Bitcoin Forum
June 22, 2024, 03:15:42 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  
Author Topic: MTC(docademic) token ve john mcafee aldatmacası  (Read 496 times)
ripplecanavari (OP)
Member
**

Activity: 630
Merit: 37

View Profile
March 02, 2019, 11:48:33 AM

bundan yaklaşık 5-6 ay önce gelen bounty ödülü ile birlikte kendim de yatırım yaparak yaklaşık 10.000 adet mtc sahibi oldum mcafee nin çığırtkanlığına gazına geldik zamanında aylık faizini alırız diyerek başladık hold etmeye o zamanlar neredeyse 4-5 bin dolar eden mtclerim şu an 60-70 dolar ancak ediyor uzun lafın kısası aylık faizdir aylık cart curttur olayına giren hiçbir tokene yada coine kanmayın yatırım yapmayın adamlar aylık %10 tokeni yolluyorlar eyvallah ama token aylık %20 zarar ediyor ben zamanında bu hataya düştüm sizler düşmeyin aynı oyun şu sıralar npxs de oynanıyor
Vispilio
Legendary
*

Activity: 2086
Merit: 1631

View Profile WWW
March 02, 2019, 12:48:16 PM

MTC aslında çok faydalı bir projeydi, gerçekten philanthropic yaklaşımı olan; sağlık hizmetleri sektöründe devrim niteliğinde olabilir,

"Kripto Kışı"na onlar da yakalandı, CEO'su defalarca Forbes'a manşet oldu, özellikle latin amerika'da çok önemli takipçi kitlesi var, toparlanabilir.

ripplecanavari (OP)
Member
**

View Profile
March 02, 2019, 12:49:59 PM

MTC aslında çok faydalı bir projeydi, gerçekten philanthropic yaklaşımı olan; sağlık hizmetleri sektöründe devrim niteliğinde olabilir,

"Kripto Kışı"na onlar da yakalandı, CEO'su defalarca Forbes'a manşet oldu, özellikle latin amerika'da çok önemli takipçi kitlesi var, toparlanabilir.

45 centten yarım cente düşmüş vaziyette şu an değeri tekrar toparlanması demek şu anki fiyatıyla 90x yapması demek kısaca çok zor görünüyor
CoinCini
Full Member

Activity: 448
Merit: 100

View Profile
March 02, 2019, 01:03:27 PM

malesef bu durum piyasanın en olumsuz özelliklerinden biri. yüksek volalite olduğu için ne zaman ne olacağı belli olmuyor. dolayısıyla fiyatının sabit olmadığı için hold yapanların kar payı alacağını düşünmesi diğer yandan zarara dönüşebiliyor. belki de yeni kurnazlık yöntemlerinden biridir.
yenilmez86
Member
**

Activity: 1260
Merit: 43

View Profile
March 02, 2019, 01:20:27 PM

Bir süredir ben de bunun üzerinde düsünüyordum aslında.. Bir dünya token aylık bilmem kaç tokeni hodl etme karsılığında 300-500 token vermeyi vaad ediyor.. İyi de birader bu senin tokenin hiç değer kazanmıyor ki? Hadi onu da geçtim, stabil de kalmıyor, sürekli düsüyor yani.. Baktılar ki kimse icolara girmiyor, token alıp hodl etmiyor böyle bir yöntem denediler ama al iste o da patladı..
bobita
Legendary
*

Activity: 2562
Merit: 1330

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
March 02, 2019, 02:01:09 PM

Bu tarz yöntemler işe yarıyor aslında ama en fazla 2-3 hafta, sonrasında geriye gidiş başlıyor, üstelik yavaş yavaş, acıtmadan gittiği için insanlar "zararın neresinden dönsen kardır" moduna da girmiyorlar. Uyanık olup bu tarz yeni oluşumları kollayan ve başlardayken karını yapıp çıkan çok insan var (malesef ben bunlardan birisi değilim). Ponzi gibi düşünmek lazım yani, erken yakalayıp çarklar henüz dönüyorkan karını alıp çıkarsan ponzi de gayet kazandıran bir yöntemdir, tabii psikolojin de buna uygun olacak, dur demeyi bilmeyene göre değil bu işler.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
gorkem19888
Full Member

Activity: 672
Merit: 110

View Profile
March 02, 2019, 02:43:52 PM

geçmiş olsun kardesım.baya bır zarar etmısın.ama hemen hemen butun tokenlerde bu dusus olmustur. sansımız olursa dusmuyor ama dusmeyende yok malasef
ripplecanavari (OP)
Member
**

View Profile
March 02, 2019, 03:25:07 PM

aynı olay şu sıralar npxs de yaşanıyor yatırım yapanların kesinlikle dikkat etmesi gerekiyor param 5 ayda 90 kat değer kaybetti hold ve faiz olayı yüzünden dolayısıyla dikkatli olun derim
CEPNIBEY
Member
**

Activity: 560
Merit: 12

View Profile WWW
March 02, 2019, 03:28:38 PM

Mcafee nin destek ekibi bir şeyi vardı galiba. Adamların hesabında milyonlarca mtc vardı. Düşüş zamanlarında bakınca sürekli bunların satış yaptığını görüyordum. Mcafeeden bağımsız olarak aslında proje güzel projeydi. Ama bu elemandan da ico zamanında faydalandılar.

ripplecanavari (OP)
Member
**

View Profile
March 02, 2019, 03:41:04 PM

Mcafee nin destek ekibi bir şeyi vardı galiba. Adamların hesabında milyonlarca mtc vardı. Düşüş zamanlarında bakınca sürekli bunların satış yaptığını görüyordum. Mcafeeden bağımsız olarak aslında proje güzel projeydi. Ama bu elemandan da ico zamanında faydalandılar.

mcafee ye reklam amaçlı güzel paralar yedirdiler mcafee nin spekülasyonları sayesinde 50 centleri gördü ve ardından öldü resmen
bitcoinmuseum
Sr. Member

Activity: 924
Merit: 251

View Profile
March 02, 2019, 04:17:07 PM

Kripto paraların kışını yaşadığımızdan yapılacak değerlendirmeler sağlıklı olmayabiliyor. Ama bir gerçak var ki bu alanda yaşanan hareketlerin benzerini görmek mükün değil, düşerken de..çıkarken de.
coinbergh
Member
**

Activity: 532
Merit: 29

View Profile
March 02, 2019, 05:01:42 PM

Bende de bounty'den gelen bir miktar vardı ve satmama gibi bir yanlışa düştüm.

Keşke zamanında elimden çıkarsaydım diyorum ama bir yandan da toparlanabileceğini düşünüyorum. 10 dolara satmaktansa beklesin kenarda. Şu hali bile çöp ama daha fazla çöp olursa da yapacak bir şey yok.
ugurum15
Member
**

Merit: 22

View Profile
March 02, 2019, 05:11:47 PM

45 centten yarım cente düşmüş vaziyette şu an değeri tekrar toparlanması demek şu anki fiyatıyla 90x yapması demek kısaca çok zor görünüyor

aslında yükseleceğini bilsek buradan alım yapsak o sizin aldığınız yere tekrar çıksa 90 kat çok iyi olur ama olur mu olmaz mı çok meçhul.
ugurum15
Member
**

Merit: 22

View Profile
March 02, 2019, 05:14:19 PM

mcafee ye reklam amaçlı güzel paralar yedirdiler mcafee nin spekülasyonları sayesinde 50 centleri gördü ve ardından öldü resmen

bir ara Mcaffee rüzgarı esti adam hangi coini işaret etse biraz pump yiyor sonra yerin dibine sokuyor. epey bir coin pumplamıştı ama sonra kayboldu telegramda da vardı galiba
ripplecanavari (OP)
Member
**

View Profile
March 02, 2019, 05:33:34 PM

aslında yükseleceğini bilsek buradan alım yapsak o sizin aldığınız yere tekrar çıksa 90 kat çok iyi olur ama olur mu olmaz mı çok meçhul.

şahsen ben bir boğa sezonunda bile mtc den bu atağı kolay kolay beklemiyorum 90x yapmak kolay değil
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
March 02, 2019, 05:43:12 PM

bundan yaklaşık 5-6 ay önce gelen bounty ödülü ile birlikte kendim de yatırım yaparak yaklaşık 10.000 adet mtc sahibi oldum mcafee nin çığırtkanlığına gazına geldik zamanında aylık faizini alırız diyerek başladık hold etmeye o zamanlar neredeyse 4-5 bin dolar eden mtclerim şu an 60-70 dolar ancak ediyor uzun lafın kısası aylık faizdir aylık cart curttur olayına giren hiçbir tokene yada coine kanmayın yatırım yapmayın adamlar aylık %10 tokeni yolluyorlar eyvallah ama token aylık %20 zarar ediyor ben zamanında bu hataya düştüm sizler düşmeyin aynı oyun şu sıralar npxs de oynanıyor

Ben de o yükseliş zamanında 600 adet aldım hani olurda 1 dolar olursa hiç yoktan iyidir diye. Cüzdana attım aylık kar payı geldin diye ama sonra habire çakıldı. Şimdi öylece duruyor
ripplecanavari (OP)
Member
**

View Profile
March 02, 2019, 05:45:13 PM

Ben de o yükseliş zamanında 600 adet aldım hani olurda 1 dolar olursa hiç yoktan iyidir diye. Cüzdana attım aylık kar payı geldin diye ama sonra habire çakıldı. Şimdi öylece duruyor

mcafee iyi oyuna getirdi hocam bizleri  Smiley siz kac centten alım yapmıştınız hocam
unreal41
Member
**

Activity: 910
Merit: 10

View Profile
March 02, 2019, 06:26:49 PM

Mccafe bu piyasada yaktığı canların haddi hesabı yoktur zaten. Bu adamı hala fenomen olarak gören beyinsizde çok. Resmen milletin parasını çalmışlar proje sahipleride mcafee de
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
March 02, 2019, 06:45:48 PM

mcafee iyi oyuna getirdi hocam bizleri  Smiley siz kac centten alım yapmıştınız hocam

Benim aldığım miktar çok az zaten ama nereden baksan 20-30 cent vardır. Çünkü ben aldıktan sonra da gitti. Sonrasında boynunu büktü  Grin
ripplecanavari (OP)
Member
**

View Profile
March 02, 2019, 07:15:00 PM

Mccafe bu piyasada yaktığı canların haddi hesabı yoktur zaten. Bu adamı hala fenomen olarak gören beyinsizde çok. Resmen milletin parasını çalmışlar proje sahipleride mcafee de

işin ilginç yanı proje ekibi halen aktif bir biçimde faal görünüyorlar fakat fiyata yansımıyor mcafee çekildiği anda kenara fiyat öldü adeta
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  

Jump to: