Bitcoin Forum
June 09, 2024, 06:16:04 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  
Author Topic: Elon Musk'ın Bitcoin Tahmini  (Read 698 times)
cannbola
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 1

View Profile WWW
May 17, 2019, 11:47:04 AM

valla kripto paralar bu ara iyi gidiyorlar bu uğursuz elon yeni bir açıklama falan yapmaz umarım. malum bu bir konuştu ethereum uçurumdan düştü.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
kr105
Hero Member

Activity: 938
Merit: 501

View Profile
May 20, 2019, 12:56:43 AM

Ne olursa olsun bu gibi adamların her türlü yeniliğe karşı açık fikirli ve önyargısız olması çok hoşuma gidiyor. Bazıları gibi piyasayı baltalamak amacıyla sürekli manipülatif söylemlerde de bulunabilirdi ama Elon Musk aksine genelde pozitif ve keyifli açıklamalar yapıyor kripto ile ilgili. En azından birçok kişiye kıyasla daha temkinli konuşuyor.
nrttngnbz
Jr. Member
*

Merit: 2

View Profile WWW
May 21, 2019, 06:39:08 PM

teknoloji dendiğinde akla gelen ilk isimlerden birisi olması ve pozitif görüş belirtmesi tabii ki önemli ama destekleyici eylemlerinin olmaması acaba dedirtiyor.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
ripplecanavari
Member
**

Activity: 630
Merit: 37

View Profile
May 21, 2019, 09:11:00 PM

musk bey bir kez daha haklı çıktı ileri görüşlülüğü ile.olumlu bir öngörüde bulunmuş ve bugün bitcoin 8 binlere dayanmış durumda umarım zamanla 10 bin de aşılır ve boğaya girilir artık
eskalb
Jr. Member
*

View Profile WWW
June 05, 2019, 12:33:43 PM

elon bana göre ilerde bu teknolojiyle ortaklıklar, yeni girişimler vs yapacaktır yoksa durup durup güzelleme yapmazdı bu zamana kadar.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
yaviz0002
Jr. Member
*

Activity: 420

View Profile WWW
June 21, 2019, 11:08:03 AM

bu konunun hala gündemde olması şaşırtıyor beni. adam sadece ağzının kenarıyla bahsetmiş oldu hep o kadardı.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    Oracolcoin XOR    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
zonefloor
Hero Member

Activity: 1862
Merit: 524

View Profile
June 21, 2019, 10:12:19 PM

Bitcoin kıpırdandığından beri yüzlerce tahmin haberine ve yoruma rastladım. Boşverin arkadaşlar birilerinin uzaya çıkacak veya bitecek laflarını. Gündemi kendiniz takip edin ve kendi mantığınızla buna göre pozisyon alın emin olun daha kazançlı çıkarsınız.
heyhat
Full Member

Activity: 350
Merit: 129

fallenangel

View Profile WWW
June 24, 2019, 12:38:53 PM

bu konunun hala gündemde olması şaşırtıyor beni. adam sadece ağzının kenarıyla bahsetmiş oldu hep o kadardı.

Ben de görünce şaşırdım.

Sıradışı bir adam gerçekten. Ancak kripto paralar Elon Musk'ın ilgi alanı değil. Bu nedenle onun yapacağı tahminlerin pek bir önemi yok. Umalım da elinde fazla fazla olan parasının bir kısmını bu sektöre aktarır. Bu tahminlerinden daha değerli bir katkı olacaktır herhalde.

Lydian
Hero Member

Activity: 1638
Merit: 686

View Profile
June 24, 2019, 03:38:42 PM

Biliyorum moraliniz bozuk, umutsuzsunuz. Ama gelin dünyanın sayılı dahilerinden Elon Musk'ın Bitcoin hakkındaki iç ferahlatıcı açıklamalarını dinleyin. 

hem de sayili dahilerinden ha? Smiley ya cok büyütmeyin su insalari gözünüzde, dahi mahi... ben elon musk'in daha cigir acici ve dünyaya büyük katki saglayici bir bulusunu görmedim. araba, roket yapip amerikan usulü pazarlama stratejisi izlemesi onu dahi yapmaz daha, hele ki sayili dahi hic yapmaz. ama neyse, konunun ana temasi bu degil; aciklamalari...

su an herkes cesitli aciklamalar yapabilir, bu aciklamalari zaman ve hedef belirterek bile yapabilir; ama o hedefe o zamanda ulasilmazsa bu o zaman atmaca olur:) bende yilsonu bitcoin 20bini gececek diyebilirim - yilsonunda gecmezse unutulup gider dediklerim, gerceklesirse ben de dahi olurum:)

dahi olmak kolay yani:)
kaptan38
Newbie
*

Activity: 1
Merit: 0

View Profile WWW
June 26, 2019, 01:07:01 PM

Elon Musk gibi global marka olmuş ve tanınmış kişilerin blockchain teknolojisi ve kripto paralar hakkında yorum yapması ilgisini çekmesi bile çok önemli bir konu aslında. Elon boş adam değil, tam bir dahi. Kripto paraların geleceğini iyi gördüğü için ve teknolojisini benimsediği için kafa yoruyor, yorumlar yapıyor. Aslında bu tür haberlerin çoğalması bizim geleceğe umutla bakabilmemizin bir kanıtı.

Kesinlikle katılıyorum.
rexxxoonaa
Jr. Member
*

Activity: 322

View Profile WWW
July 04, 2019, 03:28:55 PM

bir ara mecburmuşçasına iki güne bir açıklama yapardı elon kripto paralarla ilgili artık her ne olduysa o da kesti bunu.

▬▬▬▬▬▬▬▬  Guider.travel  ▬▬▬▬▬▬▬▬
intotherain
Hero Member

Activity: 840
Merit: 532

View Profile
July 07, 2019, 10:41:24 PM

Elon Musk’ı severim ama artık kimin ne dediğiyle ilgilenmemeye çalışıyorum. Can yakan ayı döneminden sonra adam akıllı bir yükseliş olmadıkça birilerinin yaptığı tahminlerin veya olumlu sözlerin anlamı yok. Şimdilik güzel gidiyoruz ama bakalım bu yılın kapanışı ne olacak.
heyhat
Full Member

Activity: 350
Merit: 129

fallenangel

View Profile WWW
July 08, 2019, 12:51:41 AM

Elon Musk gibi global marka olmuş ve tanınmış kişilerin blockchain teknolojisi ve kripto paralar hakkında yorum yapması ilgisini çekmesi bile çok önemli bir konu aslında. Elon boş adam değil, tam bir dahi. Kripto paraların geleceğini iyi gördüğü için ve teknolojisini benimsediği için kafa yoruyor, yorumlar yapıyor. Aslında bu tür haberlerin çoğalması bizim geleceğe umutla bakabilmemizin bir kanıtı.

Kesinlikle katılıyorum.

Hocam bir yoruma katılmak için üyelik açman takdire şayan Smiley

BACARAN
Jr. Member
*

Activity: 560

View Profile
July 08, 2019, 07:38:56 PM

Çoğumuz bitcoinde değiliz zaten 3 binden girern birisi parasını şu aşamada bile üçe katlamış durumda hepimiz altlarda terste kaldığımız içn yediğimiz kazığı çıkartmaya çalışıyoruz ama buhna izin vermeyecekler Smiley
Blacknavy
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
July 08, 2019, 09:13:18 PM

Amiga'nın Shoot Em Ups oyunlarını oynayan bilir Elon Musk'un yapıp da sattığı ilk oyun olan Blastar'da bu oyunlardan biri. Shoot Em Upsları bilmek için çok da eski olmaya gerek yok günümüzde uygun emulatorler ile bilgisayar versiyonları oynanabiliyor sadece kimi oyunların orijinal şarkıları değiştirilmiş. Hatta eski oyunların muziklerine meraklı olan varsa Youtube'da Neil Biggin yani Amiga müziklerinin yaratıcısı olan adamla röportaj var. Bu röportajı dinleyip aynı zamanda da Elon Musk'un hayatını inceledikten sonra anladımki ülkemizde başlatılan bir çok projeye haksızlık etmişiz, her şeyin bir başlangıç ve gelişim aşaması var. Günümüzdeki 'dubstep' müzik tarzı bile eski Amiga müziklerine dayanıyor, eskiden bu müzikleri dinleyen insanlarla dalga geçenler bugün clublardaki ritimlere ayak uyduruyor. Sonuç olarak demek istediğim şu ki: Biz küçükken destek versek büyüyecek onca proje var, insanımız bunlara gereken desteği vermiyor ama saçma sapan dernek ve vakıflara milyonlarca dolar dağıtıyor. Bugün Elon Musk yaptığı ad sayesinde tek bir Tweet atarak Dogecoin'i 80% yükseltmiş ve Binance'de listelenmesini sağlamış bir adam, biz ise yerimizde saymaya devam ediyoruz.
beypazmad
Jr. Member
*

Activity: 406

View Profile WWW
July 14, 2019, 04:21:12 PM

yani gittikçe daha da büyük gündem olmaya başlıyor bitcoin ve bu teknoloji. haksız değil aslına bakılırsa ve alım yapmamış olması irdelenmemeli.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
caseystephenson
Member
**

Activity: 168
Merit: 10

View Profile
September 25, 2019, 10:41:45 AM

Musk gibi teknolojide dev bir ismin bitcoin arkasında durması çok güven verici.
Mauchuo
Newbie
*

Activity: 2
Merit: 0

View Profile
September 30, 2019, 10:09:15 AM

https://youtu.be/f03dKQYkdeU  onu bunu bilmem de bu elemanı takip edin herifi iki aydır takip ediyorum fazla takipçisi de yok ama gerçekten para kazandırdı bana sağ olsun başkaları gibi şuraya inecek buraya inecek yada şöyle çıkacak falan demiyor her kese tavsiye ederim %5-10 arası kazandırdı bana allah razı olsun çocuktan.....
hakan3015
Member
**

Activity: 154
Merit: 17

View Profile
October 02, 2019, 08:44:11 AM

Bitcoin öyle ya da böyle bir patlama daha yapacak hatta ilkinden daha yüksek olacak buna eminim
hakan3015
Member
**

Activity: 154
Merit: 17

View Profile
October 02, 2019, 08:54:37 AM

Çoğumuz bitcoinde değiliz zaten 3 binden girern birisi parasını şu aşamada bile üçe katlamış durumda hepimiz altlarda terste kaldığımız içn yediğimiz kazığı çıkartmaya çalışıyoruz ama buhna izin vermeyecekler Smiley
harika tespit 😂😂 hepimizin yaşadığı şey
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  

Jump to: