın.

Telegram grupları dolandırıcı kaynıyor.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: