Bitcoin Forum
April 23, 2024, 05:14:08 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 5 »  All
  Print  
Author Topic: Bittrex desteğiyle açılan yeni borsa sitesi Bitsdaq Coin dağıtıyor üye olanlara.  (Read 1014 times)
This is a self-moderated topic. If you do not want to be moderated by the person who started this topic, create a new topic.
HARDCRACKERS (OP)
Full Member

Activity: 1049
Merit: 210

Crypto Trader

View Profile
February 11, 2019, 07:16:23 PM
Last edit: March 27, 2019, 08:56:13 AM by HARDCRACKERS
Merited by mhanbostanci (1), bobita (1), teramit (1), ophyrim (1)

KAMPANYAYI SONLANDIRMIŞLAR

https://support.bitsdaq.com/hc/en-us/articles/360020557073-Announcement-on-the-Early-Ending-of-BXBC-Candy-Activity

https://bitsdaq.com/

Bittrex desteğiyle açılan yeni borsa sitesi Bitsdaq kullanıma açıldı.

Üye olanlara +1500 BXBC + Giriş yaptığınız hergün +200 BXBC + Kimlik doğrulaması yaparsanız.( KYC )+5000 BXBC hediye veriyorlar.toplam 6700 coin ediyor.
Refinizle kaydolanlara da size gene +800 BXBC veriyor.

Coinin dağıtımı 31 Mart 2019'da sonlanacak ve kullanıma sunulacaktır.
Değeri o tarihten sonra açıklanacak diyor.
 birde siteye hergün 1 kere girmeniz lazım günlük 200 adet coini cüzdana çekmek için otomatik atıyor sistem.
31 marta kadar 10.000 coin eder hesaba hergün geleni alınırsa extradan.önceki ile total 17.000 gibi yapıyor.

Ben kyc da nufus kağıdı bilgisi verdim.Cep noyu +90 olarak cep yazdım sms kod geldi .
KYC yi ilerde yapsanız olur sanırım 1700 geldi ise işte yarında deneyin 200 alırsanız devam edin  ilerde kyc yaparsınız. Grin

BNB coin yada kucoin gibi  değerlenirse iyi para yapabilir. Cheesy enazından kucoinshares  kadar olsa 0.35 usd ilerde yeter. Tongue

1713892448
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713892448
Reply with quote  #2

1713892448
Report to moderator
1713892448
Hero Member
*

Ignore
1713892448
Reply with quote  #2

1713892448
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1713892448
Hero Member
*

Ignore
1713892448
Reply with quote  #2

1713892448
Report to moderator
truncus
Sr. Member

Activity: 784
Merit: 259

View Profile
February 11, 2019, 07:33:04 PM

Bittrex eksiden oldukça popüler bir borsaydı ancak ABD regülasyonları nedeniyle çok etkilendi. Onlarda sanırım sorunu asya merkezli bir borsa kurarak aşmak istemişler. Potansiyeli çok yüksek bir borsa gibi geldi bana.
HARDCRACKERS (OP)
Full Member

Crypto Trader

View Profile
February 11, 2019, 07:36:48 PM

Bittrex eksiden oldukça popüler bir borsaydı ancak ABD regülasyonları nedeniyle çok etkilendi. Onlarda sanırım sorunu asya merkezli bir borsa kurarak aşmak istemişler. Potansiyeli çok yüksek bir borsa gibi geldi bana.

İşte adamlar ileriyi düşünerekten ve abd denetiminden kaçmak için sanırım açmışlar.Ayrıca tanıtım amaçlı coini veriyorlar gibi değeri ne olur bilememde ilerde işe yarayabilir gibi geldi.zaten şmdi açan kyc yapan hergün giren 1 kere girse 31 martta 17000 coin hesaba alacak gibi.işte değeri artarsa yani kar bırakabilir.
BAT denen coin burda işlemde iyi gibi.
akgandalf
Member
**

Activity: 812
Merit: 14

FRX: Ferocious Alpha

View Profile
February 11, 2019, 07:50:23 PM

Bu konu ile ilgili usakli64 başlık açmıştı zaten sende aynısını acmissin. Tek fark o ref koymuş sende ref olayı yok . Yalnız dikkat ettim onun başlık gumlemis gibi.

HARDCRACKERS (OP)
Full Member

Crypto Trader

View Profile
February 11, 2019, 07:53:44 PM

Bu konu ile ilgili usakli64 başlık açmıştı zaten sende aynısını acmissin. Tek fark o ref koymuş sende ref olayı yok
valla ben ben amme hizmeti yapayım dedim gerçi yalan yok sitede haber konusu çok açılıyor görüyorsun arada kaynadı demek onun konuyu görmedim.
bychemist32
Member
**

Activity: 588
Merit: 22

View Profile WWW
February 11, 2019, 07:54:13 PM

Güzel bir fırsat,değerlendireceğim. Önceden sadece bittrex vardı . Şimdi yeni moda binance oldu.O zamanlar çok meşhurdu.Belki yeniden canlanır bilemiyorum. Bu piyasada fırsatlar bitmiyor,bitmez de

▔▔▔▔▔
akgandalf
Member
**

Activity: 812
Merit: 14

FRX: Ferocious Alpha

View Profile
February 11, 2019, 07:59:26 PM

Bu konu ile ilgili usakli64 başlık açmıştı zaten sende aynısını acmissin. Tek fark o ref koymuş sende ref olayı yok
valla ben ben amme hizmeti yapayım dedim gerçi yalan yok sitede haber konusu çok açılıyor görüyorsun arada kaynadı demek onun konuyu görmedim.

Eyvallah hocam. Uşaklı ref li bir başlık açmıştı. Baktım ortalıkta yok. Ben bitsdaq q 30 ocakta üye oldum. Hemen telefon doğrulama ve kyc yaptım. 1 ref im var ve şuan için 11200 topladım. Ref üye olana 1000 veriyordu sizin dediğinize göre 800 e inmiş galiba . Belki iş yapar, kenarda dursun. Hatta 2fayi da yaptım.

HARDCRACKERS (OP)
Full Member

Crypto Trader

View Profile
February 11, 2019, 08:03:04 PM

Eyvallah hocam. Uşaklı ref li bir başlık açmıştı. Baktım ortalıkta yok. Ben bitsdaq q 30 ocakta üye oldum. Hemen telefon doğrulama ve kyc yaptım. 1 ref im var ve şuan için 11200 topladım. Ref üye olana 1000 veriyordu sizin dediğinize göre 800 e inmiş galiba . Belki iş yapar, kenarda dursun. Hatta 2fayi da yaptım.
ben hiç imzaya girmedim şartları ağır ama işte bunun borsa olayı olması bittrex arkasında olması birde etliye sütlüye ellemeden hergün geliyor lokum gibi.Yani ileriye dönük bence sağlam yatırım yaptık.Olmazki ilerde zaten değerlenirse orda bozup btc-ltc-bch hangisi olursa alıp kaçarız. Grin
ripplecanavari
Member
**

Activity: 630
Merit: 37

View Profile
February 11, 2019, 08:06:51 PM

dün üye olmuştum telefon onayı yapmıştım olmuştu bugün girmeyi deniyorum telefona onay kodu gelmiyor giremiyorum şaka gibi : d
HARDCRACKERS (OP)
Full Member

Crypto Trader

View Profile
February 11, 2019, 08:46:20 PM

dün üye olmuştum telefon onayı yapmıştım olmuştu bugün girmeyi deniyorum telefona onay kodu gelmiyor giremiyorum şaka gibi : d
Ben vpn kullandığım için işte ipden hata veriyor hatta bugün ekranda kafayı yedi hem sms hemde mail onayı aynı anda verdi 2 sinide girdim sisteme o zaman siteye attı ondan sonrada akşam girerken mail onay verdi sms gelmedi sanırım site yeni işte zamanla oturacak gibi.
bobita
Legendary
*

Activity: 2506
Merit: 1291

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
February 11, 2019, 09:09:37 PM
Merited by HARDCRACKERS (1)

Arkasında Bittrexin olması iyi bir referans, gerçi üye olmayı denedim ama sign up sayfasında bilgileri girip butona tıklayınca sayfada hiçbir değişiklik olmadı, ya sıkıntı var ya da yeni üyeliği durdurdular. Bende bir problem var gibi görünmüyor.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
SkyLords
Full Member

Activity: 784
Merit: 120

View Profile
February 11, 2019, 09:28:02 PM

Arkasında Bittrex olması güzel olabilir. Fakat şimdiden Verify sıkıntısı var. Sözde telefona kod gelmesi lazım fakat ne kod geliyor ne bir şey. Üye olunca 1500 adet giriş içinde 200 adet toplamda ilk 1700 adet BXBC coin veriyor. Verify sıkıntısını halletmeleri lazım. Yoksa güven vs kalmaz.
HARDCRACKERS (OP)
Full Member

Crypto Trader

View Profile
February 12, 2019, 09:31:42 AM
Last edit: February 12, 2019, 09:42:49 AM by HARDCRACKERS

Öncedende yazdım gene yazalım anladığım olay şu şekil vpn kullanınca ipler değişiyor sistem her siteye girişte ipleri bakıyor kaydediyor ve önceki kayıtlı olan değilse zaten uyarı çıkıyor..Haliyle okey de falan derken işte hem sms hemde mail onayı aynı anda istiyor.
Ama önceki ip ile girince sadece mail kod istiyor.
Onun için görünen sitede hesabım yeri var oraya tıklayın sonrada güvenlik denen yere tıklayın.
Solda giriş geçmişi yazar oraya tıklayıp önceki iplerinizi kaydedin bir yere,vpn ile girerken işte o iplerileri deneyin ve girin o zaman sadece mail onay ile girersiniz.
İşte farklı ip algılarsa o zaman hem sms hemde mail onay olayı devreye giriyor ve site yoğun olduğu içinde sms ya geç geliyor süre yetmeden yada hiç gelmiyor.
Görünen bu coin dağıtımı için bayağı bir talep var anlaşılan ondan dolayıda smsler geç geliyor.
bende bugün giremedim eski ipler kayıtlı idi 5-6 kere vpnde denedim önceki ip denk geldi onla girişi deneyince sadece mail onay verdi mailler hızlı geliyor ve sonuçta girdik.
distorsiyon
Member
**

Activity: 448
Merit: 15

View Profile
February 12, 2019, 10:22:12 AM

Geçen gün forumda bi arkadaş paylaşmıştı, ref. link yasak olduğunu söylemiştim, değiştirmemiş. Başlık da doğal olarak uçmuş

Sizin paylaşımınız çok daha yerinde, daha fazla da açıklayıcı olmuş.

Ben girdim 2 gün önce, kayıt oldum. Belirtildiği gibi bitsdaq'ın ocak ayı sonunda açıkladığı Bittrex anlaşması var. Risksiz bir airdrop kampanyası
Babush
Full Member

Activity: 128
Merit: 100

Uzman Veteriner Hekim

View Profile
February 12, 2019, 10:34:35 PM

Telefona sms kodu gelmiyor. Acaba teknik bir sorun mu var yoksa benden kaynaklı mı çözemedim. Ancak risksiz ve maliyetsiz bir kampanya. Sadece üye olmak ve her gün giriş yapmak yeterli.

Mustafa Kemal Atatürk
ayeaye87
Member
**

Activity: 322
Merit: 15

https://bitsdaq.com/signup?referralCode=S8RESFC8

View Profile WWW
February 13, 2019, 12:00:55 AM

Telefona sms kodu gelmiyor. Acaba teknik bir sorun mu var yoksa benden kaynaklı mı çözemedim. Ancak risksiz ve maliyetsiz bir kampanya. Sadece üye olmak ve her gün giriş yapmak yeterli.

Dün Telegram da kendilerine sormuştum. Bir iki saat içinde çözeceğiz demiştiler. Sanırım henüz düzetemediler. Türkiye ye SMS gönderme de sorun varmış.

nihattbolatt
Jr. Member
*

Activity: 490
Merit: 4

View Profile WWW
February 13, 2019, 02:35:42 AM

Kafama yattı gayet güzel bir borsa olmuş arkasında da bittrex desteği var ki zaten abd yaptırımlarından dolayı merkezinin komple bu bitsdaq'a kayması da muhtemel. Bİlgi için teşekkürler.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
eskalb
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 2

View Profile WWW
February 13, 2019, 03:27:24 AM

Az önce hemen üye oldum teşekkürler bizi bilgilendirdiğin için. Riski olmayan direk borsa coini 3-5 ne ederse paraya çevirebileceğimiz bir şey sonuçta.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
zzevzek
Jr. Member
*

Activity: 322
Merit: 2

View Profile WWW
February 13, 2019, 03:54:38 AM

Çok güzel basit kullanışlı bir arayüze sahip verdiği ödüller de gerçekten miktar olarak büyük. Umarım 10 milyar gibi bir totale sahip değillerdir de ödüller işe yarar olur. Teşekkürler bilgilendirme için.

Faireum.io   Pre-Sale: 25 March 2019   
────  Invest / Play ...Or why not both?
HARDCRACKERS (OP)
Full Member

Crypto Trader

View Profile
February 13, 2019, 09:52:06 AM
Last edit: February 13, 2019, 10:30:00 AM by HARDCRACKERS

bence sms kodu aktif etmeyin şimdilik zaten siteye girişte ip yi farklı algılamazsa eski ip ile maile kod geliyor o kodla giriliyor.
Onun için işte borsa şifresi ve mail şifreyi farklı ve iyi  ayarlayın şimdilik günlük 200 coini sıkıntısız çekin nasılsa 31 marttan sonra cep onayı aktif edin derim.ben bile zorla giriyorum bugünde girdik 200 coini tanıttı hemen.
Görünen siteye yoğun talep var ondan sms kodda  gelmeme var.
Pages: [1] 2 3 4 5 »  All
  Print  

Jump to: