Bitcoin Forum
May 22, 2024, 10:47:02 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4]  All
  Print  
Author Topic: Fetch.ai | Binance Launchpad’ın Beklenen Yapay Zeka Projesi  (Read 648 times)
coinbergh
Member
**

Activity: 532
Merit: 29

View Profile
February 26, 2019, 08:32:55 PM

Beklenilen senaryo gerçekleşti ve saniyeler içinde satış tamamlandı. Bundan sonraki adım trading işlemine açılması olacaktır.

Bu adımda Fetch satışta yakaladığı hype'ın ekmeğini yiyecek. Borsaya kaç katı bir fiyatla gelecek göreceğiz ve üstüne bir anda talep patlaması yaşanacağını düşünüyorum. FOMO nedir, nasıl olur canlı canlı izlemek isteyenler için ideal ortamın oluşacaktır.
coinners
Copper Member
Jr. Member
*

Activity: 196
Merit: 1

View Profile
February 27, 2019, 11:09:18 PM

beklendiği gibi mükemmel bir hızla satışı gerçekleşti ve yanılmıyorsam yarın Türkiye saati ile 13:00'te bnb/usdt/btc pariteleri ile işleme açılacak. ek olarak binance otc telegram kanalından olduğu iddia edilen bir ekran görüntüsünde 5x fiyatlanmış olduğunu gördüm.
fomo is loading....
akiko6823
Member
**

Activity: 602
Merit: 12

View Profile WWW
February 28, 2019, 02:21:52 PM

5 saniyede satın al butonuna basmama rapmen almadı hata verdi sayfa fakat alanlar çok şanslı daha trade başlar başlamaz 4 x yaptı fetch. Artık yeni icolara bakacağız
hurri1984
Newbie
*

Activity: 87
Merit: 0

View Profile
February 28, 2019, 02:57:40 PM

Binance'ın ilk ico Bittorrent değildir yalnız, yanlış olmasın. Global olduktan sonra gifto ve bread var. Çok öncesi de var o kısımlara girmiyorum.

evet trx onlardan da önceydi ki ona girmek için çoooook uğraştırm bnb btc eth hepsiyle 10 dk denedim ama bir türlü alınmadı... Sad

tüm icoları denedin mi hocam ne tür sorun veriyor ?

erken basıp bekliyecesin Cheesy artık girerse ben featch girdim 3k ile bakalım bişeyler yakarmıyız gene btt kar ettim bundan da en kötü girdiğimde çıkarım diye düşünüyorum sebebide zaten binance kendisi.
piyasada atkoşturturyor listelediği tokenlere

Nasıl girdin fet icosuna ? Herkes denemesine rağmen ilk giren sensin (benim duyduğum) varsa bir taktiği söylersen sevinirim ilerdeki icolarda bizimde işimize yarar belki ?:=)
freim
Member
**

Activity: 462
Merit: 42

View Profile
February 28, 2019, 06:44:10 PM

proje araştırdığımız zaman oldukça iyi en başta yapay zeka ve internet of things seçeneklerini bünyesinde barındırıyor, bu barındırdığı özellikler ile zaten apaprı bir yeri vardır.
triedra
Member
**

Activity: 560
Merit: 11

View Profile WWW
February 28, 2019, 08:09:22 PM

icoya katılımda 3000 dolar sınırı vardı. ico fiyatından alıp da çok rahat 5 katından binacede okutulabilirmiş. öyle şak diye düşüş yok direkt 4x, 5x 'den açıldı.

bu tarz katlanarak açılmalarda ciddi kar satışları gelir genelde.

CEPNIBEY
Member
**

Activity: 560
Merit: 12

View Profile WWW
March 01, 2019, 08:18:36 AM

Bir kafe gibi yerde sırf bu ico için tutulmuş insanların videosu paylaşılmıştı. Bizdeki dandik internetlerle yapılacak bir şey değil bence.

LordCyclone
Member
**

Activity: 365
Merit: 40

View Profile
March 01, 2019, 08:52:12 AM

Bu adamlar mukemmel bi ICO yaptilar helal olsun. Saniyeler icinde tum coinler tukendi. tabi bundan binance nin cok buyuk payi var. yatirimcilari mukemmel kazandi

Beyond Protocol Street Team
http://beyond.link | Coming Fall 2021
Official bitcointalk thread
sagul
Jr. Member
*

Activity: 420
Merit: 1

View Profile WWW
March 01, 2019, 09:02:31 AM

Çok güzel bir giriş yaptı piyasaya. Pek çok insan ico fiyatının 5x katına kadar sattı. Artık Binance icolara el attıysa onları kimse durduramaz diye düşünüyorum.

BankDex.io  / Decentralized Exchange
mahmuterdem
Jr. Member
*

Activity: 196
Merit: 4

View Profile
March 01, 2019, 09:56:01 AM

2300 kisi girmis icoya, kim kazandi dersin?
Token sahipleri Binance'a kac tane verdigini biliyormusun listing icin?
Var sayalim, 200Mn tane verdi. bunu 0.3-0.5$ ortalamasi 0.4$ dan satinca 80mn $ aliyor binance, bunuda 2-3 hafta da yapar!
ICo yapanlar ve borsada alanlar en büyük enayi bu konuda!
Binance ico'larina girmek ve sonrasinda almak bence enayilikden baska birsey degil suan!
sconklin321
Sr. Member

Activity: 543
Merit: 250

Orjinal üyelik ToRiKaN banlanalı asır ol

View Profile
March 01, 2019, 02:14:14 PM

3000 usd lik alım limiti belkide almamızı sağlar ben btt yaptığım karı göndermeyi düşünüyorum sonuçta binance illaki en kötü ico fiyatına satılır zaten geldiği gibi kar zarar gözetmeden satarım.
tabibu sefer girebilirsem

şunu ekleyerek yazayım dedim. gerçekten çok kar ettirdi ... şu ölü piyasada Koluma CZ dövmesi yaptırcam aq Cheesy

- Orjinal Üyelik Eski Banlanmış ToRiKaN -

https://youtube.com/c/KriptoParatoner

www twitter.com/torikan
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
March 01, 2019, 02:23:38 PM

Binance'nin daha önceki ICO'larını takip edememiştim. Fetch'i izledim ve ICO sonrası 5x kadar yükseldiğini gördüm. Elbette ki her ICO böyle olacak diye bir şey yok. Ters köşede yapılabilir.
Benim asıl merak ettiğim şu: Binance Launcpad üzerinden ICO yapan projeler, daha öncesinde bounty ya da airdrop düzenliyorlar mı?
BlackRed21
Member
**

Activity: 228
Merit: 10

View Profile WWW
March 01, 2019, 02:53:33 PM

Gerçekten icodan girebilenlere helal olsun, en az 5x kazandırdı. Yanılmıyorsam 30bin kişi icoya katılmaya çalışmış fakat 2800 kişi katılabilmiş sadece. Şu ölü piyasada böyle 2-3 tane fırsat gelse boğa sezonunda kazandığımız kadar kazandırır sanırım.

● ●   CATEX.io   ● ●
|    |  Transaction Mining Exchange  |    |
(((((((  TRADE NOW  )))))))
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
March 01, 2019, 02:57:23 PM

Zaten işin içinde binance olunca mutlaka ico başarılı oluyor. Adamlar öyle ya da böyle ico yu parlatıyor. Benim gözümde hava gazı olan btt bile nereye gitti. Binance bunların işini bitirdikten sonra sırada pundix olur herhalde.
Pages: « 1 2 3 [4]  All
  Print  

Jump to: