Bitcoin Forum
June 24, 2024, 07:37:36 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 »  All
  Print  
Author Topic: Sıradaki boğa koşusu için hazırlıklarınız neler? Ne yapıyorsunuz?  (Read 16807 times)
hmsr
Full Member

Activity: 798
Merit: 106

👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc

View Profile
February 21, 2019, 04:01:59 PM

Malesef bir şey yapamıyorum. Eylül gibi TL ye geçip bekleseydim .Elimdeki coin miktarını 4 kat arttırmış olurdum ama 4 te birine düşürdüm neredeyse.

luckydag
Sr. Member

Activity: 742
Merit: 260

View Profile
February 21, 2019, 04:12:27 PM

Açıkcası ben daha para sokmuyorum. Çünkü ne olacağı belirsiz gibi gözüküyor. Ayrıca artık bilinmeyen altlara hiç güvenmiyorum. ETH, NEO gibi en baba altcoinler hariç çok yatırım yapmayı düşünmüyorum. Kısaca hold'a devam.
gospodin
Legendary
*

Activity: 2352
Merit: 1476

alex

View Profile WWW
February 21, 2019, 04:15:21 PM

ben sadece aylık 200-300 tl'lik ripple alıyorum. bir ara credits depokuyordum ama o da düştükçe düşüyor. piyasanın götü başı ayrı oynadığı için para sokma taraftarı değilim.
SRKNGL
Member
**

Activity: 476
Merit: 10

Files.fm - Store, Share and Sell Files

View Profile
February 21, 2019, 04:19:09 PM

Ethereum ve tezos toplamaya çalışıyorum. Boğa da en fazla artış yapacak coinler olacağını düşünüyorum. Özellikle tezosta büyük bir potansiyel var.

PinkBlue
Full Member

Activity: 616
Merit: 100

View Profile
February 21, 2019, 04:23:35 PM

Açıkçası zarar edenler beklemede, uygun fırsatı gözetliyor. Şuan için neye yatırım yapmak doğru onu kestirmek lazım. Bazen bi bakıyosun uyduruk altcoinler almış başını gitmiş. 
barslanhan
Member
**

Activity: 658
Merit: 42

Graphic Designer

View Profile WWW
February 21, 2019, 05:53:28 PM

Diğerlerini bilmem ama NPXS'i sağlam olarak görmenin sebebini anlamadım. Sadece Binance CEO'sunun yüklü tuttuğu için değerli sanılan, zamanında yapacağı katlamayı yapmış, twitter fenomenlerinin gazladığı bir çöp bana göre.. O kadar çok ağzı yanan var ki bu coinden, ama gel gör ki NPXS(PundiX) delist edileceği yerde baş tacı ediliyor. Tutanlara akıl sağlığı bol günler dilerim. Herkese bol kazançlar.

Size göre 19 bin dolardan btc alanlar varken btcnin 3 bin dolara düşmesi de onun çöp olduğunu gösteren bir durum, keza ethereum da 1600 dolarlardan geçtiğimiz günlerde 80 90 dolarlarlara kadar indi bu da çöp olabilir, neo da aynı şekilde 170 dolardan 7 dolara kadar indi çok kişinin ağzını yaktı çöptür. Coin yükselirken fomoya kapılanların olması onu çöp yapmıyor girip bir projelerine bakmanızı tavsiye ediyorum. Xpos cihazı, pundi x phone, fx mainnet vb projeleri varken bu tokena çöp demeniz için elinizde hiçbir coin tutmamanız lazım zira piyasadaki coinlerin %98 i doğru düzgün bir vaat dahi veremiyor.

Sen kendi adına konuş arkadaşım beni konuşmana dahil etme. Lütfen konuşurken de haddinizi aşmamaya gayret edin, zira ben buna dikkat ediyorum ve kişileri itham eden onları zan altında bırakan bir şekilde yazmamaya dikkat ediyorum.. tavsiye ederim.!!

Ben PundiX hakkında konuşuyorum ve bu beni ilgilendirir. Onun dışında ben hala çöp oğlu çöp olduğunu düşünüyorum. Diğer coinler hakkında bir yorum yapmadım, fomoya kapılıp paralarımı kaybettim demedim, sadece pundixin çöp olduğunu ısrarla söyledim ve bunun nedenlerini yazayım,
-Israrla şillenen bir coindi ve kazandıracağı kadar kazandırdı, ismi lazım olmayan pideci ile coine hasta olduğunu söyleyip duran biri tarafından gazlandı..
-Kullanıcılarına anket yapıp NPXS'in geleceği hakkında görüş sordu ve çıkan sonucun aksinde hareket ederek anketi yoksaydı kendi bildiğini yaptı
-FX coin diye bir şey uydurdu insanların elindeki PundiX'leri tutanların kafasını karıştıracak bir gelişmeye adım attı..
- 2020 yılına belki de daha uzun sürecek bir airdrop planladı ama ne hikmetse bu yılın başında airdropu nisan - mayıs ayı gibi sonlandıracağını açıkladı
- Durmadan falso verdi ha bire ters köşe yaptı. Elinde güzel bir proje varken her dala atlamaya çalıştı ve sonuç?? Kocaman bir hiç..

Şu ya da bu hiç bir coine aşık olmayın derim.. Fanatik halde coin tutan bir tek bizim milleti gördüm. Hatta bu uğurda insanlar birbirlerini gırtlaklayacak hale geldiler. Geçin abi bunları, sana kazandırıyor mu en kral coin o dur. Gerisi de boş. Herkese bol kazançlar dilerim.. Sana bile..

barslanhan
Member
**

Activity: 658

Graphic Designer

View Profile WWW
February 21, 2019, 06:00:43 PM

Diğerlerini bilmem ama NPXS'i sağlam olarak görmenin sebebini anlamadım. Sadece Binance CEO'sunun yüklü tuttuğu için değerli sanılan, zamanında yapacağı katlamayı yapmış, twitter fenomenlerinin gazladığı bir çöp bana göre.. O kadar çok ağzı yanan var ki bu coinden, ama gel gör ki NPXS(PundiX) delist edileceği yerde baş tacı ediliyor. Tutanlara akıl sağlığı bol günler dilerim. Herkese bol kazançlar.

yani bu mantıkla borsa olmaması lazım. Boğa da her şey yükselir , ayı da düşer.  Yani boğa dönemi bir coin alınırsa ve satılmazsa o proje otomatikman çöp mü oluyor ? o zaman bitcoin'de çöp , ethereum'da çöp, kripto market komple çöp.. borsa hakikaten bizim insanımıza uygun bir yer değil. Bu inancım bu tip yazıları okuyunca daha da pekişiyor.

Ya ben anlamıyorum arkadaşım anlayışınız mı kıt?? PundiX dışında bir coin için ÇÖP kelimesini kullandım mı acaba?? gereksiz bir coin dedim. Onu tutanlara laf etmedim.. Yok şu çöp bu da çöp , efendim neymiş bu tipler yüzünden kripto borsalar şöyleymiş de böyleymiş.. KEndi işinize bakın, benim görüşüm beni bağlar sizi ilgilendrmiyorsa susup işinize bakın. Ne çöp coin varsa gidin alın arkadaşım dilediğiniz gibi tutun ya. Ama şunu unutmayın ki Binance CEO'su o coini elinde tutuyor olmasa şu an delist edilirdi bunu unutmayın.
freim
Member
**

Activity: 462

View Profile
February 21, 2019, 06:46:59 PM

sıradaki boğa mı bence sırada henüz daha boğa görünmüyor gibi oldukça yüksek rakamlar girmesi lazım diye düşünüyorum daha henüz bunlar gerçekleşmiş değil.
tufan01
Jr. Member
*

Activity: 280
Merit: 1

View Profile WWW
February 21, 2019, 06:55:20 PM

Boğa koşusu için sesler geliyor.Btc'yi tutuyorlar ama fırlayabilir her an.Boğa için Btc'nin start vermesini bekliyoruz Şu an herşey normal gözüküyor.Altcoinlerde ayak uydurursa boğa geliyor demektir

r e c k o o n             ONE STOP SHOPPING APP
Global Shopping Platform (https://ieo.reckoon.com/)
[[[[[[
mokoko
Newbie
*

Activity: 84
Merit: 0

View Profile
February 21, 2019, 07:09:16 PM

yani bu mantıkla borsa olmaması lazım. Boğa da her şey yükselir , ayı da düşer.  Yani boğa dönemi bir coin alınırsa ve satılmazsa o proje otomatikman çöp mü oluyor ? o zaman bitcoin'de çöp , ethereum'da çöp, kripto market komple çöp.. borsa hakikaten bizim insanımıza uygun bir yer değil. Bu inancım bu tip yazıları okuyunca daha da pekişiyor.

Ya ben anlamıyorum arkadaşım anlayışınız mı kıt?? PundiX dışında bir coin için ÇÖP kelimesini kullandım mı acaba?? gereksiz bir coin dedim. Onu tutanlara laf etmedim.. Yok şu çöp bu da çöp , efendim neymiş bu tipler yüzünden kripto borsalar şöyleymiş de böyleymiş.. KEndi işinize bakın, benim görüşüm beni bağlar sizi ilgilendrmiyorsa susup işinize bakın. Ne çöp coin varsa gidin alın arkadaşım dilediğiniz gibi tutun ya. Ama şunu unutmayın ki Binance CEO'su o coini elinde tutuyor olmasa şu an delist edilirdi bunu unutmayın.

Evet haklısın dostum her birkaç ayda bir saçma sapan değişiklik yapıp duruyorlar ortada daha ciddi bişey yok . Baişka bir coin olsa çoktan borsalardan delist edilirdi. Ama şimdiye kadar delist edilmedi diye bundan sonra delist olmayacağı anlamına gelmez sonunda binance de bunların durmadan saçma sapan değişiklikler yapmasından sıkılabilir.
ahmetcan1
Jr. Member
*

Activity: 266
Merit: 1

View Profile WWW
February 21, 2019, 07:20:31 PM

Pundiyi bilmeyen Pundiden uzak dursun.Sana göre çöpse uzak durursun almazsın.Bana göre de Btc'den değerli.Senin gördüğünü ben göremem benim gördüğümü sen göremezsin.Ben aylık airdrobunu bozdurur bir aylık masrafımı karşılarım.Al-sat ile tekrar o sattığım airdrop miktarını yerine koyarım.Ben gerçekciyim.Proje ekip topluluk ve gelinen nokta benim için önemli.

Oracolcoin XOR         
pelimies
Member
**

Activity: 618
Merit: 11

BNBTiger ! Fierce. firm. Victory.

View Profile WWW
February 21, 2019, 08:08:28 PM

Bol miktarda en iyi koşuyu yapacak altları depolamak bizlere 100 200 xleri getirebilir. Fakat iyi araştırıp doğru altta beklemek lazım

emrullah-gurses
Newbie
*

Activity: 12
Merit: 0

View Profile
February 21, 2019, 09:50:50 PM

Elimde bol miktarda edr (e dinar coin) vardı bir kısmını satıp Ltc ye çevirdim..  Çok ciddi rakam değil ama Edr de yaptığım zararı telafi etsin azcık da kar yapsın bana yeter.. Gelsin artık şu boğa da biraz yüzümüzü güldürsün..Smiley))
Sacred
Full Member

Activity: 910
Merit: 105

View Profile
February 21, 2019, 11:56:24 PM

Birkaç sağlam projede irili ufaklı kendimce yatırımım var onun dışında belki binde bir para edebilecek altlar da var. Boğa gelsin yeter ki hazırlık yapmasak bile kazandırma olasılığı yüksek zira çöp projeleri bile 100x yapmış görebilme olanağı var.
basicnecromancycr
Member
**

Activity: 350
Merit: 12

View Profile WWW
February 22, 2019, 06:38:48 AM

İlk olarak bounty ve airdropların sağlam olanlarının büyük kısmını saklıyorum. Geri kalan kısım zaten az olduğu için sağlam coinlerde duruyor.
mavibir
Jr. Member
*

Activity: 308
Merit: 2

View Profile WWW
February 22, 2019, 06:45:57 AM

Boğa koşuşu için beklentim olan coinleri tutuyorum.Duruma göre elimden geldiği kadar dayanmaya çalışıyorum.Piyasa gerçekten kötü durumda bu halde borçla kredi ile girenler bozdurmak durumunda kalıyorsa zarar yazıyordur muhtemelen.Boğaya kadar beklemeye devam.

████████████         AVXChange         ████████████
Jhonkar
Member
**

Activity: 522
Merit: 13

View Profile
February 22, 2019, 07:50:29 AM

yeni yılın gelmesiyle herkeste bir bahar havası var gibime geliyor ama tam olarak başlamadan yakın zamanda boğanın geleceğine inanmıyorum. o yüzden bir hazırlıkta yapmıyorum bir kaç günlük alım satımlar yaparak kısa vadeli kar peşinde koşuyorum tabi o da çok zor oluyor o ayrı bir konu.
PHI1618 (OP)
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
February 22, 2019, 08:53:33 AM

Pundix'e çöp diyen bir şey bilmiyor ya da eksik biliyordur. Piyasada elinde ürün olan, elle tutulur ve çalışır bir prototipi olan, çalışan bir sisteme sahip olan nadir projelerden Smiley
Biraz araştırın derim. Twitter feno'ları beni bağlamaz, sizi de bağlamasın. Herkes kendi yatırımını yapsın. Her koyun kendi bacağından asılır.
"Şu dedi aldım, aldılar, zarar ettim, zarar ettiler" gibi lafları sevmiyorum. Herkes kendisi araştırır yatırım yapar. Başkasının sözüne bakarak alan satana yapacak bir şey yok malesef.

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
mustafayasinsenturk
Full Member

Activity: 672
Merit: 100

View Profile
February 22, 2019, 09:00:56 AM

Boğa mı dana mı gelecek bilinmiyor ama 2020 deki yarilanmaya kadar beklenen artışın olacağını sanmıyorum.
tmlksck
Jr. Member
*

Activity: 476
Merit: 2

View Profile WWW
February 22, 2019, 10:19:13 AM

ben 2020 yarılanmasına kadar ufak ufak artacağını düşünüyorum. yarılanma öncesinde fiyatın en az 10 bin civarlarında olmasını bekliyorum.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
Pages: « 1 [2] 3 4 5 »  All
  Print  

Jump to: