Bitcoin Forum
May 13, 2024, 05:19:20 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Hero Member ve Senior Member Hesaplarımı Satıyorum  (Read 434 times)
Buyuk Engizisyon Yargici (OP)
Newbie
*

Activity: 7
Merit: 0

View Profile
February 12, 2019, 09:06:05 PM
Last edit: March 10, 2019, 07:17:49 PM by Buyuk Engizisyon Yargici

Hesaplar satıldı.
1715577560
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715577560
Reply with quote  #2

1715577560
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
valheru
Full Member

Activity: 487
Merit: 115

View Profile
February 15, 2019, 11:06:14 PM

eğer hesaplar cidden bizzat seninse, fiyatlar gayet uygun.

R.R.L.
shewadiwadi
Full Member

Activity: 332
Merit: 108

View Profile
February 15, 2019, 11:17:21 PM

Kimse vermez bu fiyatları, kendimizi kandırmanın alemi yok.
Newbie
*

View Profile
February 16, 2019, 10:58:06 AM

eğer hesaplar cidden bizzat seninse, fiyatlar gayet uygun.

Güzel yorumun için teşekkür ederim valheru  Wink

Sıfırdan başlayıp Senior ve Hero Membere ulaşmak şu an için imkansız. 2018 yılında merit çıkmadan önce sıfırdan başlayıp senior membere ulaşmak en iyi ihtimalle 8 ay alıyordu, sıfırdan başlayıp Hero Membere ulaşmak ise en iyi ihtimalle 16 ay alıyordu. Meritten sonra yani şu an Senior için en iyi ihtimalle 8 ay + 250 Merit, Hero member için 16 ay + 500 Merit gerekiyor.

Tüm bunları ince ayrıntısına kadar hesapladım. Siz 2017 üyesisiniz ve hala Full Member rütbesinde kalmışsınız bunun sebebi merit sistemidir, merit sistemi olmasa şu an Senior Member olacaktınız ve 170 - 180 activity sonra da Hero Member olcaktınız. Fakat olamıyorsunuz işte burada ki fiyat politikası da buna dayanıyor. Spor arabaları hızlı gittiği için pahalıdır, halk otobüsüde yavaş gittiği için ucuzdur, bu rütbelere ulaşmak da zor olduğundan fiyatlar bu şekildedir.

Saygılar.
valheru
Full Member

Activity: 487
Merit: 115

View Profile
February 16, 2019, 06:49:03 PM

Şu muhabbetleri bi bitiremediniz be kardeşim. Niye vermesin ? adam Hero hesabı 5.000'e satıyor sen gelmişsin burda hala daha ağlanıyorsun. he adam 500e bıraksın al git demi hero hesabı.
Hayır benim anlamadığım herhangi bir sıcak piyasa da yok ki fiyatları ona göre yargılıyorsunuz ? Şu forumda her satış konusunun altında en az 2 tane baltalama olmazsa olmaz. Bak baltalama diyorum fikir belirtme demiyorum. Eğer sen bountye katılamıyorsan, para kazanamıyorsan bu senin sorunun. Adamın sattığı Sr hesabın amortisini Full member ile bile rahatça çıkartabilirim.

R.R.L.
Newbie
*

View Profile
February 17, 2019, 10:01:33 AM

Şu muhabbetleri bi bitiremediniz be kardeşim. Niye vermesin ? adam Hero hesabı 5.000'e satıyor sen gelmişsin burda hala daha ağlanıyorsun. he adam 500e bıraksın al git demi hero hesabı.
Hayır benim anlamadığım herhangi bir sıcak piyasa da yok ki fiyatları ona göre yargılıyorsunuz ? Şu forumda her satış konusunun altında en az 2 tane baltalama olmazsa olmaz. Bak baltalama diyorum fikir belirtme demiyorum. Eğer sen bountye katılamıyorsan, para kazanamıyorsan bu senin sorunun. Adamın sattığı Sr hesabın amortisini Full member ile bile rahatça çıkartabilirim.

Sonuna kadar katılıyorum valheru. Aslında bu tür baltama mesajlarına önceden hazırlıklıydım bu yüzden konuyu bilerek Self-moderated yapmadım ve kilitlemedim. Fiyat bazında eleştiriyi maalesef kabul edemem çünkü bu hesapları dediğin gibi 500'e verme gibi bir durum mümkün değil. Eleştiri insanı geliştirir fakat bu tür tek cümlelik konu baltalama mesajlarını eleştiri olarak görmüyorum ve konuya bakan ziyaretçi üyeler benim açıklamama dikkat eder çünkü dolu dolu ve mantıklı açıklama yaptım, kimse tek cümlelik yorumu dikkate almaz.

Hesap satış işleminde güven vermesi amacıyla r10 üzerinden de ticareti sürdürebiliriz, buradaki profilimin yeni olması kimseyi yanıltmasın.

Saygılar.
sammys
Hero Member

Activity: 1111
Merit: 525

CryptoTalk.Org - Get Paid for every Post!

View Profile
February 18, 2019, 02:09:32 PM

Boşuna şöylelerine nefesini tüketme hocam boğa döneminde olsa ve millet çatır çatır para kazansa bountylerden eskisi gibi bu sefer 5000 liraya almak için yalvarırlar adam akıllı kasılmış hesabı. Bunlar laf olsun kese dolsun diye yazıyorlar

. ██████████.
                              .████████████████.
                           .██████████████████████.
                        -█████████████████████████████
                     .██████████████████████████████████.
                  -█████████████████████████████████████████
               -███████████████████████████████████████████████
           .-█████████████████████████████████████████████████████.
        .████████████████████████████████████████████████████████████
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       ..████████████████████████████████████████████████████████████..
       .   .██████████████████████████████████████████████████████.
       .      .████████████████████████████████████████████████.

.       .██████████████████████████████████████████████
       .    ██████████████████████████████████████████████████████
       .█████████████████████████████████████████████████████████████.
        .███████████████████████████████████████████████████████████
           .█████████████████████████████████████████████████████
              .████████████████████████████████████████████████
                   ████████████████████████████████████████
                      ██████████████████████████████████
                          ██████████████████████████
                             ████████████████████
                               ████████████████
                                   █████████
.YoBit AirDrop $.|.Get 700 YoDollars for Free!.🏆
Newbie
*

View Profile
February 28, 2019, 09:29:18 AM

Devam ediyoruz. Fiyatlar düştü.
abduramann_
Full Member

Activity: 497
Merit: 119

View Profile WWW
March 03, 2019, 11:19:59 AM

BTT'nin saçma sapan banlarından sonra artık pek uğramıyorum buraya. Alıcı değilim. Vaktinizi alacağım ama escrow olarak ne kullandığınızı yazabilir misiniz? Muhtemel P2P ticaretlerimde kullanmak için pratik ve ucuz escrowlar arıyorum. Teşekkürler.

Bütün Kripto Varlıklarınızı Gizliliğinizi Koruyarak Transfer Etmek İster Misiniz? Burdan buyrun: https://cutt.ly/incognito-chain
Newbie
*

View Profile
March 03, 2019, 11:58:43 AM

BTT'nin saçma sapan banlarından sonra artık pek uğramıyorum buraya. Alıcı değilim. Vaktinizi alacağım ama escrow olarak ne kullandığınızı yazabilir misiniz? Muhtemel P2P ticaretlerimde kullanmak için pratik ve ucuz escrowlar arıyorum. Teşekkürler.

Merhaba,

Kullandığım ve tavsiye ettiğim escrowlar;

mhanbostanci
https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=434984

varanvaran
https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=422859

mesutcan
https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=719228

İyi çalışmalar.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: