Bitcoin Forum
June 16, 2024, 09:56:02 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  
Author Topic: Kripto paralardan ciddi anlamda para kazanan var mı?  (Read 823 times)
greatbambino
Member
**

Activity: 350
Merit: 14

View Profile WWW
March 13, 2019, 05:18:08 PM

Eskilerin başta hodl mantıgıyla takılanların zamanında bu piyasadan ve bounty aleminden iyi paralar kazandıklarını düşünüyorum . Artik büyük borsalarda botlar var en baba icolar dahi piyasaya girdiği anda yok oluyor. Boğa gelecek ama nasıl gelecek Smiley

sernofus
Jr. Member
*

Activity: 378
Merit: 3

View Profile WWW
March 14, 2019, 02:46:03 PM

çok var hem de bir sürü var. ama alınan miktarlar insanları tatmin ediyor mu denilirse söz konusu dahi değil.
adam bir kampanyaya giriyor imza twitter makaleyle falan iki ayda 300 dolar alıyor ve beğenmiyor. kaldı ki bu tek bir kampanya.

▀▀▀▀▀█████████   CRYPTON          ▬▬▬▬▬▬▬▬                    
▬▬          Revolutionary Cryptocurrency Exchange
antisocial77
Jr. Member
*

Activity: 378
Merit: 4

View Profile WWW
March 14, 2019, 03:16:10 PM

1 seneyi askindir piyasadayim.ozellikle twitterdan takip etmeye calisiyorum.yazilanlarin bircogu abarti olabilir ama 2 kelimeyi bir araya getiremeyen, belli ki pek donanim sahibi olmayan bir suru eleman zamaninda hasbelkader piyasaya girebildiginden ve tabi ki cesaret edebildiginden cok ciddi paralar kazandilar.bunlarin icinde dolandiricilar da var, gecmisten gelen borsa tecrubesiyle kazanan da.
ama su da bir gercek ki ben simdi atiyorum 10000 kazansam ceker miyim bilmiyorum.ne de olsa 10'u 20, 20'yi 50, 50'yi 100.000 yapma imkani var.ve biliyorum ki boyle dusunenlerin yuzde 90'i batti ve batacaktir.o yuzden
1-kari realize et
2-asla tam zamanli trader olma hayaline girme
3-batirdigin para tolere edebilecek kadar olsun.
kaybedersen tecrube etmis olursun, birseyler ogrenmis olursun, kazanirsan zaten ne ala.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
cannbola
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 1

View Profile WWW
March 15, 2019, 07:43:19 PM

var hem çok çok fazla var hatta ayı sezonunda deli paralar kazananlar bile var. iyi bir gözlem ve para gerekli.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
zzevzek
Jr. Member
*

Activity: 322
Merit: 2

View Profile WWW
March 16, 2019, 04:36:32 AM

Kesinlikle var ve çok fazlalar. İşi zerre bilmeyenler bile o müthiş boğaya denk gelip yatırımlarına göre zengin oldu veya paralarını hatrı sayılır seviyeye çıkardı.

Faireum.io   Pre-Sale: 25 March 2019   
────  Invest / Play ...Or why not both?
triedra
Member
**

Activity: 560
Merit: 11

View Profile WWW
March 17, 2019, 05:49:58 PM

evet var olmaz mı? bu forum para kazananlarla ve parasını batıranlarla dolu.

kazanmanın sırrı açık ama kısaca yazayım.

bitcoindeki dip hareketine yakın yerlerde bir miktar bitcoin ve altcoini kademeli alıyorsun. tek fiyattan tüm parana değil. bu bitcoin 1000 dolara kadar bile düşme durumu var ona göre ayarlanabilir. bazı önemli dirençler aşıldığında tüm parana alıp örneğin 4200 dolar. bu fiyatın aşağılarına düşecekse eğer ve bir daha pump yüzü pek gelmiyorsa satıp parada kalınması.

kısaca parayı her zaman korumalısın.

yatırım işlerinden pek anlamıyorsan bounty kovalamasın sürekli. kazandırsın, kazandırmasın fark etmez. bu piyasadan illa ki kazandığın olur.

onu da top50'deki altcoinlere yatırım sonraki senelerdeki bitcoin rallisinde 10x 30x ne ise katlama durumun var.

ama birkaç sene beklenerek.

coinbergh
Member
**

Activity: 532
Merit: 29

View Profile
March 19, 2019, 01:46:50 PM

Kripto paralardan kazananlar var elbette. Kim bunlar dersek belirli bir stratejiye sahip insanlar olduklarını görürüz.

Bu da 3 günde elde edilebilen bir olgu değil maalesef. Tecrübe ve iyi bir öngörü yeteneği oluşması gerekiyor. Sonrasında rüzgarda savrulan yaprak misali hareket etmeyince kazanç gelir. Gerçi bu faktörlerin en tepesinde de her zaman şans vardır.

Ekonomi dalında Nobel ödüllü psikolog Daniel Kahneman'a göre piyasalar tahmin edilemez. Hatta bu konuda daha önce yazdığım bir yazıyı da bırakayım.

https://bitcointalk.org/index.php?topic=3016651.0
cbIpok
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 250

View Profile WWW
March 19, 2019, 03:41:07 PM

Anladığım kadarı ile siz düzenli olarak aylık bir rakam kazanmayı umuyorsunuz, inanın trade işini çok iyi bilmeden ve tüm vaktinizi buna ayırmadan kazanmanız çok zor. Bir kaç ay kazansanız bile, gün gelir elinizdekiler erir. Kesinlikle işinizden ayrılma gibi bir hata yapmayın. Benim tavsiyem sizi üzmeyecek bir rakamla ilk 10 daki altcoinlerden almanız ve boğa gelirmi bilinmez ama gelir umuduyla kenarda unutmanız.
sagul
Jr. Member
*

Activity: 420

View Profile WWW
March 19, 2019, 05:07:55 PM

Ben bu işten çok para kazanan insanların sadece boğa zamanında olduğunu düşünüyordum. Ancak birçok insan bountylerden de parayı fena kazanmışlar.

BankDex.io  / Decentralized Exchange
greatbambino
Member
**

Activity: 350

View Profile WWW
March 20, 2019, 09:11:17 PM

Son 1 yıldan beri piyasadaysa muhtemelen kazandıklarını da kaybetmiştir.

yaviz0002
Jr. Member
*

Activity: 420

View Profile WWW
March 21, 2019, 01:02:20 AM

Fena kazanmadım kazanmaya da devam ediyorum üstelik boğa görmeden. Zaten bilgisayar başındayım ve çok fazla boş zamanım var bounty'ler ile değerlendiriyorum ben de.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    Oracolcoin XOR    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
petrichor
Member
**

Activity: 406
Merit: 12

View Profile
March 21, 2019, 05:28:29 PM

Bir ara trading ile ilgilendim, kazandım ama stresi çok. Hep takip etmen gerekiyor. Stop patlatanlar zaten başlı başına stres kaynağı. Bunun yanında bounty falan eskisi gibi değil zaten. Ciddi para deyince zaten orada yokuz ama uğraşınca az biraz kazanılıyor.
Ozelhesap
Newbie
*

Activity: 9
Merit: 0

View Profile
March 21, 2019, 08:05:16 PM

Hocam ben genel manada bounty kampanyalarını öneririm. 1 sene kadar katıldım, oldukça tatminkar paralar elde ettim, 

sende cebinden para koyup onu borsadan borsaya aktarırken eriyip bitireceğine,  bounty kampanyalarından bazen az bazen çok fazla koin elde edebilirsin

Bounty için Full member edinmek isteyen varsa mesaj atabilir
coinners
Copper Member
Jr. Member
*

Activity: 196

View Profile
March 21, 2019, 11:59:06 PM

iş bırakmak kesinlikle bir seçenek olmamalı, burada işlem yaparken teknik konusunda kendimizi geliştirmek sadece analiz beraberinde para kazanmayı değil hayata bakış açımız üzerine farklılık kazanmamızı da sağlayabilir.
erguse
Sr. Member

Activity: 798
Merit: 277

View Profile
March 22, 2019, 10:59:22 AM

İşin yanında yürütmek gerekiyor elbette ki. Şans faktörü burada yüksek bir oranda önde gidiyor bence. Analiz grafik vs sonraki mevzu. Şansın yaver giderse, doğru zamanda doğru coin/tokenda ve doğru pozisyondaysan kazanırsın. Analiz, grafik okuma vs ise faydasızdır denmez elbette ama şans daha önemlidir   Cool
sectorim
Member
**

Activity: 574

View Profile WWW
March 22, 2019, 12:12:59 PM

bounty işlerinden 2017'de çok kazanan oldu. 2016'yı bilmiyorum ama bitcoin o tarihlerde çok sert olmasa da yükseliyordu. şu andaki durumdan daha iyidir bence. sonuç itibari ile kazandırıyor mu evet ama her zaman değil.

eskalb
Jr. Member
*

Activity: 462

View Profile WWW
March 26, 2019, 01:21:15 PM

sayısı hiç de azımsanmayacak kadar yüksektir. sadece binance coine yatırım yapılsa bile paraları en az ikiye katlanırdı.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
jeton
Jr. Member
*

Activity: 252

View Profile WWW
March 26, 2019, 07:01:16 PM

Para parayı çeker.. Parası olan ve kaybetme korkusu olmayanlar parasını katlamıştır zannımca. Ama şimdi biraz daha işler zor onlarında eskisi kadar kazandığını düşünmüyorum.
barslanhan
Member
**

Activity: 658
Merit: 42

Graphic Designer

View Profile WWW
March 27, 2019, 04:45:19 AM

Valla benim hikayemi bilen biliyor.. 100,000 TL bir meblağ ve sıfır bilgi ile girdiğim piyasadan ağzımın payını alarak ayrıldım ve şu an işsizim (2 ay oldu)...
Ha şu yatacak, ha şu piyasaya giriyor, yarın şunun ICO'su var 8x o yaparsa üfff... şeklinde pek çok cümle kurdum ve duydum ama malesef hepsi boş. Ben kendi adıma büyük bir kara deliğe sürükleniyorum ve yeni gelen arkadaşlara da tavsiye etmiyorum buradan Ultra hiper gelirler bekleyerek heba etmesinler zamanlarını. Keşke diyorum keşke 2-3 yıl önce girseymişim bu piyasaya ama okuyup öğrenerek en az 6 ay izleyerek hareket etseymişim. Şimdi en azından bu pişmanlıkları yaşamazdım..
ripplecanavari
Member
**

Activity: 630
Merit: 37

View Profile
March 27, 2019, 08:24:24 AM

Ben 2017 sonlarında tam anlamıyla bu piyasa ile ilgilenmeye başladım gerek anlık al satlar gerekse boynty ödülleri olsun çok güzel paralar kazandım kazanmaya da devam ediyorum
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  

Jump to: