Bitcoin Forum
April 18, 2024, 11:54:55 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Re: -->www.speedshatoshi.com ~ Το 1ο ελληνικο FAUCET !!!<--  (Read 810 times)
efialtis
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1750
Merit: 1363


www.btcgosu.com


View Profile WWW
September 07, 2019, 03:23:00 PM
 #21

Γίνανε μερικές αλλαγές... Δείτε το site και πείτε μου μια γνώμη.
https://www.speedsatoshi.com

Το menu που εμφανίζεται πάνω όταν κάνεις scroll down σας αρέσει; Ή να το βγάλω;

Ela File!

Mia xara mou fenete to site k oute to menu den provlimatizei. Keep up the good work! Xairetismata apo Germania

Bitcoin mining is now a specialized and very risky industry, just like gold mining. Amateur miners are unlikely to make much money, and may even lose money. Bitcoin is much more than just mining, though!
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1713484495
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1713484495

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713484495
Reply with quote  #2

1713484495
Report to moderator
MAR 85
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 56
Merit: 24


View Profile
September 08, 2019, 11:54:40 AM
 #22

Το ελληνικό faucet από που προκύπτει;Δεν έχει σημασία που ο δημιουργός είναι Έλληνας. Δεν απευθύνεσαι εδώ σε φίλους σου ή στα παιδιά του φόρουμ που έτυχε να διαβάσουν την αγγελία σου.  Πρέπει να μεταφραστεί στα ελληνικά για να το χαρακτηρίσεις ως ελληνικό faucet. Αλλιώς ίσως θα είναι καλύτερα να απευθυνθείς σε ξένο κοινό. Βέβαια θεωρώ ότι τα faucets δεν έχουν πια μέλλόν. Το πρώτο το έκανε ο Gavin Anderson και έδινε 5 Bitcoin το 2010. Από τότε έχουν περάσει 9 χρόνια και τα πράγματα έχουν αλλάξει. Θα πρέπει να βλέπει κάποιος διαφημίσεις να πατάει κλικ σε εικόνες κτλ. Ο ιδιοκτήτης δηλαδή εσύ στην προκειμένη περίπτωση θα πρέπει να προσελκύσει μεγάλο κοινό για να είναι ωφελημένος. Υπήρξα αρκετά καυστικός σε προηγούμενο σχόλιο μου αλλά πίστεψε με  ήταν για καλό. Η προσωπική μου εκτίμηση είναι ότι πλέον τα faucets είναι παρωχημένα, ας πούμε μια μόδα που πέρασε ανεπιστεπτή, όπως συμβαίνει συνήθως στη ζωή. Σε κάθε περίπτωση θα σου ευχηθώ καλή επιτυχία απλά ίσως θα'ταν καλύτερο να δοκίμαζες κάτι άλλο. Smiley
evannemo (OP)
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 52
Merit: 0


View Profile
January 03, 2020, 01:54:55 PM
 #23

Το ελληνικό faucet από που προκύπτει;Δεν έχει σημασία που ο δημιουργός είναι Έλληνας. Δεν απευθύνεσαι εδώ σε φίλους σου ή στα παιδιά του φόρουμ που έτυχε να διαβάσουν την αγγελία σου.  Πρέπει να μεταφραστεί στα ελληνικά για να το χαρακτηρίσεις ως ελληνικό faucet. Αλλιώς ίσως θα είναι καλύτερα να απευθυνθείς σε ξένο κοινό. Βέβαια θεωρώ ότι τα faucets δεν έχουν πια μέλλόν. Το πρώτο το έκανε ο Gavin Anderson και έδινε 5 Bitcoin το 2010. Από τότε έχουν περάσει 9 χρόνια και τα πράγματα έχουν αλλάξει. Θα πρέπει να βλέπει κάποιος διαφημίσεις να πατάει κλικ σε εικόνες κτλ. Ο ιδιοκτήτης δηλαδή εσύ στην προκειμένη περίπτωση θα πρέπει να προσελκύσει μεγάλο κοινό για να είναι ωφελημένος. Υπήρξα αρκετά καυστικός σε προηγούμενο σχόλιο μου αλλά πίστεψε με  ήταν για καλό. Η προσωπική μου εκτίμηση είναι ότι πλέον τα faucets είναι παρωχημένα, ας πούμε μια μόδα που πέρασε ανεπιστεπτή, όπως συμβαίνει συνήθως στη ζωή. Σε κάθε περίπτωση θα σου ευχηθώ καλή επιτυχία απλά ίσως θα'ταν καλύτερο να δοκίμαζες κάτι άλλο. Smiley


Η ελληνικότητα του faucet προκύπτει ακριβώς από το ότι ο δημιουργός του είναι Έλληνας. Απαντώντας στο παλιό καυστικό σχόλιο σου, η σελίδα μου φαίνεται μια χαρά σοβαρή. Αν δε σου αρέσει, μπορείς πάντα να δοκιμασεις να φτιάξεις μια σοβαρότερη. Επίσης πρόσθεσα DogeCoin.
efialtis
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1750
Merit: 1363


www.btcgosu.com


View Profile WWW
January 03, 2020, 06:18:48 PM
 #24

Το ελληνικό faucet από που προκύπτει;Δεν έχει σημασία που ο δημιουργός είναι Έλληνας. Δεν απευθύνεσαι εδώ σε φίλους σου ή στα παιδιά του φόρουμ που έτυχε να διαβάσουν την αγγελία σου.  Πρέπει να μεταφραστεί στα ελληνικά για να το χαρακτηρίσεις ως ελληνικό faucet. Αλλιώς ίσως θα είναι καλύτερα να απευθυνθείς σε ξένο κοινό. Βέβαια θεωρώ ότι τα faucets δεν έχουν πια μέλλόν. Το πρώτο το έκανε ο Gavin Anderson και έδινε 5 Bitcoin το 2010. Από τότε έχουν περάσει 9 χρόνια και τα πράγματα έχουν αλλάξει. Θα πρέπει να βλέπει κάποιος διαφημίσεις να πατάει κλικ σε εικόνες κτλ. Ο ιδιοκτήτης δηλαδή εσύ στην προκειμένη περίπτωση θα πρέπει να προσελκύσει μεγάλο κοινό για να είναι ωφελημένος. Υπήρξα αρκετά καυστικός σε προηγούμενο σχόλιο μου αλλά πίστεψε με  ήταν για καλό. Η προσωπική μου εκτίμηση είναι ότι πλέον τα faucets είναι παρωχημένα, ας πούμε μια μόδα που πέρασε ανεπιστεπτή, όπως συμβαίνει συνήθως στη ζωή. Σε κάθε περίπτωση θα σου ευχηθώ καλή επιτυχία απλά ίσως θα'ταν καλύτερο να δοκίμαζες κάτι άλλο. Smiley


Η ελληνικότητα του faucet προκύπτει ακριβώς από το ότι ο δημιουργός του είναι Έλληνας. Απαντώντας στο παλιό καυστικό σχόλιο σου, η σελίδα μου φαίνεται μια χαρά σοβαρή. Αν δε σου αρέσει, μπορείς πάντα να δοκιμασεις να φτιάξεις μια σοβαρότερη. Επίσης πρόσθεσα DogeCoin.

Μια χαρά είναι το σαιτ φιλε... Άσε τους να λένε π λέει κ το τραγούδι Cheesy

MAR 85
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 56
Merit: 24


View Profile
January 06, 2020, 01:56:50 PM
 #25

Καλή χρονιά και χρόνια πολλά! Δεν ήθελα να σε προσβάλλω αλλά ειλικρινά πιστεύω ότι το faucet είναι ξεπερασμένο. Ωστόσο σου εύχομαι καλή επιτυχία στο εγχείρημα σου.
00RedBlack00
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 5
Merit: 1


View Profile
March 17, 2020, 05:23:16 PM
 #26

Έλα ρε φίλε! Γράφτηκα πριν λιγες μέρες, δεν ήξερα οτι ηταν από ντόπιο παιδί Cool

Καλή συνέχεια, μια μικρή παρατηρηση μόνο εκτός των καλών λόγων που θα γράψω παρακάτω.
Εχω διαπιστώσει μια καθυστέρηση τελευταία στις πληρωμές και υπάρχουν, ψάχνοντας λίγο, αρκετά αρνητικά σχόλια σε αγγλικά φορουμ γι'αυτό το θέμα.
Αν θές γράφεις πως προέκυψε κάτι τέτοιο και έχει δημιουργηθεί ''ουρά''.

Κατά τ'άλλα, μια χαρά το έχεις στήσει το site, πληρώνεις καλά τα shortlinks σε σχέση με πολλά, απαράδεκτα για μένα, sites του είδους.
''Ελαφρύ'' σε ταχύτητα, δεν βαραίνει αν έχεις ανοιχτά κι άλλα παράθυρα.

Keep up the good work, προσωπικά περιμένω να δώ αν προχωράνε οι πληρωμές για να ασχοληθώ σε καθημερινή βάση, βλέπω ότι ανά 4 μέρες προχωράνε, αργά μεν, αλλά προχωράνε, οπότε υποθέτω ότι θα συνεχίσει να λειτουργεί το site.
margaritis91
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 12
Merit: 0


View Profile WWW
March 26, 2020, 02:55:46 PM
 #27

Μπορώ να σε βοηθήσω να το κάνεις καλύτερο το σαιτ άμα θέλει μιας και έχω γνώσεις στο αντικείμενο.

Έχει κάποια bugs, λάθος τοποθέτηση διαφημίσεων και περισσότερα παιχνίδια και ακόμα ποιο πολλά.

Πάρε μια ιδέα από το σαιτ που είχα πριν 2 χρονιά.

https://web.archive.org/web/20180427013925/https://www.earnbitcoinsnow.net/

Άμα θέλεις στείλε μήνυμα private message για να μιλήσουμε παραπάνω.

 



00RedBlack00
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 5
Merit: 1


View Profile
April 24, 2022, 02:06:59 AM
 #28


μετα απο πολυ καιρο ειπα να δοκιμασω να δω αν υπαρχει ακομα αυτο το site και διαπιστωσα οτι οντως υπαρχει!
το κακο ειναι οτι αφου δοκιμασα καποια surveys κ εβγαλα καπου 70trx την επομενη μερα αυτα εξαφανιστηκαν.
σταλθηκε mail και απαντηθηκε με ενα γενικο οτι υπηρχε προβλημα στο site κτλ
τα trx ομως χαθηκαν κ δεν απαντηθηκε ποτέ οποιο mail κ να εστειλα μετα

SCAM! SCAM! SCAM!
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!