Bitcoin Forum
August 08, 2024, 06:40:31 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.1 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Telegram Kanallarınıza ücretisiz görüntüleme gönderme!  (Read 176 times)
addtelegrams (OP)
Copper Member
Member
**

Activity: 162
Merit: 15

View Profile WWW
February 04, 2019, 02:33:18 PM
Merited by PHI1618 (2)

Yeni bir program üzerinde çalışıyorum ve şuana kadar başarılı oldu. bazı eklentilerden sonra burada ücretsiz kullanım için paylaşacağım.

Program nasıl çalışıyor?

* Size vereceğim proxy.txt'yi programa yüklüyorsunuz.
* Kanalınızda hangi postunuza görüntüleme göndermek istiyorsanız, o post'un linkini programa yapıştırıyorsunuz.
* Gönder diyorsunuz, çalışan proxy'ler telegram post'unuzu görerek görüntüleme sayısını arttırıyor.

Bu programı kullanmak isteyen kişi var mı diye merak ettiğim için buraya yazıyorum. Eğer aranızda bu programı isteyen arkadaşlarım var ise, burada belirtebilir veya istediği bir özelliği söyleyebilir.

Teşekkür ederim

0xb8c326ee4c790ff73768c43306a16e874b3cbf64

TARTeFH5TMKDRuCT4FWCaogDgHsdsCVcWm
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
February 05, 2019, 06:22:18 AM

Öncelikle addtelegrams olarak çalışmalarınızı takip ettiğimi söyleyeyim.
Telegram kripto para dünyasında önemli bir yer işgal ediyor. Ve telegram üzerine çalışan bir Türk geliştirici olması beni sevindiriyor.
Geçen yıl yaptığınız şeyleri yapan ve ciddi paralar isteyen yabancılarla çalışmak zorunda kalmıştım. Sizin sunduğunuz bazı ücretsiz hizmetler bile var. Elinize sağlık.
Gelişmeleriniz ve ilerlemeniz konusunda elimden gelen desteği vermeye hazırım.

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
addtelegrams (OP)
Copper Member
Member
**

View Profile WWW
February 05, 2019, 08:55:47 AM

Öncelikle addtelegrams olarak çalışmalarınızı takip ettiğimi söyleyeyim.
Telegram kripto para dünyasında önemli bir yer işgal ediyor. Ve telegram üzerine çalışan bir Türk geliştirici olması beni sevindiriyor.
Geçen yıl yaptığınız şeyleri yapan ve ciddi paralar isteyen yabancılarla çalışmak zorunda kalmıştım. Sizin sunduğunuz bazı ücretsiz hizmetler bile var. Elinize sağlık.
Gelişmeleriniz ve ilerlemeniz konusunda elimden gelen desteği vermeye hazırım.

Teşekkürler hocam. Desteğiniz içinde ayrica teşekkür ederim

CilginCocuk
Jr. Member
*

Activity: 51
Merit: 2

https://www.sterlingsovereign.co.uk/

View Profile
February 11, 2019, 03:12:43 PM

selam hocam, telegramda görüntülenme olduğunu bilmiyordum, kanal ve gruplar var ama, gönderi görüntülenmesi nasıl oluyor, nereye yansıyor? hiç görmedim. gerçekten ilgin. Dediğiniz izlenim sadece telegram içinmi geçerli, başka bir mecrada deneseniz oluyor mu? mesela youtube videomun linkini versem bu izlenim olarak geçermi? yoksa youtube bunu anlayıp silermi izlenimleri? cevabınız için şimdiden teşekkür ederim.

Sterling Sovereign (STSO) (https://www.sterlingsovereign.co.uk/) used for business, hotel or flight booking
addtelegrams (OP)
Copper Member
Member
**

View Profile WWW
February 12, 2019, 02:18:58 PM

selam hocam, telegramda görüntülenme olduğunu bilmiyordum, kanal ve gruplar var ama, gönderi görüntülenmesi nasıl oluyor, nereye yansıyor? hiç görmedim. gerçekten ilgin. Dediğiniz izlenim sadece telegram içinmi geçerli, başka bir mecrada deneseniz oluyor mu? mesela youtube videomun linkini versem bu izlenim olarak geçermi? yoksa youtube bunu anlayıp silermi izlenimleri? cevabınız için şimdiden teşekkür ederim.

anonymous proxy'ler ile görüntüleme olduğu için, büyük ihtimal ile, youtube gibi mecralarda'da çalışacaktır. henüz diğer işlerimden dolayı zaman ayırıp, tamamlayamadım fakat test etmek isterseniz telegram kanalınız'ın linkini bana gönderebilirsiniz veya, aşağıdaki telegram adresinden bana ulaşabilir ve sorularınızı sorabilirsiniz.

t.me/addtelegrams

Pages: [1]
  Print  

Jump to: