Bitcoin Forum
June 23, 2024, 04:46:48 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Elon Musk, Bitcoin Hakkında Konuştu: Müthiş Bir Yapısı Var  (Read 152 times)
coinmoz.com (OP)
Copper Member
Newbie
*

Activity: 112
Merit: 0

View Profile WWW
February 20, 2019, 11:14:56 AM

Teknoloji girişimcisi olan ve dev marka Tesla'nın da CEO'su olma görevini başarı ile yürüten dünyanın yakından tanıdığı isim Elon Musk, kripto paralar ile ilgili, katıldığı bir podcastte ilgi çekici açıklamalar yaptı. Musk, ARK Invest isimli platformun yaptığı podcastte, dijital paralar ile ilgili konuşurken, dijital paralar; kağıt paralara göre değer transferi yapmak için çok çok daha iyi yorumunu yaptı.

Detaylar: https://www.coinmoz.com/elon-musk-bitcoin-hakkinda-konustu-muthis-bir-yapisi-var/

Coinmoz.com - Kripto para rehber ve haber sitesi
BoozeHoundPoker
Member
**

Activity: 406
Merit: 11

View Profile
February 20, 2019, 02:12:31 PM

Ben şahsen Elon Musk'tan bir kripto para girişimi bekliyorum, son yıllarda teknolojiye önderlik eden bir ismin böyle bir konuda geride kalması bana pek mantıklı gelmiyor. Kendi şirketi ile bu konuda yapacağı bir çalışma büyük yankı uyandırabilir piyasada.
aslx66
Copper Member
Jr. Member
*

Activity: 56
Merit: 4

CAT.EX Exchange

View Profile
February 20, 2019, 05:35:07 PM

Ben şahsen Elon Musk'tan bir kripto para girişimi bekliyorum, son yıllarda teknolojiye önderlik eden bir ismin böyle bir konuda geride kalması bana pek mantıklı gelmiyor. Kendi şirketi ile bu konuda yapacağı bir çalışma büyük yankı uyandırabilir piyasada.

Elon Muskın şimdilik kripto para çıkaracağını düşünmüyorum. Akıllı adam. Şu güvensiz ortamda bu piyasaya girip adını kötülemez. Regülasyonları bekleyecektir.
Belki 3/5/10 yıl sonra çıkarabilir.

storm06
Jr. Member
*

Activity: 308
Merit: 2

View Profile WWW
February 20, 2019, 07:18:00 PM

Elons Musk'ın açıklama yapması yeterli değil; kendi kripto parasını ya da aktif olarak bir kripto parayı desteklemesi gerekiyor.

HARA │ Empowering billions through data one byte at a time
bitcoinmuseum
Sr. Member

Activity: 924
Merit: 251

View Profile
February 20, 2019, 07:46:05 PM

Biz gibi adamın yalın kılıç ortaya çıkıp bizleri savunacağını, bitcoinin fiyatını yükselteceğini, hepimizi zengin yapacağını sanmıyoruz umarım.Ne böyle bir dünya var , ne de böyle bir rüya.
longthu
Hero Member

Activity: 728
Merit: 500

MenaPay - Crypto made easier than cash

View Profile WWW
February 20, 2019, 10:43:29 PM

Elon Musk el attığı projelerde dişe dokunur ilerleme göstermedi kripto para ile reel para karşılaştırması yapılamaz bana göre kağıt para tarihin çöplüğüne gidiş hızında artış gerçekleşti bize asıl lazım olanlar finans kapital sermayesine sahip olan dev büyüklükteki fonlar onların pazara girmesi ile pazar 50 kat büyür.

_Crypto made easier than cash_
▄███▄              ▄███▄
███████            ███████
███████   ▄████▄   ███████
███████  ████████  ███████
▄██████████  ████████  ██████████▄
████████████  ████████  ████████████
████████████  ████████  ████████████
▀██████████  ████████  ██████████▀
▀███▀   ████████   ▀███▀
████████
▀████▀
MenaPay.
ANN THREAD
__
alainn
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 1

View Profile
February 21, 2019, 06:02:45 AM

Elon'dan kripto dünyasına sağlam bir giriş bekliyorum. Kafalı bir adam bu piyasalara girdiğini belirgin şekilde gösterirse piyasalara çok olumlu tepkileri olur. Belkide çalışmalara başlamıştır  Smiley
eller55
Jr. Member
*

Activity: 364
Merit: 1

View Profile WWW
February 21, 2019, 12:37:51 PM

Elon musk bitcoinin müthiş bir yapısı var iye açıklama yapacağına ,yüksek miktarda bitcoine yatım yapacağını açıkla ,zira daha önce elinde sadece 0,25 bitcoin olduğunu söylemişti.

Faireum.io   Pre-Sale: 25 March 2019   
────  Invest / Play ...Or why not both?
triedra
Member
**

Activity: 560
Merit: 11

View Profile WWW
February 21, 2019, 04:54:03 PM

bitcoinin sevmediğim iki özelliği var.

private keylerin kaybedildiği zaman geri dönüşü yok. sirkülasyondaki sayıyı azaltıyor. ilerde koleksiyon amaçlı bitcoin alımına bile dönüşebilir bu durum. daha 10. yıldayız ve kaybedilen birkaç milyon bitcoin var deniliyor.

ikincisi çok sayıda bitcoini olan birisi harcamaya çekinir biraz. tamam cüzdanların kime ait olduğu bilinmiyor ama 10 bitcoin olan bir cüzdanın var. onu 1'er tane paylaştır her cüzdana. borsa ile işlem yap. birileri isterse kimlik bilgilerini bile ele geçirebilir.

o nedenle bitcoindeki bu zaafların önüne geçebilecek gizlilik odağı daha gelişmiş altcoinler bir süreçten sonra müthiş yerlere gidebilir. monero gibi.

loveistanbul
Member
**

Activity: 392
Merit: 10

View Profile
February 22, 2019, 12:19:10 PM

Bencede müthiş bir yapısı var ,ilk olarak halkın büyük ilgisi ile karşı karşıya kalmış en büyük varlıklardan biri olduğunu düşünüyorum ,diğer taraftan da Elon Musk sende bitcoin yatırım rakamlarını yükseltsen hiç fena olmayacak.
husdemba
Full Member

Activity: 1302
Merit: 115

Pepemo.vip

View Profile
February 22, 2019, 01:02:50 PM

Elon Musk kripto paraları gereken değeri veren önemli kişiliklerden birisi. Bitcoin'in müthiş bir yapıya sahip olduğunu söylemek güç değil ancak dünya üzerinde kullanılır hale gelmesi için aşması gereken birçok problem olacak  Undecided

Reosta_
Member
**

Activity: 994
Merit: 20

View Profile
February 22, 2019, 07:08:34 PM

Elon Musk, Tesla ile çok güzel işler çıkaran yenilikçi biri. Onun gibi birisinin böyle açıklamalarda bulunması hem hoş hem de zekice. Çünkü çok belli ki dijital paralar zamanla günümüzde kullanılan para sisteminin yerini alacaklar.

temeler
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 250

View Profile
February 22, 2019, 07:17:06 PM

Böyle birinin bitcoin ve blockchain teknolojisine olumsuz yorum yapması beklenemez zaten. Adam iyi çalışıyor ve geride kalmak istemiyor. Eminim bu konuda şirketinin çalışmalarıda vardır.
DatKing
Member
**

Activity: 1022

View Profile
February 22, 2019, 09:42:10 PM

Bilim ve teknoloji dünyasının önemli insanlarından kripto paralara yönelik övgüler duymak çok güzel. Dijital paraların gümbür gümbür geldiği bir gerçek fakat kağıt paraların yerine geçmesi için henüz erken.

adamdamdandusen
Member
**

Activity: 462

View Profile
February 23, 2019, 06:46:20 PM

Elon musk kripto paralara olan ilgisi iyi hoş fakat bitcoin bu piyasanın babası ancak inanılmaz özelliklere sahip bir cok coin var ve hali hazırda harika ivolar piyasaya girmek üzere.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: