Bitcoin Forum
June 08, 2024, 03:12:57 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13]  All
  Print  
Author Topic: ŞUBAT 2019 - TOPARLANMA BAŞLIYOR.. KÖTÜ GÜNLER GERİDE KALIYOR!  (Read 17512 times)
nihattbolatt
Jr. Member
*

Activity: 490
Merit: 4

View Profile WWW
June 27, 2019, 11:48:06 AM

millet burada feryat figan ağlarken açtı bu adam en nihayetinde bu başlığı. tutup de bir şey bilmiyorsun demek doğru olmaz.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
intotherain
Hero Member

Activity: 840
Merit: 532

View Profile
June 27, 2019, 09:36:00 PM

Bu tip konulara pek itibar etmesem de gelip burda boş sallamışsın demeyeceğim. Gördüğüm kadarıyla tutarlılıklar var elbette.
Bundan sonra ne olacak ona bakacağız artık, şu anda sert bir geri çekilmenin içindeyiz.
huseyin15
Member
**

Activity: 1106
Merit: 25

View Profile
June 27, 2019, 11:46:48 PM

TEŞEKKÜRLER Smiley

6500 seviyelerine geri çekilme bekliyorum açıkcası 6'ya çekilmeden 10k civarına ulaşmasını ön görmüyorum. Tabi BTC grafik falan dinlemez Smiley

çekilme başladı Smiley beni takip etmeyen üzülür.

Dostum sende birşey bilmiyorsun kusura bakma. Biliyormuş gibi birşeyler sallama gerek yok. Twitter'da senin gibisi dolu. Bu postta geri çekilme demişsin nerede geri çekildi. Ara ara düzeltme yapıyor zaten şuan bile 14000 e dayandı ve akabinde 12 binlere indi bunu sallayıp tutturan birşey bilmiş olmuyor. Boşuna nefesini tüketme. 3-5 gün sarkma olsa da altcoin boğası ne zaman sen onu söyle hünerini öyle göster. BTC ile ilgili sallama na gerek yok.

sığır kardesim. o tarihte bak fiyatına. 6 ya çekildi ve 10 gördü. tarihe bak grafiklere bak, saçma salak konusma!!!!!!

Haklısın kardeş özür diliyorum. Sen bir numarasın. Helal olsun ben sana sığır diye hitap etmeyeceğim. Klavye ile hakareti herkes yapar. Yukarıdaki eleştirimde yine üslubumu bozmadim. Rahmetli cryptopia varken senin paylaştığın coinleri de biliyoruz.
Çok bilgili isen gem olabilecek projesi günü ekibi güçlü coin Verde hünerini görelim.
yaviz0002
Jr. Member
*

Activity: 420
Merit: 1

View Profile WWW
June 29, 2019, 04:38:26 PM

çok boş, saçma bir muhabbet dönmeye başlamış olsa da forumda en sevdiğim başlıklardan birisidir bu başlık.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    Oracolcoin XOR    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
samgizsu
Jr. Member
*

Activity: 350
Merit: 2

View Profile WWW
June 29, 2019, 05:04:06 PM

o zamanlar bitcoin yükselsin diye yalvaran adamlar artık ne olur dur demeye başladılar. insanları tatmin etmek çok güç.

▬▬▬▬▬▬▬▬  Guider.travel  ▬▬▬▬▬▬▬▬
PowerLike
Member
**

Activity: 244
Merit: 20

View Profile
July 07, 2019, 06:00:12 AM

araştıran adam seni ilk kez wanchain tahmininden dolayı tebrik ederim. Şimdiden %25 arttı. Uyuyan dev uyanıyor. Staking beta testnet tamamlanınca ve POS delegasyon sistemine geçtiğinde en az 10x yapar.
jesselui
Full Member

Activity: 854
Merit: 109

Trident Protocol | Simple «buy-hold-earn» system!

View Profile
July 07, 2019, 07:14:08 AM

Hmm biraz olmuş ama dediğin o yükseliş bir nebzede olsa mayıs-haziran arasında gerçekleşti aynı türden bir yükseliş ağustos civarlarında beklenir yinede tahmininize yanlış diyemem teşekkür ederiz Smiley. Elimizdeki coinleri zarar etmeden çıkartırsak en güzeli olacak bizim için merakla bekliyoruz.

Simple «buy-hold-earn» system!      │      TRIDENT PROTOCOL      │      HIGH FIXED APY  >>> 382,945%
THE HIGH PAYING AUTO-STAKING & AUTO-COMPOUNDING PROTOCOL

██████████████|               Twitter               |              Telegram              |                Reddit                |██████████████
ugurum15
Member
**

Activity: 532
Merit: 22

View Profile
July 07, 2019, 08:42:12 AM

araştıran adam seni ilk kez wanchain tahmininden dolayı tebrik ederim. Şimdiden %25 arttı. Uyuyan dev uyanıyor. Staking beta testnet tamamlanınca ve POS delegasyon sistemine geçtiğinde en az 10x yapar.

rica ederim efendim takip edin sıra tkln de ins!

Arastiranadam kardeşim sana zahmet elinde olan coinleri bir yazsan. Belki almak isteyem olur. Ama olmayanı sallamak yok. Taklimakan haricindekiler tabiki de. Gerçekten merak ettim ne alıp satıyorsun?
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13]  All
  Print  

Jump to: