Bitcoin Forum
June 26, 2024, 11:04:28 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 »  All
  Print  
Author Topic: NPXS kripto parası yaygınlaşıyor: Pundi X için bir gelecek var mı?  (Read 16902 times)
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
April 10, 2019, 07:11:34 PM

Fx'e geçişler kaderini belirleyecek gibi gözüküyor Pundix'in.Bugün Kucoin borsasına girdiler.Borsa olarak bir okex kaldı.Onlarında cüzdanında 2 milyara yakın Pundix var.Orada listelenmesi yakındır diye düşünüyorum.Btc'nin şu an yükselişinde altlar biraz daha dağılacaktır.Piyasa düzeldiğinde olumlu bir tepki verir Pundix.

kucoinde listelenmeleri gayet güzel. Dediğiniz gibi fx muhabbeti her şeyin yönünü belirleyecek. zırt pırt karar değiştirip böyle işlere kalkışmaları da enteresan.
ahmetcan1
Jr. Member
*

Activity: 266
Merit: 1

View Profile WWW
April 10, 2019, 07:29:32 PM

Btc 5500'ü gördü altlarda panik başladı.Btc yükselişini tamamlamadan altcoinlerde artış beklemek zor gözüküyor.Alımlar şu an iyi gözüküyor altcoinlerde.Ucuzdan toplamak isteyenler var.Takip ettiğim coinlerde durum bu.

Oracolcoin XOR         
bychemist32
Member
**

Activity: 588
Merit: 22

View Profile WWW
April 10, 2019, 07:46:20 PM

Bu coin hakkında çok güzel haberler mevcut evet ancak fiyat olarak acaip can sıkıcı.. Çok acaip stabil bir coin ve hiç ümit verici hareketleri yok..Ha bilemeyiz tabiki,belki ilerde bu rakamlara güleceğiz

▔▔▔▔▔
petrichor
Member
**

Activity: 406
Merit: 12

View Profile
April 10, 2019, 07:55:02 PM

Yaygınlaşmasının en önemli yolu kullanımını arttırmak ve bu da günlük hayatta kullanılmasından geçiyor. NPXS pos cihazlarıyla zaten aktif bir proje ve daha da yaygınlaştıklarında çok daha iyi noktada olacakları bariz. Bu süreci ne kadar hızlı geçerlerse o derece hype havası aktif kalacaktır. Swap falan olaylarından haberim yok ama umarım düzgün yönetilir.
tufan01
Jr. Member
*

Activity: 280

View Profile WWW
April 10, 2019, 08:32:58 PM

Fiyat olarak sıkıcı ama patlayacak gibi.Bitrex de 30 satı gördü iki gün önce.Şu an tekrar 15 satlarda.Baskıyı kıracak gibi gözüküyor ama yatırımcısında sabır bırakmadı gibi.Az kaldı biraz daha dayanalım.

r e c k o o n             ONE STOP SHOPPING APP
Global Shopping Platform (https://ieo.reckoon.com/)
[[[[[[
DecompUS
Jr. Member
*

Activity: 98

CAT.EX Exchange

View Profile
April 11, 2019, 10:52:42 AM

Pundi X yeni Wallet Uygulaması ile birlikte geliştirme çalışmalarına devam ediyor.Boğa Sezonunda iyi bir artış yapabilir.Proje çok iyi bir şekilde ilerlemeye devam ediyor.

● ●   CATEX.io   ● ●
|    |  Transaction Mining Exchange  |    |
(((((((  TRADE NOW  )))))))
zonefloor
Hero Member

Activity: 1876
Merit: 524

View Profile
April 11, 2019, 11:40:23 AM

airdrop dağıtımı sanıyorum haziranda bitiyor bunun öncesi 30 satoshileri görebilsek çok iyi olacak..
otto_diesel
Hero Member

Activity: 1078
Merit: 696

View Profile
April 11, 2019, 03:00:57 PM

pundix ten hiç beklemediğim gelişmeler geliyor,  adamlar kendilerini aştılar bir çok konuda
jeton
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 2

View Profile WWW
April 11, 2019, 03:09:41 PM

Pundix son swap olayı ile kafaları karıştırmasaydı gayet güzel gidiyordu ama şimdi herkesin tek sorduğu soru neden güzel giden işleyişe çomak soktukları.
Blacknavy
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
April 11, 2019, 03:20:15 PM

Pundi X'e tam yatırım yapacağım sonra satoshi bazlı dengesizlik yüzünden vazgeçiyorum. Her şeyden önce bence token sayısı tamamen stratejik bir hata mesela örnek vermek gerekirse şu an Binance'den 14 Satoshi'ye Pundi X alan biri eğer acil satması gerekirse 13 Satoshi'den satabiliyor bu da kişinin daha satın alır almaz %7.1 zararda olduğu anlamına geliyor. Ben bir coini satın alır almaz zararda olacaksam almanın hiçbir mantığı yok, coin sayısının fazlalığı ve Bitcoin decimal sayısının 8 oluşu Pundi X'i sınırlandıran en büyük etken.
GoldDragonDeltn
Jr. Member
*

Activity: 140

View Profile WWW
April 11, 2019, 08:31:46 PM

PundiX projei kredi kartı ve kendi pos cihazları ile kripto para kullanımı sağlayacak ve geleceğinin olduğunu düşündüğüm bir altcoin . Binancede sürekli alınan ve boğa sezonunda çok iş yapacak bir kripto para projesi Smiley

Faireum.io   Pre-Sale: 25 March 2019  
────  Invest / Play ...Or why not both?
PowerLike
Member
**

Activity: 244
Merit: 20

View Profile
April 11, 2019, 09:39:56 PM

Amiyane tabirle adamlar harbi köpek gibi çalışıyorlar. Arada bir resmi sosyal medya hesaplarına filan bakıyorum her gün kayda değer bilgi paylaşıyorlar. Upbit ve huobinin ardından kucoini açıklamışlar şimdide.
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2114
Merit: 1143

View Profile
April 22, 2019, 11:08:35 PM

Pundi X'e tam yatırım yapacağım sonra satoshi bazlı dengesizlik yüzünden vazgeçiyorum. Her şeyden önce bence token sayısı tamamen stratejik bir hata mesela örnek vermek gerekirse şu an Binance'den 14 Satoshi'ye Pundi X alan biri eğer acil satması gerekirse 13 Satoshi'den satabiliyor bu da kişinin daha satın alır almaz %7.1 zararda olduğu anlamına geliyor. Ben bir coini satın alır almaz zararda olacaksam almanın hiçbir mantığı yok, coin sayısının fazlalığı ve Bitcoin decimal sayısının 8 oluşu Pundi X'i sınırlandıran en büyük etken.

hocam küçük yatırımcı zaten NPXS/BTC'den alım yapmaz, eth paritesinden satın alır, o da micron sayılacak bir farkla almasına imkan tanır. eth paritesi de genelde alım-satımdaki genel eğilimle belirleniyor, şu an 13 satoshi orta yol olduğundan 13/eth fiyatı çıkıyor karşımıza. Ha yüklü alım-satım yapılacaksa ona zaten hiçbir coinde ne eth ne btc dayanır, olağandışı pump-dump hareketleri görülür.

bazı arkadaşlar da özellikle Türkçe kısımda çok fazla konuşulduğunu söylemiş ama konuşulmaması da iyiye işaret sayılmaz. örneğin waves: ben dahil herkesten pozitif-negatif binlerce yorum aldı ama hala yoluna devam ediyor.

saçma gelebilir ama pundiX'in ismini SpaceX (Elon Musk) ile benzetiyorum, latincedeki nomen est omen (isminiz kaderinizdir) deyişinden hareketle ticari başarısının da benzeyebileceğini düşünüyorum.(yarı şaka yarı ciddi Wink)

artan airdrop baskısının son demlerinde malın yavaştan toplanacağını, bunun da fiyata olumlu yansıyacağını düşünüyorum. ytd

"Küllü hâlin yezûlü" =>> Her hâl geçicidir
mavibir
Jr. Member
*

Activity: 308
Merit: 2

View Profile WWW
April 22, 2019, 11:22:06 PM

Airdrop bitimine bir ay kadı.Mayıs ayında bitiyor.Fx'e geçişler başladı ve yoğun bir ilgi var.Günlük belli bir limiti var saniyeler içinde doluyor.Herkesin katılma şansı olsun denilerek çekilişe geçildi.Pundix'den fx'e geçecek miktar yaklaşık 80 milyar civarında.80 milyar yakılacak geçiş tamamlandığında.Buda supply de ciddi bir düşüş yaratacak.Airdrop da bittiğinde artmaması için bir neden kalmıyor.

████████████         AVXChange         ████████████
beckspace
Hero Member

Activity: 931
Merit: 500

View Profile
April 23, 2019, 11:55:46 PM

PundiXte soru işaretleri fazla olsada bir çok iş bir anda yapılıyor şu anda, fazlasıyla habere rağmen fiyat ise düşüşte, şahsen hazirana kadar sabırla bekliyorum. Fxe geçiş yapmadan beklemeyi tercih ettim, token yakıldığında ciddi yükseliş beklentisi var umarım sabrın sonu selamet olacak.
ugurum15
Member
**

Activity: 532
Merit: 22

View Profile
April 24, 2019, 05:27:53 AM

Pundix geçen ay dediği %11 lik airdrobu dağıttı. Kaldı iki ay hatta bu ay da bitti sayılır. FX muhabbeti de bittikten sonra birşey yapabilir. Çünkü geri aldıklarını yakıyorlar bildiğim kadarıyla. Takım daha başka atraksiyon yapmayıp bu yakma işinine devam ederse ilerleyen yıllarda pundix daha iyi yerlere gelebilir.
yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
April 24, 2019, 07:00:09 AM

Dün fx bittrex'de listelendi.İyi bir çıkış yaptı fx bitrex'de.%200 gibi bir artış gösterdi çıkış fiyatından.Fx'e geçişler günlük devam ediyor ama talep fazla olduğundan çekiliş sistemine gittiler.Fx'deki fiyat artışı Pundix'e de yansıyacak diye düşünüyorum zamanla.
kr105
Hero Member

Activity: 938
Merit: 501

View Profile
April 24, 2019, 08:54:40 PM

Ekip her telden çalmaya başlayınca biraz ortalık karıştı ama yinede bugünlere kadar çok güzel gelen bir proje bence. Zamanında Pundi x imza kampanyasını bile hatırlıyorum zaman ne çabuk geçiyor. Burada imzasını gördüğümüz projelerden kaçı bu kadar yol katetti mesela? Acelesi yok bu ekipten güzel şeyler bekliyorum Smiley
yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
April 25, 2019, 04:53:25 AM

Aynen imzası dün gibiydi.Bende o imzayı taşıyanlardan biriydim.Burada taşıyan çok arkadaş oldu.Borsaya girince sattılar mı yok pahasına bilemem ama ben bekledim.280 satları gördüm.Sonra yine düştü.Yukarılardayken sattım 3/1'ini geri kalanla idare ediyorum.Bugüne kadar geldik düşe kalka.Bakalım tekrar bir çıkış bekliyorum 2-3 ay içinde.
Drldrl2767
Jr. Member
*

Activity: 257

View Profile WWW
April 25, 2019, 07:44:29 AM

Pundix incelediğim bir çok borsada bylynmakta bu yönüyle açıkcası benimde dikkatimi çekti. Yeni bir projenin bir çok borsada listelenmiş olması geleceğinin parlak olduğunu gösterir.
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 »  All
  Print  

Jump to: