Bitcoin Forum
May 28, 2024, 01:02:31 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Binance Kripto İçin Kredi Kartı Kullanımını Getiriyor  (Read 308 times)
DecompUS
Jr. Member
*

Activity: 98
Merit: 1

CAT.EX Exchange

View Profile
February 02, 2019, 09:13:42 PM

Binance böyle bir uygulama yapması nakiti olmayıp coin almak isteyenler için güzel bir haber.

● ●   CATEX.io   ● ●
|    |  Transaction Mining Exchange  |    |
(((((((  TRADE NOW  )))))))
TACryptoo
Newbie
*

Activity: 196
Merit: 0

View Profile
February 02, 2019, 10:27:34 PM

Binance en büyük amaçlarından biri olan kriptonun kullanımını yaygınlaştırmak amacı ile getirmiş olduğu yenilik sayesinde artık Visa ve MasterCard kredi kartlarını kullanarak BTC, ETH, LTC, XRP satın alıp dakikalar içerisinde alım satıma başlayabileceksiniz.
https://www.binance.com/en/creditcard/

evet usta bende gordum , çok güzel bir system
Aninda istediğin kripto parayı alabileceksin .
Normalde 2gun beklemek zorunda kaliordum ama bu systemle ayni gun icinde alinabilecek
tmlksck
Jr. Member
*

Activity: 476
Merit: 2

View Profile WWW
February 03, 2019, 05:01:01 PM

bu olay maalesef araştırmadan piyasaya girecek olanların daha fazla ağlamasına sebep olabilir. bugün kredi kartıyla alıp ay sonu umduğunu bulamayıp oturup ağlayacaktır.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
adamin1i
Member
**

Activity: 539
Merit: 20

View Profile
February 03, 2019, 07:46:53 PM

eğer hayata geçerse piyasaya hacim olarak olumlu yansıyacaktır. ama bir o kadar da borc batağına dusen olur ve cok buyuk fomoları pesınden getırır gıbıme gelıyor.
mhanbostanci
Legendary
*

Activity: 3164
Merit: 1517

View Profile WWW
February 05, 2019, 08:30:26 AM

Binance'ın bu kredi kartı operasyonuna karşılık olarak klasik bankacılık sisteminden gelecek karşı hamleleri düşünmek lazım asıl.
Ben mastercard ve visa dan bir karşı atak beklemekteyim. Bu itiş kakış arasında kripto paraların bilinilirliği artacak ve buda gelişim açısından çok değerli bir gelişme olacaktır.
bitskytr
Member
**

Activity: 301
Merit: 22

libertas veritas aequitas

View Profile
February 05, 2019, 01:19:34 PM

Neden bu kadar anlam yüklediniz ben anlamadım..
Simplex ile  anlaşmışlar bunu yapan bir sürü borsa var zaten.
Bence heyecana gerek hiç yok...

Güzel günler göreceğiz çocuklar. Güneşli günler göreceğiz. Motorları maviliklere süreceğiz çocuklar... /// https://www.youtube.com/watch?v=t6V1wXu7ZmA
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: