Bitcoin Forum
April 19, 2024, 07:25:35 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  
Author Topic: Bir türlü bitmediler  (Read 451 times)
akgandalf (OP)
Member
**

Activity: 812
Merit: 14

FRX: Ferocious Alpha

View Profile
January 31, 2019, 06:41:49 PM

Dün telegramda ahmad adında bir sikik, bana İngilizce bilip bilmedigimi biliyorsam birşey anlatacağını söyledi. Bende anlat dedim.

Bu dallama crypto rulet gibi birşey de yonetiymis bana kazandıracakmis. Bende ona bu benim eth cuzdanim sen bana at kazandırmış olursun dedim. Siktir oldu gitti.

Dün Instagram'da binanceyi takip ettim. Adının chanpeng zhao olan yani binancenin CEO sunun fotosunu koymuş birisi  beni takip etti.
Bugün hi demiş, bende hello dedim devamında koskoca CEO beni takip etmez bu zhao gerçek zhao olamaz dedim. Bunu kendisine yazdım. Kalbimden gecen, ulan gerçekten zhao olur bu fırsat kaçmaz diye  Cheesy madem zhao sun bana 2 BTC yolla dedim Cheesy. O da siktir oldu gitti.
Bu tarz mallar bir bana mı denk geliyor, bende durumu bildiğim için hep kontratak yapıyorum. Bitmediler bir türlü. Herkese saygılar...

1713554735
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713554735
Reply with quote  #2

1713554735
Report to moderator
1713554735
Hero Member
*

Ignore
1713554735
Reply with quote  #2

1713554735
Report to moderator
"In a nutshell, the network works like a distributed timestamp server, stamping the first transaction to spend a coin. It takes advantage of the nature of information being easy to spread but hard to stifle." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1713554735
Hero Member
*

Ignore
1713554735
Reply with quote  #2

1713554735
Report to moderator
1713554735
Hero Member
*

Ignore
1713554735
Reply with quote  #2

1713554735
Report to moderator
adempostaci
Member
**

Activity: 518
Merit: 10

View Profile WWW
January 31, 2019, 08:47:52 PM

Bitmez bunlar sürekli mantar gibi çogalırlar. Kimi ağına düşürecek kimi dolandıracaklar ona göre keriz arıyorlar.
petrichor
Member
**

Activity: 406
Merit: 12

View Profile
January 31, 2019, 10:01:08 PM

Bunların bir de telegramda kadın ismi ve fotoğrafıyla bir ICO’ya yatırım yapmanı öneren versiyonları var. Geçen birisi ilgilenmiyorum deyince bildiğin trip attı. Neden ilgilenmiyorsun, açıklar mısın falan diyor. Bir ingilizce trip yememiştik, sonunda o da oldu.
barslanhan
Member
**

Activity: 658
Merit: 42

Graphic Designer

View Profile WWW
January 31, 2019, 11:55:29 PM

Telegramda Hi ya da hello diye mesaj yazarak başlayan listemde olmayan, aynı grupta olsak bile yabancı olan elemanlara direkt olarak sil ve engelle yapıyorum. Çünkü gereksiz vakit kaybı. Bir tek mesajlarını okudum ondan sonra hareketim bu oldu.. Adam mesajda İranmıydı - Suriyemiydi oradaymış güya, ondan sonra bana diyor ki burada kripto paralar yasak, bitcoinleri sana yollayayım sen bana dolar olarak yolla. Dedim hemşerim git işine. Kısaca bunlarla uğraşmayın.. Engelleyin geçin
hisarardi
Member
**

Activity: 532
Merit: 12

View Profile
February 01, 2019, 12:08:50 AM

Telegramda Hi ya da hello diye mesaj yazarak başlayan listemde olmayan, aynı grupta olsak bile yabancı olan elemanlara direkt olarak sil ve engelle yapıyorum. Çünkü gereksiz vakit kaybı. Bir tek mesajlarını okudum ondan sonra hareketim bu oldu.. Adam mesajda İranmıydı - Suriyemiydi oradaymış güya, ondan sonra bana diyor ki burada kripto paralar yasak, bitcoinleri sana yollayayım sen bana dolar olarak yolla. Dedim hemşerim git işine. Kısaca bunlarla uğraşmayın.. Engelleyin geçin

Hocam bir daha öyle geri zekalı çıkarsa yolla de bakalım cevabı ne olacak. Çoğu coin için artık grup oluşturup yok şu kadar yolla ben 5 katını geri yollayayım vs . Bende oylelere sdn bana şunu yolla ben sana yarısını iade edeceğim. Deyince kayboluyor

Face                       Insta                                              MEETING THE CHALLENGES OF SCALING,
     book       Twit         gram         ⟹ Ethereum Basic ⟸               FEE OPTIMIZATION   
               ter                                                                             AND EFFICIENCY
Stabilitelim
Member
**

Activity: 448
Merit: 14

View Profile
February 01, 2019, 06:09:16 AM

telegramdan tanımadığım bir özel olarak hi yazıyorsa direk engelliyorum Cheesy telegramı kripto grupları için kullanıyoruz.özelden kim neden yazsın mk.güvenmeyin.
flipme
Hero Member

Activity: 2170
Merit: 640

Undeads.com - P2E Runner Game

View Profile
February 01, 2019, 07:06:13 AM

Bunlar emin olun sadece size denk gelmiyor, her hafta bu tür bir olayla mutlaka karşılaşıyorum. Bazıları gerçekten iyi iş çıkarıp inandırıcılıkta zirve yapıyorlar. Piyasa hakkında tecrübeli olmasak, bu işlere yeni başlamış biri olsak, başımıza ciddi sıkıntılar açabilirler. Piyasada yeni arkadaşlara tavsiyem özellikle twitter, telegram gibi ortamlarda gelen bu tür mesajlara aldırış etmeyin, kimse size bedava bir şey vermez unutmayın.

💀|.
   ▄▄▄▄█▄▄              ▄▄█▀▀  ▄▄▄▄▄█      ▄▄    ▄█▄
  ▀▀▀████████▄  ▄██    ███▀ ▄████▀▀▀     ▄███   ▄███
    ███▀▄▄███▀ ███▀   ███▀  ▀█████▄     ▄███   ████▄
  ▄███████▀   ███   ▄███       ▀▀████▄▄███████████▀
▀▀███▀▀███    ███ ▄████       ▄▄████▀▀████   ▄███
 ██▀    ▀██▄  ██████▀▀   ▄▄█████▀▀   ███▀   ▄██▀
          ▀▀█  ▀▀▀▀ ▄██████▀▀       ███▀    █▀
                                      ▀
.
.PLAY2EARN.RUNNER.GAME.
||VIRAL
REF.SYSTEM
GAME
|
████████████████████████████
██████ ▄▀██████████  ███████
███████▄▀▄▀██████  █████████
█████████▄▀▄▀██  ███████████
███████████▄▀▄ █████████████
███████████  ▄▀▄▀███████████
█████████  ████▄▀▄▀█████████
███████  ████████▄▀ ████████
████████▀▀▄██████▄▀▀████████
███████  ▀        ▀  ███████
██████                ██████
█████▌   ███    ███   ▐█████
█████▌   ▀▀▀    ▀▀▀   ▐█████
██████                ██████
███████▄  ▀██████▀  ▄███████
Dyatrev
Sr. Member

Activity: 980
Merit: 257

View Profile
February 01, 2019, 08:49:34 AM

2 gün önce bu işin zirvesini yaşadım sanırım, aynı günde 10 dan fazla hi hello mesajları farklı kişilerden geldi. Normalde günde 1 yada hiç gelmezdi. Baktılar kandırılanlar var iyice cozuttular. Direk engelleyin hiç uğraşmayın.
xzone
Legendary
*

Activity: 2562
Merit: 1481

View Profile
February 01, 2019, 08:50:33 AM

Piyasada o kadar çok saf var ki bu tür girişimlerin sonlanmayacağını düşünüyorum. Kolay yoldan para mı kazanmak istiyorsunuz? Mutlaka karşınıza piyasaya yeni girmiş biri çıkar ve size inanır.
Siz kendinizi koruyun, fare kapanına girmeyin yeter Smiley

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
absurde
Jr. Member
*

Merit: 5

View Profile WWW
February 01, 2019, 09:29:27 AM

Bunları yaptıklarına göre bi şekilde kazanıyorlar, birilerini dolandırıyorlar yoksa yapmazlar. Kötü gün geçiren veya dağınık kafası olan biri rahatlıkla bunlara kanabilir.
ugurum15
Member
**

Merit: 22

View Profile
February 01, 2019, 10:20:29 AM

Bana da çıkınca anlatıyor işte şunu yapıyorum bunu yapıyorum sende kazan istiyorum deyince. Cüzdan adresimi yolluyorum. Hemen kayboluyor. Şunu gönder sana 5 katını göndereyim diyene de sen bana gönder ben sana yarısını yollacagim diyorum kayboluyor.
bobita
Legendary
*

Activity: 2506
Merit: 1287

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
February 01, 2019, 11:30:18 AM

Bitmezler çünkü biliyorlar ki herkesin boş bir anı (ya da salaklığının tuttuğu diyelim) vardır, dolayısıyla her yere olta sallayıp bir tanesine denk gelmeyi umuyorlar. Nereden biliyorum? Foruma da yazmıştım zamanında, hayatında hiç virüs, trojan vb. yemeyen, abartmıyorum güvenlik ve çakallık konusunda gayet uyanık olan ve normal şartlar altında bu tarz tuzaklara asla düşmeyen birisi olduğum halde ben de öyle bir anımda son derece aptalca bir şekilde piçin tekine tronlarımı gönderdim.
Telegram resmi Binance grubunda eski tronları Binance üzerinden nasıl swaplayacağımı sordum, hemen Binance destek(!) kullanıcısı dönüş yaptı. Anlık bir olay da değil ha, bir sürü yazıştık, ilgisine teşekkür ettim falan Grin ve swap için eski tronlarımı verdiği adrese gönderdim.
Kendi adıma o kadar beklemeyeceğim bir şey yapmış oldum ki kızmıyorum, sadece gülüyorum duruma. Olabiliyor yani.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
erguse
Sr. Member

Activity: 798
Merit: 277

View Profile
February 01, 2019, 12:04:16 PM

Bir de böyle "At Organları" var piyasada. Bounty, airdrop derken bir sürü gruba üyeyiz. Bunlar sayesinde takibi kaçırıyoruz çoğu zaman. 10'larca gruba aynı anda yazıyorlar aynı şeyleri. Sonuçta engelleniyorlar, siliniyorlar ama yazdıklarıyla kalıyorlar. Gel de bu kadar saçma mesajın içerisinden görmen gereken önemli mesajları görebil şimdi... Huh

distorsiyon
Member
**

Activity: 448
Merit: 15

View Profile
February 01, 2019, 12:09:59 PM

Herkese farklı şekillerde denk geliyorlar.

Çoğunluğu mail atma yöntemi ve telegram. Bazıları çok sağlam kamufle oluyorlar da en sonunda eth yolla vs durumundan patlıyorlar. Şu ana kadar para kaptırmadım, kaptırmayız umarım.
semes
Member
**

Activity: 713
Merit: 31

View Profile
February 01, 2019, 12:16:59 PM

Dün telegramda ahmad adında bir sikik, bana İngilizce bilip bilmedigimi biliyorsam birşey anlatacağını söyledi. Bende anlat dedim.

Bu dallama crypto rulet gibi birşey de yonetiymis bana kazandıracakmis. Bende ona bu benim eth cuzdanim sen bana at kazandırmış olursun dedim. Siktir oldu gitti.

Dün Instagram'da binanceyi takip ettim. Adının chanpeng zhao olan yani binancenin CEO sunun fotosunu koymuş birisi  beni takip etti.
Bugün hi demiş, bende hello dedim devamında koskoca CEO beni takip etmez bu zhao gerçek zhao olamaz dedim. Bunu kendisine yazdım. Kalbimden gecen, ulan gerçekten zhao olur bu fırsat kaçmaz diye  Cheesy madem zhao sun bana 2 BTC yolla dedim Cheesy. O da siktir oldu gitti.
Bu tarz mallar bir bana mı denk geliyor, bende durumu bildiğim için hep kontratak yapıyorum. Bitmediler bir türlü. Herkese saygılar...

Hocam uğraştığına değmez bas block'u geç. Hatta Telegram yönetimine şikayet et direk ceza alıyorlar. Başka hesap açsın onu da birileri blocklar yine ceza... Sen uğraşacağına onlar uğraşsın.
erguse
Sr. Member

Activity: 798
Merit: 277

View Profile
February 01, 2019, 01:35:26 PM

Bugünün "at organı" da bu çıktı... Var bi iki tane daha ama hepsini paylaşmayayım artık Smiley Gerçekten bi bitmediler,  Grin

gorkem19888
Full Member

Activity: 672
Merit: 110

View Profile
February 01, 2019, 01:55:36 PM

Bugünün "at organı" da bu çıktı... Var bi iki tane daha ama hepsini paylaşmayayım artık Smiley Gerçekten bi bitmediler,  Grin

bunlar herkese gelıyor bana da cogu kes geldıler spam demeye engellemeye bıktım.ama kananlar mutlaka var kı ugrasıyorlar.kananlar nasıl bır salaksa kanıyor anlamıyorum zaten
Aqualung89
Hero Member

Activity: 1666
Merit: 529

View Profile
February 01, 2019, 02:12:55 PM

Banada gelse bile ben dm gelen mesajları bir nevi kapattım. Hiç uğraşılmasına gerek yok kapat gitsin bak bakalım ne yapacak o zaman.

Boş insanlar bunlar ponzi gibi düşün ağına düşürmeye çalışıyor sadece.
Allonee
Member
**

Activity: 392
Merit: 11

View Profile
February 01, 2019, 02:57:18 PM

hocam çok normal çünkü piyasada çok fazla saf var, erken yoldan para kazanacağına inanan binlerce insan var. adamlar yemi atıyor, artık kim denk gelse kar.
Blackeagle190342
Full Member

Activity: 420
Merit: 105

View Profile
February 01, 2019, 03:03:20 PM

Yollayaydım kardeşim bir kaç ethereum. Bunlarla milleti inandıracaklarını falan sanıyorlarsa gerçekten komik olur.

Leading-Edge Ecosystem & Technology    ▌   R E P U B L I A   ▐     P R E - S A L E   :   August 23rd - September 23rd
▬   ▬▬   ▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬   ▬▬   ▬
|      [ WHITEPAPER ]  [ BOUNTY ]  [ ANN THREAD ]       |         Facebook        Telegram        Twitter        Instagram          |
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  

Jump to: