Bitcoin Forum
May 13, 2024, 07:07:50 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  
Author Topic: önce holo şimdi sıra pundix te  (Read 21857 times)
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
January 29, 2019, 12:40:34 PM
Last edit: January 30, 2019, 10:29:12 PM by lossnet

HOT gerçekten çok ilginç bir token. 2018'in mayıs ayında borsalara girdiğinde 7 satoshi civarındaydı. Sonrasında uzun süre 10-15 sat arasında gidip geldi. Bu durağanlık bazen haftalarca 10-11 sat arasında sıkışıp kaldı. Son 1 ayda ise 30 sat üstüne attı kendini. Tarihi zirvesini ise bugün Binance'de 44 sat olarak gördü. Buradan alım yapmak çok riskli görünüyor. Daha nereye kadar gidebilir belli değil fakat düşüşlerden gelip de yükselen grafik izleyen tokenler genellikle bir süre sonra dump yiyor. HOT oldukça fazla fiyatlandı şu anda. Ek olarak şunu söyleyebilirim: HOT'un hacim ve fiyat ivmesini bazen DOGE'ye benzetiyorum; elinde tutanlara kaybettirmiyor.

Pundix (NPXS) ise HOT'un durağanlık döneminin çok daha uzun süren bir versiyonu. Günlük 1-2 sat artıp azalıyor epeydir. HOT kadar hareketli bir grafiği yok. Geçen sene borsalara girdikten birkaç ay sonra tarihi zirvesini görmüş. Yani 2018 haziran ayının ortalarında Pundix 233 sata kadar çıkmış. Şu andaki 17-18 sat seviyeleri düşük gibi görünebilir ama uzun zamandır buralarda. Eğer güçlü bir pump olursa, çıkabileceği noktayı geçen senenin zirve fiyatının yarısı olarak düşünebiliriz. Kısa süren pumplarda çoğu kişi ellerindeki satamayabiliyor. Bu yüzden aniden birkaç kat yükselmesi işe yaramayabilir. Yükselişi orta vadeye yaydığında, al-sat fırsatları daha rahat yakalanacaktır.
1715627270
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715627270
Reply with quote  #2

1715627270
Report to moderator
You get merit points when someone likes your post enough to give you some. And for every 2 merit points you receive, you can send 1 merit point to someone else!
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715627270
Hero Member
*

Ignore
1715627270
Reply with quote  #2

1715627270
Report to moderator
1715627270
Hero Member
*

Ignore
1715627270
Reply with quote  #2

1715627270
Report to moderator
Mustafa SiSic
Member
**

Activity: 308
Merit: 10

View Profile
January 29, 2019, 01:56:56 PM

pundix ' de zamanında oldukça güzel kazandırdı malum. Bu süreçlerde bir boğa gelmesi durumunda hepsi kazandıracak diye düşünüyorum . A sından B sine .. Bu boğa da gelmediği süreçte kazandıracağını düşünmüyorum .

freim
Member
**

Activity: 462
Merit: 42

View Profile
January 29, 2019, 04:00:13 PM

bu iki coinde bir aralar hatırlasanız binancede storm ve ncash vardı bana onları anımsattı böyle ilk çıktığı zamanlar herkes teknolojisi var falan derken fiyatlar gitmişti heleki stormda sonra tabi yerlere düştü
phoneiX
Jr. Member
*

Activity: 392
Merit: 4

View Profile WWW
January 29, 2019, 04:16:32 PM

Bugün % 5 civarında Holo ve Pundi Xte düşüş olmuş.Ben zaten bu kadar yüksekte kalacaklarını düşünmüyordum.Dahada düşüş yapabilirler.

HARA │ Empowering billions through data one byte at a time
barslanhan
Member
**

Activity: 658

Graphic Designer

View Profile WWW
January 29, 2019, 04:39:10 PM

PundiX kadar leş bir coin görmedim. Çok uzun süre hodl kaldım ama, herhangi bir coine deli gibi aşık olmamak gerektiğini onda öğrendim.. Aşk yarası gibi bende NPXS. Hot için aynı şeyi düşünüyorum. Girecek olan arkadaşlar tepeden girmesin, asla da aşık olmasın. Ayrıca bir kız görüp ondan başkası olmazsa olmaz intihar ederim vay şöyle vay böyle demeye de gerek yok. Çok fırsat çıkar sadece sabır ve iyi incelemek doğru zamanı bilmek önemli. Herkese iyi kazançlar dilerim...
pastaci
Copper Member
Jr. Member
*

Activity: 224
Merit: 1

View Profile WWW
January 29, 2019, 05:58:27 PM

PundiX kadar leş bir coin görmedim. Çok uzun süre hodl kaldım ama, herhangi bir coine deli gibi aşık olmamak gerektiğini onda öğrendim.. Aşk yarası gibi bende NPXS. Hot için aynı şeyi düşünüyorum. Girecek olan arkadaşlar tepeden girmesin, asla da aşık olmasın. Ayrıca bir kız görüp ondan başkası olmazsa olmaz intihar ederim vay şöyle vay böyle demeye de gerek yok. Çok fırsat çıkar sadece sabır ve iyi incelemek doğru zamanı bilmek önemli. Herkese iyi kazançlar dilerim...

İşte olayın özü bu. Cümlelerinize sonuna kadar katılıyorum. Ama bazende işler ters gidiyor. Ve bu işler belli olmuyor. Elimde pigzble vardı. Trade yaparak elimdeki miktarı baya bi artırdım. Tam hacim azaldı artık bundan bir cacık olmaz deyip elimden çıkardım 0.11 xlm den. Ki alım yaptığım rakamlar (0.07 ile 0.09 xlm arası idi) Şİmdi ise 0.50 xlmlerde geziyor ve daha da yukarı gidecek gibi gözüküyor.  Smiley

Asber
Full Member

Activity: 938
Merit: 115

View Profile
January 29, 2019, 06:42:08 PM

Harbiden iyiymiş. Böyle kötü piyasada bile para kazanabilenlere bravo demekten başka bir şey gelmiyor elden. Şansınız bol olsun.
kartepe
Full Member

Activity: 490
Merit: 104

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
January 29, 2019, 07:43:12 PM

işin başı sabır. netice de adamlar holo yu bile iyi götürdüler. pundixi de mutlaka götüreceklerdir. bir sabah kalktığımızda npxs ciddi değer kazanmış olabilir. işin içinde binance nin ceo su var. mutlaka zıplatır.

MecZPasha
Newbie
*

Activity: 28
Merit: 0

View Profile
January 29, 2019, 07:51:14 PM

Adamlar bu piyasa ortamında bile hot u 11-12 den alıp 42 ye kadar götürdüler. özellikle buralardan girecekler dikkatli olsun. mutlaka ele verme operasyonu olacak.

Bence hot tan çıkanlar pundix i uçuracaklar. bence npxs e de 4 kat gibi bir şey yaptırtacaklardır. bunlar benim şahsi düşünce yaklaşık 2 yıldır kazandığım tecrübe. tabi ki benden daha çok bilgisi olanlar vardır. ben qlc, hydro ve xsn de bekledğim için sadece izliyorum. elimde 300 bin adet npxs vardı yaklaşık 2 saaat önce satıp qlc aldım ve npxs 19 a gitti. demek ki nasip değilmiş.

Herkese bol kazançlar dilerim...

Hocam neden Pundix Dediğinizi anlayamadım sadece. Bir sebebi var mı?
tufan01
Jr. Member
*

Activity: 280
Merit: 1

View Profile WWW
January 29, 2019, 08:13:25 PM

Hot ile Pundix'in ne alakası var.Sanki koca markette ordan çıkan diğerini alıyormuş gibi bir algı olmuş.Hot ayrı Pundix ayrı diğer coinlerde.Zamanı gelen yoluna deva ediyor.

r e c k o o n             ONE STOP SHOPPING APP
Global Shopping Platform (https://ieo.reckoon.com/)
[[[[[[
akgandalf
Member
**

Activity: 812
Merit: 14

FRX: Ferocious Alpha

View Profile
January 29, 2019, 08:17:53 PM

Adamlar bu piyasa ortamında bile hot u 11-12 den alıp 42 ye kadar götürdüler. özellikle buralardan girecekler dikkatli olsun. mutlaka ele verme operasyonu olacak.

Bence hot tan çıkanlar pundix i uçuracaklar. bence npxs e de 4 kat gibi bir şey yaptırtacaklardır. bunlar benim şahsi düşünce yaklaşık 2 yıldır kazandığım tecrübe. tabi ki benden daha çok bilgisi olanlar vardır. ben qlc, hydro ve xsn de bekledğim için sadece izliyorum. elimde 300 bin adet npxs vardı yaklaşık 2 saaat önce satıp qlc aldım ve npxs 19 a gitti. demek ki nasip değilmiş.

Herkese bol kazançlar dilerim...

Hocam neden Pundix Dediğinizi anlayamadım sadece. Bir sebebi var mı?

benim tahminim şu şekilde pundix hacimli bir coin ve şuan için bir hiakyesi var fx coin vs gibi. her ne kadar tam anlaşılamasa da. bu konuda uzman phi1618 var o boşu boşuna npxs e yatırım yapmaz. ayrıca binance ceo su da pundixi ciddi övüyor. mutlaka bir hareket  yaptırtırlar. ytd

yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
January 29, 2019, 10:25:57 PM

Pundix tekrar atağa geçti 20 sat'ı kırmaya çalışıyor.Pundix'i bilenler biliyor uzun vadeli bir yatırım için Pundix iyi kazandıracaktır.Şu an toparlanma aşamasında ve hızlı bir pumpa girebilir.
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
January 29, 2019, 10:37:49 PM

Pundix tekrar atağa geçti 20 sat'ı kırmaya çalışıyor.Pundix'i bilenler biliyor uzun vadeli bir yatırım için Pundix iyi kazandıracaktır.Şu an toparlanma aşamasında ve hızlı bir pumpa girebilir.

Swap olayından sonra 14 Satoshi iken hirozaki den duydum. Urktugum için 100$lik aldım. Tabi 100 satoshiye girince koyduğum miktarın fazlasını aldım. Sonra 230 a gitti. Bereket versin birşeyler kazandım. Şuan ki FX hikayesi kullanılıp bu piyasa ortamında bence de yukarı goturecekler. Ytd
mavibir
Jr. Member
*

Activity: 308
Merit: 2

View Profile WWW
January 29, 2019, 10:51:20 PM

Dipten girip tepeden satanlara güzel kazandırdı.Şu an tekrar dip fiyatlarda Pundix.Sepette olması gereken token.Yakında coin olma yolunda adımlar atıyor.Beklenti güzel.

████████████         AVXChange         ████████████
Elysio
Full Member

Merit: 153

View Profile
January 29, 2019, 11:04:20 PM

Bizim türklerin iki coini biri holo biri pundix biz olmasak pumplayacak veya bu coini sahiplenecek millet yoktur türk milleti pumpluyorlar ama neden holo'yu neden pumplarsınız pundix eyvallah ortada bir ürünleri var ama holo hiç cazip gelmiyor ortada mainnet tarihleri yok nedir bu sevgi?
kartepe
Full Member

Activity: 490
Merit: 104

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
January 30, 2019, 06:47:33 AM

Bizim türklerin iki coini biri holo biri pundix biz olmasak pumplayacak veya bu coini sahiplenecek millet yoktur türk milleti pumpluyorlar ama neden holo'yu neden pumplarsınız pundix eyvallah ortada bir ürünleri var ama holo hiç cazip gelmiyor ortada mainnet tarihleri yok nedir bu sevgi?

Salladıgin belli. Evet Türkler arasında çok konuşulan iki token ama Türklerin bunu pumplamaya gücü yetmez. Çünkü bizim insanımız organize olup hot u 47 lere kadar götüremez. Kısa yoldan gelenin eline hemen verir. Bu ciddi organize bir ekip ben binancenin bu işin başını çektiğini düşünüyorum

huseyin15
Member
**

Activity: 1106
Merit: 25

View Profile
January 30, 2019, 07:00:37 AM

Bilsem ki bu iş tahterevalli bı uçta hot diğer uçta pundix var ne güzel olurdu😀😀😀 şuan hot inişte pundix yukarı gitmek için zorluyor bakalım benzetmeme uyacak mi?
pwst12
Newbie
*

Activity: 4
Merit: 0

View Profile WWW
January 30, 2019, 07:12:30 AM

pundix 20'de büyük bir dirençle karşılaştı kaç gündür deniyor ama kıramadı Cheesy kırdığı zaman nereye gider bilmiyorum fakat holoya yaklaşacağını düşünüyorum
barslanhan
Member
**

Graphic Designer

View Profile WWW
January 30, 2019, 12:48:03 PM

Ben pundiX coinin süper hiper bir şey olduğunu düşünmüyorum. Hangisi öyle ki zaten?? Ama pundix'in şişirildiğini ve zaten yükseklerde olduğunu, normal yerlerinin de 20-30 sat olduğunu düşünüyorum. Boğada yürür mü yürür ama boğada hepsi yürüyecek zaten. Asıl önemli olan şu ayı piyasasında gerçek pırlantaların farkedileceği an olduğu gerçeğini unutmayın. Şu piyasada hacim alan ve yürüyen bana göre boğada bayrak taşır.. Herkese bol kazançlar..
bigbooss
Sr. Member

Activity: 1302
Merit: 264

View Profile
January 30, 2019, 08:29:04 PM

Şu 20 duvarını bir türlü geçemedi arkadaş,  kaç gündür taklidi kaldı orada belki yirmi duvarını geçse bir şeyler yapacak yukarı doğru devam edecek ama takıldı kaldı valla,   sağlam bir balinanın el atması lazım olaya içimizde balina varsa bi destek atsın iyi olur  😄. Hot dan alamadığımız karı buradan Çıkartalım,  tabir btc izin verirse.....
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  

Jump to: