Bitcoin Forum
July 05, 2024, 04:05:16 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: Stellar'da(XLM) neler oluyor ?  (Read 483 times)
Ridcan
Member
**

Activity: 476
Merit: 31

View Profile
February 04, 2019, 04:43:07 PM

bu sadece stellar için değil ki sektörün geneli zaten kan ağlar vaziyette takip ettiklerimden neblio ath 64 dolardı şimdi 97 centlerde dolaşıyor
ForceDeltN
Jr. Member
*

Activity: 210
Merit: 2

View Profile WWW
February 04, 2019, 07:33:17 PM

Uzun Zamandır Stelları takip ediyorum.Hiç beklemediğim kadar düştü.Şuandada düşüşü devam ediyor.Umarım kısa sürede toparlanır ama dahada düşeceği görülüyor.

HARA │ Empowering billions through data one byte at a time
burkay
Full Member

Activity: 644
Merit: 103

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
February 04, 2019, 07:38:41 PM

Ayı sezonu insanlara acı tecrübelerle gösterdi ki  düşmeyecek sağlamlıkta hiçbir altcoin yok, ether bir zamanlar hep birlikte 400 doların altına da inmez heralde diyorduk nerdeyse 80 dolarları gördü, o yüzden xlm ye de çok görmüyorum, hatta 300 satoshiye inse geçen yıllardaki seviyelerine, normal karşılarım, şu dönem gerçekten altcoinler için çok zor bir dönem çünkü.

tufan01
Jr. Member
*

Activity: 280
Merit: 1

View Profile WWW
February 04, 2019, 07:57:14 PM

Xlm kendini geliştirmiş ama bu fiyata pek yansımıyor.Hangisi yansıyor ki.Artık boğa yada ayıdan çok piyasaya para girmesi lazım.Çıkış oldukça bu seviyelerde tutunmak bile zor olur.

r e c k o o n             ONE STOP SHOPPING APP
Global Shopping Platform (https://ieo.reckoon.com/)
[[[[[[
usakli64
Full Member

Activity: 1022
Merit: 152

View Profile WWW
February 05, 2019, 06:00:52 AM

Piyasadaki kotu gidishattan dolayi gelistiricileri de sessizlige burunmus durumdalar.  Beklenen haberler hep piyasa iyiye isaret verdiginde gelecektir. Bu yuzden insalarin ilgisi uzerinden gitmis durumda. 

NE MUTLU TÜRK'ÜM DIYENE
Notcoini kacirdiysaniz Time oyununu şiddetle tavsiye ediyorum.
https://t.me/TimeFarmCryptoBot?start=GMlVFAxvqLOnjyWv
janocuk
Jr. Member
*

Activity: 532
Merit: 6

View Profile
February 05, 2019, 08:38:44 AM

stellar gerçekten güzel bir proje. harika altcoinleri de var. kendine ait borsası da var, yani tek eksikliği ortalama kullanıcı için hala çok zor kullanımı, şu memo olayı  işe sıkıntı katıyor ve bunun dışında kendi borsası stellarport u kullanmak cidden zor, basit ve anlaşılır değil, yine de kripto dünyasında en değerli projelerden biri.
storm06
Jr. Member
*

Activity: 308
Merit: 2

View Profile WWW
February 05, 2019, 07:14:33 PM

Fiyatı oldukça düşük; bence geleceği olan kripto paralardan birisi. Stellar üzerine piyasaya çıkan ICO'lar bunun kanıtı.

coinbergh
Member
**

Merit: 29

View Profile
February 05, 2019, 07:49:53 PM

Çok fazla olmasa bile bir miktar XLM hold ediyorum Benim için uzun vadeli tutulabilecek coinlerden biri.

Bunun sebebi de özellikle doğa dostu bir yapıya sahip olması. İleride bu açıdan değerleneceğini düşünüyorum. Özellikle kripto paralara muhalefet noktasında en büyük kozlardan biri enerji tüketimi ve madencilik. Stellar ağı hem bu konuda çevreci bir yaklaşım sergiliyor; hem de Poseidon gibi güzel projeleri barındırıyor. Bu açıdan benim için boğa gelene kadar hodl statüsünde yer alacak.
ahmetcan1
Jr. Member
*

Activity: 266
Merit: 1

View Profile WWW
February 05, 2019, 08:07:40 PM

Xlm hold olarak kazandırır mı bilmiyorum.Pek güven vermiyor ripplenin kopyası bir yapıya sahip ama ekip iyi çalışıp geliştiriyor.Şu anki düşüşleri de normal piyasaya göre.

Oracolcoin XOR         
phoneiX
Jr. Member
*

Activity: 392
Merit: 4

View Profile WWW
February 05, 2019, 09:03:30 PM

Stellar son zamanlarda baya büyük düşüşler yaşadı.Bu yüzden umarım kısa sürede toparlanır çünkü en güvendiğim sağlam projelerden biride XLMdir.

barslanhan
Member
**

Activity: 658
Merit: 42

Graphic Designer

View Profile WWW
February 05, 2019, 11:36:28 PM

Malesef XLM "Go to the Moon" olması gerekirken ne hallere düştü. Oysa ki, Stellar ağı ile teknoloji devi IBM kafa kafaya verip, ortak bir coin çıkaracakları haberi dillerden dillere dolaşmakta ve yükseleceği söylenmekteyken yerin dibine kadar geçti. Bu piyasayı bazen anlamakta güçlük çekiyorum. Çöp coinler nerelerde kalırken böyle altyapılara sahip coinler başı boş kalabiliyor. İnşallah hakettiği yerlere gelecektir diye düşünüyorum. Herkese bol kazançlar.
OrtaDirek
Full Member

Activity: 1176
Merit: 159

View Profile
February 06, 2019, 12:54:50 AM

Stellar ve ZRX ayı piyasasında satoshi bazında değerini koruyabilen nadir projelerdendi bana göre sağlam bir altcoin ayı piyasasında en azından satoshi değerini koruyabilmelidir. coinbase listeleme gerçekleşirse işler bir anda değişebilir yine de takip edilmeli.
janocuk
Jr. Member
*

Merit: 6

View Profile
February 06, 2019, 08:02:04 AM

stellar, ayı piyasasına rağmen cidden iyi direndi,  kısmen de olsa direnebilen coinlerden biri ; ekibi de iyi çalışıyor, altyapı çalışmaları devam ediyor, blockchain ile ortaklık da ses getirdi, airdrop bayağı dikkatleri çekmişti, ancak  kripto piyasasına yüksek para girmeden bu projeden de çok bir şey beklememek lazım.
exturudere
Member
**

Activity: 612
Merit: 10

View Profile WWW
February 06, 2019, 08:10:52 AM

XLM Altyapı olarak güzel bir coin. İco'dan ya da bountyden gelen steller tabanlı coinleri direl xlm ye çevirme olanağı veriyor ki ERC20 tabanlı coinlere göre bu büyük bir avantaj. Orta ve uzun vadede Xlm'nin tekrar eski günlerine kavusacagını düşünüyorum.
dodocum
Member
**

Activity: 560
Merit: 16

View Profile WWW
February 06, 2019, 11:06:27 AM

Stellar beklediğimiz günlerin fitilini ateşleyebilecek potansiyelde bir coin. Bu kadar düşmesine farklı açıdan bakabilirsek eğer fırsat olarak görülebilir.
natureltiqqy
Full Member

Activity: 420
Merit: 100

View Profile WWW
February 06, 2019, 12:53:49 PM

Xlm geçen ki Blockchain airdrop unda birazcık hareketlenmişti,o günden sonra bu zamana gelene kadar yön hep aşağıydı.Nerelere kadar sürer bu düşüş bilmem ama Uygun bir noktada karar verip bir miktar alım yapmayı düşünüyorum

Çoğu kimseye gelmedi ki xlm nin airdrobu. Forumda akan var mı acaba? Hatta gelmedi diye serzenişte bulunan bir sürü kişi var ben dahil.

oda yalan benim eskiden o sitede hesap vardı girdim aynen mail okey verdim ama 100 xlm falan gelmedi milleti keklediler o kesin. Grin
yada 1 milyon xlm falan rastgele yolladılar yani.100 milyon yalanın dik alası bence.
bana ilk dağıtımda 103 adet xlm geldi, sonrasında bitcoinin fiyatı düşünce bir sonraki dağıtımda xlmlerini alanlara 150+ xlm gönderilmiş 25dolar değerinde xlm dağıtımı yapıldığı için. airdrop da bile %50 kayıpla başladım Wink

HARDCRACKERS
Full Member

Activity: 1049
Merit: 210

Crypto Trader

View Profile
February 06, 2019, 01:31:11 PM

Xlm geçen ki Blockchain airdrop unda birazcık hareketlenmişti,o günden sonra bu zamana gelene kadar yön hep aşağıydı.Nerelere kadar sürer bu düşüş bilmem ama Uygun bir noktada karar verip bir miktar alım yapmayı düşünüyorum

Çoğu kimseye gelmedi ki xlm nin airdrobu. Forumda akan var mı acaba? Hatta gelmedi diye serzenişte bulunan bir sürü kişi var ben dahil.

oda yalan benim eskiden o sitede hesap vardı girdim aynen mail okey verdim ama 100 xlm falan gelmedi milleti keklediler o kesin. Grin
yada 1 milyon xlm falan rastgele yolladılar yani.100 milyon yalanın dik alası bence.
bana ilk dağıtımda 103 adet xlm geldi, sonrasında bitcoinin fiyatı düşünce bir sonraki dağıtımda xlmlerini alanlara 150+ xlm gönderilmiş 25dolar değerinde xlm dağıtımı yapıldığı için. airdrop da bile %50 kayıpla başladım Wink

hesap orda 1 adet gelmedi. Cry işte herkese yollamadılar yani başvuran 100 de misal 3-5 yolladılar gibi.bir nevi çekiliş gibi.çoğuda havayı aldı bizim gibi.
Nasip kısmet nerden güldük bundan gülelim. Grin
İnan bayağıda vardı 45k elimde onlarıda sattım ayrıca nemde mantara geldi onlarıda gazladım görünen iyice boku çıktı.
Biraz BCH-LTC aldım nasip dedik ya papazı bulucaz yada kızı hesabı ve aldıklarımıda hardwallet çektim.zaten şu aşamada piyasa  2-3 aydır daraldı aşağı gidecek görünen bu borsada trade yapmanın mantığı kalmadı satıyorsun düşer diyip alayım diyorsunda mesele şu aradalki fark % 1-2-3 e kadar düştü alsan satsan ne yazar gönül yazar oldu.Bakalım büyükler ne kadar daha böyle götürecek ama haber ve yorıumlarda göre daha çok bekleyeceğiz gibi.
nihattbolatt
Jr. Member
*

Activity: 490
Merit: 4

View Profile WWW
February 06, 2019, 02:15:36 PM

e piyasada inanılmaz derecede negatiflik var. düşüşte olmayan coin yok neredeyse. o yüzden bana o kadar da şaşırtıcı gelmiyor düşüşü.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
distorsiyon
Member
**

Activity: 448
Merit: 15

View Profile
February 06, 2019, 03:20:12 PM

Genel ayı sezonu etkileri, btc düzelmeden düzelecek gibi değil.

O değil de malum airdrop hala gelmedi. Gerçi artık bekleme modunda değilim, hala dağıtım olucak, listedesiniz deseneler de.
RESPECT-XxX
Full Member

Activity: 772
Merit: 135

BiTCOiN

View Profile
February 06, 2019, 06:46:39 PM

hesap orda 1 adet gelmedi. Cry işte herkese yollamadılar yani başvuran 100 de misal 3-5 yolladılar gibi.bir nevi çekiliş gibi.çoğuda havayı aldı bizim gibi.
Nasip kısmet nerden güldük bundan gülelim. Grin
İnan bayağıda vardı 45k elimde onlarıda sattım ayrıca nemde mantara geldi onlarıda gazladım görünen iyice boku çıktı.
Biraz BCH-LTC aldım nasip dedik ya papazı bulucaz yada kızı hesabı ve aldıklarımıda hardwallet çektim.zaten şu aşamada piyasa  2-3 aydır daraldı aşağı gidecek görünen bu borsada trade yapmanın mantığı kalmadı satıyorsun düşer diyip alayım diyorsunda mesele şu aradalki fark % 1-2-3 e kadar düştü alsan satsan ne yazar gönül yazar oldu.Bakalım büyükler ne kadar daha böyle götürecek ama haber ve yorıumlarda göre daha çok bekleyeceğiz gibi.

aşağıdaki verdiğim linke tıklayın ve  blockchain cüzdanınıza atacak sizi .
siteye  giriş yapın sonrada orda gene xlm olayı çıkarsa sitede okey diyin
ve bağlı olan mail adresini kontrol edin oraya bakın ve gelen linki okeyleyin
sonuçta bana 357,12 gibi XLM geldi 25.24 usd gibi hesaba hemen aktardılar..
bende paribuya aktardım aktarmada 356.1 kusuratlı yolladım ve hemen gitti.

https://blockchainwallet.page.link/airdrop

XxX
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  

Jump to: