Bitcoin Forum
May 24, 2024, 06:01:14 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  
Author Topic: BitTorrent Token’e neler oluyor?  (Read 446 times)
Kripto Bulten (OP)
Jr. Member
*

Activity: 59
Merit: 2

View Profile WWW
February 05, 2019, 12:46:23 AM

Geçtiğimiz hafta Initial Coin Offering (ICO) ile sermaye toplama yoluna giden Tronix firmasının yeni iştiraki olan BitTorrent 14 dakika kadar kısa sürede ICO’sunu tamamlamıştı. Son bir haftalık süreçte ise ICO fiyatının (anlık) 7 kat fazlası ile işlem görüyor.

BitTorrent ICO’su ile ilgili daha detaylı bilgi okumak için öncelikle ICO öncesi paylaştığımız analiz yazımızı okumanızı öneririm: ICO İncelemesi: BitTorrent Token.

Bir üstte yer alan analiz yazımızda da belirtildiği üzere, Tronix ve Binance işbirliği ile BTT Token’lar için ICO Binance Launchpad üzerinden 28 Ocak‘ta gerçekleştirilmişti. Her iki kurumun yaptıkları PR ve pazarlama çalışmaları sonucunda 59.8 Milyar BTT Token’ını 15 dakika gibi kısa bir sürede (tanesi için) 0.00012 USD gibi rakamla yatırımcılara sattılar.

An itibariyle %60’a yakın bir günlük yükseliş gösteren BTT Token için USD bazında 0.00094 ile işlem gördüğünü görmekteyiz. Bu durum ile birlikte ICO sonrası fiyatın, ICO süresince belirlenen fiyattan %800 oranında daha yukarda yer almaktadır. Bu kadar kısa sürede böylesine yüksek bir getirisi olması ve piyasanın sat yönünün aksine yüksek oranda al şeklinde emir girmesi BTT Token’ın tüm dikkatleri üzerine çekmesini sağladı. Yazının hazırlandığı esnada Binance borsası üzerinde BTC pariteleri arasında günlük en yüksek işlem hacmine sahip token olması da dikkat çeken bir diğer önemli detay. Son 24 saatte sadece Binance borsasında 20.000 Bitcoin’den fazla işlem hacmine sahip BTT Token, işlem gördüğü tüm borsalardaki hacmi ise 100.000+ Bitcoin ile şaşırtıcı şekilde gerçekleşmektedir.

Coinmarket verilerini de göz önünde tuttuğumuzda son 24 saat içerisinde 360+ Milyon USD hacmi ile piyasada yer alan diğer coin/token’lardan ayrışan BTT Token bu kadar kısa sürede gösterdiği yükselişle çeşitli tepkileri de çekmişe benziyor. Zira ICO satış bedelinin 7.2 Milyon USD olduğu göz önünde bulundurulunca, yaşanan hacim artışının kafalarda soru işaretleri bıraktığı da bir gerçek.

7.2 Milyon USD değerine sahip coinlerin günlük 360 Milyon USD ile işlem görmesi, piyasa sığlığının da göstergesi olduğunu ifade etmemiz gerekmektedir. Sığ piyasalarda sert fiyat artışları olduğu gibi beklenmedik fiyat düşüşleri de gözlemlenebilmektedir. Bu bağlamda yatırımcıların BTT Token ile ilgili işlem yaparken olağandan daha dikkatli ve bu durumun bilincinde hareket etmesinin daha iyi olacağı kanısındayım.

Kaynak: https://kriptobulten.online/2019/02/05/bittorrent-tokene-neler-oluyor/

Kripto Para piyasaları hakkında bilgiye ilk siz sahip olmak için aşağıdaki sosyal medya hesaplarımızı takip edin

Twitter:   https://twitter.com/BultenKripto
Telegram: https://t.me/BultenKripto
YouTube:  https://www.youtube.com/channel/UCMKM2dAuX3zvhshEwJFUI0Q?view_as=subscriber
Facebook: https://www.facebook.com/BultenKripto
Bitcoin Forum Türkiye: http://btcforum.online
Linkedin: https://www.linkedin.com/showcase/kripto-bulten

Türkiye'nin en popüler kripto para haber sitesi > HTTPS://KriptoBulten.online
Türkiye'nin en büyük kripto para forum adresi > HTTPS://BTCForum.online
usakli64
Full Member

Activity: 966
Merit: 142

View Profile WWW
February 05, 2019, 05:10:59 AM

Binance'nin batasi yuzunden bitcok  arar ettigim tokendir.  Bittorent token almak icin tron almistim.  Satisi saniye saniye bekledim,  zaman geldiginde tikladim,  fakat site surekli hata verdi.  Tam 12 dakika boyunca,  velhasili satin alim gerceklesmedi.  Sonra telegram kanalina girdim sansli birkac kisi haricinde kimse alamamis,  sonrasinda tabi elde tronlar kaldi,  bir baktim tron dump yemis,  bizim para %25 zarar.  Elden zor cikardik. 

Sözün ozu,  bittorent alalim derken %25 zarar ettik binance yuzunden.  Birde ceo tweet almis,  uzgunum,  site hata verdi diye.  Guler misin aglar misin?

NE MUTLU TÜRK'ÜM DIYENE
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
February 05, 2019, 05:24:00 AM

Binance'nin batasi yuzunden bitcok  arar ettigim tokendir.  Bittorent token almak icin tron almistim.  Satisi saniye saniye bekledim,  zaman geldiginde tikladim,  fakat site surekli hata verdi.  Tam 12 dakika boyunca,  velhasili satin alim gerceklesmedi.  Sonra telegram kanalina girdim sansli birkac kisi haricinde kimse alamamis,  sonrasinda tabi elde tronlar kaldi,  bir baktim tron dump yemis,  bizim para %25 zarar.  Elden zor cikardik. 

Sözün ozu,  bittorent alalim derken %25 zarar ettik binance yuzunden.  Birde ceo tweet almis,  uzgunum,  site hata verdi diye.  Guler misin aglar misin?
İsteselerdi daha çok miktarı satarlardi. Böyle olacağını biliyorlardi kesinlikle. Btt min bu halini görünce burası borsa kim kime korsa cümlesi aklıma geliyor. Gidiyor nasılsa diyenlerin eline verecekler ama nereden olur bilemem.
mavibir
Jr. Member
*

Activity: 308
Merit: 2

View Profile WWW
February 05, 2019, 06:58:25 AM

Adamlar ico öncesi hem bnb fiyatı hem trx fiyatını arttırdılar.Birde satış var gibi.Büyük oranda borsa aldı.Şimdi 6x fiyatına veriyor.Güzel para katlıyorlar.Benden uzak olsun da btt kime yakın olursa olsun.

████████████         AVXChange         ████████████
Blackeagle190342
Full Member

Activity: 420
Merit: 105

View Profile
February 05, 2019, 07:46:17 AM

Binance ve trx sahibi sun. Piyasayı resmen elegecirdiler. Yakında 2. İcoyu da yaparlar demedi demeyin. Bu durum böyle olmamalıydi.

Leading-Edge Ecosystem & Technology    ▌   R E P U B L I A   ▐     P R E - S A L E   :   August 23rd - September 23rd
▬   ▬▬   ▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬   ▬▬   ▬
|      [ WHITEPAPER ]  [ BOUNTY ]  [ ANN THREAD ]       |         Facebook        Telegram        Twitter        Instagram          |
redboxneo
Member
**

Activity: 546
Merit: 10

View Profile
February 05, 2019, 08:12:32 AM

balina iyice yükseklerden btt leri satabilmek için yükseltiyor. 30 satoshiyi geçti ama bu demek değil ki 100 - 200 satoshi olur. işlem hacmi de baya yüksek günlük yarım milyar dolara gitti. bakalım nereden döndürecekler.
HARDCRACKERS
Full Member

Activity: 1049
Merit: 210

Crypto Trader

View Profile
February 05, 2019, 08:27:50 AM

Binance'nin batasi yuzunden bitcok  arar ettigim tokendir.  Bittorent token almak icin tron almistim.  Satisi saniye saniye bekledim,  zaman geldiginde tikladim,  fakat site surekli hata verdi.  Tam 12 dakika boyunca,  velhasili satin alim gerceklesmedi.  Sonra telegram kanalina girdim sansli birkac kisi haricinde kimse alamamis,  sonrasinda tabi elde tronlar kaldi,  bir baktim tron dump yemis,  bizim para %25 zarar.  Elden zor cikardik.  

Sözün ozu,  bittorent alalim derken %25 zarar ettik binance yuzunden.  Birde ceo tweet almis,  uzgunum,  site hata verdi diye.  Guler misin aglar misin?

Bende yüklü miktarda vardı yalan yok.daha bu olaylaar duyurulunca dedim kendi kendime bu o çocukları kesin bunu önce pump sonra dump hesabı neyse 15 gün önce sattım çıktım benden sonra trx fırladı ama inan gram üzülmedim dedim zarar ettirirler olayı başka coine zıpladık ve işte 0.30 usd gören trx  şimdi 0.26 usd civarında  ve dahada düşer onun hakkı 0.20 - 0.22 usd idi o civarlardan pump yedi. Cry
hmsr
Full Member

Activity: 798
Merit: 106

👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc

View Profile
February 05, 2019, 08:40:40 AM

Durgun piyasada trx ve binance ortaklığıyla üyelerinden güzel fee ücretleri topladılar.Boğa piyasa için gelmiş olmasa da binance için geldi.

legaltrk
Member
**

Activity: 700
Merit: 56

View Profile
February 05, 2019, 08:52:49 AM

BTT bana göre adamların çok güzel bir para kazanma stratejisiydi.
Bana kalırsa ico aşamasında tüm coinlerin satılması gerçekleşmedi kendi adamları aldı ki bir anda reklam olsun sonra
Binance üzerinden fiyat artışıyla beraber birsürü insan aldı yüksekten,
Sonra elinde bu coini tutan balina amcalar bir anda yüksekten bozduracak fiyat dipleri görecek olan da yüksekten alıp kar etmeye çalışan garibanlara olacak.
natureltiqqy
Full Member

Activity: 420
Merit: 100

View Profile WWW
February 05, 2019, 08:54:31 AM

borsaya girdiği 6.gününde borsada gördüğü en dip fiyat olan 6 satoshilerden 6 katı yaparak 36 satoshiyi gördü. buralardan biraz daha pumplarlar mı bilemem ama ne zaman dump gelecek merakla takip ediyorum.

BlackRed21
Member
**

Activity: 228
Merit: 10

View Profile WWW
February 05, 2019, 09:08:22 AM

Buralardan yani 35 satlardan girmek çok büyük risk gerçekten. Çok ciddi dump yiyecektir belki yarın belki yarındanda yakın.
Fakat şu da var, 15 satlara indiğinde alım fırsatı verebilir en azından küçük oranlı ticari kazanç imkanları da sağlayabilir düşüncesindeyim.

● ●   CATEX.io   ● ●
|    |  Transaction Mining Exchange  |    |
(((((((  TRADE NOW  )))))))
emrears05
Full Member

Activity: 742
Merit: 112

View Profile
February 05, 2019, 09:37:19 AM

bittorent 4x civarı yaptı şu anda. hacim de baya yüksek. top50'ye güzel bir token dahil edilmiş oldu. böyle devasa pumplarda keskin dönüşler çok geçmeden yaşanır. ona göre adım atın bence.
semes
Member
**

Activity: 713
Merit: 31

View Profile
February 05, 2019, 09:41:21 AM

TRX kendi başına fiyatıyla oynandığını düşünülen bir coindi. Şimdi bide BTT'si çıktı. Binance yerine başka bir platformda yayınlansaydı şimdiye kadar çöptü bence. Alıp satarken dikkat edin. Fiyatı artabilir mi evet ama dikkatli olun. Düşerse fena üzer.
Dyatrev
Sr. Member

Activity: 980
Merit: 257

View Profile
February 05, 2019, 09:46:09 AM

Güzel taktik yapmış binance, iyide para kaldırmıştır. 7.2milyon satış yapan coinin günlük 360m hacim yapmasına ne denir bilemedim. Binance botları iyi çalışıyor, artık bu saatten sonra bu fiyatlarda girilmez.
erguse
Sr. Member

Activity: 798
Merit: 277

View Profile
February 05, 2019, 09:49:07 AM

Yok artık, 50 kattan fazla işlem hacmi mi olurmuş. 7.2 nerede 360 nerede yaaa. Gerçekten binance bu bot olayını fazlasıyla abartıyor sanırım artık...
bigbooss
Sr. Member

Activity: 1302
Merit: 264

View Profile
February 05, 2019, 09:49:59 AM

İlk girdiinde 16 dan aldım sonra 11 kadar düştü üzüldüm tabi neyse 18 den geri sattım bir iki gün sanırım 12-16 filan bu aralarda gezdi,  iyi yaptım satmakla derken baktım ki uçmaya başlamış birileri yine zengin oluyor buralardan da girmek mantıklı değil 22 civarı görmüştüm girmek istemedim riske değmez diye düşünüyorum,  soğusun düzeltme zamanı  bir miktar kar için girilebilir
Coinscup
Member
**

Activity: 291
Merit: 11

View Profile WWW
February 06, 2019, 11:57:37 AM

Herkes tarafından çok fazla konuşuluyorsa artık çok geçtir. Buna girmeden evvel araştırmanızı çok iyi yapın.
koincik
Sr. Member

Activity: 868
Merit: 265

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
February 06, 2019, 02:52:56 PM

İlk çıktığı gün 8-10 sats civarında alasım vardı. Sonra bekleyip görelim dedim. Yükseldikçe yükseldi. Bir daha da almam sanırım en azından bu fiyatlara.

BIG WINNER!
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░▄███
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████
██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░
▀██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
▄████████████▀▀▀▀▀▀▀██▄
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄
▀██░████████░███████░█▀
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████
▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
Sacred
Full Member

Activity: 910
Merit: 105

View Profile
February 06, 2019, 03:00:57 PM

Ico'dan girenler sabrettiyse adamları zengin etti. Binance ilk girdiğinde girenler bile aynı şekilde 5-6 katı falan kazandılar yanılmıyorsam tepe noktasını baz alarak diyorum bunu. Ama bir düzeltme yapacaktır bence şu an için biraz riskli görünüyor. Buradan satıp çıkanlar keşke Btc ve altlara yatırsa paralarını belki bir can gelir piyasaya.
bigbooss
Sr. Member

Activity: 1302
Merit: 264

View Profile
February 06, 2019, 03:44:30 PM

27 ye düşmüş bu haliyle bile baya çıktı, markete ne oluyor anlamıyorum adamlar bir yol tutuyorlar bazen saçma sapan projeler çıkıyor,  son günlerde de düşük SAT manyaklığı var bir kaç coınde durmadan yukarı aşağı yapıyolar npx 27 ye satış koymuştum gelmedi bir türlü 22 den satsa imisim iyiymiş iki kere kaçırdık ayını yerden döndü
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  

Jump to: