Bitcoin Forum
May 21, 2024, 04:01:23 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  
Author Topic: Şimdiki aklım olsaydı  (Read 428 times)
nrttngnbz
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 2

View Profile WWW
February 07, 2019, 09:00:02 PM

Bounty işlerinden iyi para kazananlar da zamanında bir işe yaramıyor çok az kazandırıyor diyordu sonra bir boğa geldi 1 dolarları 100 dolar oldu kıymetini anladılar bounty'nin. Musluk akarken doldurun.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
iskendercnr
Jr. Member
*

Activity: 448
Merit: 2

View Profile WWW
February 07, 2019, 11:39:53 PM

Arkadaşlar hepten mevzuyu yanlış anlamış ya okumamuşlar ya da okuduklarını anlamamışlar. Deniyor ki para koymadan bounty kasarak tecrübe eder zihnimi doldurur işi öğrenir ondan sonra yatırımlarımı yaparım. Millet anlamış bounty kasın ne yatırım yapmayın. Biraz özenli okusanız tüm sorun giderilecek.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
Allonee
Member
**

Activity: 392
Merit: 11

View Profile
February 07, 2019, 11:52:42 PM

Çok doğru yerlere temas edildiğini düşünüyorum. Nokta atışı derler ya öyle. Hepimiz paralarımızı yatırmak için koştur koştur geldiğimizden böyleyiz. Nasıl indiğini nasıl çıktığını tecrübe etmeden girdik ve şu an üzülüyoruz hepimiz. Eğer bounty ile meşgul olunup piyasa hazmedilseydi her birimiz çok farklı noktada olurduk.
beypazmad
Jr. Member
*

Activity: 406
Merit: 1

View Profile WWW
February 08, 2019, 07:29:49 PM

gayet güzel açıklayıcı da bir yazı olmuş ama bu insanlara ne yazık ki çok uğraştırıcı gelecekti ve insanlar bu şekilde başarı elde edemeyeceğini düşünüp erken pes edebilirdi yine.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
pokeviktor
Sr. Member

Activity: 562
Merit: 251

ALCEDO

View Profile
February 10, 2019, 10:25:35 PM

deneyimler yaşanmadan kaçan fırsatlar anlaşılamıyor maalesef şimdiki aklım olsaydı elde ne varsa geride kalan boğada kripto para satın alırdım demek doğru değil her vakit
riskleri var ve biz mantıklı hareket edebiliriz.

██
      ████
     ██████
    ███████
    ████████
    █████████
    ██████████    ███████
    ███████████ █████  ████
     ███████████████████████████
      ██████████████████
       ████████████████
     ████████████████
  █████████████████████
█████████████████████████
  █████████ ██████████████
    █████     ██████████████
      ██        ███████████████
                   ██████████████
                      █████████

████████████████████████████████████
████████████████████████████████████
|Making Cryptocurrencies
Accessible
For Everyone!
| |
Website
Twitter
Facebook

ANN
Bounty
Telegram

WhiteArmy
Jr. Member
*

Activity: 238

View Profile WWW
February 11, 2019, 07:00:21 AM

Bounty zamanları çok iyi birikim yapıp çoğu Bounty katılmak lazımdı.Piyasa düşüşe geçtikten sonra sanırım bunu daha iyi farketmiş bulunmaktayım.
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
February 11, 2019, 03:07:46 PM

Vay bee. Ne güzel anlatmış arkadaş her şeyi. Tebrik ediyorum... Ben de benzer süreçlerden geçtim. Bazı şeyleri denerken de çoğunlukla kaybettim. Bu listeyi 1 sene önce okumuş olsaydım belki daha temkinli olurdum piyasaya karşı. Gerçi insan denemeden de öğrenemiyor ki zaten. Ama burada derli-toplu bir listenin olması, yeni gelen amatörlere faydalı olacaktır.
CoinMegaStock
Member
**

Activity: 630
Merit: 12

Stock

View Profile
February 11, 2019, 03:11:03 PM

erkenden girmezdik

Bitcoin
salmonella
Jr. Member
*

Activity: 32

View Profile
February 11, 2019, 07:48:54 PM

Açgözlülük yapmayıp ether 700-800 dolar civarındayken usdtye geçerdim
kartepe
Full Member

Activity: 490
Merit: 104

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
February 12, 2019, 07:00:49 AM

hold yapmayacaksın arkadaş bountyden ne geliyorsa bozduracaksın zamanında cs bob ftt auto bunları bozdurmayasaydım şu an çöp oldular kazanamayacaktım mesela elimdeki mtcleri 50 centleri gördüğünde bozdurmadım mcafee ye güvendik tüm mtcler elimizde patladı kaç bin mtc sırf airdrop muhabbetine cüzdanda hold için kaldı ama değeri bitti binlerce dolar zarar etmeme sebep oldu

Bende bir miktar aldım her ay airdrop yapıyor mtc diye ama gelen miktar çok az ve mtc ciddi düşüş yaşadı. Belki yeni ATH yapar diye öylece tutuyorum. Ama sizin zarar çokmuş. McAfee zaten neye burnunu soktuysa içine etti.

ScorpionZ
Jr. Member
*

Activity: 126

View Profile WWW
February 12, 2019, 10:44:22 AM

Piyasa düşmeden toplayabildiğimiz kadar Airdroptan ödül toplayıp bozduracaktık.Şuanda keşke bunları zamanında yapsaymışım diyorum.

HARA │ Empowering billions through data one byte at a time
Sacred
Full Member

Activity: 910
Merit: 105

View Profile
February 12, 2019, 03:54:45 PM

Çok güzel ve yeniler için yol gösterici bilgiler. Bu piyasada artık görmediğim kalmadı dedikçe yeni yeni şeyler görüyor insan. Beş para etmez deyip bıraktığınız kampanyalar çok güzel para edebiliyor. Acayip güzel proje dedikleriniz scam çıkabiliyor. Çok kişi hodl etmeyeceksin demiş ama geçen sene şahit olduğum durumlar var miktar vermeyeceğim kızıyorlar sonra Smiley Boğa dönemiydi adam imza kampanyasına katılmış çok az kişi katıldığı ve kendisi Legendary olduğu için çok ciddi bir para kazanmış ama yine de sabredip bunu sadece 20 gün hodl etse bir daha çalışmasına gerek kalmayacak kadar çok para kazanacaktı (emeklilik parası) Boğa'da normal diyebilirsiniz ama ben ilk başlarda mesela lambur lumbur katılırdım kampanyalara geçen sene Telcoin'den Twitter ve Telegram kampanyasının 3 haftalık ödülü 3400 dolar gelmişti ben daha yükselir diye bozmadım. Sonra ico fiyatına bir baktım zaten 10x yapmış ama baştan aklıma gelmedi 750 dolar zararla bozdum. Arkadaş bilinçlenmek için güzel örnekler vermiş misal birkaç tane benden olsun. Girdiğiniz bounty ya da ico farketmez sitesine who is çekin bazıları 1 hafta önce aldığı domain ile kampanya yapıyor bu scam değilse nedir? Proje yapılır üzerine uzun uzun düşünülür, hazırlık yapılır ve domaini de bir zahmet bu hazırlığı yaparken alırsın. 1 hafta önce alınmış domainden de hayır beklemeyin. Ico listeleme siteleri ico yöneticilerinin kimlik doğrulamasını yapıyor sözde ama bu da yetersiz. Datareum mesela adamlar kyc doğrulaması yapmışlar ama nasıl yapmışlar bilmiyorum hiçbirine dair internette bir sosyal medya hesabı falan yok isimler resmen kenarda köşede kalmış oyuncu-futbolcu-müzisyen tarzında isimlerden oluşmuş. Yöneticilere aylardır ulaşabilen de yok zaten.
Daha çok örnek verilebilir ama arkadaş neredeyse herşeyi özetlemiş. Benim şimdiki aklım olsaydı; 2015 Ocak ayında kayıt olduğum bu siteye Bitcoin'den zarar ettiğim için küsüp gitmezdim. Şimdiye dünyalığı yapmış olurdum çünkü ama nasip kısmet.
ugurum15
Member
**

Activity: 532
Merit: 22

View Profile
February 12, 2019, 04:22:39 PM

şimdiki aklım olsaydı. 2017 yılında ki aralık ayında olan boğa sezonunda evin kredi borcunu komple kapatırdım. pişmanlıklarımdan birisi o dur.
pokeviktor
Sr. Member

Activity: 562
Merit: 251

ALCEDO

View Profile
February 12, 2019, 10:45:28 PM

Bounty kampanyalarını her türü ile ilgilenmeyi öneririm herkese. whitepaper okunmadan ekip araştırmadan bounty adına çalışma yapılmaz. okuma öğrenme ve haber takibi en başta gelen görev. gelmeyen token konusunda hazırlıklı olmalı scam projelere güvenmeyin.

██
      ████
     ██████
    ███████
    ████████
    █████████
    ██████████    ███████
    ███████████ █████  ████
     ███████████████████████████
      ██████████████████
       ████████████████
     ████████████████