Bitcoin Forum
July 01, 2024, 04:19:54 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4]  All
  Print  
Author Topic: Yine boğanın buynuzunu gördük  (Read 552 times)
DecompUS
Jr. Member
*

Activity: 98
Merit: 1

CAT.EX Exchange

View Profile
April 07, 2019, 08:35:29 AM

Bitcoin 5.000 Dolar seviyelerinde kaldığı sürece bence yükseliş umudu devam ediyor.Onun dışında tekrardan düşüş olursa piyasada büyük hacim kaybı oluşur.

● ●   CATEX.io   ● ●
|    |  Transaction Mining Exchange  |    |
(((((((  TRADE NOW  )))))))
absurde
Jr. Member
*

Activity: 532
Merit: 5

View Profile WWW
April 07, 2019, 09:56:39 AM

Btc'nin dominansını kabul edeceksiniz öncelikle, Btc olarak tüm altları perişan edebilir ama dolar bazında o kadar büyük zararınız olmaz, genelleme yaparak söylüyorum. Geçen hafta çoğu önemli proje dolar olarak yerini korumuş.
Necroface
Full Member

Activity: 518
Merit: 102

simply getting the job done

View Profile WWW
April 07, 2019, 11:15:59 AM

sen neresini görmek istiyordun Cheesy

Mycro Jobs                                                                                                                                                
| SIMPLY GETTING THE JOB DONE
⟩                                                                                                                                                      
                                                    ⟩⟩ Telegram ⟩⟩ Twitter ⟩⟩ Medium ⟩⟩ Github ⟩⟩ Instagram ⟩⟩ LinkedIn ⟩⟩ YouTube ⟩⟩ Facebook
beypazmad
Jr. Member
*

Activity: 406
Merit: 1

View Profile WWW
April 07, 2019, 12:45:01 PM

nisan ayının girişiyle de bir boynuz darbesi daha vurmuş gibi görünüyor boğa bey. fakat ben boğa için hala erken olduğunu düşünüyorum.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
Pages: « 1 2 3 [4]  All
  Print  

Jump to: