Bitcoin Forum
June 17, 2024, 07:50:45 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Civic’in CEO’sundan Bitcoin’de ‘nükleer kış’ uyarısı  (Read 59 times)
karakan77 (OP)
Jr. Member
*

Activity: 378
Merit: 2

View Profile WWW
January 28, 2019, 09:10:07 PM

Blockchain kimlik platformu Civic'in CEO'su, Bitcoin'in fiyatının 3,000 doları kırması halinde gelebilecek tehlikeye dikkat çekti.

Twitter’da Teksaslı bir kripto para yatırımcısı, yakın zamanda yatırımcıların piyasalara yakın ilgi göstermeye başlaması gerektiğini söyledi.

19 binin üzerinde takipçisi bulunan “MagicPoopCannon” kullanıcı adlı yatırımcı, Bitcoin’in 3,300 dolara düşmesi durumunda sayısız teknik analist tarafından kullanılan basit ve kullanışlı bir gösterge olan 200 haftalık hareketli ortalamayı (MA) test etmeye başlayacağını belirtti.

Buranın öneminden bahseden yatırımcı, 200 haftalık MA’nın son ayı piyasasını aşağı çeken ve BTC’nin dipten sıçramasına neden olan seviye olduğunu ifade etti. Sözlerinin devamında BTC’nin gelecek birkaç haftalık mumu 3,300 doların altında kapatması halinde işlerin daha da kötü bir hal alacağını ileri sürdü.

Bu tweet’i alıntılayan Blockchain kimlik platformu Civic’in CEO’su Vinny Lingham ise “Bitcoin’in fiyatı, 3,000 doların altına gerilerse ‘kripto para kışı’, ‘kripto para nükleer kışı’ olacak.” yorumunu yaptı.

Bir numaralı kripto para Bitcoin, yayın saatinde Binance üzerinde 3,460 dolardan alıcı buluyor.

Haber linki: https://uzmancoin.com/bitcoin-kis-nukleer/

▀▀    PUBLISHprotocol    [  WHITELIST  ]    ▀▀
The most viable blockchain based media platform
Expecto
Member
**

Activity: 980
Merit: 12

View Profile
January 28, 2019, 09:32:44 PM

Bitcoin bahsedilen seviyeleri yavaştan yoklamaya ve yaklaşmaya başladı. Bence kesinlikle o değeri görecek ve hatta 3 bin doların altını da görecek.

67semih
Jr. Member
*

Activity: 630
Merit: 1

View Profile WWW
January 29, 2019, 06:34:07 PM

Suraya dusecek buraya dusecek diye diye sonunda dibinde dibini gosterecekler. Bunun normal oldugunu dusunmuyorum. Birileri cok guzel mal topluyor.
zorbey
Member
**

Activity: 448
Merit: 33

View Profile WWW
January 29, 2019, 06:37:24 PM

Şu dönmede de geçmişte de gelecek de de herkesin mutlaka bir tahmini olacaktır. Birileri çıkıp düşecek diyecek birileri çıkıp yükselecek diyecek. Sallamak serbest nasılsa tutma ihtimali %50.
LoveEther
Newbie
*

Activity: 42
Merit: 0

View Profile
January 29, 2019, 06:40:38 PM

Zaten birazda bu kisilerin olumsuz yorumlari yüzünden BTC ve diger kripto paralar deger kaybediyor,sonra kendileri düsük fiyattan aliyor.
ben Sahsen Yatirdigim 1 araba parasini unuttum gitti,uzun bir surede yatirdigimi bile kurtarabilecegimi sanmiyorum.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: