Bitcoin Forum
May 21, 2024, 04:00:18 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: Binance 5 altcoini daha delist ediyor!  (Read 488 times)
mahmuterdem
Jr. Member
*

Activity: 196
Merit: 4

View Profile
February 15, 2019, 03:55:01 PM

Şu ana kadar 378 BTC hacim olmuş. Bu mu az?

onlar dump'dan gelen volume
enfarktus
Full Member

Activity: 980
Merit: 152

View Profile
February 15, 2019, 03:56:18 PM

Hesabımda bir miktar Salt ve Sub varmış, ne ara aldım hatırlamıyorum bile. Transfer işlemiyle uğraşmaktansa convert bölümünden Bnb'ye dönüştürdüm. Bu gibi durumlarda maille uyarı göndermesi gerekiyor, neyseki forum var, bu şekilde haberimiz oluyor. Bilgi için teşekkürler.
kartepe
Full Member

Activity: 490
Merit: 104

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
February 15, 2019, 03:56:47 PM

Neredeyse herkes hacimsizlikten dolayı delist edildiğini düşünmüş. Arkadaşlar şu 5 coinin/tokenin 24 saatlik hacmine bir girip bakın Binance'deki. Hepsi de 200 BTC üzerinde. Yani oldukça yüksek sayılabilecek hacimler bunlar. Binance'de 5 ile 20 BTC aralığında hacmi olan pek çok coin var ve delist edilmiyorlar. Bunu bir düşünün!

Ayrıca, Binance'nin anons yazısını okudum. "Bir coini/tokeni delist etme kararımızda şu faktörlere göre değerlendiririz" diyorlar. Şöyle sıralamışlar:
- Ekibin projeye bağlılığı.
- Geliştirme faaliyetinin düzeyi ve kalitesi.
- Ağ / akıllı sözleşme istikrarı.
- Halkla iletişim seviyesi.
- Periyodik durum tespiti taleplerimize duyarlılık.
- Etik olmayan / sahte davranış kanıtı.
- Sağlıklı ve sürdürülebilir bir kripto ekosistemine katkı.

eğer gerçekten bu dediklerine bağlı iseler sıkıntı yok ama bir ara dgb yi binance de listelemek için 400 btc istedikleri haberi çıkmıştı. bu konu hep aklımı karıştırıyor benim. sadece bu dedikleri değildir mutlaka işin içinde başka şeyler vardır. ilk aklıma gelen hacimsizlik

Blackeagle190342
Full Member

Activity: 420
Merit: 105

View Profile
February 15, 2019, 04:01:14 PM

Binancenin lisletedigi coinleri takip etmesini takdir ediyorum. Hacim olsun 3-5 te olsa yeter diye düşünmüyorlar. Daha fazla delist gelebilir

Leading-Edge Ecosystem & Technology    ▌   R E P U B L I A   ▐     P R E - S A L E   :   August 23rd - September 23rd
▬   ▬▬   ▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬   ▬▬   ▬
|      [ WHITEPAPER ]  [ BOUNTY ]  [ ANN THREAD ]       |         Facebook        Telegram        Twitter        Instagram          |
Asber
Full Member

Activity: 938
Merit: 115

View Profile
February 15, 2019, 04:12:15 PM

Delist olan coinlerden elinde olanlar için üzücü bir durum. Çünkü fiyat yerin dibine giriyor. Daha önce bir arkadaşım byte aldırmıştı bana, binance delist edince çok fena düşmüştü.
erkan.camli
Copper Member
Newbie
*

Activity: 191
Merit: 0

View Profile WWW
February 15, 2019, 04:20:17 PM

Delist olan coinlerden elinde olanlar için kötü bir haber. Binance parasını topladıktan sonra para kazanamadığı coini çıkartıyor listesinden. Binance'de delist olmsı diğer borsaları da etkiliyor. Adamlar iyice sektörün tekeli oldular. CZ işini biliyor.
bitcoinmuseum
Sr. Member

Activity: 924
Merit: 251

View Profile
February 15, 2019, 04:21:32 PM

Delist olmanın yatırımcılar için faydalı yanı piyasaya bir çekidüzen vermesidir. Scam, dolandırma amaçlı projeleri bir yere kadar engellemesidir. Olumsuz yanı ise zamanında platformda tanıtılan projelerin delit olası sonrası yatırımcının uğrayacağı zararlar
Elysio
Full Member

Activity: 658
Merit: 153

View Profile
February 15, 2019, 04:29:19 PM

Hacimsiz veya artık istenilenleri yerine getiremiyordur bu coinler ondan dolayı delist ediliyordur bunu bilemeyiz ama delistler iyi bir şey bana göre borsadaki coin sayısı azalır onun yerine farklı coinler eklerler
akgandalf
Member
**

Activity: 812
Merit: 14

FRX: Ferocious Alpha

View Profile
February 15, 2019, 04:46:26 PM

binance zamanında eski ve ne işe yaradığı belli olmayan bcn yi aldı ve sağlam bir pump yaşattı sonra süründü ve en son tekmeyi bastı gitti. sub'a şaşırmadım ama salt beni şaşırttı doğrusu.

unreal41
Member
**

Activity: 910
Merit: 10

View Profile
February 15, 2019, 04:52:09 PM

Zamanla ilgide hacimde azaldı bi coinlerde sanırım binanceden dğşen bir coin dahada kendini toparlayamaz bence. Sub ekibi zamanında ödülümü göndsrmemiştı bu coine üzülmedim.
mustafayasinsenturk
Full Member

Activity: 672
Merit: 100

View Profile
February 15, 2019, 05:20:18 PM

Düşük miktarlarda biraz varmış. Bnbye çevirdim sıkıntı olmasın diye. Delist edildikten sonra borsada işlemlere kapanıyor. CTR kalmış biraz bu yüzden çeviremedim.
luckydag
Sr. Member

Activity: 742
Merit: 260

View Profile
February 15, 2019, 05:24:07 PM

Gayet yerinde bir karar. Bu piyasanın bir şekilde kendini yenilemesi lazım. Bu tarz doğru düzgün çalışmayan projeler, piyasaya bakış açısını olumsuz yönde etkiliyor. Gönül ister ki sadece Binance değil, diğerleri de aynı şeyi yapmaya başlasınlar. Hatta borsaya giriş için belirli şartlar eklesinler ama herkesin kendini düşündüğü bu piyasada biraz zor.
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
February 15, 2019, 06:04:46 PM

Elinde olanlar için kötü haber.Mod'un delist edilmesi şaşırttı beni.Hacim olmayınca bu tarz coinlerde dump pump gurupların eline düşüyor.Onlarda bu tür hacimsiz coinleri sahte artışlarla yükseltip tepeden satıyorlar.Yerinde karar ama bu tarz coinler çok.Başka borsada olamayanların işi zor delist olanlardan.Çöp olma yolunda ilk adımlarını atmış oluyorlar.
tufan01
Jr. Member
*

Activity: 280
Merit: 1

View Profile WWW
February 15, 2019, 06:19:33 PM

Delist olmaları piyasa için iyi bir haber.Burada yatırımı olanlar iş yapacak coinlere geçiş yapacaktır.Zamanla iyi sağlam coinler fiyatlanırken diğerlerş ya delist olacak yada fiyarı düştüğü için fazla ilgi çekmeyecek.

r e c k o o n             ONE STOP SHOPPING APP
Global Shopping Platform (https://ieo.reckoon.com/)
[[[[[[
freim
Member
**

Activity: 462
Merit: 42

View Profile
February 15, 2019, 06:42:02 PM

paylaşım için bilgi verici bir paylaşım için teşekkürler bu konu ile iligli olarak sanki tekrar tekrar duyuru gibime geldi daha önce sub vs gene delist denilmişti neyseki bu tokenlerden yok bende zaten çok ilgilenmedim.
matador1903
Member
**

Activity: 182
Merit: 10

View Profile
February 15, 2019, 07:52:57 PM

Modda ki inanılmaz düşüşün sebebi belli oldu delist olunca millet elinde avucunda ne varsa çıkardı
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2086
Merit: 1139

View Profile
February 15, 2019, 08:27:56 PM

Arkadaşlar eski altcoinlerde hemen her zaman böyle bir tehlike var, bir de neticede borsanın amacı iş yapmaktır, al-sat olmalı ki komisyon alsın.
Bu delist olma durumundan korunabilmek için:

-portföyde yeni çıkan tokenlara-coinlere ağırlık verilebilir.
-binance'ın coin-token ile ilgili info sayfasında, en üstte projenin isminin hemen yanında büyükçe ve altın sarısı V (officially certifiede) logosu bulunan projeler tercih edilebilir çünkü delist edilirse sorarlar adama ne halt yemeye o sertifikayı verdin? (örnek: PundiX ve GoChain'de var)
-Çok sayıda borsada listelenmiş kalburüstü projeler değerlendirilebilir...

"Küllü hâlin yezûlü" =>> Her hâl geçicidir
Sunset Kane
Newbie
*

Activity: 26
Merit: 0

View Profile
February 15, 2019, 08:28:25 PM

Bir an korktum eldekiler mi diye ama değilmiş.Yararlı konu sağol.
janocuk
Jr. Member
*

Activity: 532
Merit: 6

View Profile
February 15, 2019, 08:30:55 PM

binance bu coinleri delist ediyor ama bu ortami kendileri olusturdular. piyasaya yon veren bir olusum iken sacma sapan projeleri  listelediler. onlarca coini listeleyip hacim yaratmaya calistilar ama tam tersi mevcut  hacim bile dustu.  bytecoin  scami ve sys coin hacklenmesi mesela guven kaybettirdi epeyce.
trendcoin
Legendary
*

Activity: 2198
Merit: 1131

View Profile
February 15, 2019, 08:32:23 PM

projelerin geliştirici ekiplerinin aktif olmadıklarını ya da hacim düşüklüğünü yatırımcısına -35% zarar sağlayarak çözmüş mü oldu şimdi, çapraz dişli asya maymunu.

Darbeciler emperyalistlerin işbirlikçileridir...
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: