Bitcoin Forum
June 17, 2024, 05:33:51 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Keşfedilmemiş Elmas: Ankr Network  (Read 402 times)
storm06
Jr. Member
*

Activity: 308
Merit: 2

View Profile WWW
March 07, 2019, 07:34:30 PM

Gelecek vaadeden kripto paralardan gözüküyor; fakat toplam token sayısı çok yüksek, buna dikkat edilmeli

HARA │ Empowering billions through data one byte at a time
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
March 07, 2019, 08:39:51 PM

ANKR ico fiyatı 0,0066 dolardı.
Dün Bittrex, Upbit, Bitmax borsalarında eşzamanlı listelendi. Daha sonra hotbit de kendi kendine listeledi. Bugün CMC'ye girdi.
https://coinmarketcap.com/currencies/ankr-network/

Anlık fiyat

Ankr Network (ANKR)
$0,012710 USD
0,00000326 BTC
0,00009200 ETH

2 aydır Türkiye Resmi telegram grubunu yönetiyorum. Ico'dan alanlar güzel kar etti. Ayrıca bittrex'te ilk ico fiyatından 7x gibi fiyattan satışlar başladı. Şu an ico fiyatından 2x seviyesinde.
Son dönemlerde kazandıran nadir icolardan oldu.
Proje gerçekten güzel. Bugün Digital Ocean ile ortaklık açıklandı hatta.
Hepsi ve daha fazlası için telegram grubuna gelebilirsiniz
https://t.me/AnkrTurkey
valla hocam senin de bu azmine hayranım. nerede bir token vs. çıksa mutlaka telegram grubu sahibi sensin. şayet anlaşırsak sizi "tokatcoin" telegram grubunda da görmek isteriz Grin
Ahahahahah. Prensipte anlaşırsak neden olmasın. Tokatcoin içinde yer alınması gereken bi proje malum Cheesy

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
March 07, 2019, 08:42:28 PM

Bende İngilizce olan bir telegram grubuna girmisim. Airdrop gibi birşey yapiyor muydu yakın zamanda. Bugün burada bu başlığı görünce telegramda dikkatimi çekti. O kadar çok telegram hesabı var ki aradığını bulmak çok zor.
PHI1618
Legendary
*

View Profile
March 08, 2019, 12:53:10 PM

Herhangi bir ICO'ya girip token aldıktan sonra o tokenin borsalara girip de yükseldiğine şahit olmadım uzun zamandır.
Başlıkta deniyor ki: "Ankr Network, private salede 2 cent ve public salede ise 10 cente halka arzının yapılmasının ardından, şu sıralar fiyatı 20 cent."
CMC'den baktım; dün borsalara 0,012 dolardan giriş yapmış. Şu anda da 0,011 dolar civarlarında. Yani 1 cent. Bu durumda private sale'in de altın inmiş. Yükseliş yok ki!

Konuyu açan arkadaşın verdiği bilgiler yanlış. Bunu 2. mesajımda da yazmıştım asıl fiyatları.
https://icodrops.com/ankr-network/
Resmi ico fiyatları burada, şu an ico'dan yüksek fiyatı.

ICO Token Price: 1 ANKR = 0.00660 USD
Fundraising Goal: 18,700,000 USD

Returns since ICO
1.71x
USD

3.02x
ETH

2.92x
BTC

Güncel fiyat ise anlık şu

$0,011460 USD (-8,89%)
0,00000292 BTC (-9,14%)
0,00008334 ETH (-8,36%)

pelimies
Member
**

Activity: 618
Merit: 11

BNBTiger ! Fierce. firm. Victory.

View Profile WWW
March 08, 2019, 01:09:04 PM

Belli bir süre sonra siyat sabitlenir veya geri çekilmeye başlar. Fakat bir ico yada ürüne erken yatırım genelde kazandırır.

PHI1618
Legendary
*

View Profile
March 09, 2019, 05:46:06 AM

Belli bir süre sonra siyat sabitlenir veya geri çekilmeye başlar. Fakat bir ico yada ürüne erken yatırım genelde kazandırır.
"Genelde" kazandıran zamanlar 2017 ikinci yarısıydı. 2018 başından beri kazandıran ico nadir. ANKR onlardan biri oldu. En uzun ayın döneminde bile kazandırmayı başardı.

gospodin
Legendary
*

Activity: 2352
Merit: 1476

alex

View Profile WWW
March 09, 2019, 06:30:48 AM

konuyla alakasız olacak ama bu arkadaş da sırf youtube linkini paylaşmak için burada başlık açıp gidiyor. başlığa insanlar bir şeyler yazıyor ama beyefendi dönüp de cevap bile vermiyor. bu hareketleri yapanları sevmiyorum.
PHI1618
Legendary
*

View Profile
March 09, 2019, 07:13:52 AM

konuyla alakasız olacak ama bu arkadaş da sırf youtube linkini paylaşmak için burada başlık açıp gidiyor. başlığa insanlar bir şeyler yazıyor ama beyefendi dönüp de cevap bile vermiyor. bu hareketleri yapanları sevmiyorum.
Malesef öyle. Böyle bi kaç kişi daha var. Onlar için tek önemli olan youtube tıkı çünkü. Youtube izlenmeleri arttıkça popülerlik kazanıyorlar, gelir elde ediyorlar. Haksız da sayılmazlar tabi, youtube geleceğin yayın portalı oldu artık.
Ama en azından biraz takip etmelerini, yazılanlara cevap vermelerini beklerim ben de.

eskalb
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 2

View Profile WWW
March 09, 2019, 05:30:42 PM

Güzel gem bulmuşsunuz tebrik ederim. Yalnız dikkatinizi çekti mi bilmem ama hardcap yapan proje sayısında ve kazandıran ico sayısında artış var son zamanlarda.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
March 16, 2019, 09:10:24 PM

Malesef öyle. Böyle bi kaç kişi daha var. Onlar için tek önemli olan youtube tıkı çünkü. Youtube izlenmeleri arttıkça popülerlik kazanıyorlar, gelir elde ediyorlar. Haksız da sayılmazlar tabi, youtube geleceğin yayın portalı oldu artık.
Ama en azından biraz takip etmelerini, yazılanlara cevap vermelerini beklerim ben de.

YouTube da etherdelta nin ilk Türkçe tanıtımını ben yapmıştım. Bir sürü soru gelirdi . Dilim döndüğünce hep yardımcı oldum. Çünkü ebtc airdrobuna mağdur oldum başkaları sıkıntı yaşamasin diye. Başlığı açıp kaybolup gidenlere bende ayar olurum. Varsa bilgin 3-5 millet öğrensin .
hisarardi
Member
**

Activity: 532
Merit: 12

View Profile
March 17, 2019, 05:18:14 AM

Herhangi bir ICO'ya girip token aldıktan sonra o tokenin borsalara girip de yükseldiğine şahit olmadım uzun zamandır.
Başlıkta deniyor ki: "Ankr Network, private salede 2 cent ve public salede ise 10 cente halka arzının yapılmasının ardından, şu sıralar fiyatı 20 cent."
CMC'den baktım; dün borsalara 0,012 dolardan giriş yapmış. Şu anda da 0,011 dolar civarlarında. Yani 1 cent. Bu durumda private sale'in de altın inmiş. Yükseliş yok ki!

Amaç dikkat cekmek zaten. Millet oooo desin sonra bu tür kendi nerede öğrensin. Sizin araştırdığıniz gibi yapmadan hemen alsın. Amaç o zaten.

Face                       Insta                                              MEETING THE CHALLENGES OF SCALING,
     book       Twit         gram         ⟹ Ethereum Basic ⟸               FEE OPTIMIZATION   
               ter                                                                             AND EFFICIENCY
PHI1618
Legendary
*

View Profile
March 17, 2019, 10:23:15 AM

Dün Bittrex, Upbit, Bitmax borsalarında eşzamanlı listelendi. Daha sonra hotbit de kendi kendine listeledi. Bugün CMC'ye girdi.

Anlık fiyat

Ankr Network (ANKR)
$0,012710 USD
0,00000326 BTC
0,00009200 ETH

2 aydır Türkiye Resmi telegram grubunu yönetiyorum. Ico'dan alanlar güzel kar etti. Ayrıca bittrex'te ilk ico fiyatından 7x gibi fiyattan satışlar başladı. Şu an ico fiyatından 2x seviyesinde.

17 mart 2019 edit:
Ankr Türkiye telegram yöneticiliğini bıraktım. Artık hiç bir alakam yoktur.

freim
Member
**

Activity: 462
Merit: 42

View Profile
March 17, 2019, 12:50:06 PM

ankr projesini bir çok arkadaşım tavsiye etmişti alma noktasına o zamanlar ico dan fırsat olmadı sonrada takibini falan bıraktık geçenlerde birisi davet etmişti kanala girdik ama öyle işte.
gospodin
Legendary
*

Activity: 2352
Merit: 1476

alex

View Profile WWW
March 17, 2019, 03:24:09 PM

Anlık fiyat

Ankr Network (ANKR)
$0,012710 USD
0,00000326 BTC
0,00009200 ETH

17 mart 2019 edit:

sebep nedir hocam
petrichor
Member
**

Activity: 406
Merit: 12

View Profile
March 17, 2019, 03:58:49 PM

İşler yolunda gitmese elmas bir anda grafite dönüşecekti. ICO’ların hiçbirinin garantisi yok. Binance bu işe girdiğinden beri artık tek adres kendileri gibi duruyor. Çok özel bir proje olursa değerlendirilebilir ama hiçbir projeyi direkt elmas olarak nitelememek gerek.
PHI1618
Legendary
*

View Profile
March 17, 2019, 05:59:48 PM

Anlık fiyat

Ankr Network (ANKR)
$0,012710 USD
0,00000326 BTC
0,00009200 ETH

17 mart 2019 edit:

sebep nedir hocam
Diğer adminle fikir ayrılıkları diyelim. Zaten onun aracılığıyla olmuştu. Prensiplerime aykırı şeyler olunca bıraktım. Kendileri devam ediyor.

Bthd
Legendary
*

Activity: 2282
Merit: 2585

Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks

View Profile WWW
March 17, 2019, 06:35:41 PM

İşler yolunda gitmese elmas bir anda grafite dönüşecekti. ICO’ların hiçbirinin garantisi yok. Binance bu işe girdiğinden beri artık tek adres kendileri gibi duruyor. Çok özel bir proje olursa değerlendirilebilir ama hiçbir projeyi direkt elmas olarak nitelememek gerek.

Şu an piyasada bilindik en azından icolara göre kısmen bilindik projelerin bile bir çoğu proje fiyatının altındayken ico ekstra macera gibi geliyor bana da hocam.

Ankr geçen sene icoları arasında ico fiyatının altını görmemiş nadir icolardan olmuş. Umarım scamlar yada başarısız denemeler yerine daha çok başarılı ico görmeye devam ederiz de piyasaya bi nebze olsun güven gelir.

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████