Bitcoin Forum
June 13, 2024, 06:24:55 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 »  All
  Print  
Author Topic: Vtexp Promo >>Vtex Swaplamayı Anlatıyorum !! (Kesin Oluyor)  (Read 953 times)
barslanhan (OP)
Member
**

Activity: 658
Merit: 42

Graphic Designer

View Profile WWW
March 22, 2019, 06:04:00 AM

Salı dediler Perşembe oldu Perşembe dediler bu seferde "Borsa açılışına denk geldi çok yoğunuz, 1 hafta süre" diyerek ileri bir tarihe ertelediler. Baştan sona Scam kokan hareketlere bir yenisi daha eklendi. Ben borsaya çıkışta hiç bir tepki almadan çıkabilme amacını başarı ile tamamladıklarını düşünüyorum. Artık bundan sonra tepki alsalar da bir şey değişmeyecek. Bize de yapacak tek şey kaldı, başımızı iki elimizin arasına alıp düşünmek.. Hadi hayırlısı
freebtcclub
Copper Member
Newbie
*

Activity: 252
Merit: 0

View Profile
March 22, 2019, 06:16:01 AM

Bounty konusunda saçma sapan hareketler yaptılar ama yine de hatalarından döneceklerine inanıyorum, daha doğrusu temenni ediyorum. Bu proje bence hala önemli bir proje, hata yapmadan devam ederlerse iyi yerlere gelecektir.
barslanhan (OP)
Member
**

Graphic Designer

View Profile WWW
March 22, 2019, 10:37:17 AM

Dağıtımı yapılacak arkadaşların listesini vermişler bu sabah ama işin ilginç yanı KYC yapanlar ve token sayısını belirtenlerden pek çoğunun kazandığı token miktarı ya hiç yok ya da yanlış yazılmış. Kısaca her gün yeni bir gelişme ile uyanıyoruz ve artık kanıksamaya başladık. Sabah gazetelerde neler var diye bakarken artık Vertex Telegram bounty ödül kanalında da dağıtımlar ne alemde bugün neler olmuş gibi konulara bakmadan geçemiyor hale geldik.
phoneiX
Jr. Member
*

Activity: 392
Merit: 4

View Profile WWW
March 22, 2019, 10:46:11 AM

Vertex Tokenlerin Swap işlemi site üzerinden kapatılmış görünüyor.Sanırım önümüzdeki hafta tekrar dağıtım yapıldığı zaman Swap işlemide tekrardan aktif olacaktır.

HARA │ Empowering billions through data one byte at a time
zonefloor
Hero Member

Activity: 1876
Merit: 524

View Profile
March 22, 2019, 11:14:02 AM

bounty ödülleri olması gerektiği gibi dağıtılmadı bakalım düzelteceğiz diyorlar tarih öteliyorlar neler olacak göreceğiz..
goraset
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1070

View Profile
March 22, 2019, 11:44:46 AM

bounty ödülleri dağıtılsın swap yapartız dedik, eksik geldi son parti gelsin yaparız dedik, eksikte gelmedi swap ta kapanmış  Cheesy
elimizde patlamaz umarım bounty tokenlar
Allonee
Member
**

Activity: 392
Merit: 11

View Profile
March 22, 2019, 11:58:11 AM

Swap geçici süreliğine kapanmış arkadaşlar sonraki hafta geri açılacak. Adamlar borsa falan derken harıl harıl çalışıyorlar.
Coinscup
Member
**

Activity: 291
Merit: 11

View Profile WWW
March 22, 2019, 01:27:26 PM

Vertex şu bounty dağıtımı ve swap sürecini uzattıkça uzattı ve hiç hoş olmayan sıkıntılara soktu insanları. Vertex dediğimiz zaman aman uzak olsun demeye başlayacak insanlar. Borsada değerlenip biraz mutlu etse bari.
tmlksck
Jr. Member
*

Activity: 476
Merit: 2

View Profile WWW
March 22, 2019, 01:40:49 PM

Ya anlamadığım neden bir kerede dağıtılmaz ki? Kyc istemesi bile abes de madem istiyorsun koy konuya bir form bitsin gitsin.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
exturudere
Member
**

Activity: 612
Merit: 10

View Profile WWW
March 22, 2019, 01:43:36 PM
Last edit: March 23, 2019, 01:47:59 PM by exturudere

Swap işlemini kapatmışlar sanırım. Umarım geçici bir durumdur. Şayet kalıcı olarak kapattılarsa kendilerine buradan güzel laflar hazırladım.
waybesuricata
Sr. Member

Activity: 1792
Merit: 345

View Profile
March 22, 2019, 05:48:37 PM

Ben de elimdekileri henüz swap yapmamıştım, bountyden kalan tokenleri bekliyordum ama kapatmışlar yakında açacağız filan diyordu Rayne ama tarih vermedi.
coinbergh
Member
**

Activity: 532
Merit: 29

View Profile
March 22, 2019, 07:22:56 PM

Rehber için teşekkürler hocam. Swap karışık gözüküyor ilk bakışta ama oldukça kolay.

Adımları takip edince direkt olarak 5 dakika içinde promo olmayan gerçek tokenler cüzdanınıza geliyor. Swap yakın zamanda açılacak bu arada. Telegram'da Vertex grubunu takip ederseniz gerekli bilgiyi edinebilirsiniz.
Drldrl2767
Jr. Member
*

Activity: 257
Merit: 1

View Profile WWW
March 22, 2019, 08:24:45 PM

Harika bir paylaşım henüz vtexp olarak cüzdanımda ama bu yönergeye göre önümüzdeki cuma swap açıldığında yapacağım teşekkürler.
waybesuricata
Sr. Member

Activity: 1792
Merit: 345

View Profile
March 23, 2019, 08:36:14 AM

Rayne swap'ın önümüzdeki cuma açılacağını söyledi. Bakalım o zamana kadar kyc ile yani form ile başvurduğumuz tokenleri yollayacak mı? Uğraşıyormuş.
barslanhan (OP)
Member
**

Graphic Designer

View Profile WWW
March 23, 2019, 12:35:14 PM

Uğraşıyor uğraşmasına da bana biraz savsaklıyor gibi geliyor yani ne bileyim, acele etmiyor üzerine düşmüyor. Topu topu 80-90 kişiyiz nihayetinde ordu gibi bir sayımız yok ama yine de ağırdan alması canımızı sıkıyor. Bakalım bu söz verdiği sürede ve miktarda insanlara dağıtım yapabilecek mi bunu zaman gösterecek?
exturudere
Member
**

Activity: 612
Merit: 10

View Profile WWW
March 23, 2019, 01:50:19 PM

Aslında sadece Vertex özelinde değil biraz para eden tokenler hemen çevirmeye kıvırmaya çalışıyor. Son zamanlarda buna çok sık rastlar oldum. Ya sonradan kyc şartı çıkartılıyor ya verilecek tokenler yarıya düşürülüyor ya da tokenleri vermemek için binbir dereden su getiriyorlar. Bu işin iyice suyu çıktı.
beypazmad
Jr. Member
*

Activity: 406
Merit: 1

View Profile WWW
March 23, 2019, 03:36:09 PM

bountycileri baya bir uğraştırmış durumda hiç hak etmedikleri şekilde hem de. swap açılacak diyorlar umarım token gönderme olayına dönmez.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
absurde
Jr. Member
*

Activity: 532
Merit: 5

View Profile WWW
March 23, 2019, 07:28:43 PM

Teşekkürler, eline sağlık. İyi bir çalışma lazım, vertex geleceği parlak olan platformlardan biri, ödül avcılarının memnun kalacağı bir paylaşım olmuş.
jameshugo17
Full Member

Activity: 721
Merit: 100

View Profile
March 23, 2019, 08:32:33 PM

Neredeyse 6 ayy önce bounty yap. Hepi topu 100 kişiye dağıtım yapacaklar milletin canını sıkıyorlar. Kolay geliyorsa gözlerine bountycilerin yaptıgı işler binanceye 10 katını yada 100 katını bayılıp piyasaya girebilirler
barslanhan (OP)
Member
**

Graphic Designer

View Profile WWW
March 24, 2019, 03:15:37 PM

Neredeyse 6 ayy önce bounty yap. Hepi topu 100 kişiye dağıtım yapacaklar milletin canını sıkıyorlar. Kolay geliyorsa gözlerine bountycilerin yaptıgı işler binanceye 10 katını yada 100 katını bayılıp piyasaya girebilirler
Buna imzamı atarım. Gerçekten bizi ve yaptıklarımızı hiç gibi görmek ve bizi saf dışı bırakmak, aslında tüm şirketlerin kafasının bir kenarında olan düşüncelerden. Kimi bunu hiç vermeden ahlaksızca bir yol seçiyor, kimi nereden kısarsam kardır banane gerisi diye bacağına sıkıyor, kimi de emeğe saygı duyarak ödülü veriyor ama çoğu KYC vb. şeylerle uğraştırıyor. Aslında yapılmak istenen şey çok açık ama biz görmek istemiyoruz. İnşallah bu da mutlu sonla biter. Süreç uzadıkça tadı kaçtı. İnsanlarda da istek filan kalmadı zaten.
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 »  All
  Print  

Jump to: