Bitcoin Forum
June 20, 2024, 01:14:26 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: PATLAMAYA HAZIR BOMBA ! GEL İÇERİ DOSTUM :)  (Read 303 times)
Neo.op (OP)
Sr. Member

Activity: 1092
Merit: 254

View Profile WWW
February 18, 2019, 07:30:49 PM
Last edit: February 18, 2019, 08:02:51 PM by Neo.op

Arkadaşlar bugün hidden gem arayışına girdim.Özelikle binancede kovalıyorum ki.Şu zamanda en fazla hype yapan projeler bunlar biliyorsunuz.
Bu öğlen bir coin buldum. lbank borsasında işlem görüyor.Biraz araştırdım.
Sonra her zaman yaptığım şeyi yaptım.eski kurtlar bilir.Bazı projeler önemli borsalarda önceden listelenmiştir ama kimsenin haberi olmaz.
Çin projesi olduğu için bir miktar çin tabanlı borsalara yolladım.Baktım ve gördüm kü bu proje binanceden mevcut bir cüzdanı var ama trade yapılamıyor.Yani yakın zamanda duyuru yapılarak binanceye eklenebilir.fiyatıda çok düşük.Fazla abanmadan toplayın gençler.
ong listelendiğine göre yakın zamanda buda listelenecektir.Lütfen önce araştırın hemen atlamayın !!!

https://www.lbank.info/trading/vtho/btc

LYR▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓████▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄█████▓▓▓▓▓▓▓▓█████▄
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓████▓▓▓▓▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄▄████▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███▄▓▓███████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓██████▄▓▓█████
▓▓▓▓▓▓▓▓█████████▄███
▓▓▓▓▓▓▓██████▀███▄
▓▓▓▓▓▓██████▓▓▓█████
▓▓▓▓▓██████▓▓▓▓█████
▓▓▓▓██████▄▄▄▄▄██████
▓▓▓██████████████████
▓▓███████████████████
██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
 ██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
LYRA  Loyalty Rewards on Blockchain
══════════════════════[ Main Features ]══════════════════════
Customizable tokens ███NFT███ DeFi███ DEX███ Revenue share
mustafayasinsenturk
Full Member

Activity: 672
Merit: 100

View Profile
February 18, 2019, 07:34:21 PM

Bu görsel binanceden mi . 100-200 dolarlık alım yapalım. Bakalım olursa en az 3-4 kat artış yaşar . Ama ne zaman olur orası belli olmayabilir.
enfarktus
Full Member

Activity: 980
Merit: 152

View Profile
February 18, 2019, 07:43:31 PM

Benim bildiğim kadarıyla bu yeni bir coin değil, bildiğimiz Vechain'in Thor ağına geçmesi durumu. Yani Vechain yani vet zaten Binance'de listelenmiş durumda. Daha önce de Ethereum ağında bulunuyordu, o zaman toplam miktarı yüz milyon civarındayken swap yapıp miktarı 86 milyara çıkardılar, şimdi de büyük ihtimalle toplam miktarı trilyona çıkarırlar.
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
February 18, 2019, 07:48:09 PM

Vtho Türkçe bölüme de düştü demek sonunda Smiley
Kendileri Vechain'in yani Vet'in gas'i oluyor. 1 haftada 7 sat'lardan 15'e yükseldi https://www.lbank.info/exchange.html?asset=vtho&post=btc
Ciddi bir atak her an gelebilir. YTD Cheesy

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
Neo.op (OP)
Sr. Member

View Profile WWW
February 18, 2019, 07:48:38 PM

arkadaşlar görüntü binanceden ong listelendi buda listelenecek gibi.görürüz bir kaç güne.

LYR▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███▄▓▓███████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓██████▄▓▓█████
▓▓▓▓▓▓▓▓█████████▄███
▓▓▓▓▓▓▓██████▀███▄
▓▓▓▓▓▓██████▓▓▓█████
▓▓▓▓▓██████▓▓▓▓█████
▓▓▓▓██████▄▄▄▄▄██████
▓▓▓██████████████████
▓▓███████████████████
██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
 ██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
enfarktus
Full Member

View Profile
February 18, 2019, 07:54:51 PM

Kendileri Vechain'in yani Vet'in gas'i oluyor. 1 haftada 7 sat'lardan 15'e yükseldi https://www.lbank.info/exchange.html?asset=vtho&post=btc

Evet Vet'in yardımcı tokeniymiş. Şöyle bir bilgi buldum: "The initial VeThor generation rate is mandated to be 0.000432 VeThor per VET per Day. The VeChain Foundation will closely monitor the usage and status of the VeChainThor blockchain and to balance the VeChain ecosystem." Yani Vet başına günlük 0.000432 VeThor üretilecekmiş. Toplam miktarı epey fazla olacaktır.
enfarktus
Full Member

View Profile
February 18, 2019, 07:57:44 PM

arkadaşlar görüntü binanceden ong listelendi buda listelenecek gibi.görürüz bir kaç güne.

Hocam bu Lbank borsasını daha önce kullandınız mı? Güvenilir midir? Bir miktar alalım kenarda dursun oldu olacak.
Neo.op (OP)
Sr. Member

View Profile WWW
February 18, 2019, 07:58:27 PM

Hocam bu Lbank borsasını daha önce kullandınız mı? Güvenilir midir? Bir miktar alalım kenarda dursun oldu olacak.

en güvenilir borsalardan biridir bana göre.cmc de iyi bir sırada.

LYR▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███▄▓▓███████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓██████▄▓▓█████
▓▓▓▓▓▓▓▓█████████▄███
▓▓▓▓▓▓▓██████▀███▄
▓▓▓▓▓▓██████▓▓▓█████
▓▓▓▓▓██████▓▓▓▓█████
▓▓▓▓██████▄▄▄▄▄██████
▓▓▓██████████████████
▓▓███████████████████
██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
 ██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
February 18, 2019, 07:59:59 PM

Evet Vet'in yardımcı tokeniymiş. Şöyle bir bilgi buldum: "The initial VeThor generation rate is mandated to be 0.000432 VeThor per VET per Day. The VeChain Foundation will closely monitor the usage and status of the VeChainThor blockchain and to balance the VeChain ecosystem." Yani Vet başına günlük 0.000432 VeThor üretilecekmiş. Toplam miktarı epey fazla olacaktır.
Vtho/Vet pair olarak Oceanex'te de var bu arada

https://oceanex.pro/trades/vthovet

Oce'yi daha önce kullandım SHA al sat için. Güzel ve hızlı bi borsa.

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
enfarktus
Full Member

View Profile
February 18, 2019, 08:18:27 PM

Vtho/Vet pair olarak Oceanex'te de var bu arada

https://oceanex.pro/trades/vthovet

Oce'yi daha önce kullandım SHA al sat için. Güzel ve hızlı bi borsa.

en güvenilir borsalardan biridir bana göre.cmc de iyi bir sırada.

Maalesef iki borsada da hacim yok. Lbank'da bir satış, bir de alım emri var. Ocean'da ise çok düşük miktarda işlem görüyor. Ben hesap açıp coin gönderene kadar işler değişir eminim ki. Yine de cevaplar için teşekkürler.
Cemlik
Member
**

Activity: 602
Merit: 32

View Profile
February 18, 2019, 09:26:15 PM

Walletta görünmesi listeleneceği anlamına gelmez. Buna güvenerek iş yapıyorsanız gidin makineden sayısal oynatın Smiley
Tokenleri vs bolca görebilirsiniz aynı ağdakilerin çoğunu. Uzak yakın alakası yok yani. Az akıllı olun Smiley

...
ripplecanavari
Member
**

Activity: 630
Merit: 37

View Profile
February 18, 2019, 09:45:25 PM

3 günde 7 satoşiden 14 satoşiye çıkarak 2x yapmış zaten şahsen girmeyi riskli buluyorum balıklama dalmaya meraklı ne kadar arkadaş varmış forumda araştırmadan etmeden ilginç gerçekten
sufferer123
Member
**

Activity: 574
Merit: 55

View Profile WWW
February 19, 2019, 04:16:43 AM

Vthor çok uzun zamandan beri binance wallet da görünüyor, ong listelenince yeni bir şey gibi piyasaya sürmemek lazım. Peki Vtor girer mi binance'a, elbet girecek her ay adamlar vthorları kullanıcı hesaplarına dağıtıyorlar. Binance da listelenecek diye almaktansa parça parça alıp uzun dönem beklenebilir, vet ile birlikte artışını gerçekleştirecektir.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ★ ★ ★ ★ ★ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
PLINKO    |7| SLOTS     (+) ROULETTE    ▼ BIT SPINBITVESTPLAY or INVEST ║ ✔ Rainbot  ✔ Happy Hours  ✔ Faucet
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ★ ★ ★ ★ ★ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
mavibir
Jr. Member
*

Activity: 308
Merit: 2

View Profile WWW
February 19, 2019, 06:34:27 AM

Düştükçe toplanabilir bence.Normalde neo-gas ilişkisi gibi düşünüldüğünde değerinin  3/1 olması gerekir.Yada ona yakın bir fiyat.Borsalarda pek olmaması talebin azlığı şuan fiyatına yansımış.Takibe değer.

████████████         AVXChange         ████████████
erguse
Sr. Member

Activity: 798
Merit: 277

View Profile
February 19, 2019, 06:45:23 AM

Walla bravo. Araştırmacı olmak böyle bir şey olsa gerek. Gözünden kaçmayan arkadaşı, bu arkadaş gibi 7lerden alıp da şuan 15-16lara gelince avucunu ovuşturan diğer tüm arkadaşları tebrik ederim Smiley Kazancınız bol olsun. Ben de sıfır. Almayı da düşünmüyorum şahsen ama alana da yüksek kar bıraksın inşallah Yarabbim. Amin  Cool
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
February 19, 2019, 07:11:24 AM

Bildiğim kadarıyla elinde vet tutanlara vetho verilmişti. Benim de refimle üye olan arkadaş aldığı için baba da gelmişti. Sonra get aşağı ya gitmişti.
vycl87
Hero Member

Activity: 1204
Merit: 630

View Profile
February 19, 2019, 07:45:34 AM

Uzun süre önce aldım VET ama düştükçe düştü bende satmıştım. Mainnet söz çok uzun zamandır vardı ama işte zamanlama çok önemli. EOS'da yakalamıştık, VET'de kaçırdık nasip...
mhanbostanci
Legendary
*

Activity: 3178
Merit: 1517

View Profile WWW
February 19, 2019, 07:54:38 AM

Bu yöntem her zaman işe yaramaz.
Bir çok borsa sırf denemek için cüzdan oluşturuyor ve test ediyor. yani listeleyeceğinden değil.
Bu mantıkla bakarsak benzeri bir olayı digibyte için yaşadık ama listelenmedi hala binance de.
bu yapılan  kumarhane de zar atmaktan farklı değil.
hmsr
Full Member

Activity: 798
Merit: 106

👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc

View Profile
February 19, 2019, 08:18:24 AM

Lbank dışında bir borsada listelenmemiş . Keşke daha başka borsalarda da olsaydı bir bilgi sahibi olsaydık. Lbank borsasını kullandım ama sahte hacim oluşturan borsalardan biri.

coinbergh
Member
**

Activity: 532
Merit: 29

View Profile
February 19, 2019, 08:32:10 AM

3 günde 7'den 14'e çıkan coine yatırım yapmak patlamaya hazır bombayı ele almaktan farksız. Başlık o açıdan yerinde olmuş.

Buradan girersiniz, hype bitip etkisi geçince tekrar 7-8 bandına döner ve bag holder olarak hayatınıza devam edersiniz. Şu an 13. 2x yapıp 26 da olabilir ama büyük risk ve Binance mevzusu da dedikodudan ibaret. Takip edelim bakalım, ne olacak.
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: