Bitcoin Forum
May 13, 2024, 04:18:42 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Exrates.me islem yapacaklar dikkat , exrates deneyimleri ve B2G manipulasyon  (Read 119 times)
al3pay (OP)
Member
**

Activity: 286
Merit: 11

View Profile
February 14, 2019, 11:09:02 AM

Herkese merhaba

Sikintili oldugunu bile bile ara sira exrates de islem yapmaktaydim son donemde kazdigim B2G leri orda bozuyordum. B2G pumplanip fiyat yukari ciktiktan sonra Digifinex , coinbene ve oobtc de dusuk fiyatli olan b2g leri toplayip exrates te satmaya basladim. Guzel de para yaptik hani Smiley)) miktar olarak bekletseler dahi 0.8 btc 0.6 btc 1 btc gibi odemeleri yapti.  Exrates 12 ila 48 arasinda withdrawal yapmakta tabiki kar marjimiz yuksek oldugu icin katlandik bizde. Pazar gunu bir anda node bakimi hikayesi ile B2G trade kapandi. Arbitraj yaptigim icin exrates te hep bir rezervim mevcut kapandigi sirada fiyat 12-13k bandinda idi . Ayni anda digifinex ve coinbene borsalari b2g pairlerini izlemeye basladim , exrates bakima girdigi saniye digifinex te dump basladi ve fiyat 2 saat icinde bir gece once 0.00023 btc seviyelerinde iken 0.00002 seviyesine cakildi. dump bittikten sonra ise exrates b2g pair acildi. tabiki elimizdekilerini 0.00013 seviyelerinden cikardik. sonrasinda bir anda yine %20 %30 arbitraj acildi ve yapmaya basladim fiyatlar bir anda exrates acildiktan son 0.00009 seviyelerine cikti ve digifinixte ikinci dump dalgasi basladi akabinde exrates pair i tekrar kapatti bakim bahanesi ile. ardindan haberler gelmeye basladi , %51 attack saldirilari vs derken suan node lar guvenlik guncellestirmesi sebebi ila kapali. pazar ve pazartesi gunu sabah Ben sattigim b2g lerin karsiligi olan 2.9 btc icin withdrawal verdim. Dun en son konustugumda hesabimda bloke vardi ve KYC evraklari yollamam gerektigini akabinde verification sonrasi parayi yollayacagiz dediler ve bekliyoruz. verification da 1-3 gun suruyormus herhalde oda 1 haftayi bulur insallah btc cakilmaz. B2G suan icin ustunden manipulasyon yapilan bir coin bunu neye dayanarak soyluyorum son 2 haftadir gunde 15-16 saat 3 exchange de b2g trade eden ve order book hareketlerini izleyen biri olarak. adamlarin milleti cok fena .ikti 3-4 exchagende ayni anda pump layip fiyati 1 dolar ustune cekip sonra millein cok fena eline verdiler ozellikle cekik gozlulerin.

bu arada exrates te her bir coin icin gunde en fazla 2 kez withdrawal request yapabiliorsunuz akabinde yeni emir icin server saatinin yeni gune baslamasi gerekli.
butun deposit ve withdarwallar manuel. coinlerin butun hacimleri sisirme bot hacimler. islem yapmadan once 2 kez dusunun
Whoever mines the block which ends up containing your transaction will get its fee.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
mandown
Legendary
*

Activity: 1918
Merit: 1291

View Profile
February 14, 2019, 12:59:17 PM

günlerdir bende bakıyorum b2g ye sağlam oyun oynadılar hemde çok sağlam.
elimde çok coin olmasada her iki tarafta ciddi bir fark var ve bu fiyat farkı o kadar kişinin al sat yaptığı halde kapanmadı gitti bu işin sonu pek hayırlı olmayacak gibi

cüzdanı ne zaman açacaklarsa çok merak ediyorum.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
al3pay (OP)
Member
**

View Profile
February 14, 2019, 04:15:55 PM

günlerdir bende bakıyorum b2g ye sağlam oyun oynadılar hemde çok sağlam.
elimde çok coin olmasada her iki tarafta ciddi bir fark var ve bu fiyat farkı o kadar kişinin al sat yaptığı halde kapanmadı gitti bu işin sonu pek hayırlı olmayacak gibi

cüzdanı ne zaman açacaklarsa çok merak ediyorum.

sozde devteam SPARTA isimli bir upgrade i 2.000.000'cu blokta devreye alacak. Fakat ben b2g kazan, alan ve  satan bir insan olarak niye alinip satildigini anlayamadim oncesinde bir ico sureci var fakat ben ortada 1-1.30 dolar seviyelerine bir anda sicrama yapacak bir done goremedim. Latoken de listelenecek haberleri ve listelenme sonrasi cok hizli bir cikis oldu.  Digifinex ve exrates te botlar ile manipulasyon yapiyorlar. sakat gibi bir order book cikiyor bazen ortaya Smiley))
al3pay (OP)
Member
**

View Profile
February 18, 2019, 11:47:45 AM

14 subatta verification icin evraklari yolladim ve bugun itibari ile 2.49btc  7 gun gecikmeli olsada elime ulasti. Islem yapacaklarin bilgisine
Pages: [1]
  Print  

Jump to: