Bitcoin Forum
May 12, 2024, 07:05:27 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  
Author Topic: Yerli altına dayalı kripto  (Read 510 times)
Constantman (OP)
Newbie
*

Activity: 13
Merit: 0

View Profile
January 31, 2019, 05:54:14 AM

https://tr.investing.com/crypto/almeela/kze-eth
Almeela (KZE) Kripto Para Nedir?

Almeela (KZE),  günlük alışverişlerde altının miligram altın olarak kullanılmasını ve transferini sağlayan bir ödeme sistemi ve aynı zamanda yüksek teknoloji projelerine başlangıç sermayesi vererek projelere ortaklık sağlamayı amaçlayan merkeziyetsiz bir fonlama platformudur.
Almeela Yurt Dışı Borsalarda Satılıyor Mu?

Almeela (KZE) token Yurtiçinde  Klascoin’de, Yurtdışında ise Latoken ve Idax’ta listelenmektedir.  Latoken’da güvenli para statüsünde , Idax’ta ise en çok tavsiye edilen kripto paralar arasında ilk beşte yer almaktadır.
Almeela Ödeme Sistemleri

AlmeePay
AlmeeCard
AlmeePos
Almeela Ödeme Sistemleri, mobil cüzdanları sayesinde Qr kod ödeme yöntemiyle ve Almeea mobil cüzdanlarına entegre olarak çalışan Debit Kartları ile hesaplarındaki Almeela’ları nakite çevirmeden günlük alışverişlerini miligram kripto altınlar olarak yapmalarını sağlar. ERC 20 token olan Almeela’nın mobil cüzdanlarının bir diğer özelliği ise transfer yapmak isteyen kullanıcıların herhangi bir şekilde Ethereum’a ihtiyaç duymadan işlemlerini kolaylıkla gerçekleştirmesidir. Almeela Cüzdan uygulamasının Android versiyonu yayımlanmış, IOS versiyonu ise geliştirilmeye devam etmektedir.
Almeela Wallet

https://play.google.com/store/apps/details?id=wallet.almeela

YÜKSEK TEKNOLOJİ FONLAMA PLATFORMU

Almeeup, yüksek teknoloji projelerine çekirdek sermaye sağlayan, çekirdek sermaye vermeyi uygun gördüğü projelere resmen ortak olan, ortaklık gelirinden elde ettiği faaliyet gelirini de air-droplar şeklinde Almeela Token yatırımcıları ile dönemsel olarak paylaşan merkeziyetsiz bir fonlama platformudur. Sermaye ile katkıda bulunmanın yanı sıra desteklediği her proje için dICO düzenleyerek projenin devamlılığı ve geliştirilmesi için projeyi kripto hisselere dönüştürerek gerekli olan sermayenin teminini sağlar. Projenin geliştirilmesi sürecinin her aşamasında profesyonel destek verir.
KRİPTO PARA BORSASI

AlmeeDex; Almeela Projelerinin icerisinde hayata geçecek olan ilk projedir.
Saniyede 1 milyon işlemin yapılabilmesini sağlayan yüksek güvenlikli, yarı merkezi bir kripto para borsa platformudur.
Almeedex; fiat para olmaksızın dünya çapında kullanılan 50 nin uzerinde kripto paraların alım satımının yapılmasını sağlarken aynı zamanda da yeni hayata giren başarılı projelerin de rahatlıkla kendilerine yer bulabilecekleri, yatırımcıların bu projelere kolayca ulaşabilecekleri bir dijital köprüdür.

Almeela WebSite:  www.almeela.com
Almeela Twitter : https://twitter.com/almeelatoken
Almeela Telegram Kanalları ;
Canlı Destek Kanalı : @Almeedexsupportürkçe.         Duyuru Kanalı: https://t.me/almeeChannel
English & Russian Support Channel: https://t.me/almeelaeng
Almeela - Apps on Google Play
Almeela (KZE) Cüzdanı aracılığı ile Almeela(KZE) lerinizi güvenli bir şekilde saklayabileceğiniz gibi kolayca para gönderip, alabilirsiniz.
1715540727
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715540727
Reply with quote  #2

1715540727
Report to moderator
1715540727
Hero Member
*

Ignore
1715540727
Reply with quote  #2

1715540727
Report to moderator
1715540727
Hero Member
*

Ignore
1715540727
Reply with quote  #2

1715540727
Report to moderator
"There should not be any signed int. If you've found a signed int somewhere, please tell me (within the next 25 years please) and I'll change it to unsigned int." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
bigbooss
Sr. Member

Activity: 1302
Merit: 264

View Profile
January 31, 2019, 07:08:00 AM

İnşallah başarılı olur diyelim ancak altına dayalı yabancı bir kaç projede vardı başarılı olamadılar benim bildiğim.  Yerli projeler bir heyecanla çıkıyor sonra sönüp gidiyorlar en son hatırladığım akçe projesi vardı yarışma filan yaptılar iyi bir heyecan oluşmuştu insanlarda ancak o da çok kısa bir süre içinde bitti umarım bu proje birşeyleri başarır
Constantman (OP)
Newbie
*

View Profile
January 31, 2019, 08:02:01 AM

İnşallah başarılı olur diyelim ancak altına dayalı yabancı bir kaç projede vardı başarılı olamadılar benim bildiğim.  Yerli projeler bir heyecanla çıkıyor sonra sönüp gidiyorlar en son hatırladığım akçe projesi vardı yarışma filan yaptılar iyi bir heyecan oluşmuştu insanlarda ancak o da çok kısa bir süre içinde bitti umarım bu proje birşeyleri başarır
Altına dayalı olmak sadece projelerden biri. Yakında kendi merkezsiz borsalarınıda açacaklar
flipme
Hero Member

Activity: 2170
Merit: 640

Undeads.com - P2E Runner Game

View Profile
January 31, 2019, 09:12:36 AM

Fikir olarak güzel bir proje, altın insanlık tarihi boyunca hep en önemli yatırım aracı olmuş. Altını blockchainle birleştiren projelerin eğer ekipleri yeterince çalışırsa, başarısız olmaları için bir sebep göremiyorum. Projenin yerli olması ön yargılara neden olabilir ama yine de takip etmeye değer bence.

💀|.
   ▄▄▄▄█▄▄              ▄▄█▀▀  ▄▄▄▄▄█      ▄▄    ▄█▄
  ▀▀▀████████▄  ▄██    ███▀ ▄████▀▀▀     ▄███   ▄███
    ███▀▄▄███▀ ███▀   ███▀  ▀█████▄     ▄███   ████▄
  ▄███████▀   ███   ▄███       ▀▀████▄▄███████████▀
▀▀███▀▀███    ███ ▄████       ▄▄████▀▀████   ▄███
 ██▀    ▀██▄  ██████▀▀   ▄▄█████▀▀   ███▀   ▄██▀
          ▀▀█  ▀▀▀▀ ▄██████▀▀       ███▀    █▀
                                      ▀
.
.PLAY2EARN.RUNNER.GAME.
||VIRAL
REF.SYSTEM
GAME
|
████████████████████████████
██████ ▄▀██████████  ███████
███████▄▀▄▀██████  █████████
█████████▄▀▄▀██  ███████████
███████████▄▀▄ █████████████
███████████  ▄▀▄▀███████████
█████████  ████▄▀▄▀█████████
███████  ████████▄▀ ████████
████████▀▀▄██████▄▀▀████████
███████  ▀        ▀  ███████
██████                ██████
█████▌   ███    ███   ▐█████
█████▌   ▀▀▀    ▀▀▀   ▐█████
██████                ██████
███████▄  ▀██████▀  ▄███████
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
January 31, 2019, 09:24:53 AM

bunu yapacak olan bizim insanımız mı yoksa işin içinde japonlar var mı Cheesy Cheesy ? sadece bizim insanımız ise mümkün değil tutmaz dostum. sebebini forumda olan herkes biliyor. sende bilirsin zaten. umarım yanılırım. çünkü bundan önce çıkanlar hep tokatçı çıktığı için maalesef benim güvenim kırıldı.
huseyin15
Member
**

Activity: 1106
Merit: 25

View Profile
January 31, 2019, 09:30:32 AM

altının yerlisi de mi oluyor hocam? bana yeter ki altın olsun afrikalı da olsa avrupalı da olsa gavurda olsa kabul ediyorum.  Grin
milleti jinbitoken salladı zaten şuan için bounty bile yapsanız katılacak kişiler acaba der?
ayrıca kaynak var mı yoksa sadece düzenleyeceğiniz ico dan toplanacak paraya mı ümit bağladınız?
semes
Member
**

Activity: 713
Merit: 31

View Profile
January 31, 2019, 09:50:26 AM

altının yerlisi de mi oluyor hocam? bana yeter ki altın olsun afrikalı da olsa avrupalı da olsa gavurda olsa kabul ediyorum.  Grin
milleti jinbitoken salladı zaten şuan için bounty bile yapsanız katılacak kişiler acaba der?
ayrıca kaynak var mı yoksa sadece düzenleyeceğiniz ico dan toplanacak paraya mı ümit bağladınız?

Arkadaşın yerliden kastı projenin durumu. Altına dayalı çıkarılan bir yerli proje yani.

Ancak bir noktada haklısınız altına dayalı olarak yıllardır ortak fikir USD bazlı olmasıyken bile tanımayanlar oldu, bunu yeni çıkan bir proje ile altını betimlemek imkansıza yakın.

Bahsettiğim altın standardı anlaşması ilk olarak 1944'de imzalanan Bretton Woods ve ardından gelen altın standart anlaşmalarından bahsediyorum.
Konuyla ilgili genel bilgiyi BURADAN edinebilir ve bu proje ile bağlantı nasıl kurulur fikirlerinizi iletebilirsiniz. Bana çok mümkün gelmiyor.
coinbergh
Member
**

Activity: 532
Merit: 29

View Profile
January 31, 2019, 10:11:00 AM

Jinbi Token olayından sonra altın ve kripto bazlı projelere olan bakış olumsuz şekilde değişti. Ki bu durum oldukça doğal.

Ayrıca kripto paraların volatilite durumu bu haldeyken altın gibi daha stabil bir yatırım aracı ile nasıl beraber götürülecek o da merak konusu ancak takip edelim bakalım. Umarım başarılı olurlar.
SkyLords
Full Member

Activity: 784
Merit: 120

View Profile
January 31, 2019, 11:41:57 AM

Yerli ve milli kelimesini duyunca çoğu insan gibi bende olacağını düşünmüyorum. Çünkü ne zaman yerli ve milli ibareli bir proje gördüğümüzde hepsi ya Scam çıkıyor ya da dolandırıcılık üzerine kurulmuş oluyor. Altına dayalı projeler aslında mantıklı ve gelecekte kullanılabilir proje olsada malesef olumsuz bakışlar nedeniyle projenin tutacağını düşünmüyorum. En azından Türkiye için.
gorkem19888
Full Member

Activity: 672
Merit: 110

View Profile
January 31, 2019, 12:25:14 PM

bu ulkeden yerlı bırsey cıkmaz bosuna ugrasmayın.hatta bu forumdan sıfır destek alırsınız sadece dısarda kandırabılecegınız bır cahıl toplulugu var oralara yonelın derım Cheesy
ripplecanavari
Member
**

Activity: 630
Merit: 37

View Profile
January 31, 2019, 12:37:46 PM

bi bitmediniz ulan altına dayalıymış ben neden gidip altın almak yerine senin çöp tokenini alayım
Constantman (OP)
Newbie
*

View Profile
January 31, 2019, 01:43:06 PM

bi bitmediniz ulan altına dayalıymış ben neden gidip altın almak yerine senin çöp tokenini alayım
Biraz araştırın isterseniz. Ne projeler yapılıyor. Yakında yani şuabatda kendi merkezsiz borsasınıda açacak. Sanal gerçeklik projeside var. Ve en iyi projelere yatırım yaparak rezerv altınını artıracak. Ve altınla ödeme sistemden konuşmuyorum bile. Ve şuan idax latoken birde klascoinde listeleniyor. Şubat 7 si kendi borsasında
mahmuterdem
Jr. Member
*

Activity: 196
Merit: 4

View Profile
January 31, 2019, 01:49:41 PM

bu konu zaten vardi:

https://bitcointalk.org/index.php?topic=5081962.0

kyber , mith , dnt, zrx gibi zaten uygun fiyata bir cok proje varken bu coin'i neden 0.16$ alalim. hacim zaten nanay olmus.

birde peyman geldi bak:

https://uzmancoin.com/kripto-para-iran-aciklandi/
enfarktus
Full Member

Activity: 980
Merit: 152

View Profile
January 31, 2019, 02:08:13 PM

Yerli kelimesini görünce kaçarak uzaklaşasım geliyor. Gerçek altın varken neden gidip onun sanal olarak eşdeğeri olarak tanımlanan fakat gerçekte hiçbir değeri olmayan bir koda paramı yatırayım.
kartepe
Full Member

Activity: 490
Merit: 104

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
January 31, 2019, 02:28:47 PM

Biraz araştırın isterseniz. Ne projeler yapılıyor. Yakında yani şuabatda kendi merkezsiz borsasınıda açacak. Sanal gerçeklik projeside var. Ve en iyi projelere yatırım yaparak rezerv altınını artıracak. Ve altınla ödeme sistemden konuşmuyorum bile. Ve şuan idax latoken birde klascoinde listeleniyor. Şubat 7 si kendi borsasında

Kardeş başlığı açtın tamam ama çok savunma istersen bu tokeni. Milletin kulağının arkasına kaldı. Ayrıca senin başka hesabın vardır forumda bilmeyen adam gelip burada bu tokeni shillemez

CoinMegaStock
Member
**

Activity: 630
Merit: 12

Stock

View Profile
January 31, 2019, 02:41:05 PM

Bu adil düzen tutmaz. Cheesy
Sebebi basit.altına dayalı dediğini zaten sizden önce gram altın diye çıkaranlar olduda piyasada şu an ama o bile görünürde iyi gibi olsada fiyat zırtpırt pump yiyor.ama ne hikmetse şimdide sürünüyor değer olarak görünürde 1gram altın fiyatı 40 usd iken alta link atıyorum çıkış eğrisi şimdiki fiyata bakın.
Eeee nasıl olacak bir şekilde biz parayı kaldıralım diyorsan.Yolu yordamı belli.

Örnek 1 gram değer biçiyorsan tokenına  1.000.000 token çıkardın. işte 1gram altın 40 usd civarı yani senin tokenlar eder 40.000.000 usd
oda yaklaşık 1000 kilo altın yani 1 ton altın eder.Gerçekten bu çkakrdığın tokenın değerli olduğunu millete duyuracaksan ne yapacaksın.
1 ton altını alıp baştan merkez  bankası  kasaya koyup bloke edip ondan  sonra tokenı çıkaracan özet bu. Grin
yoksa olmayan altın ile bas babam bas tokenı istersen 1 trilyon çıkar nasılsa karşılığı yok matbaa senin elinde.Sonra iş tosun olayına döner üstte arkadaşın dediği gibi olur.
40 milyon usd sermayen varsa sıkntı yok ama bizde o para ne arasın dersen işte boşa basarak çıkarırsın tosun gibi reklam yapman lazım yiyen olursada satarsınız artık.

https://coinmarketcap.com/currencies/aurumcoin/

https://www.webtekno.com/4-saatte-35-kat-degerlenen-esi-benzeri-gorulmemis-kripto-para-aurumcoin-h52540.html

arkadaşın gözü görmez dana gibi yazayım.
Kimse yemez bu numaraları geçende konu açtınız onada 3 post bundada 3 post vınnn
bakalım ne zaaan yeni üyelik alıp gelip açacak gene . Grin
ama zaten forumdakiler terste senin bu kıytırık coine para yatıran olmaz.
ama aktrol takımı kafaya al anca onlardan koparırsın gibi.

Bitcoin
natureltiqqy
Full Member

Activity: 420
Merit: 100

View Profile WWW
January 31, 2019, 03:19:25 PM

altına dayalı kriptopara olarak piyasaya ilk çıkan coin DGD(Digixdao) idi diye hatılıyorum. bu amaçla piyasaya çıkan ilk coinin bile hali ortada, nerelerden şimdiki seviyelerine geldi malesef.

mahmuterdem
Jr. Member
*

Activity: 196

View Profile
January 31, 2019, 03:25:10 PM

icimden "lan kac paralik adamsiniz" altina dayali coin yaptiniz demek geliyor Cheesy
nihattbolatt
Jr. Member
*

Activity: 490

View Profile WWW
January 31, 2019, 03:54:01 PM

altına dayalı ilk proje olup olmaması değil önemli olan. önemli olan başarılı olup olamayacağı. altına dayalı olmaları da tabii ki kendileri için ekstra avantaj.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
Constantman (OP)
Newbie
*

View Profile
January 31, 2019, 03:57:52 PM

altına dayalı kriptopara olarak piyasaya ilk çıkan coin DGD(Digixdao) idi diye hatılıyorum. bu amaçla piyasaya çıkan ilk coinin bile hali ortada, nerelerden şimdiki seviyelerine geldi malesef.
Yazıları okuyan yok. Proje altına dayalı olması sadece bir özelliği yani bir çok projesi var. Ve whitepaperi incelerseniz. Roadmapinin onunde.
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  

Jump to: