Bitcoin Forum
May 24, 2024, 11:04:04 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 [8]  All
  Print  
Author Topic: Vtexp Promo >>Vtex Swaplamayı Anlatıyorum !! (Kesin Oluyor)  (Read 953 times)
waybesuricata
Sr. Member

Activity: 1778
Merit: 345

View Profile
April 10, 2019, 06:11:41 PM

0.075 dolar civarında şu an bi ara daha da altlara inmişti bugün biraz daha arttı. Henüz yeni bir gelişme açıklamadılar sanırım ekip, genel swap işleri filan var telegramda konuşulan.

▄▄███▄    ▄███▄▄
     ▄▀▀    █    █    ▀▀▄
    ██    ▄▄▀    ▀▄▄    ██
    ▀▄▄▄█▀▀        ▀▀█▄▄▄▀
  ▄▄█▀█▄              ▄█▀█▄▄
▄█▀     ▀▀█▄     ▄▄█▀▀     ▀█▄
██          ▀█▄▄█▀          ██
▀█▄     ▄▄▄█▀▀  ▀▀▀▄▄▄     ▄█▀
  ▀█▄▄▄▀▀            ▀▀▄▄▄█▀
   █▀▀▄▄▄            ▄▄▄▀▀█
   ██  ▀▀▀▄▄      ▄▄▀▀▀  ██
    ▀▄     █      █     ▄▀
      ▀▀▄▄▄▀      ▀▄▄▄▀▀
.
cogwise
  ▄
█  █
  █
█  █
  █
█  █

█
█  █
  █
█  █
  █
█  █
  ▀
.
Hyper-charge your trading with intelligent insights   ▄
█  █
  █
█  █
  █
█  █

█
█  █
  █
█  █
  █
█  █
  ▀
▄█████████████████████▄
███████████████████████
████▀███████▀   ▀▀▀▄███
███▌  ▀▀███▌       ▄███
███▀               ████
███▄              █████
████▄            ██████
█████▄▄        ▄███████
████▄       ▄██████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀

▄█████████████████████▄
███████████████████████
████████████████▀▀█████
███████████▀▀▀    █████
██████▀▀▀   ▄▀   ██████
███▄     ▄█▀     ██████
██████▄ █▀      ███████
███████▌▐       ███████
████████ ▄██▄  ████████
██████████████▄████████
▀█████████████████████▀

▄█████████████████████▄
███████████████████████
█████  ▄▄▄▄▄  ▄▀███████
█████  █████  ██▄▀█████
█████  █▀▀██▄▄▄▄  █████
█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████

█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████
█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████
█████  ▀▀▀▀▀▀▀▀▀  █████
███████████████████████
▀█████████████████████▀

Prott
Member
**

Activity: 322
Merit: 32

View Profile WWW
April 10, 2019, 06:21:24 PM

Çok işe yaradı emeğine sağlık merit verdim bu yüzden. Sayende hızla swap yapıp sattım geçen hafta. Artık swap yapmayan proje kalmadı bu yüzden MEW hesabıma bir yazı yazabilecek olsaydım; "Geldikleri gibi giderler" olurdu Smiley Hızla BTC ye çevirip arkama yaslanıyorum. Değil ay, marsa gitseler faydası yok... Bu swaplar token hodl kültürünün sonu olacak bundan şüphem yok...

barslanhan (OP)
Member
**

Activity: 658
Merit: 42

Graphic Designer

View Profile WWW
April 10, 2019, 08:55:32 PM

Çok işe yaradı emeğine sağlık merit verdim bu yüzden. Sayende hızla swap yapıp sattım geçen hafta. Artık swap yapmayan proje kalmadı bu yüzden MEW hesabıma bir yazı yazabilecek olsaydım; "Geldikleri gibi giderler" olurdu Smiley Hızla BTC ye çevirip arkama yaslanıyorum. Değil ay, marsa gitseler faydası yok... Bu swaplar token hodl kültürünün sonu olacak bundan şüphem yok...

Merit veren ellerine sağlık hocam. Umarım başka arkadaşlara da faydamız dokunmuştur. Bu tarz paylaşımlarımızı beğendiyseniz Merit tuşuna dokunmayı ve daha farklı konularda paylaşım yapmak için bizi cesaretlendirmeyi unutmayınız !! Herkese teşekkürler.
barslanhan (OP)
Member
**

Activity: 658
Merit: 42

Graphic Designer

View Profile WWW
April 11, 2019, 01:38:13 PM
Last edit: April 12, 2019, 08:46:32 PM by barslanhan

Bende swap yaptım fakat yaptığım swap 2 ye 1 olarak geri döndü bana. Bunca zaman o kadar bounty , airdrop katıldım bunlar kadar uğraştıran , yokuş yapan bir ekip görmedim. Sen günlerce reklamını yap iş ödül dağıtmaya gelince bin bir türlü takla at peh.

Zaten ekibin son kazığı da bu oldu. Vtexp istediniz tamam ama swapı size 2ye1 verelim de aklınız başınıza gelsin dediler. Her zamanki gibi kasa kazandı ve yine onların borusu öttü. Biz de kendi kendimize sinir olduğumuzla kaldık. Vertex tam bir saçmalık halini aldı. Artık ICO düzenlese ne olur ki..
samgizsu
Jr. Member
*

Activity: 350
Merit: 2

View Profile WWW
April 12, 2019, 11:58:37 AM

hemen herkes ölücülük yaptığı için adamlar çok da büyük zarar görmeden çıktılar işin içinden. organize olup üzerlerine gidilse hiç böyle olmazdı.

▬▬▬▬▬▬▬▬  Guider.travel  ▬▬▬▬▬▬▬▬
franch
Full Member

Activity: 1386
Merit: 116

View Profile
April 12, 2019, 12:27:42 PM

Bende swap yaptım fakat yaptığım swap 2 ye 1 olarak geri döndü bana. Bunca zaman o kadar bounty , airdrop katıldım bunlar kadar uğraştıran , yokuş yapan bir ekip görmedim. Sen günlerce reklamını yap iş ödül dağıtmaya gelince bin bir türlü takla at peh.

Zaten ekibin son kazığı da bu oldu. Vtexp istediniz tamam ama swapı size 2ye1 verelim de aklınız başınıza gelsin dediler. Her zamanki gibi kasa kazandır. Yine onların borusu öttü. Biz de kendi kendimize sinir olduğumuzla kaldık. Vertex tam bir saçmalık halini aldı. Artık ICO düzenlese ne olur ki..

İco düzenlese ne olcak benim gibi bir çok insanı mağdur eden bu zihniyeti etrafına kim över ? Scam damgasını yedimi daha da kafasını kaldıramaz. Üstte bir arkadaş yazmış organize olunsaydı bunlar olmazdı diye. O bizim ülkemizde olmuyor be hocam bizim insanımızda hep bana hep bana , bana dokunmayan yılan bin yaşasın düşüncesi hakim maalesef.
jeton
Jr. Member
*

Activity: 252

View Profile WWW
April 12, 2019, 02:03:53 PM

Bu vertex çakal, bounty skandalına şimdide swap skandalını eklediler. Promosyon yapanlara ceza gibi bu vertex. 2 ye 1 nedir utanın biraz ahlaksızlar.
nihattbolatt
Jr. Member
*

Activity: 490
Merit: 4

View Profile WWW
April 13, 2019, 10:11:49 AM

Bence asıl mağduriyet başta anlaşmanın harcap üzerinden yapılmasıydı. Bundan sonra bir kampanyaya girerken satış miktarı üzerinden token dağıtılacaklara gireceğim.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
otto_diesel
Hero Member

Activity: 1078
Merit: 696

View Profile
April 15, 2019, 01:56:55 PM

Bu token swapları oldukça yorucu ve uğraştırıcı oluyor ben bir türlü alışamadım kriptoda token swap işlerine
sernofus
Jr. Member
*

Activity: 378
Merit: 3

View Profile WWW
April 15, 2019, 02:17:17 PM

bunlar muhabbetin iyice içine etti 1/3 oranında swap yapmaya başlamışlar. umarım gün yüzü görmeyecek bir proje olurlar.

▀▀▀▀▀█████████   CRYPTON          ▬▬▬▬▬▬▬▬                    
▬▬          Revolutionary Cryptocurrency Exchange
pelimies
Member
**

Activity: 608
Merit: 11

BNBTiger ! Fierce. firm. Victory.

View Profile WWW
April 15, 2019, 06:16:38 PM

Vertex swap oranlarında kademeli olarak önce 1/1 sonra 1/2 şimdide 1/3 oran belirledi artık 1 vtex alabilmek için 3 vtexp harcamak gerekiyor. Borsadaki durumuda düşmüş biraz. Umarım iyi işler çıkartordo insanların yüzü güler.

jeton
Jr. Member
*

Activity: 252

View Profile WWW
April 15, 2019, 07:29:04 PM

Vertex swap oranlarında kademeli olarak önce 1/1 sonra 1/2 şimdide 1/3 oran belirledi artık 1 vtex alabilmek için 3 vtexp harcamak gerekiyor. Borsadaki durumuda düşmüş biraz. Umarım iyi işler çıkartordo insanların yüzü güler.

Kusura bakmayın ama ben sizin gibi düşünemiyorum, insanların emeğine göz dikenler haklarını vermeyenler beter olsun. Umarım dibinde dibini görürler. Ahlaksız tayfası bunlar. Elinde olanlar satıp çıksın kar kardır bence...
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 [8]  All
  Print  

Jump to: