Bitcoin Forum
May 10, 2024, 01:29:43 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Warning: One or more bitcointalk.org users have reported that they strongly believe that the creator of this topic is a scammer. (Login to see the detailed trust ratings.) While the bitcointalk.org administration does not verify such claims, you should proceed with extreme caution.
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Kapandi.  (Read 355 times)
bbbcccddd (OP)
Newbie
*

Activity: 18
Merit: 0

View Profile
February 17, 2019, 10:55:05 AM
Last edit: April 08, 2019, 10:03:05 AM by bbbcccddd

Satildi arkadaslar.
You get merit points when someone likes your post enough to give you some. And for every 2 merit points you receive, you can send 1 merit point to someone else!
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715347783
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715347783
Reply with quote  #2

1715347783
Report to moderator
1715347783
Hero Member
*

Ignore
1715347783
Reply with quote  #2

1715347783
Report to moderator
1715347783
Hero Member
*

Ignore
1715347783
Reply with quote  #2

1715347783
Report to moderator
MesutCan
Hero Member

Activity: 714
Merit: 503

www.mesutcandemir.com.tr

View Profile
February 17, 2019, 10:59:12 AM

Merhaba,
2 Ethereum satılıktır. Fiyat 1250 TL diyorum.
Ödeme olarak kendi İBAN numaramı size vericem,sizde ödemeyi oraya yapacaksınız.
Ödeme hesabımda belirdiği an ETH-i istediğiniz adrese gönderirim.
Lütfen ciddi alıcılar rahatsız etsin.
Not : QNB Finans Bank , Western Union
Telegram adresim : @rft1987

İlk mesajınız için biraz fazla iddaalı değil mi ?
Escrow kullanın diyorum
bbbcccddd (OP)
Newbie
*

View Profile
February 17, 2019, 11:02:07 AM

Merhaba,
2 Ethereum satılıktır. Fiyat 1250 TL diyorum.
Ödeme olarak kendi İBAN numaramı size vericem,sizde ödemeyi oraya yapacaksınız.
Ödeme hesabımda belirdiği an ETH-i istediğiniz adrese gönderirim.
Lütfen ciddi alıcılar rahatsız etsin.
Not : QNB Finans Bank , Western Union
Telegram adresim : @rft1987

İlk mesajınız için biraz fazla iddaalı değil mi ?
Escrow kullanın diyorum

Kullanmak isteyen olursa hayır demem. kendi İBAN numarama parayı almamın kendisi bir güven. Mesajınız için teşekkür ederim.
Yaklaşık 1 yıl olmasına az kaldı forumdayım , az mesaj yazarım , okumaya önem veririm.
bbbcccddd (OP)
Newbie
*

View Profile
February 17, 2019, 11:17:07 AM
Last edit: February 18, 2019, 02:53:21 PM by bbbcccddd

Telegramdan hızlı bir şekilde benimle iletişime geçe bilirsiniz.
Konuyu kilitliyorum.

GÜNCEL
bbbcccddd (OP)
Newbie
*

View Profile
February 18, 2019, 02:54:18 PM

GÜNCEL
otto_diesel
Hero Member

Activity: 1078
Merit: 696

View Profile
February 18, 2019, 04:15:51 PM

dolandırılmayın. escrow kullanın. kimse altını çok ucuza satmaz. piyasası vardır. ethereum da altın dolar vs gibidir, hızlıca paraya çevirilir.

arkadaşa bir şey dediğim yok. ama muhakkak escrow kullanın, güvenli bir ticaret yapın.
ripplecanavari
Member
**

Activity: 630
Merit: 37

View Profile
February 18, 2019, 05:01:09 PM

paribudan 1620 liraya satabilirsin şu an neden bu kadar ucuza satıyorsun çok saçma geldi 1500 olsa yine anlayacağım hesabın yoktur vesaire ama 1250 ile 1620 arasında çok fark var
KriptoGuruTR
Member
**

Activity: 564
Merit: 19

View Profile
February 18, 2019, 09:59:05 PM

Organize işler filminde kuyumcu sahnesi geldi aklıma Smiley
igotek
Hero Member

Activity: 2058
Merit: 608

Online Security & Investment Corporation

View Profile WWW
February 18, 2019, 11:33:59 PM

Parayı kendi hesabına alma güvencesi de ayrı bir olay Smiley

Benim geçtiğimiz günlerde öğrendiğim birşey: Birisi hesabınıza para göndersin. Sonra siz vaad ettiğiniz malı yollamayın. Karşı taraf size dava açsın ve bunu anlatsın. Siz de mahkemeye gidip evet ben bu parayı aldım ama dolandırıcı değilim. Göndereceğim mal bozuldu gönderemedim ve geri ödeme yapacak param yoktur deyin. Dava kapansın Smiley Ülkemizdeki adaleti kısaca size anlattım. Bizzat yaşanmış olaydır.

I cannot live, I cannot die, trapped in myself.
Hold my breath as I wish for death. Oh please god, help me !
yildizr10
Newbie
*

Activity: 14

View Profile
February 19, 2019, 10:35:35 AM

Başka bir forumdan Alıntıdır

Merhabalar Arkadaşlar Belki forumda bazı diğer arkadaşlarında başına gelmiştir belki de gelmemiştir Yazımın Amacı Uyarı mahiyetli olup KONUYA Dikkat Çekmektir.

Forumda Bugune Kadar Çok benimle ticaret Yapanlar Bilir Alışverişlerim her zaman Başta Ne Konuştuysak o şekilde tamamlanmıştır. ve bügüne kadar da kimsenin bir hak ve hukuku kalmamıştır üzerimde .

Bundan yaklaşık 5-6 ay önce Merkez Semt Karakolundan Aradılar ve Sizinle ilgili Bir Evrak var Deyip Çağırdılar gittim Karakola ve ismini Yanlış Hatırlıyorda olabilirim Forumda Özer isimli bir arkadaştan alışveriş yapmışız özer isimli arkadaş ise meğersem başka bir arkadaşla alışveriş yapıyor ve yaparken bu sırada benimle iletişime geçip sanki benimle özer isimli arkadaş alışveriş yapıyormuşuz gibi konusuyor ve bir tutarda ve btc miktarında anlaştık hesap numaranı gönderdim meğersem benim gönderdiğim hesap numarasını kendisi 3. bir şahısla alışveriş yine btc alışverişi için vermiş haliyle benim hesabıma para gelince bende özer isimli arkadaştan para geldi diye btc lerini kendisine gönderdim ama meğersem arada benimle irtibatta olan özer isim li şahış 3. kişiyi dolandırmış ve 3. kişide benim hesabıma parayı  gönderdiği için sanki ben 3.kişiyi dolandırmışım konumunda 3.kişi mahkeme vermiş bilişim suçlarından evrak gelmişti dün sonucu açıklandı mahkeme tarafından . suçsuz oldugum whatsap yedeklerimdeki konuşmalarımdan ve gerekse btc gönderirken ki hesaplarında yapmış olduğu açıklamalardan dolayı ceza almadım AMA SİZ SİZ OLUN HEM GÜVENMEDİĞİNİZ İNSANLAR İLE ALIŞVERİŞ YAPMAYIN HEMDE ALIŞVERİŞ YAPACAGINIZ İNSANIN GERÇEKTENDE DOĞRU İNSAN OLDUĞUNA EMİN OLUN ( PARAYI YATIRAN AYRI SİZİNLE KONUŞAN AYRI OLMASIN ) BU FORUMDA TİCARET YAPAN ARKADAŞLARA NACİZANE UYARIMDIR.

HARDCRACKERS
Full Member

Activity: 1049
Merit: 210

Crypto Trader

View Profile
February 19, 2019, 10:52:20 AM

Başka bir forumdan Alıntıdır

Merhabalar Arkadaşlar Belki forumda bazı diğer arkadaşlarında başına gelmiştir belki de gelmemiştir Yazımın Amacı Uyarı mahiyetli olup KONUYA Dikkat Çekmektir.

Forumda Bugune Kadar Çok benimle ticaret Yapanlar Bilir Alışverişlerim her zaman Başta Ne Konuştuysak o şekilde tamamlanmıştır. ve bügüne kadar da kimsenin bir hak ve hukuku kalmamıştır üzerimde .

Bundan yaklaşık 5-6 ay önce Merkez Semt Karakolundan Aradılar ve Sizinle ilgili Bir Evrak var Deyip Çağırdılar gittim Karakola ve ismini Yanlış Hatırlıyorda olabilirim Forumda Özer isimli bir arkadaştan alışveriş yapmışız özer isimli arkadaş ise meğersem başka bir arkadaşla alışveriş yapıyor ve yaparken bu sırada benimle iletişime geçip sanki benimle özer isimli arkadaş alışveriş yapıyormuşuz gibi konusuyor ve bir tutarda ve btc miktarında anlaştık hesap numaranı gönderdim meğersem benim gönderdiğim hesap numarasını kendisi 3. bir şahısla alışveriş yine btc alışverişi için vermiş haliyle benim hesabıma para gelince bende özer isimli arkadaştan para geldi diye btc lerini kendisine gönderdim ama meğersem arada benimle irtibatta olan özer isim li şahış 3. kişiyi dolandırmış ve 3. kişide benim hesabıma parayı  gönderdiği için sanki ben 3.kişiyi dolandırmışım konumunda 3.kişi mahkeme vermiş bilişim suçlarından evrak gelmişti dün sonucu açıklandı mahkeme tarafından . suçsuz oldugum whatsap yedeklerimdeki konuşmalarımdan ve gerekse btc gönderirken ki hesaplarında yapmış olduğu açıklamalardan dolayı ceza almadım AMA SİZ SİZ OLUN HEM GÜVENMEDİĞİNİZ İNSANLAR İLE ALIŞVERİŞ YAPMAYIN HEMDE ALIŞVERİŞ YAPACAGINIZ İNSANIN GERÇEKTENDE DOĞRU İNSAN OLDUĞUNA EMİN OLUN ( PARAYI YATIRAN AYRI SİZİNLE KONUŞAN AYRI OLMASIN ) BU FORUMDA TİCARET YAPAN ARKADAŞLARA NACİZANE UYARIMDIR.

Şu yaşanan olay ve amaç neydi sonuç ne oldu gibi olmuş.
Dikkatli olmakta fayda var.
otto_diesel
Hero Member

Activity: 1078
Merit: 696

View Profile
February 19, 2019, 11:15:33 AM

Parayı kendi hesabına alma güvencesi de ayrı bir olay Smiley

Benim geçtiğimiz günlerde öğrendiğim birşey: Birisi hesabınıza para göndersin. Sonra siz vaad ettiğiniz malı yollamayın. Karşı taraf size dava açsın ve bunu anlatsın. Siz de mahkemeye gidip evet ben bu parayı aldım ama dolandırıcı değilim. Göndereceğim mal bozuldu gönderemedim ve geri ödeme yapacak param yoktur deyin. Dava kapansın Smiley Ülkemizdeki adaleti kısaca size anlattım. Bizzat yaşanmış olaydır.

çoğu olayda savcı dava bile açmıyor,  her türlü olayı ticari anlaşmazlık olarak görmeye meyilliler. karşı taraf ufak bir mazeret söylese hemen ticari anlaşmazlık olarak değerlendirip işi kapatıyorlar.  dolandırıcılık olarak bakmıyorlar.

ticari anlaşmazlık için de nereye başvurursan başvur artık Cheesy

Türkiyede ahlaksızlık artık sınırları zorlayacak boyutta
yildizr10
Newbie
*

Activity: 14

View Profile
February 19, 2019, 02:36:02 PM

konu sahibi arkadaş benim 110 referansıma güvenmedi. kendine güvenmemi istedi  Grin

no, thanks  Grin Grin
varanvaran
Legendary
*

Activity: 1066
Merit: 1013

Bitcoin Trader

View Profile
February 19, 2019, 03:05:23 PM

Bu arkadaş kimseye güvenmiyor.

500 küsür diğer platformdaki ticaretimin dışında burada sayısız sıkıntısız alışverişim olmasına rağmen önce istedi.

hayıırlı işler dedim kapattım.

ekiller
Legendary
*

Activity: 2212
Merit: 1112

LLP Programming & Electronics

View Profile
February 19, 2019, 03:54:16 PM

Yahu adam açık açık  gel kucağıma  otur  diyor işte anlasanıza. 
Yeni üye olmuş buraya,  Burada sürekli ticaret yapanlara güvenmiyor,  önce parayı istiyor   Smiley  komedi gibi. 

Oltayı atmış denize  bekliyor. Arada gelip bakıyor belki bir kefal takılır diye.  Modası geçik bir  tokatçılık türü, ama hala ara sıra işe yarıyordur.
Kafası fazla çalışmayan stratejik davranmayı bilmeyen basit  tokatçıların  tarzı .
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
February 19, 2019, 05:03:32 PM

Alırsanız 100 ether satıyorum 50bine, önce parayı alırım güven olması icin legend hesabın sifresinide veririm sıkıntı yok:)
ulan sunu yazarken kendimden utandım..
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
February 19, 2019, 05:39:00 PM

Bu arkadaş kimseye güvenmiyor.

500 küsür diğer platformdaki ticaretimin dışında burada sayısız sıkıntısız alışverişim olmasına rağmen önce istedi.

hayıırlı işler dedim kapattım.
varanvaran'a da satmadıysa zor satar.
Arkadaşa hayırlı işler dilerim. Ama burdan müşteri bulması zor.

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
CEPNIBEY
Member
**

Activity: 560
Merit: 12

View Profile WWW
February 19, 2019, 06:32:18 PM

Adamın amacı satmak değil ki enayinin biri atlarsa dolandıracak. İnşallah 250 lira için biri oltaya gelmez.

furylmz
Sr. Member

Activity: 798
Merit: 260

View Profile
February 19, 2019, 07:47:29 PM

Ben bi diğer dolandırıcılara bakıp geleyim
ekiller
Legendary
*

Activity: 2212
Merit: 1112

LLP Programming & Electronics

View Profile
February 23, 2019, 11:40:06 PM

Fiyatında alırım paranın3 dakikada hesabına yatırım fakar gönderdiğinden bir şekilde emin olmak isterim kabul edersen telwgramdan yaz.

Sana şu konuyu okumanı tavsiye ederim

https://bitcointalk.org/index.php?topic=1161171.0

Yoksa birkaç gün sonra buraya  "Dolandırıldım arkadaşlar"  diye  başlık açacaksın.
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: