Bitcoin Forum
July 09, 2024, 01:18:20 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 »  All
  Print  
Author Topic: Facebook Coin Hakkında  (Read 689 times)
yaviz0002
Jr. Member
*

Activity: 420
Merit: 1

View Profile WWW
March 07, 2019, 01:35:34 PM

facebook coin çıkarırsa evet çok satar ve kullanılır ama aklı başında olan kesimin facecoin kullanacağını ben hala zannetmiyorum.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    Oracolcoin XOR    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
zonefloor
Hero Member

Activity: 1876
Merit: 524

View Profile
March 07, 2019, 02:13:18 PM

facebook gerçek stabil bir coin yapmalı ve whatsapp ve facebook üzerinden transfer gerçekleştirebilecek şekil de tasarlamalı bu şekilde kripto da inanılmaz bir hype olacaktır.
pelimies
Member
**

Activity: 623
Merit: 11

BNBTiger ! Fierce. firm. Victory.

View Profile WWW
March 08, 2019, 01:07:52 PM

Facebook coin binanceden daha ünlü olabilecek bir coin olur zaten asıl binance facebook coini listelemek için para ödemeli Smiley şaka bir yana ikisi bi araya gelirse aya değil neptüne bile gider fiyatı

unreal41
Member
**

Activity: 910
Merit: 10

View Profile
March 08, 2019, 09:12:53 PM

Merhaba arkadaşlar. Facebook bildiğiniz gibi dünyanın en ünlü ve en büyük sosyal platformu ayrıca bünyesinde çalışan mühendislerin kalitesinden bahsetmeye bile gerek yok. Bir kripto para çıkarırsa piyasayı kasıp kavurur kesinlikle.
basicnecromancycr
Member
**

Activity: 350
Merit: 12

View Profile WWW
March 09, 2019, 07:35:02 AM

Tüm sosyal medyanın güçlü mecraları bu işe girerse işte o zaman piyasa gerçekten şahlanır. Twitter ve Instagram da girmeli.
WhiteArmy
Jr. Member
*

Activity: 238
Merit: 1

View Profile WWW
March 09, 2019, 10:16:10 AM

Facebookun Coin çıkarması Kripto Piyasasına giriş yapabileceğini gösteriyor.Teknoloji Şirketleri ne kadar çok bu piyasaya gelirse piyasada o kadar büyüme gösterir.
Vispilio
Legendary
*

Activity: 2100
Merit: 1634

View Profile WWW
March 09, 2019, 10:37:04 AM

Facebook sosyal medya olarak ve şirket olarak düşüş trendine girdi, skandallarla çalkalanıyor, kendini toparlamak için yeni mecralar ve

teknolojiler arayışı içinde, bu çabayı o çerçevede değerlendirip Facebook'un kripto girişimlerine temkinli yaklaşmak gerekir...

gospodin
Legendary
*

Activity: 2366
Merit: 1476

alex

View Profile WWW
March 09, 2019, 11:27:04 AM

Merhaba arkadaşlar. Facebook bildiğiniz gibi dünyanın en ünlü ve en büyük sosyal platformu ayrıca bünyesinde çalışan mühendislerin kalitesinden bahsetmeye bile gerek yok. Bir kripto para çıkarırsa piyasayı kasıp kavurur kesinlikle.
hiçbir bok yiyemez.
Dyatrev
Sr. Member

Activity: 980
Merit: 257

View Profile
March 09, 2019, 12:29:00 PM

facebook gerçek stabil bir coin yapmalı ve whatsapp ve facebook üzerinden transfer gerçekleştirebilecek şekil de tasarlamalı bu şekilde kripto da inanılmaz bir hype olacaktır.
Zaten yapmak istedikleri sizin dediklerinizle aynı şeyler. Her ne kadar kripto para olarak değerlendiremesemde en büyük katkısı insanların kriptolara olan ön yargılarını kırmakta işe yarayabilir.
exturudere (OP)
Member
**

Activity: 612

View Profile WWW
March 09, 2019, 03:22:08 PM

Boyle bir coin de projede duymadim ben biraz arastirma yapayim bu konu hakkinda daha sonra yorum yapabilirim. Simdilik duymadim diyebiliyorum sadece

yazdık ya hocam buraya. Duymuş oldun işte Smiley
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2128
Merit: 1148

View Profile
March 09, 2019, 03:58:15 PM

aslında bunun mini ölçekli olanı ya da benzeri var! kin token, özellikle kuzey amerika'da yaygın kik adlı mesajlaşma uygulaması kendi tokenını çıkartmıştı, bir ara milyar dolarlık seviyeye çıktı, sonra tabii geriledi ayı piyasasında diğerleri gibi...https://coinmarketcap.com/currencies/kin/#charts

ama bana uygulanabilir geliyor bu tür projeler...kendi ekosistemini oluşturmak için güçlü bir altyapısı var facebook'un, belki facebook'tan ziyade whatsapp daha uygun olabilir, neticede facebook'un içi geçmiş eskimiş durumda...whatsapp her an kullanıma hazır, tel no üzerinden kişisel doğrulaması yapılmış, uçtan uca şifrelemesi bulunan, güvenilir, hızlı, yaygın, bilinen bir ağ!
-ağbi bana para laaazım
-al goçum şu 500 WAC'ı (whatsAppcoin) idareli harca

"Küllü hâlin yezûlü" =>> Her hâl geçicidir
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
April 17, 2019, 09:09:35 PM

Stabil coin olarak çıkacağını düşünüyorum. Yatırım amaçlı kullanılacağını sanmam. Kendi ekosistemleri içerisine oturtacaklardır. Whatsapp, instagram ve messenger üzerinden ödemeler alıp-göndermek + reklam verenlerin ücretleri için kullanılacaktır.
tmlksck
Jr. Member
*

Activity: 476
Merit: 2

View Profile WWW
April 18, 2019, 04:43:34 AM

Birden fazla çıkarabilir de bence. Stabil coin ve normal coin. Stabil ile başlarlar süreç onları normalini de çıkarmaya iter bence.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
basicnecromancycr
Member
**

Activity: 350

View Profile WWW
April 18, 2019, 05:17:43 AM

Sosyal medya devleri bu işe el atar, bir de satışı IEO ile yaparlarsa hem kendileri hem de kullandıkları borsa ihya olur. Piyasaya ise boğa sürüsü dalar. Hadi inşallah.
hisarardi
Member
**

Activity: 532

View Profile
April 18, 2019, 05:34:50 AM

Başlık Facebook coin ama ortalıkta Facebook coini geçtim token bile yok. Bunun için bir çalışma bile olduğunu zannetmiyorum. Eğer olsa bir sürü yerde haberi çıkardı.
Bahsettiğimiz sıradan bir sosyal medya değil Facebook.

Face                       Insta                                              MEETING THE CHALLENGES OF SCALING,
     book       Twit         gram         ⟹ Ethereum Basic ⟸               FEE OPTIMIZATION   
               ter                                                                             AND EFFICIENCY
BlackRed21
Member
**

Activity: 228

View Profile WWW
April 18, 2019, 07:43:24 AM

Geçen senede telegram adı altında bir sürü scam proje çıkmıştı, dikkatli olmak lazım. Facebook, google ve telegram isimlerini kullanarak adamlar vurgun yapma peşinde olabilirler.
Şayet bu devler gerçekten kripto para için atılım yaparlar ve kendi projelerini çıkarırlarsa o zaman piyasada çok sağlam yer edinirler.

● ●   CATEX.io   ● ●
|    |  Transaction Mining Exchange  |    |
(((((((  TRADE NOW  )))))))
BoozeHoundPoker
Member
**

Activity: 406
Merit: 11

View Profile
April 18, 2019, 08:03:22 AM

Ne amaçla olursa olsun bir coin çıkarmaları çok olumlu yansıyacaktır piyasaya, illa yatırım yapılabilir olması geekmiyor, yatırım yapılmasa bile facebook'un bu işlerle uğraştığını somut olarak görebilmek piyasaları coşturur.
TurkiyePriest
Full Member

Activity: 1011
Merit: 128

Radix-The Decentralized Finance Protocol

View Profile
April 18, 2019, 10:58:13 AM

Stabil coin olarak çıkacağını düşünüyorum. Yatırım amaçlı kullanılacağını sanmam. Kendi ekosistemleri içerisine oturtacaklardır. Whatsapp, instagram ve messenger üzerinden ödemeler alıp-göndermek + reklam verenlerin ücretleri için kullanılacaktır.
Ben şöyle birşey düşündüm hisselerinden bir miktar ayırıp bunu kripto piyasasına sokabilirler diye. Burdaki fiyat artışlarına paralel olarak kendi hisselerini de yükseltebilirler

R A D I X   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   The Decentralized Finance Protocol
█████████ GET TOKENS █████████    Facebook      Telegram      Twitter
The Radix DeFi Protocol is    SCALABLE SECURE COMMUNITY DRIVEN
PinkBlue
Full Member

Activity: 616
Merit: 100

View Profile
April 18, 2019, 11:49:13 AM

Açıkcası facebook twitter kendi coini çıkartmaya geç bile kaldı. Piyasada büyük bir yere sahip. Sosyal medya sitelerinin bu işlere girmesi daha çok kullanıcıyı kendilerine çekmesi demek. 
jeton
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 2

View Profile WWW
April 18, 2019, 11:54:06 AM

Bende bu düşüncelerinize katılıyorum. Ayrıca da Facebook kullananların çoğunluğu bu kadar dalgalı bir piyasada riske giripte yatırım yapmazlar.
Pages: « 1 2 [3] 4 5 »  All
  Print  

Jump to: