Bitcoin Forum
June 15, 2024, 11:42:58 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Ledger CEO’su: Kriptoların “Nükleer Kışı” Geliyor  (Read 284 times)
distorsiyon
Member
**

Activity: 448
Merit: 15

View Profile
February 05, 2019, 08:39:24 AM

Biri der, güneşlik. Diğeri der üşüyeceğiz reyiz.

Millet ledger alsın, hold etsin diye gaz veriyor zaar.

Yani, açıklamalar bağdaşmıyor, herkes kendi çıkarına göre bol keseden konuşuyor. Millete güvenip yatırım yapmamak gerektiğinin en güzel örneği.
HARDCRACKERS
Full Member

Activity: 1049
Merit: 210

Crypto Trader

View Profile
February 05, 2019, 08:51:19 AM

Biri der, güneşlik. Diğeri der üşüyeceğiz reyiz.

Millet ledger alsın, hold etsin diye gaz veriyor zaar.

Yani, açıklamalar bağdaşmıyor, herkes kendi çıkarına göre bol keseden konuşuyor. Millete güvenip yatırım yapmamak gerektiğinin en güzel örneği.

Aynen herkes kendi çıkarın göre bolbol haber pompalıyor buda yeni nano x çıkarak lale onun için zemin hazırlıyor Grin
tam fiyat belli değil ama yüksekten sokacakları aşikar.
onun için coin alan kenara atan bu haberleri zerre miskal kaale almasın yoksa zarardan kurtulamaz.
Dyatrev
Sr. Member

Activity: 980
Merit: 257

View Profile
February 05, 2019, 10:00:12 AM

Ayı derken ismi artık nükleer kış mı oldu. Bir noktada katılıyorum, evet uzun bir ayı sezonu geçirecez ama 2 yıl daha sürmez. 2020 yılının başlarında hareket başlar.
gorkem19888
Full Member

Activity: 672
Merit: 110

View Profile
February 05, 2019, 12:20:26 PM

hey allahım bir de nükleer kışımız eksikti.demek kı guzel gunler yakında bunlar boyle konusuyorsa yıldırmaya devam edıyorlar demek kı .artsında 3 sene de bekler sabırlı vatandaslar
Sacred
Full Member

Activity: 910
Merit: 105

View Profile
February 05, 2019, 04:33:05 PM

Bir kısım sürekli olumlu haber pompalıyor, bir kısım ise o minvalde olumsuz haber aktarıyor. Konu sahibi için demiyorum bu kompradorlar için diyorum. Zaten en uzun süren ayı sezonu oldu baktığımız zaman. Bence kripto paraları unutturup, Wall Street grafiğinde olduğu gibi milleti iyiden iyiye bezdirip bıktırmadıkça ayı sezonundan çıkamayacağız. Çıktıktan sonra ise çok güzel zamanlar gelecek diye umuyorum bakalım.
enfarktus
Full Member

Activity: 980
Merit: 152

View Profile
February 05, 2019, 07:03:44 PM

Bu görüşe sonuna kadar katılıyorum. Boğa dönemi öyle bir uzun zaman sonra gelecek ki yatırımcılar artık haftalarca ekran açmamış olacak. Hala çok fazla kişi umutla fiyat takibi yapıyor, bence hepsi boş. Boğa geldiğinde şu an elimizde tuttuğumuz çoğu coin de çöp olmuş olacak.
coinbergh
Member
**

Activity: 532
Merit: 29

View Profile
February 05, 2019, 07:26:57 PM

Anlaşılan felaket tellalları yine cehennem senaryolarına başlamış.

Ledger CEO'su bu açıklamayı yaparken beklentisini hangi verilere ve dinamiklere dayandırdığını da söyleseymiş keşke. Her zaman söylüyorum. Bu kripto para piysasasındaki açıklama yapıp gündeme gelme sevdası magazinde çıkan ünlülerde dahi yok. İnsan gerçekten hayret ediyor.
WhiteArmy
Jr. Member
*

Activity: 238
Merit: 1

View Profile WWW
February 05, 2019, 09:09:41 PM

Kimi diyor yakında Bitcoin yükselir Kimide diyor Nükleer Kış geliyor.Her uzman kendine göre bir yorum yapıyor ama bu yorumların çoğuda bence tutarsız  Smiley
nihattbolatt
Jr. Member
*

Activity: 490
Merit: 4

View Profile WWW
February 06, 2019, 02:14:23 PM

kısa vadede yüzlerce bin dolar olacak diyen adamlardan daha tutarlı bir yorum bence. herkes biliyor boğa geleceğini ama ne zaman gelecek o meşhul.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
exturudere
Member
**

Activity: 612
Merit: 10

View Profile WWW
February 06, 2019, 02:47:37 PM

Boğa sezonu su tarihte gelecek ayı sezonu bu tarihte baslayacak diyenlere inanmayın. Bunu diyen bizzat satoshi'nin kendisi bile olsa ki o dahil kimse kahin değil. Kaldı ki bu piyasada firsatlar hiç bitmez ayı sezonu dediğimiz şu anda bile btt dene coin icodan sonra X10 yaptı. X10 yapan x20  yapan coinler hala var. Yani boğa sezonundayız diye enseyi karartmaya gerek yok. Bir kıvılcıma bakar her şey.
nrttngnbz
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 2

View Profile WWW
February 06, 2019, 04:53:49 PM

daha fazla düşme olmayacaktır olmamaya ama bu düşük seviyenin daha da uzun sürecek olması da bir nevi nükleer kış etkisi yaratır.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
PinkBlue
Full Member

Activity: 616
Merit: 100

View Profile
February 06, 2019, 05:00:19 PM

Herkes 2020 veya 2021 olarak piyasaların düzeleceğini söylüyor benim tahminim ise 2019 da piyasanın düzeleceğidir. Çok uzun sürmeyeceğini umut ediyorum. Bu tür haberlerin çıkmasıda piyasayı etkilemek için olduğunu düşünüyorum.
freim
Member
**

Activity: 462
Merit: 42

View Profile
February 06, 2019, 05:12:17 PM

son zamanlarda gündemde oldukça fazla haberler çıkmaya başladı nükller kış nedir ne demek istiyor ben anlamadım şahsen bundan ötesi önemsemiyorum da.
adempostaci
Member
**

Activity: 518
Merit: 10

View Profile WWW
February 06, 2019, 05:58:48 PM

son zamanlarda gündemde oldukça fazla haberler çıkmaya başladı nükller kış nedir ne demek istiyor ben anlamadım şahsen bundan ötesi önemsemiyorum da.
Benim anladığım kripto piyasası kış ayındaydı. Daha beter günler gelecek diyor. Sadece ledgerin ceo sunun dediklerine bakarak mı hareket edeceğiz. Zaten bu işe girenler bunun farkındalar nükleer kış gelse ne yazar.
RESPECT-XxX
Full Member

Activity: 772
Merit: 135

BiTCOiN

View Profile
February 06, 2019, 06:48:13 PM

bugün zaten nano x tanıtımı sözde vardı.

XxX
hisarardi
Member
**

Activity: 532
Merit: 12

View Profile
February 20, 2019, 05:37:51 AM
Merited by ugurum15 (1)

Dostum sonunda doğru yolu buldun. Zırt pirt haber sitesi başlığı açmıyorsun. Teşekkürler. Forumun ilk sayfasını epey zorluyordun. Böyle olman daha iyi

Face                       Insta                                              MEETING THE CHALLENGES OF SCALING,
     book       Twit         gram         ⟹ Ethereum Basic ⟸               FEE OPTIMIZATION   
               ter                                                                             AND EFFICIENCY
yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
February 20, 2019, 07:56:11 AM

Ledger satmak için abuk sabuk açıklamalar yapmış.  Cheesy hıı ayı geçmeyecek biz ledger alıp ledger'a atalım unutalım dememizi bekliyor herlade ceo.Çok beklersin Ceo ledger'A falan atmıyoruz.Borsadayız çünkü hareket etmek hareketsizlikten iyidir.
ScorpionZ
Jr. Member
*

Activity: 126
Merit: 1

View Profile WWW
February 20, 2019, 11:46:13 AM

Sanırım şuanki artış bu  Nükleer Kış olayının olmayacağını gösterdi.Genede hiç belli olmaz.Bir anda Market Dump yerse dahada aşağıya inebilir.

HARA │ Empowering billions through data one byte at a time
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: