Bitcoin Forum
June 17, 2024, 02:41:56 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: Elon Musk'ın Bitcoin Tahmini  (Read 698 times)
Cemlik
Member
**

Activity: 602
Merit: 32

View Profile
April 09, 2019, 10:22:25 PM

Elon musk çok önemli bir karakter ama ticari anlamda başarılı bir iş adamı değil en azından şu an için
Zaten artık teknoloji geliştirmeye çalışan birisi. Ayrıca elon bir iş yaparken inan senden 10 yıl ilerde düşünür en az.  O paypaldaykende bu ne lan diyorlardı. Sırf şu roket olayı bile çıktığında millet malmı lan diyodu. Ama gördükki artık devletler bunlarla anlaşıyor uzaya gidiş için Smiley yani ticari anlamdada gayet başarılıymış Smiley
Tesla konusu mesela. Emin ol benzin istasyonlarında şarj istasyonlarını bolca gördüğünde bir o kadar tesla göreceksin. Diğer markaları değil.. aslında ticari düşüncede budur. Sizdeki kafa yapısı isr şirketi kurdum 5gün geçti niye trilyon kazanamadım Smiley öyle kazanılmıyor işte Smiley

...
Cemlik
Member
**

Activity: 602
Merit: 32

View Profile
April 09, 2019, 10:24:07 PM

Bir dönem Musk'ın Satoshi olduğuna ilişkin komplo teorileri vardı. Durum o kadar ciddi bir hal almıştı ki adam çıkıp açıklama yapmak zorunda kalmıştı. Elimde sadece 0,25 BTC var demişti... Sanırım millet bir kahramana ihtiyaç duyuyor zaman zaman. "Bunu ben kurdum ben yaptım, arkanızdayım" denmesini bekliyor.

Her şey bir yana; ben bu adamın neden kripto piyasasına mesafeli durduğunu anlamış değilim.
Adam aslında bu dünyaya mesafeli Smiley
Yani düşüncesine marsa koloni olarak düşünmeyin. Muhtemelen şuan diğer galaksiyi düşünüyordur. Önce marsa ordan atlaya atlaya diğer gezegenlere Smiley

...
yaviz0002
Jr. Member
*

Activity: 420
Merit: 1

View Profile WWW
April 10, 2019, 03:04:22 PM

yeni bir girişim olması ve tamamen dijitallik üzerine olması sanırım elonu en fazla heyecanlandıran şey oluyor. fakat hala yatırım yapmaması ilginç.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    Oracolcoin XOR    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
ReverseCOD
Newbie
*

Activity: 28
Merit: 0

View Profile
April 21, 2019, 06:16:19 PM

Pek çok uzman Piyasa hakkında tahmin yürütüyor ancak çoğu kişi piyasanın durumunun ne olacağını bilemiyor.
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
April 24, 2019, 01:52:14 PM

Musk'ın konuşmasını izledim bu videoda. Başlangıçta kriptoya biraz taş attı. Özellikle de "çok fazla enerji tüketmine yol açmasını" eleştirdi. Kriptolar, sırf bu bakımdan bile Elon Musk'ın vizyonunun dışına çıkıyor, örtüşmüyor. Tam da iç ferahlatıcı açıklama nerede diye düşünürken şunu söylemiş: "Kağıt para yok olacak ve kripto paralar değer taşımacılığı için kağıt paralardan çok daha iyi". Bence abartılacak bir açıklama yok ortada.
sernofus
Jr. Member
*

Activity: 378
Merit: 3

View Profile WWW
April 24, 2019, 04:02:40 PM

elon musk hem bu projeler bu teknolojiler süper diyor hem de yatırım falan yapmayacağını belirtiyor. bu ne lahana ne turşu..

▀▀▀▀▀█████████   CRYPTON          ▬▬▬▬▬▬▬▬                    
▬▬          Revolutionary Cryptocurrency Exchange
petrichor
Member
**

Activity: 406
Merit: 12

View Profile
April 24, 2019, 08:53:53 PM

Elon Musk da iyiden iyiye piyasada ismi geçenlerden biri haline geldi. Daha önce yatırımı olmadığına dair demeçleri vardı ama inanmamıştık. Hala da yatırımı olduğunu düşünüyorum. Bitcoin kararlı şekilde yükselişe geçtiğinde çok daha aktif şekilde fikirlerini duyarız.
GameOSW
Newbie
*

View Profile
April 26, 2019, 04:23:01 PM

Teknoloji alanında önemli çalışmalar yapan Elon Muskun tahminleri gerçekçi olabilir.
ripplecanavari
Member
**

Activity: 630
Merit: 37

View Profile
April 26, 2019, 08:54:25 PM

elon musk dogecoin ceosu olduktan sonra kripto paralara olan ilgisi daha da arttı artık sürekli kripto paralar ile alakalı konuşmalarda bulunur oldu musk gibi bir adamın bu piyasada bulunması çok güzel bir olay
cbIpok
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 250

View Profile WWW
April 27, 2019, 08:42:30 AM

Konuşmalarından sadece bitcoin ve ethereumla alakalı bilgi sahibi olduğu anlaşılıyor. Ayrıca pek sıcakta bakmamış enerji tüketimi yüzünden. Bahsettiği kağıt paranın yerini dijital paraların alacağını hepimiz biliyoruz zaten, bunu ondan duymak pek bir anlam ifade etmiyor.
mpce
Newbie
*

Activity: 22

View Profile
April 27, 2019, 09:31:32 AM

Elon Musk'ın farklı bir vizyona sahip olması, teknoloji ile ilgili son zamanlarda yapmış olduğu atılımlar gözönünde bulundurduğumuzda bu adamın bu teknoloji ilgilenmemesi şaşırtıcı olurdu.
ripplecanavari
Member
**

View Profile
April 27, 2019, 09:42:43 AM

musk gibi yetenekli ve zeki birkaç isim daha piyasaya girse tanınmak adına çok güzel bir reklam olur
triedra
Member
**

Activity: 560
Merit: 11

View Profile WWW
April 27, 2019, 04:40:10 PM

bitcoine güvendiğim kadar bazı altcoinlere hatta daha fazla güveniyorum. bitcoinin katlamalı olarak her 4 senede bir rekor kırdığı ortada. bunun daha yavaş katlama yapacak şekilde ilerlemesi gelecekte hiç akla hayale gelmedik fiyatları görmemizi bile sağlama durumu var.

ripplecanavari
Member
**

View Profile
April 27, 2019, 06:38:49 PM

zaten ben adım gibi eminim ki şu market capteki ilk 50 coinden çoğu silinip gidecek ama bitcoin daima orada kalacak asla silinmeyecek kripto paraların arasındaki en güvenilir liman daima bitcoin olacak
WarriorFX
Newbie
*

View Profile
April 28, 2019, 08:43:21 PM

Uzmanların tahminleri bu piyasada artık pek iyi sonuçlar vermiyor.
Ne0V
Newbie
*

View Profile
April 29, 2019, 11:58:07 AM

Kripto Piyasası yaklaşık 3-4 yıl içinde sağlam bir büyüme gösterecektir.
btcboob
Member
**

Activity: 269
Merit: 20

View Profile WWW
April 30, 2019, 11:37:34 AM

Elon musk ı değil einstein bile tahminde bulunsa tutmaz arkadaşlar nu tamamen gelecekte olacak olan olaylara bağlı olarak yükselip düşen bir piyasa gelecekte kriz olur bitcoin yükselir veya bişy olmaz düşer bunu bilemez kimse.

rexxxoonaa
Jr. Member
*

Activity: 322
Merit: 2

View Profile WWW
May 01, 2019, 07:20:52 AM

bu adamın bu görüşlerine rağmen hala daha sağda solda bu teknolojiye ponzi diyebilenler çıkıyor ya ben ona deli oluyorum.

▬▬▬▬▬▬▬▬  Guider.travel  ▬▬▬▬▬▬▬▬
kr105
Hero Member

Activity: 938
Merit: 501

View Profile
May 05, 2019, 09:38:37 AM

Elon Musk ara sıra kripto paralarla ilgili fikrini belirtiyor ve bu piyasayla ilgili düşünceleri genelde olumlu. Zaten bu kadar zeki ve vizyonlu bir kişinin kriptoyu köreltecek ve küçümseyecek türden açıklamalar yapması manasız olur.
ripplecanavari
Member
**

View Profile
May 05, 2019, 11:53:44 AM

Kripto Piyasası yaklaşık 3-4 yıl içinde sağlam bir büyüme gösterecektir.

bunu neye dayanarak söylediğinizi sorabilir miyim eğer bir sakıncası yoksa zira 4 yıl içerisinde sağlam bir gerileme yaşaması da oldukça olası
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  

Jump to: