Bitcoin Forum
May 21, 2024, 01:51:20 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  
Author Topic: Binance Büyüsü: Fetch.AI Yüzde 400 Sıçradı!  (Read 17455 times)
Jhonkar
Member
**

Activity: 522
Merit: 13

View Profile
March 04, 2019, 11:08:06 AM

4x kar ettirmiş olması bir çok insanın ağzının sulanmasına neden olmuş olabilir ama kaç kişi faydalanabildi bundan ona bakmak lazım ilk olarak, ikinci olarak ta bir yandan kendi ico yapmaya başlaması bir yandan da kendi kafasına göre bazı altları delist etmesi ne kadar etik ne kadar doğru? bu ico ile eklediği altların özelliği ne delist ettiği paralardan farkı ne? ileri de bunlar da o delist ettiği altlar gibi olmayacak mı? kafamda deli sorular.
redboxneo
Member
**

Activity: 546
Merit: 10

View Profile
March 04, 2019, 12:41:08 PM

30 cent civarlarından tekrar yükseldi ama takip edemedim. ico fiyatı 9 cent civarı. hani alıp da hold edilecek tarafı bence yok. icodan alan baya bir karda. 3000 dolarlık alabiliyordun en fazla işte hesabını siz yapın.
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
March 05, 2019, 02:30:43 PM

Gerçekten de çok iyi yükseliş gösterdi. Şu sıralar düşüşte ama ICO fiyatına göre yine de yüksek sayılır. BRAD, BTT ve FET'den sonraki ICO'lar için beklenti de arttı. Sırada CELR var. Eğer ters köşe bir durum olmazsa yine girenler kazançlı çıkacaklardır.
mustafayasinsenturk
Full Member

Activity: 672
Merit: 100

View Profile
March 05, 2019, 02:38:43 PM

Adamlar gömüyü buldu 19 martta yeni ico yapacaklarmış. Ne ara ekip toplandı şurada ico yapalım dediler. Ne zamanki yaptıkları ico tutmaz o zaman güzel zamanlar gelecek demektiR. Sömürü birkaç ico daha devam edecek.
hmsr
Full Member

Activity: 798
Merit: 106

👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc

View Profile
March 05, 2019, 02:45:17 PM

Büyü falan değil kardeşim adamlar ellerindeki bir değeri olmayan malları veriyorlar. Üstüne birde kendileri binancede biraz arttırıp tekrar size karıyla beraber satıyorlar. Aldıkları feeleri saymıyorum bile.

yaviz0002
Jr. Member
*

Activity: 420
Merit: 1

View Profile WWW
March 05, 2019, 02:54:46 PM

valla bir nevi bizi bize kırdırıyor şu aralar binance. tekelleşmeye çalışıyor diyip kötülesem mi piyasaya renk ve heyecan getiriyor diyip övsem mi bilemedim.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    Oracolcoin XOR    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
BitcoinTurk
Hero Member

Activity: 1624
Merit: 624

View Profile
March 05, 2019, 03:32:16 PM

Fetch ne yazık ki piyasaya çıktığı gibi kendisinden nefret ettiğim bir token oldu. Binance Launchpad üzerinden Fetch almak için bende herkes gibi pusuda bekliyordum ve saat tam 4 olduğunda işlemi gerçekleştirdim fakat Binance kuyruğu nedeni ile bir türlü alış işlemini gerçekleştiremedim. Tabii ki bu yüzden de hemen elimdeki BNB'leri satmak durumunda kaldım çünkü BNB tarafında ciddi bir dump işlemi başlamıştı. Fetch sayesinde ilk zararımı bu satış ile gerçekleştirmiş oldum. İkinci zararım ise fiziksel olarak değil potansiyel olarak oldu çünkü o kadar saat vaktimi harcadım ve sırf sunucuların yavaş olması nedeni ile sıramı kaybettim ve %400 kazançtan da olmuş oldum. Tam tahmin ettiğim gibi Fetch, sırf Binance desteği yüzünden fiyatını 4'e katladı ve yavaş yavaş hak ettiği değere doğru erimeye devam ediyor.
trendcoin
Legendary
*

Activity: 2198
Merit: 1131

View Profile
March 05, 2019, 04:09:08 PM

Binance Büyüsü Fetch.AI ise büyücüsü CZ, binance ico fon toplama başarısını yeni ico ile devam ettirmeye kararlı. hype binance'ın yaptığı işi takip ediyor 3-4x ler çok normal kalıyor.

Darbeciler emperyalistlerin işbirlikçileridir...
tmlksck
Jr. Member
*

Activity: 476
Merit: 2

View Profile WWW
March 05, 2019, 04:21:03 PM

ninance bunu yapmaya da devam ediyor bildiğim kadarıyla ayın 19'u gibi yeni bir ico daha olacak. fetch ise şimdiden tepetaklak oldu bile.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
karayaman
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile WWW
March 06, 2019, 04:47:22 AM

adamlar istediği gibi piyasayla oynayabiliyor helal olsun valla delist edicem diyor düşürüyor ico diyor katlatıyor vs vs
primeer
Sr. Member

Activity: 883
Merit: 262

View Profile
March 06, 2019, 08:26:24 AM

Fetch ne yazık ki piyasaya çıktığı gibi kendisinden nefret ettiğim bir token oldu. Binance Launchpad üzerinden Fetch almak için bende herkes gibi pusuda bekliyordum ve saat tam 4 olduğunda işlemi gerçekleştirdim fakat Binance kuyruğu nedeni ile bir türlü alış işlemini gerçekleştiremedim. Tabii ki bu yüzden de hemen elimdeki BNB'leri satmak durumunda kaldım çünkü BNB tarafında ciddi bir dump işlemi başlamıştı. Fetch sayesinde ilk zararımı bu satış ile gerçekleştirmiş oldum. İkinci zararım ise fiziksel olarak değil potansiyel olarak oldu çünkü o kadar saat vaktimi harcadım ve sırf sunucuların yavaş olması nedeni ile sıramı kaybettim ve %400 kazançtan da olmuş oldum. Tam tahmin ettiğim gibi Fetch, sırf Binance desteği yüzünden fiyatını 4'e katladı ve yavaş yavaş hak ettiği değere doğru erimeye devam ediyor.

sunucuların yavaşlığından falan değil kendileri tanıdıkları belirli insanlar alabiliyor bence. trade başlayıncada yavaş yavaş dumplıyorlar. bu forumda olup launchpad ile fetchin icosuna katılmayı başarabilen varsa söylesin bilelim.
ziya1453
Full Member

Activity: 1358
Merit: 193

View Profile
March 06, 2019, 09:29:30 AM

aslen bende merak ediyorum. forumda katılabildim diyen tek kişi yok. tamam katılmak çok zorda bu kadar zor olduğunu sanmıyorum. acaba girebilenler kendini ifşamı etmek istemiyor onu merak ediyorum.
açıkcası ben binance nin hile yaptığına inanmıyorum binance dediğin yılda milyar dolarlar kazanan firma emin olun 10 milyon dolarlık token dumplayacam diye itibarını tehlikeye atmaz.
mahmuterdem
Jr. Member
*

Activity: 196
Merit: 4

View Profile
March 06, 2019, 09:31:39 AM

binance icolari tamamen scam...kimse girip'de alamayinca ne anlami kaliyor?
girebilen 2000kisi ise, üstüne 50.000kisinin alabilecegi kadar mali binance ve ekip satiyor olmali. listing ücreti bir yerden cikacak.
sonusta x3-5 lerde hikaye, zaten ico degil,,coin'i yüksekden satmak amaclari, sadece adi ico kaliyor
ScorpionZ
Jr. Member
*

Activity: 126
Merit: 1

View Profile WWW
March 06, 2019, 04:05:36 PM

Binance Listelendiğinde tüm ümitler FETin yükseleceği yönündeydi.Ama beklenen etkiyi gösteremedi birkaç ufak artışın ardından düşüşe geçti.

HARA │ Empowering billions through data one byte at a time
jorgesalcedo
Member
**

Activity: 728
Merit: 10

Trphy.io

View Profile
March 06, 2019, 06:29:47 PM

Binance platformunda kendine yer bulan hemen her coin efsane yükselişe giriyor. Buradaki hacim ve güven yatırımcılar için çok cazip. Binance bu başarısı sürdürdüğü müddetçe bu borsada listelenmek ayrıcalık olacak

LordCyclone
Member
**

Activity: 365
Merit: 40

View Profile
March 06, 2019, 06:54:51 PM

Fetch gerçekten mükemmel bir ICO yaptı ve saniyeler içinde satışa çıkan tüm coinleri bitti. Borsayada 3-4x yaparak girdi bu ölü piyasada bu gerçekten büyük bir başarı

Beyond Protocol Street Team
http://beyond.link | Coming Fall 2021
Official bitcointalk thread
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
March 06, 2019, 07:21:40 PM

Ben almadım ama binancede referansim ile üye olan bir arkadaş alıp satıyor bana da az bir miktar atıyorlar. Bende onları bnb ye çeviriyorum.
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
March 06, 2019, 08:19:17 PM

Şu an fiyatı biraz yeine oturmuş gibi.Düşüşünü tamamladı bundan sonra pek bir çıkış olacağını sanmam.Son bir gayretle pump yapmayı deneyebilirler ama sonu btt gibi olacaktır bununda.O şaşalı ilk günlerindeki gibi olmaz artık.Şimdi millet yeni icoya kilitlendi.Bu yılın modası da bu oldu gibi.İcolara gir borsaya çıkınca pumpda şansını dene kumara döndü iş.
dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
March 07, 2019, 08:29:32 AM

Yeni icoya katılmak için herkes yerini tutmaya başladı bile.icoya girmek problem girdikten sonra rahat 3x oluyor.Umarım bu sefer bizde kıyısından kulağından girebiliriz.bizde bi 3x yapsak şu zamanda fena olmaz.
phoneiX
Jr. Member
*

Activity: 392
Merit: 4

View Profile WWW
March 07, 2019, 09:53:30 AM

FETCH beklentileri karşılayabilen bir coin olamadı.Şuanda Binance 0.31 $ civarlarında işlem görüyor.Bu kadar düşeceğini sanırım kimse tahmin etmezdi.

HARA │ Empowering billions through data one byte at a time
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  

Jump to: