Bitcoin Forum
May 25, 2024, 06:58:46 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Bitcoin Yeni Bir Dibe Mi Yaklaşıyor?  (Read 137 times)
Madenci_34 (OP)
Member
**

Activity: 560
Merit: 16

Proof-of-Stake Blockchain Network

View Profile WWW
February 04, 2019, 11:17:53 AM

İşte Ünlü Analistlerin Değerlendirmeleri

Geçtiğimiz birkaç hafta içinde Bitcoin (BTC) 3.400 ABD doları civarında seyretti. Birçok trader önde gelen kripto varlığının artık dip seviyesine yaklaştığını belirtti. Bununla birlikte, eToro’nun kıdemli piyasa analisti Mati Greenspan gibi BTC’nin önümüzdeki birkaç hafta içinde daha da düşük seviyelere gerileyeceğine inanan analistler var.

Greenspan ve Pompliano Bitcoin’in dip seviyesini arıyor
Saygın bir kripto para haber sitesine verdiği son röportajda Mati Greenspan, Bitcoin’in hala dip seviyesini aradığını belirtti. Ayrıca analist lider kripto para biriminin 3.000 dolara yakın net bir destek seviyesi oluşturduğunu kabul etmesine rağmen, para biriminin bu seviyelerin altına düşme olasılığının daha yüksek olduğunu öne sürdü. Son zamanlarda Mati Greenspan’ın pazar duygularını tekrarlayan başka bir kişi, öncelikle ‘Pomp’ takma adıyla tanınan saygın bir kripto kişiliği olan Anthony Pompliano.

Anthony Pompliano da kripto pazarının henüz dibe ulaşmadığına inanıyor. Görüşünü detaylandıran Pomp, 2017’nin BTC ve ETH gibi varlıkların değerinde tarihsel bir yükselişe tanık olmasına rağmen, 2018’in endüstrinin belirgin bir şekilde çöküşüne sahne olduğunu belirtti. Bunun bir sonucu olarak, Morgan Creek temsilcisi şimdi altcoin sektörünün bir bütün olarak Bitcoin’i takip etmeye başlayacağına inanıyor. Anthony Pompliano konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor

haberin devamı için -----> https://kriptokoin.com/bitcoin-yeni-bir-dibe-mi-yaklasiyor-iste-unlu-analistlerin-degerlendirmeleri/

triedra
Member
**

Activity: 560
Merit: 11

View Profile WWW
February 04, 2019, 11:46:57 AM

3150 dolardan gelen tepki alımı için kredisi ne zaman biterse o zaman 3000 doların altına doğru sarkma yapacak bir bitcoin var önümüzde. eninde sonunda böyle düşüş olacaksa çok oyalama yapmasını sevmiyorum. bir an önce umarım gideceği yere ulaşır da sonunda şurası dipmiş artık deriz inş.

67semih
Jr. Member
*

Activity: 630
Merit: 1

View Profile WWW
February 05, 2019, 06:28:30 AM

Buradan daha asagilara inerse artik boga yaklasiyor demektir. Cunku buyuk bir sicrama icin fazlasiyla geri cekilme yasandi. Umarim yakin zamanda yine yesilleniriz.
BoozeHoundPoker
Member
**

Activity: 406
Merit: 11

View Profile
February 05, 2019, 07:00:35 AM

Benim şahsi fikrim zaten 2000 dolarlı değerleri görmeden yeni bir boğanın gelmeyeceği yönünde. Bu benim kendi beklentim tabi kimseyi bağlamaz. Son bir yıldır yaşananlardan sonra dibin dibini göstermeden insanlara rahat yüzü göstermeyeceklerini düşünüyorum.
sectorim
Member
**

Activity: 574
Merit: 14

View Profile WWW
February 05, 2019, 07:10:39 AM

bitcoin için 1000 dolar altı felaket ama oralara kadar gitmesi imkansız gibi. 20000 dolar değil daha önce yaptığı dumpta son hareket hep sert olmuş ve oradan hızlıca yükselmiş. bu tarz bir hamle gelebilir.

Asber
Full Member

Activity: 938
Merit: 115

View Profile
February 05, 2019, 07:15:51 AM

Piyasa eğer yükselemezse yeni bir dip arayışı başlayabilir. Benim tahminim 2000-3000 arası görülmeden yükselişin başlamayacağı yönünde.
bitcoinmuseum
Sr. Member

Activity: 924
Merit: 251

View Profile
February 06, 2019, 09:00:25 AM

Yeni bir dip olacaksa tercihimiz elbetteki bir an önce olmasıdır ancak bu şekilde dipe ulaşmak piyasa yapıcının işine gelmez. Daha uzun zamanda pozisyonlarını istediği ğibi ayarlama imkanına sahip olur.
Alitugra
Copper Member
Jr. Member
*

Activity: 238

View Profile WWW
February 06, 2019, 01:43:53 PM

Dibin dibi görülmeden sanırım fiyatlar yükselmeyecek. Ama dibin dibine insede ben elimde tutmaya devam edeceğim kesinlikle satmayı düşünmüyorum. Unutmayın kı zenginleri daha zengin etmek istemiyorsanız sakin kalın ve fiyatın yükselmesini bekleyin. Üzülmek istemeyen beklemeye devam etsin.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
emrears05
Full Member

Activity: 742
Merit: 112

View Profile
February 06, 2019, 01:59:53 PM

evet yaklaşıyorum. 3360 dolarda şu anda 1200-1000 dolar aralığına kadar en fazla buraya kadar geri çekilme yaşanır.

işte 2300 dolar en fazla düşeceği yer sonrasında halvingi fiyatlama başlaması gerekli. geçmiş iki halving de hep bunu yapmış. şu andakinde ise hiç bir fark yok.
turcalata
Member
**

Activity: 574
Merit: 13

View Profile
February 06, 2019, 03:00:22 PM

Desteklemeyin bu beklentileri arkadaşlar. Bazıları ortaya bir laf atıyor arkası geliyor. Ben şuna katılmıyorum. Neymiş efendim 1000$ a düşerse hızlı çıkarmış. Kurumsallar o zaman alırmış. Eminim öyledir.
Mstulu
Jr. Member
*

Activity: 322

View Profile WWW
February 07, 2019, 07:54:03 PM

Ben Bitcoinin 2500-3000 bandında gitgel yapacağını düşünüyorum.Boga gelene kadar bu sekild bir bıktırma politikası devam edecek.Zaten çoğu yatırımcı bu psikolojinin altından kalkamayip zararına satış yaptı,beden kalanların da ucuzdan elindekileri alıp sonrasında büyük bir rekora imza atmak
frtmr
Full Member

Activity: 616
Merit: 108

View Profile WWW
February 07, 2019, 08:17:45 PM

Bitcoin ve diğer kripto paralar için dip tespiti çok zor. 2800 çok konuşulan bir rakam. 1800 e değeceğini söyleyenlerde var.
akiko6823
Member
**

Activity: 602
Merit: 12

View Profile WWW
February 09, 2019, 08:22:53 PM

Bitcoin 3 bin usd altına gelmeyecektir bunu bekleyen ölücüler elleri boş kalacak yüksekken almak zorunda kalacaklar gerçek bu.
ILuckyGuyI
Sr. Member

Activity: 2100
Merit: 456

View Profile
February 09, 2019, 09:28:46 PM

Şu sıralar Bitcoin anlam veremediğim şekilde hareketler yapıyor. Tam yeni bir dip seviye geliyor derken atak yapıp değerini artırdı. Son zamanlarda piyasayı kestirmek daha da zor.

▄▄███████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
███████████▀▌▄▀██████████
███████▄▄███████▄▄███████
██████▄███▀▀██▀██████████
█████████▌█████████▌█████
█████████▌█████████▌█████
██████████▄███▄███▀██████
████████████████▀▀███████
███████████▀▀▀███████████
█████████████████████████
▀█████▀▀████████████████▀
▀▀███████████████████▀▀
Peach
BTC bitcoin
Buy and Sell
Bitcoin P2P
.
.
▄▄███████▄▄
▄████████
██████▄
▄██
█████████████████▄
▄███████
██████████████▄
███████████████████████
████████████████████████
▀███████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀██████████████████▀
▀███████████████▀
▀▀███████▀▀

▀▀▀▀███▀▀▀▀
Available in
EUROPE | AFRICA
LATIN AMERICA
▄▀▀▀

▀▄▄▄

███████▄█
███████▀
██▄▄▄▄▄░▄▄▄▄▄
████████████▀
▐███████████▌
▐███████████▌
████████████▄
██████████████
███▀███▀▀███▀
.
Download on the
App Store
▀▀▀▄

▄▄▄▀
▄▀▀▀

▀▄▄▄

▄██▄
██████▄
█████████▄
████████████▄
███████████████
████████████▀
█████████▀
██████▀
▀██▀
.
GET IT ON
Google Play
▀▀▀▄

▄▄▄▀
DatKing
Member
**

Activity: 1022
Merit: 10

View Profile
February 09, 2019, 09:54:25 PM

Tam sert bir düşüş beklediğim zamanda Bitcoin şaşırtıcı şekilde yükselişe geçti. Fakat yine yalancı bir yükseliş olduğuna şüphem yok. Bakalım önümüzdeki günler ne getirecek.

Pages: [1]
  Print  

Jump to: