Bitcoin Forum
June 21, 2024, 03:48:23 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Litecoin rüzgârı arkasına aldı, çift haneli arttı  (Read 122 times)
Madenci_34 (OP)
Member
**

Activity: 560
Merit: 16

Proof-of-Stake Blockchain Network

View Profile WWW
February 08, 2019, 07:28:29 PM

Önde gelen kripto paralardan biri olan Litecoin, son 24 saat içinde yüzde 30'un üzerinde değer kazanarak CoinMarketCap'te 4. sıraya yerleşti

Beam’den yapılan açıklamada Litecoin’e gizlilik özellikleri kazandırabilmek için araştırmalara başlandığı kaydedildi. Bu dönüşüm sağlandığında LTC ile tam olarak gizlilik içinde işlem yapmanın mümkün olacağı ifade edildi.

CoinMarketCap’te ilk 4’e girdi
Litecoin’in piyasa kapitalizasyonu yakaladığı yükselişle beraber 2.6 milyar dolara ulaştı. Kripto para, böylece 2.4 milyar dolarlık EOS’u geçerek dördüncü sıraya yerleşti.

Öte yandan Litecoin bugün yüzde 30’dan fazla artarak 43 dolar olsa da hala 2017’de görülen 375 dolarlık en yüksek seviyeden önemli ölçüde geride.

https://uzmancoin.com/litecoin-artarak/

usakli64
Full Member

Activity: 1008
Merit: 152

View Profile WWW
February 09, 2019, 09:56:01 AM

Bittorent tokenda terste kaldigim icin bu yukselisi huzunlenerek izlemek zorunda kaldim.  Litecoin piyasanin temel coinlerinden neticede.  Bu ozellik gercekten gerekli mi soru isareti ama opsiyon olarak sunulabilir.

NE MUTLU TÜRK'ÜM DIYENE
https://t.me/rsfofficial
emrears05
Full Member

Activity: 742
Merit: 112

View Profile
February 09, 2019, 10:16:34 AM

Bittorent tokenda terste kaldigim icin bu yukselisi huzunlenerek izlemek zorunda kaldim.  Litecoin piyasanin temel coinlerinden neticede.  Bu ozellik gercekten gerekli mi soru isareti ama opsiyon olarak sunulabilir.

bittorent de küçük çıtır yaptım çıktım. hani ortada pump önceki saatlerde olduğu gibi kuvvetli değil ise zorlamayın bence.

bitcoine gelecek olursak halvinge aylar kaldı ve belki bunun acısını çıkartmak için balinalar litecoine dikkat çekmiş olabilir.

ayrıca bitcoinde flama, bayrak formasyonu hazırlığı içindeler sanki. yükseliş devam edebilir.
turcalata
Member
**

Activity: 574
Merit: 13

View Profile
February 09, 2019, 11:55:13 AM

Genelde büyük Bitcoin yükselişleri Bitcoin halvinginden 1 yıl kadar önce başlamış. LTC'de de halvinge sayılı günler kala bir hareket görüldü. Umarım aynı şey BTC içinde geçerli olur.
husdemba
Full Member

Activity: 1302
Merit: 115

Pepemo.vip

View Profile
February 09, 2019, 02:06:30 PM

Litecoin takip etmemiz gereken coinlerden birisi. Yaşadığı sert düşüşe rağmen iş ve işleyişinden ödün vermeyen bir yapıya sahip. Yatırımcılarını ilerleyen süreçte asla üzeceğini sanmıyorum Litecoin'in..

unreal41
Member
**

Activity: 910
Merit: 10

View Profile
February 09, 2019, 03:13:56 PM

Hacmi yüksek ve bilinen coinler dün akşam iyi arttı yaklaşık her biri %10 civarı artış gösterdi litecoinde güzel artık yaotı boğadav500 usd yi görebilir bence ltc
RESPECT-XxX
Full Member

Activity: 772
Merit: 135

BiTCOiN

View Profile
February 09, 2019, 03:45:26 PM

bu yarılanma hikayesi iyi etki etti millet şimdiden saldırıyor ağustosa kadar dahada aratar gibi.gerçi piyasa düşer ama bu yarılanma olayı buna yarayacak gibi.

XxX
triedra
Member
**

Activity: 560
Merit: 11

View Profile WWW
February 09, 2019, 04:14:12 PM

litecoin kopup gidecek artık 400 doları aşar diye düşünmeyin. bitcoin önce kendisini düzlüğe çıkartması lazım. dünkü pump anlık gelişme olarak bakın. sec üyesinin açıklaması ile oluştu. sonraki devamlılığı için bitcoinde şu en son takıldığı yeri geçmesi gerekli.

truncus
Sr. Member

Activity: 784
Merit: 259

View Profile
February 09, 2019, 05:50:35 PM

Eskiden bu tip yükseliş haberlerine çok sevinirdim ama artık sevinemiyorum. Çünkü arkasından mutlaka bir düzeltme geliyor. Uzun vadede daha da düşük seviyelere geliyor. Litecoin'de uzun zamandır düşüyordu. Biraz toparlaması iyi oldu.
Asber
Full Member

Activity: 938
Merit: 115

View Profile
February 09, 2019, 06:05:00 PM

Ödül yarılanması sürecinden normalde olumlu etkilenmesi gerekiyordu. Ama piyasanın kötü olması dolayısıyla litecoin için iyi bir zamanlama olmadığını düşünüyordum. Fakat yanılmışım.
frtmr
Full Member

Activity: 616
Merit: 108

View Profile WWW
February 09, 2019, 09:10:06 PM

Litecoinde fomo oluşmaya başladı ve bu tarz coinlerin fomosu kısa süreli olmaz. Yavaş ve istikrarlı yükselir. (%30 hariç)
ILuckyGuyI
Sr. Member

Activity: 2128
Merit: 478

View Profile
February 09, 2019, 09:17:43 PM

Litecoin çok harika bir çıkış yakaladı ve birçok önemli kripto parayı geride bakarak kendini ön plana çıkardı. Ayrıca geleceğinin olduğunu da yavaştan gösteriyor sanki.

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT|
4,000+ GAMES
███████████████████
██████████▀▄▀▀▀████
████████▀▄▀██░░░███
██████▀▄███▄▀█▄▄▄██
███▀▀▀▀▀▀█▀▀▀▀▀▀███
██░░░░░░░░█░░░░░░██
██▄░░░░░░░█░░░░░▄██
███▄░░░░▄█▄▄▄▄▄████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
█████████
▀████████
░░▀██████
░░░░▀████
░░░░░░███
▄░░░░░███
▀█▄▄▄████
░░▀▀█████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀
█████████
░░░▀▀████
██▄▄▀░███
█░░█▄░░██
░████▀▀██
█░░█▀░░██
██▀▀▄░███
░░░▄▄████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀
|
██░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░██
▀█▄░▄▄░░░░░░░░░░░░▄▄░▄█▀
▄▄███░░░░░░░░░░░░░░███▄▄
▀░▀▄▀▄░░░░░▄▄░░░░░▄▀▄▀░▀
▄▄▄▄▄▀▀▄▄▀▀▄▄▄▄▄
█░▄▄▄██████▄▄▄░█
█░▀▀████████▀▀░█
█░█▀▄▄▄▄▄▄▄▄██░█
█░█▀████████░█
█░█░██████░█
▀▄▀▄███▀▄▀
▄▀▄
▀▄▄▄▄▀▄▀▄
██▀░░░░░░░░▀██
||.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
░▀▄░▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄░▄▀
███▀▄▀█████████████████▀▄▀
█████▀▄░▄▄▄▄▄███░▄▄▄▄▄▄▀
███████▀▄▀██████░█▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████▀▄▄░███▄▄▄▄▄▄░▄▀
███████████░███████▀▄▀
███████████░██▀▄▄▄▄▀
███████████░▀▄▀
████████████▄▀
███████████
▄▄███████▄▄
▄████▀▀▀▀▀▀▀████▄
▄███▀▄▄███████▄▄▀███▄
▄██▀▄█▀▀▀█████▀▀▀█▄▀██▄
▄██▄██████▀████░███▄██▄
███░████████▀██░████░███
███░████░█▄████▀░████░███
███░████░███▄████████░███
▀██▄▀███░█████▄█████▀▄██▀
▀██▄▀█▄▄▄██████▄██▀▄██▀
▀███▄▀▀███████▀▀▄███▀
▀████▄▄▄▄▄▄▄████▀
▀▀███████▀▀
OFFICIAL PARTNERSHIP
FAZE CLAN
SSC NAPOLI
|
DatKing
Member
**

Activity: 1022
Merit: 10

View Profile
February 09, 2019, 09:59:50 PM

Litecoin, geleceğinin parlak olduğuna inanmak istediğim bir kripto para. Son zamanlarda en pozitif hareketler sergileyen kripto paralar arasında ilk sıralarda bulunuyor. Umarım geçici bir rüzgardan fazlası olur Litecoin.

pelimies
Member
**

Activity: 618
Merit: 11

BNBTiger ! Fierce. firm. Victory.

View Profile WWW
February 10, 2019, 10:28:03 AM

Piyasada olumlu hava esiyor son günlerde. Özellikle köklü kripto paralar baya iyivartış gösterdi binancenin katkısı olduğunu düşünüyorum bunda.

Pages: [1]
  Print  

Jump to: