Bitcoin Forum
June 17, 2024, 07:15:45 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: MTC(docademic) token ve john mcafee aldatmacası  (Read 496 times)
jopen
Sr. Member

Activity: 1470
Merit: 449

View Profile
March 02, 2019, 09:59:04 PM

bundan yaklaşık 5-6 ay önce gelen bounty ödülü ile birlikte kendim de yatırım yaparak yaklaşık 10.000 adet mtc sahibi oldum mcafee nin çığırtkanlığına gazına geldik zamanında aylık faizini alırız diyerek başladık hold etmeye o zamanlar neredeyse 4-5 bin dolar eden mtclerim şu an 60-70 dolar ancak ediyor uzun lafın kısası aylık faizdir aylık cart curttur olayına giren hiçbir tokene yada coine kanmayın yatırım yapmayın adamlar aylık %10 tokeni yolluyorlar eyvallah ama token aylık %20 zarar ediyor ben zamanında bu hataya düştüm sizler düşmeyin aynı oyun şu sıralar npxs de oynanıyor

Kripto Piyasası Ahlar ve Vahlar ile geçiyor...

Ah o Keşkeler yok mu Keşkeler... Olmayınca olmuyor işte. Basiret bağlanması diyebiliriz veya açgözlülük. Acaba biz hangisini seçtik... Ben bazen açgözlü davrandığım oldu. Aslında birazda bizi açgözlü yapanların suçu bu. Sattıklarımız uçtu gitti. Sonra satmadık tuttuk elimizde...

Her ne olursa olsun. İyiki tanımışım bu piyasayı. Bu teknolojiden geri kalmadık. Acı tecrübeler edindik ama, Her zaman önümüz açıktır...
ripplecanavari (OP)
Member
**

Activity: 630
Merit: 37

View Profile
March 02, 2019, 10:15:01 PM

bundan yaklaşık 5-6 ay önce gelen bounty ödülü ile birlikte kendim de yatırım yaparak yaklaşık 10.000 adet mtc sahibi oldum mcafee nin çığırtkanlığına gazına geldik zamanında aylık faizini alırız diyerek başladık hold etmeye o zamanlar neredeyse 4-5 bin dolar eden mtclerim şu an 60-70 dolar ancak ediyor uzun lafın kısası aylık faizdir aylık cart curttur olayına giren hiçbir tokene yada coine kanmayın yatırım yapmayın adamlar aylık %10 tokeni yolluyorlar eyvallah ama token aylık %20 zarar ediyor ben zamanında bu hataya düştüm sizler düşmeyin aynı oyun şu sıralar npxs de oynanıyor

Kripto Piyasası Ahlar ve Vahlar ile geçiyor...

Ah o Keşkeler yok mu Keşkeler... Olmayınca olmuyor işte. Basiret bağlanması diyebiliriz veya açgözlülük. Acaba biz hangisini seçtik... Ben bazen açgözlü davrandığım oldu. Aslında birazda bizi açgözlü yapanların suçu bu. Sattıklarımız uçtu gitti. Sonra satmadık tuttuk elimizde...

Her ne olursa olsun. İyiki tanımışım bu piyasayı. Bu teknolojiden geri kalmadık. Acı tecrübeler edindik ama, Her zaman önümüz açıktır...

tecrübe paradan daha değerli kesinlikle katılıyorum artısıyla eksisiyle bu teknoloji ile çoğu insandan daha erken tanıştık ileriye dönük çok büyük artısız olacak bizler için
Wabisuke
Jr. Member
*

Activity: 226
Merit: 5

View Profile
March 02, 2019, 10:16:45 PM

Geçmiş olsun benzer durumda çok insan var bende kaybettim.90 kat artmaz demeyin piyasa dönerse böyle sağlam projeler artmayacak da scam olanlar mı artacak.Para girişi olunca eski yerine dönebilirler.Düşük market kapasitesinden katlanacağını unutmayın çoğu proje 500 bin dolar civarı boğa için çok düşük rakamlar bu.
Hirozaki Seykota
Newbie
*

Activity: 19
Merit: 0

View Profile
March 02, 2019, 10:26:24 PM

mcafee, tom lee, bazı twitter fenomenleri bunların lafına bakarak yatırımınıza yön verirseniz yaya kalırsınız ya da bu adamları dinliyorsanız zarar edince ağzınızı kapatacaksınız çünkü hiçbiri size zorla alım yaptırmıyor. Bitcointalk'un nimetlerinden faydalanın. burası gerçekten güzel bir platform.
ripplecanavari (OP)
Member
**

View Profile
March 02, 2019, 10:30:02 PM

mcafee, tom lee, bazı twitter fenomenleri bunların lafına bakarak yatırımınıza yön verirseniz yaya kalırsınız ya da bu adamları dinliyorsanız zarar edince ağzınızı kapatacaksınız çünkü hiçbiri size zorla alım yaptırmıyor. Bitcointalk'un nimetlerinden faydalanın. burası gerçekten güzel bir platform.

foruma boş yorum yapmak için kayıt oldun sanırım yazdığım yazıyı nerenle okudun merak ediyorum benim konuyu açma amacımı sorgula öncelikle uzun zamandır kullanmadığın beyin organını kullan biraz daha kullanmazsan gidişatını iyi görmüyorum senin
Koray55
Member
**

Activity: 236
Merit: 75

View Profile
March 02, 2019, 10:42:07 PM

Projeden yaklaşık olarak 40 bin dolar civarı kardan zarar ettim. İlk başladığında elimde 80k kadar token vardı. Tek sattığım aylık yüzde 5 civarı gelen bonuslar oldu 3 4 ay boyunca sattım 10k TL üzeri airdropdan aldım. Sonra 14 dolar söylentileri gelince, beklemek istedim halen bekliyorum şuan elimdekilerin toplam değer yaklaşık olarak 500 dolar. Şaka gibi.

Beni tek rahatlatan nokta, cebimden yatırım yapmamak yada bir coinin bozdurup MTC almamak oldu. Sadece Bountylerden gelen kazançlar olduğu için çokda kafa takmamaya çalışıyorum. Yoksa her bounty tokenı düştü diye üzülürsek 1 senede kanser oluruz. Sizi de biliyorum hocam, ilk başlarda benim gibi çok ümitliydiniz geçen sene, sürekli MTC konuları açar yada yorum yapardınız, çok da kafa takmayın bu tarz projeler oldu ve olacak.

Yapılacak en akıllı iş, kafada bir rakam belirlemek ve o rakamı görünce satıp çıkmak. Yoksa böyle hikayeleri yaşamamız için bu tarz vurgunlar Mcafee gibileri tarafından hep yapıldı ve yapılacakda.
Bitcoin-Turkiye
Sr. Member

Activity: 1667
Merit: 271

View Profile
March 02, 2019, 10:55:40 PM

Mcafee'nin paarladığı projeler hep şişirmeydi zaten, bende bounty e girip almıştım o zamanlar 2000 dolar civarı yapıyordu şuan 40 50 dolar anca yapıyor fakat Bana galiba 1 defa geldi aylık öyle dediğin gibi ilave token, bi daha hiç gelmedi. size geldi mi daha sonra? bana aylardır hiç gelmedi diye hatırlıyorum..

Turkey Asic miner Best Seller Telegram @Miningci
ripplecanavari (OP)
Member
**

View Profile
March 02, 2019, 10:55:46 PM

Projeden yaklaşık olarak 40 bin dolar civarı kardan zarar ettim. İlk başladığında elimde 80k kadar token vardı. Tek sattığım aylık yüzde 5 civarı gelen bonuslar oldu 3 4 ay boyunca sattım 10k TL üzeri airdropdan aldım. Sonra 14 dolar söylentileri gelince, beklemek istedim halen bekliyorum şuan elimdekilerin toplam değer yaklaşık olarak 500 dolar. Şaka gibi.

Beni tek rahatlatan nokta, cebimden yatırım yapmamak yada bir coinin bozdurup MTC almamak oldu. Sadece Bountylerden gelen kazançlar olduğu için çokda kafa takmamaya çalışıyorum. Yoksa her bounty tokenı düştü diye üzülürsek 1 senede kanser oluruz. Sizi de biliyorum hocam, ilk başlarda benim gibi çok ümitliydiniz geçen sene, sürekli MTC konuları açar yada yorum yapardınız, çok da kafa takmayın bu tarz projeler oldu ve olacak.

Yapılacak en akıllı iş, kafada bir rakam belirlemek ve o rakamı görünce satıp çıkmak. Yoksa böyle hikayeleri yaşamamız için bu tarz vurgunlar Mcafee gibileri tarafından hep yapıldı ve yapılacakda.

size de geçmiş olsun hocam kardan zarar da olsa 30 bin dolar neresi 500 dolar neresi düşüş çok abartılı oldu, diğer coin ve tokenlere nazaran. ama sağlık olsun tecrübe edinmiş oluyoruz bu şekilde
ripplecanavari (OP)
Member
**

View Profile
March 02, 2019, 11:00:35 PM

Mcafee'nin paarladığı projeler hep şişirmeydi zaten, bende bounty e girip almıştım o zamanlar 2000 dolar civarı yapıyordu şuan 40 50 dolar anca yapıyor fakat Bana galiba 1 defa geldi aylık öyle dediğin gibi ilave token, bi daha hiç gelmedi. size geldi mi daha sonra? bana aylardır hiç gelmedi diye hatırlıyorum..

bana her ay düzenli olarak gelmeye devam ediyor. ilk aydan sonra bir siteleri vardı, eth adresinizi oraya kayıt ettirmeniz gerekiyordu. sanırım siz onu yapmadınız? googlede aratınca çıkıyor. elinizde halen mtc varsa, cüzdanınızı kayıt ettirin bari boşa gitmesin tokenleriniz. belki bir gün eski seviyelerine tekrar döner.
petrichor
Member
**

Activity: 406
Merit: 12

View Profile
March 03, 2019, 12:30:19 PM

McAfee denen adam piyasa toparlayınca tekrar hareket getirmezse bu tokenler elimizde patlayacak. Yine bir pump dalgası gelince elden çıkarmak lazım. Çünkü her ne kadar çalışan bir sistemleri olsa da MTC’ye olan güven azaldı. McAfee son bir kıyak yapsa da elden çıkarsak.
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
March 03, 2019, 12:43:40 PM

Ben çok az almama rağmen myetherwallet ye tutuyorum. Ve her ayın başında bir önce ki ayın kar payını yolluyorlar. Şimdiye kadar hiç sekmedi. Tabi gelip gelmeme ile kastettiginiz buysa eğer.
luckydag
Sr. Member

Activity: 742
Merit: 260

View Profile
March 03, 2019, 12:46:32 PM

Galiba bu piyasada biz kaybedenleri oynuyoruz. Şöyle bir dönemde bu piyasaya biri fena olmayan bir parayla giriş yapsa ve çok değil sadece 3 ay boğa dönemi görsek, adam direk zengin olur. Biz ise parayı kaybettik şuan aldığımız fiyata gelmesi demek birilerinin zengin olması demek buna bana da çok olacak birşey gibi gelmiyor.
Dogan86
Full Member

Activity: 742
Merit: 140

View Profile
March 03, 2019, 01:08:22 PM

Büyük bir kayıp olmuş geçmiş olsun ama boğada Ethereum bir 12x değer kaybetti tokenların hiç şansı yoktu hazırlıksız yakalandık çoğumuz ve piyasanın hemen toparlanacağını sandık.Keşke tokenları airdrop yerine yaksalardı en azından belki fiyatının bu kadar düşmesini engellerdi...

Bitcoin / Ethereum / Monero
mahmuterdem
Jr. Member
*

Activity: 196
Merit: 4

View Profile
March 03, 2019, 01:27:21 PM

bu mcafee tekne'de yasamiyormu artik.
vergi ve baska dertlerinden dolayi?
saka gibi ama bu adam icin birdahaki amerika cumhurbaskanligina aday görünecek diyorlardi bir ara.
bunun aklina uyan varsa cidden bir doktora görünsün
vycl87
Hero Member

Activity: 1204
Merit: 630

View Profile
March 03, 2019, 01:38:43 PM

McAfee olayından bence kendileri de pişmandır ama o dönem hardcap yaptırdı bu haber bile kendilerine.

Bende bounty sürecinde dahil olup, satışa çıktığında hitbtc üzerinden biraz ekleme yapmıştım. Sadece bounty'den gelen bir dönem 500-600$ ı görmüştü. Şu an aldıklarım dahil 25$.

Tabi ki emin değilim ama projeyi takip ediyorum. Bence güzel bir dönemde inanılmaz yükseliş yaşayabilir. Asla tekrar satın almam ama elimdekileri de hayatta satmam. Zaten bu paraya satacağıma çöp olsun daha iyi.
mahmuterdem
Jr. Member
*

Activity: 196
Merit: 4

View Profile
March 03, 2019, 01:40:18 PM

McAfee olayından bence kendileri de pişmandır ama o dönem hardcap yaptırdı bu haber bile kendilerine.

Bende bounty sürecinde dahil olup, satışa çıktığında hitbtc üzerinden biraz ekleme yapmıştım. Sadece bounty'den gelen bir dönem 500-600$ ı görmüştü. Şu an aldıklarım dahil 25$.

Tabi ki emin değilim ama projeyi takip ediyorum. Bence güzel bir dönemde inanılmaz yükseliş yaşayabilir. Asla tekrar satın almam ama elimdekileri de hayatta satmam. Zaten bu paraya satacağıma çöp olsun daha iyi.

bu MTC coinmarcetcap'de yokmu? göremedim
ismi doc.com olanmi?
ripplecanavari (OP)
Member
**

View Profile
March 03, 2019, 05:55:54 PM

bu MTC coinmarcetcap'de yokmu? göremedim
ismi doc.com olanmi?

coinmarketcapte var mtc yazınca çıkması lazım evet adını docademicten doc.com a çevirdiler
ripplecanavari (OP)
Member
**

View Profile
March 03, 2019, 05:56:35 PM

mcafee olayı olmasaydı bence daha iyi yerlere gelirdi birden artmak yerine yavaş yavaş artar ve bu denli düşmezdi diye düşünüyorum
vycl87
Hero Member

Activity: 1204
Merit: 630

View Profile
March 03, 2019, 06:02:48 PM

mcafee olayı olmasaydı bence daha iyi yerlere gelirdi birden artmak yerine yavaş yavaş artar ve bu denli düşmezdi diye düşünüyorum

Bence düşmesinin McAfee ile çok bağlantısı yok. Çok güzel yatırım alıp piyasaya girdikten sonra gereken hızlı büyümeyi gerçekleştiremediler. Özellikle AB ülkeleri ve ABD'de geliştirmeleri hızlı yapmaları lazımdı. Sİstem çalışıyor ama coğrafi olarak kısıtlı çalışıyorlar. Hal böyle olunca hızlı borsa listelemesi de yapılmadı. Hitbtc de olaylı bişiyler oldu sonra sistemkoin'e girdi. Sonra Yobit'e... İyi bir borsa gelmedi, gelemedi... Kucoin ile biraz toparladı ama devamı gelecek mi bakalım...
Sunset Kane
Newbie
*

Activity: 26
Merit: 0

View Profile
March 03, 2019, 06:38:33 PM

McAfee birilerinin dolandırıcılık yüzü bu adamın dediklerinden uzak durmalı.
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: