Bitcoin Forum
May 24, 2024, 04:13:41 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: Kulağınıza küpe olsun.  (Read 618 times)
beypazmad
Jr. Member
*

Activity: 406
Merit: 1

View Profile WWW
February 09, 2019, 06:46:32 PM

daha kapsamlı da bir çalışma gerekebiliyor bu küpeler için aslında. yüzeysel kalmak da doğru değil.
altına imzamı atacağım madde de kesinlikle piyasanın döngüden oluştuğu.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
barslanhan
Member
**

Activity: 658
Merit: 42

Graphic Designer

View Profile WWW
February 09, 2019, 09:42:49 PM

Bence daha üstüne bir şeyler söylemeye gerek olmayan harika 4 madde.. Takım tutar gibi fanatik gibi coine aşık olanları gördük ve başlarına neler geldiğini de gördük. Bitcoin'in 2009 dan bu yana hareketlerini inceleyince hep döngüsel bir hareket izlediğini gördük. O yüzden sabretmek ve panik yapmadan soğuk kanlı ve mantıklı düşünerek kararlar vererek yatırım yapmalı, dere geçerken at değiştirmeyi terketmeliyiz.. Sabır sabır sabır..
Madenci_34
Member
**

Activity: 560
Merit: 16

Proof-of-Stake Blockchain Network

View Profile WWW
February 14, 2019, 04:09:08 PM

1) Piyasalar döngüden  ibarettir, her çıkışın bir inişi her düşüşün bir çıkışı vardır.

2) Açgözlü olmayın, kar kardır prensibini görebileceğiniz bir yere yazın.

3) Takım tutar gibi Token tutmayın.

4) Kimsenin aklıyla iş yapmayın, araştırın okuyun ama kararı siz verin.

1- Evet borsa mantığıda bunu söylüyor daha önce görülen fiyata mutlaka çıkılır.

2- Piyasanın bu hali ile de kar yapılır fakat bunu parası olan yapabilir.2018'de yükseliş devam edecek diye varı yoğu kriptoya gömen, düşüş esnasında zamanında çıkamayıp dibi gören ve paralanmak için piyasanın düzelmesinden başka şeçeneği olmayanlar yapamaz.

3-Takım tutmak mı,para nerde biz ordayız.

4-Katılıyorum.

5- Ben bu tavsiyeleri bir yerden anımsıyorum sanki.

mcnncnr
Jr. Member
*

Activity: 546
Merit: 2

View Profile WWW
February 14, 2019, 08:52:50 PM

Giriş çıkış planınız belli olsun nerede çıkacağınızı bilin sonsuza kadar yükselemez hiçbir şey. Tatmin eden yerde çıkın ve önünüze bakın.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
srknzk
Jr. Member
*

Activity: 119

View Profile
February 19, 2019, 08:40:56 PM

Acele etmemek gerekli. Sabır çok önemli. Ayrıca ayı sezonunda kar edilmez diye düşünmemek lazım. Ufak votalitelerde bile gerkirse %5 karı alıp yoluna bakmak gerek. Sürekli ×3 ×5 kazanıcam diye düşünmek yanlış
yaviz0002
Jr. Member
*

Activity: 420

View Profile WWW
February 20, 2019, 07:32:49 PM

bu maddeleri öğrenip hazmeden birisinin zaten bu piyasada para kazanamama gibi sorunu asla olmaz. tek gereken çelik gibi bir sabır.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    Oracolcoin XOR    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
nrttngnbz
Jr. Member
*

Activity: 462

View Profile WWW
February 27, 2019, 06:05:00 PM

aç gözlülük kesinlikle çok kötü bir şey. 2017 yılında kredi çekip piyasaya girdiğini söyleyen adam bugün 300-500 atın intiharın eşiğindeyim diyor.

redboxneo
Member
**

Activity: 546
Merit: 10

View Profile
February 28, 2019, 06:02:17 PM

bitcoinde son şaşırtıcı bir düşüş
3000 doların altına doğru.

eğer bu bir gün gerçekleşecek ise balinalar olabildiği kadar fiyatı yükseltmek isteyecektir ki kar patlaması yaşasınlar.

ben hazırlıklıyım şu an için umarım çok ciddi çöküş olursa o zamanda parada durup yakalarım bir şeyler.
BACARAN
Jr. Member
*

Activity: 560

View Profile
February 28, 2019, 08:00:02 PM

Buna parça parça alım yapın, parça parça da satın dipten almak ve tepeden satmak çok düşük olasılıklı tradeler'dir bu şekilde uzun vadede hep karlı çıkarsınız.
paulk11087
Sr. Member

Activity: 987
Merit: 254

View Profile WWW
March 02, 2019, 06:15:59 PM

aslında tüm kripto piyasasını kısaca çok güzel özetlemişssiniz. duygusal bağ kurmak kesinlikle zarar veriyor bu da tecrübe ile sabit. stoploss kullanıp zararı da göğüslemediğiniz sürece kaybetmeye mahkum olursunuz.
nrttngnbz
Jr. Member
*

View Profile WWW
March 03, 2019, 07:14:45 PM

Her şeyi gördük yaşadık geriye sadece döngünün tamamlanması kaldı umarım bu da sorunsuz bir şekilde gözümüzün önünde gerçekleşir.

samgizsu
Jr. Member
*

Activity: 350

View Profile WWW
March 05, 2019, 04:44:08 PM

kesin konuşmamak da çok önemli burada. ne olursa olsun buraya düşmez veya şuraya kadar kesin artacak denmemesi gerekiyor.

▬▬▬▬▬▬▬▬  Guider.travel  ▬▬▬▬▬▬▬▬
sernofus
Jr. Member
*

Activity: 378
Merit: 3

View Profile WWW
March 06, 2019, 03:13:02 PM

takım tutar gibi bağlı olmak ne yazık ki ciddi bir sorun. siyasetten ekonomiye kadar hemen her alanda bu hatayı yapanlar mevcut. sonuçta en büyük zararı takım tutar gibi tutanlar görür.

▀▀▀▀▀█████████   CRYPTON          ▬▬▬▬▬▬▬▬                    
▬▬          Revolutionary Cryptocurrency Exchange
PowerLike
Member
**

Activity: 244
Merit: 20

View Profile
March 06, 2019, 08:11:46 PM

1) Piyasalar döngüden  ibarettir, her çıkışın bir inişi her düşüşün bir çıkışı vardır.

2) Açgözlü olmayın, kar kardır prensibini görebileceğiniz bir yere yazın.

3) Takım tutar gibi Token tutmayın.

Takım tutar gibi token tutmak benim en büyük zaafım. Her defasında bir daha yapmayacağım az çok demeden kârımı alıp çıkacağım diyorum ama tokenle duygusal bir bağmı kuruyorum nedir bir türlü ayrılamıyorum. Oysaki bu piyasada o kadar çok alternatif varki ve her yeni çıkan ve çıkacak projelerde potansiyel alternatif aslında.
miller14
Member
**

Activity: 602
Merit: 11

View Profile
March 07, 2019, 02:59:04 PM

Tavsiyelere baktigimda bende katiliyorum her inisin bir cikisi her cikisinda mutlaka bir inisi vardir aslimda bir cok kisi btc nin bu fiyatlarda olmasi normaldi diyor
nrttngnbz
Jr. Member
*

View Profile WWW
March 10, 2019, 12:51:15 PM

hiçbir şey yapamıyorsanız oturun sabırla bekleyin. ille de buralarda zaman geçireceğim diyorsanız da bounty kovalayın.

greatbambino
Member
**

Activity: 350
Merit: 14

View Profile WWW
March 18, 2019, 05:23:14 PM

Güzel moral verici bir yazı olmuş . Geçmiş dönemlerde gördük ki bir proje her ne kadar iyi olursa olsun Btc hareketlerinden nasibini alıyor. Zamanında buraya düşmez dediğimiz projeler neredeyse %100 düşüş gösterdi

jeton
Jr. Member
*

Activity: 252

View Profile WWW
March 18, 2019, 07:29:56 PM

Burada bahsedilen kimse fenomen insanıdır, ayıda ya kış uykusuna yatar , boğada ortaya çıkar, atar tutar.....
sagul
Jr. Member
*

Activity: 420

View Profile WWW
March 18, 2019, 07:59:45 PM

Bu saydığınız maddelerde genel olarak yaptığım tüm hataları görüyorum. İnsanlar bu kripto paraların aşırı çıkışında sanki kendi kripto parasıymış gibi muamele yapmaya başlıyor.

BankDex.io  / Decentralized Exchange
sectorim
Member
**

Activity: 574
Merit: 14

View Profile WWW
March 19, 2019, 11:19:42 AM

önümüzde bolluk, bereket dolu 3-4 sene var. sonra yine tepe taklak olacak büyük ihtimal. ama bitcoinde ne bu sene, ne sonraki sene rekor fiyat beklemiyorum. çok yavaş giderek tarihi rekoru elde etmeleri mümkün.

Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: