Bitcoin Forum
May 04, 2024, 02:52:39 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: MLM - niebezpieczna strategia marketingowa  (Read 519 times)
wwzsocki (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2744
Merit: 1708


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
August 18, 2019, 02:29:57 PM
Last edit: August 18, 2019, 02:58:41 PM by wwzsocki
 #21

ciach

Witam AdvioTeam na naszym lokalu, bardzo fajnie, że się udzielasz ale pozwól, że szybko coś wyjaśnię.

Polski lokal jest dość specyficzny, ponieważ jest dość mały i wszystkie próby reklamowania swoich tematów czy produktów zostaną natychmiast zauważone.
Twój post w moim wątku o MLM, to nic innego jak właśnie taka próba, trochę nieudanej reklamy swojego wątku i giełdy.

Widzę, że stworzyłeś już dzisiaj nowy wątek o tej giełdzie tu na lokalu i to w zupełności wystarczy, żeby wszyscy zainteresowani go przeczytali. Nie ma potrzeby na siłę spamować i rozsiewać linków, co najmniej jak na razie, bo to po pierwsze za wcześnie, a po drugie nie potrzebne. Za jakiś czas, gdyby wątek nie miał zainteresowania czyli komentarzy, to można spróbować się jakoś zareklamować ale zawsze post powinien być na temat i jakościowo bez zarzutów, żeby to się udało, szczególnie na polskim lokalu.

Zachęcam Cię do poczytania kilku wątków i zapoznania się z tą sekcją, zanim zaczniesz kampanie reklamowe dla jakiejś giełdy lub projektu, żeby robić to we właściwy sposób, bo każda inna forma (nieudana lub błędna) może zostać źle odebrana i przynieść odwrotny skutek do zamierzonego.

Jeżeli poczytasz trochę wątków to zauważysz, że dość często odchodzimy od głównego tematu ale zawsze dyskusja jest na bardzo wysokim poziomie i żaden spam czy oczywista tandetna reklama nie przejdzie nie zauważona.

Oczywiście nie chcę Cię zniechęcić, bo potrzeba nam nowych użytkowników ale postaraj się od początku trzymać wysokie standardy naszego lokala i jeżeli czegoś nie rozumiesz lub masz jakieś pytania, to bardzo chętnie na nie odpowiem. Zawsze możesz mi wysłać wiadomość (odbieram od wszystkich) lub zapytać w jednym z wątków. Na pewno nie tylko ja ale i każdy z pozostałych użytkowników bardzo chętnie doradzi i pomoże z każdym problemem lub pytaniem.

Whoever mines the block which ends up containing your transaction will get its fee.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
stronyireszta
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 1
Merit: 0


View Profile
September 13, 2019, 08:36:29 PM
 #22

sam byłem w szoku, że to tyle lat sie kręci

Może po prostu jest "too big to fall".
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!