Bitcoin Forum
June 23, 2024, 09:25:06 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: f29 f28 buna rağmen askerlik yapacaksın diyorlar  (Read 257 times)
alpsea
Copper Member
Hero Member

Activity: 1274
Merit: 555

https://refpa28543.top/L?tag=d_286347m_1264c_&site

View Profile
March 04, 2019, 05:42:00 PM

Piyasalarda kötü al 10 ether 1 btc şifresini sakla evine. 1 Sene sonra askerden döndüğünde belki zengin olursun. Çıkıp ne yapacaksın hayat zaten boktan, ülke krizde. Pate 8 lira biber soğan 7 lira. Patlıcan 8 lira. Polo 150 milyar benzin 7 tl. Yakında seçimde var ne olacağımız belli değil. Dolar 10 lira falan olursa zıçtık. Orda bedava işte ye iç keyfine bak dışarsı daha kötü gelme bence tavsiyem ciddidir Smiley

Kardeş psikolojik sorunlarım var diyorum sen anlamıyor musun diazem kullanıyorum şizofreniye dönüyorum amq forumda ciddi ciddi yardım etcek varmı 40 günüm kaldı benim ama 40 gün kala çürüğe ayrılmaya çalışıyorum çünkü 1 gün beklemem
Resmi yoldan kurtulamıyorsan kolunu bacağını kırman gerekli, askerden kaçmak için yapılan ciddi numaraların başında gelir bu numara. Ama değer mi değmez mi orası sana kalmış. Bu ciddi tavsiye değildir.

sikik 11 ay askerlik yaptım son ay mı kaçmak istiyorum çürük verin bana dedim vermiyorlar. Son 2 aydır sürekli kafayı yemekten korkuyorum psikolojim iptal firar edeceğim son care askerden kacsam bedelli yapardim.vatan sevgimden asla şüphe etmeyin.
Düzgün konuş amcık. Nerde askerlik yapıyon söyle yardımcı olalım. Arayıp konuşalım komutanlarınla. Seni disko sevk ettireyim istersen eğlenirsin biraz Smiley

Amcik ne ya sorunlarım var gerçekten kardeş yanlış anlama ama durum bu
Kardeşim diyorum işte kır kolunu 1 ay hava değişimi al askerliğin bitecek işte tertemiz. Başka yolu yok yüzmüşün sonuna gelmişin niye deliriyon durduk yere haydaa..

hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
March 04, 2019, 05:53:18 PM

Askerde telefon izni var mı? Foruma nasıl bağlanıyorsun?
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: