Bitcoin Forum
June 23, 2024, 08:19:33 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 »  All
  Print  
Author Topic: NPXS kripto parası yaygınlaşıyor: Pundi X için bir gelecek var mı?  (Read 16902 times)
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
April 05, 2019, 12:29:19 PM

guzel hacim yaptı. suan buywall kısmıda güzel. dün 12 satta son 200 btc wall kalmıstı. sımdı 15-14te 500btc uzeri buywall var.
heidikim
Full Member

Activity: 602
Merit: 100

View Profile
April 05, 2019, 01:43:06 PM

PundiX çalışan bir ürün ortaya koyan nadir kripto para projelerinden birisi, başlı başına bu olay bile bir scam olmadığının kanıtı ama başarı için yeterli değil ne yazık ki. Ama ekibini sosyal medya üzerinden takip ediyorum oldukça güzel çalışıyorlar umarım piyasada daha önemli noktalara ulaşırlar.
BlackRed21
Member
**

Activity: 228
Merit: 10

View Profile WWW
April 05, 2019, 06:51:31 PM
Last edit: April 05, 2019, 07:04:13 PM by BlackRed21

Pundi X boğanın yıldızlarından biri olacak dediğimde hiç bir tereddütüm yoktu en başından beri. Hatta bu projeye scam, iş yapmaz diyenlere anlam veremiyorum. NPXS öyle al sat değil, cüzdana atılıp 1-2 yıl beklenmesi gereken bir token. (Şu an token ama kendi mainnetine geçtiğinde coin olacak.)

Mart ayı raporunu okuduysanız dün bomba haberleri bir bir patlatmışlar helal olsun diyorum. Kendi resmi twitter ve medium hesaplarından da görebilirsiniz.

March monthly report is now available. #XPOS & #XPASS cards will be in the new countries. #NPXS is listed on @HuobiGlobal @Cryptofacil and one of the 16 default tokens to add in #SamsungGalaxyS10 #blockchain wallet.

https://medium.com/pundix/monthly-report-a-recap-of-activities-in-march-2019-7d69183a0e5a

Huobide listelenecek olması ve özellikle Samsung GalaxyS10 telefonun kendi default cüzdanında toplam 16 kripto paraya yer vermesi, ve bunlardan birininde NPXS olması muazzam. Bu gerçekten çok büyük bir olay. Samsung öyle her önüne gelen projeyi sistemlerine dahil etmez.

Özetle şunu söyleyeyim. Boğa geldiğinde To the moon..  Wink

● ●   CATEX.io   ● ●
|    |  Transaction Mining Exchange  |    |
(((((((  TRADE NOW  )))))))
tufan01
Jr. Member
*

Activity: 280
Merit: 1

View Profile WWW
April 05, 2019, 06:57:04 PM

Bugün bittrex de 30 sat'ı gördü.Binance de güzel hacim oluşturdu.Hala devam ediyor alımlar.Tekrar yukarıları zorlayacak gibi gözüküyor.Nisan ayında fx'e geçmek isteyenler daha avantajlı sonra geçecek olanlara göre.Bu yüzden alımlar artabilir.Haberlerde güzel.

r e c k o o n             ONE STOP SHOPPING APP
Global Shopping Platform (https://ieo.reckoon.com/)
[[[[[[
ahmetcan1
Jr. Member
*

Activity: 266

View Profile WWW
April 05, 2019, 07:26:19 PM

Npxs bir atak daha yapabilir bugün.Hacmini koruyor güçlü alım gelirse yıkar geçer ortalığı.Alım gelmezse bu seviyelerini korur gibi.Btc'nin gidişatı güzel gözüküyor.5k'ya alıştırdı piyasayı.Şimdi altcoinlerin çoşma zamanı.

Oracolcoin XOR         
mavibir
Jr. Member
*

Activity: 308
Merit: 2

View Profile WWW
April 06, 2019, 05:21:56 AM

5k hacime ulaşmış binance de.Şu an yoğun bir alım var.18 sat'a ulaştı sabah sonra tekrar düşürdüler.Bu alımlara pek dayanacağını zannetmiyorum.Patlaması bugün en geç yarın olabilir.

████████████         AVXChange         ████████████
hisarardi
Member
**

Activity: 532
Merit: 12

View Profile
April 06, 2019, 05:48:17 AM

Mart airdroplari dolayısıyla bir düşüş yaşadı ana dün 13 satoshiden 18 e kadar zipladi şuan için 15-16 da sabitlenmiş gibi. Umarım yeni bir ATH yapar .

Face                       Insta                                              MEETING THE CHALLENGES OF SCALING,
     book       Twit         gram         ⟹ Ethereum Basic ⟸               FEE OPTIMIZATION   
               ter                                                                             AND EFFICIENCY
yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
April 06, 2019, 06:13:32 AM

Şu an önü açık gibi gözüküyor.17-18 de pek satış yok.Yürümek için bir patlama bekliyor gibi.Güçlü bir alımla yürür gider.Bugün olabilir o yürüyüş.Yada yarın ama şu an güzel alımlar var Pundix'de.Piyasa bu haldeyken umut veriyor.
ScorpionZ
Jr. Member
*

Activity: 126

View Profile WWW
April 06, 2019, 10:56:39 AM

Pundi X Airdrop dağıtımlarını son 3 ayda bitirme kararı aldığı için Airdrop bittiğinde yukarı doğru bir hareket gelebilir.Pundi Xin Proje olarak gayet iyi bir hedefi var.

HARA │ Empowering billions through data one byte at a time
saphine
Jr. Member
*

Activity: 481

View Profile WWW
April 06, 2019, 02:40:40 PM

Huobi'de de listelenmeye başlanmış olması güzel haber. Airdrop satışlarından da olsa satış dalgası yedi ama şu ana kadar güzel dayandı. Daha güzel haberler alacağız.
tufan01
Jr. Member
*

Activity: 280

View Profile WWW
April 06, 2019, 07:16:29 PM

Btc'nin aniden fırlamasıyla biraz düşüş yaşadı.Tekrar toparlaması piyasaya bağlı.Şu an ne olacağı belli değil piyasanın.Beklemeye devam.

r e c k o o n             ONE STOP SHOPPING APP
Global Shopping Platform (https://ieo.reckoon.com/)
[[[[[[
jameshugo17
Full Member

Activity: 721

View Profile
April 06, 2019, 09:22:14 PM

Satoşi olarak hala bir hareketlenme yok aksine düşüş var yani 13 satoshi ye düştü daha nereye inecek 1 mi olacak? Bir tepki hareketi gelmesi lazım artık
CTRLX
Hero Member

Activity: 910
Merit: 503

View Profile
April 06, 2019, 09:39:49 PM

Pundix'te müthiş bir baskı var fiyat yükselemiyor, tekrar düşürdüler.  Şahsen satın aldım, çünkü airdrop ve convert olayı yakında sona erecek, fiyat yükselebilir sonrasında. Biraz daha düşürebilirler fiyatı fakat beklemeye sabrı olanlar izlemeli diye düşünüyorum.
Bthd
Legendary
*

Activity: 2282
Merit: 2585

Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks

View Profile WWW
April 06, 2019, 10:27:13 PM

Pundix'te müthiş bir baskı var fiyat yükselemiyor, tekrar düşürdüler.  Şahsen satın aldım, çünkü airdrop ve convert olayı yakında sona erecek, fiyat yükselebilir sonrasında. Biraz daha düşürebilirler fiyatı fakat beklemeye sabrı olanlar izlemeli diye düşünüyorum.

Uzun zamandır binance'da olmama rağmen hiç elimi sürmediğim belki tek token. Airdrop bitmeye yakın belki bir tutam edinebilirim. Bence ekibinin kafası karışık.

Swap yapıp 1000 e katladılar adedi,
geri alım yapacağız diyerek fiyat yükselttiler,
airdrop yapıyoruz şu tarihte bitecek dedikten sonra bir airdrop daha eklediler,
airdrop sistemini değiştirdiler v.b. v.b.

token adedi ve fiyatı üzerine bu kadar çok çalışmaları benim için rahatsız edici. Ana projeye odaklanmaları çok daha önemli.

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
April 07, 2019, 06:37:46 AM

Pundix güzel hareket yapacak o sırada Btc ya düşüyor ya çıkıyor fiyat bir türlü 20 satı geçemedi.Sonra gerisi geriye düşüyor.Ama şu anda biraz durum farklı fx geçişleri de başladı.Şu an istedikleri seviyeye düşüreceklerini sanmıyorum.Güçlü alım gelirse yürür gider.
GoldDragonDeltn
Jr. Member
*

Activity: 140

View Profile WWW
April 07, 2019, 02:24:27 PM

Pundi X (NPXS) güzel bir proje.Yatırımcıları Binance borsasında sürekli artıyor.Bir boğa sezonunda en çok artış gösterecek altcoinlerden biridir tahminimce.Takımda gayet iyi çalışmakta

Faireum.io   Pre-Sale: 25 March 2019  
────  Invest / Play ...Or why not both?
aamirsuh
Full Member

Activity: 686
Merit: 101

View Profile
April 10, 2019, 12:18:31 PM

NPXS korkunç bir durağanlık yaşıyor bence sağlam bir boğa musallat olması lazım artık bu projeye yeniden 10x yapar mı sanmıyorum o kadar reklam çalışmasına rağmen bir doge ye dönüşmek üzere.
PastirmaliYumurta
Full Member

Activity: 490

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
April 10, 2019, 04:37:07 PM

NPXS korkunç bir durağanlık yaşıyor bence sağlam bir boğa musallat olması lazım artık bu projeye yeniden 10x yapar mı sanmıyorum o kadar reklam çalışmasına rağmen bir doge ye dönüşmek üzere.
Ben yaptıkları icraatlere göre az bile reklam yaptıklarını düşünüyorum. Telefon işletim sistemini nasıl yayınladıklarını hatırlamakta fayda var

torrentco
Sr. Member

Activity: 2128
Merit: 418

View Profile
April 10, 2019, 04:58:20 PM

airdroplar bitmeden gotunu duzeltebileceigin sanmıyorum.
her ay %10 airdrop var ama npxs de onu eritecek talep yok.
10-11 satı gorup ondan sonra yukselişe gececegini dusnuyorum.
yazın 50 satlar hayal değl.ben 11 sata koydum emrimi.
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
April 10, 2019, 07:00:03 PM

Fx'e geçişler kaderini belirleyecek gibi gözüküyor Pundix'in.Bugün Kucoin borsasına girdiler.Borsa olarak bir okex kaldı.Onlarında cüzdanında 2 milyara yakın Pundix var.Orada listelenmesi yakındır diye düşünüyorum.Btc'nin şu an yükselişinde altlar biraz daha dağılacaktır.Piyasa düzeldiğinde olumlu bir tepki verir Pundix.
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 »  All
  Print  

Jump to: