Bitcoin Forum
June 19, 2024, 07:19:03 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  
Author Topic: Pundi X - XWallet cüzdana KYC özelliği geliyor. f(x) tokene geçişte KYC Zorunlu  (Read 519 times)
BlackRed21 (OP)
Member
**

Activity: 228
Merit: 10

View Profile WWW
March 08, 2019, 12:32:22 PM

Pundi X ekibinin yaklaşık 2 saat önce yayınladığı güncel habere göre XWallet cüzdanlardan KYC yapabilme özelliği ekleniyor. KYC için Refinitiv firması ile partnerlik anlaşması imzalanmış.

NPXS tokenleri f(x) tokene convert etmek isteyenler için KYC zorunlu olacak. Ayrıca aşağıdaki ülke vatandaşlarının KYC si ve f(x) talepleri kabul edilmeyecek.

Afganistan, Arnavutluk, Belarus, Bosna Hersek, Burundi, Orta Afrika Cumhuriyeti, Fildişi Sahili, Küba, Demokratik Kongo Cumhuriyeti, Etiyopya, Gine, Gine-Bissau, İran, Irak, Lübnan, Liberya, Libya, Malezya, Myanmar, Kuzey Kore, Makedonya Cumhuriyeti , Çin Halk Cumhuriyeti, Sırbistan, Somali, Güney Sudan, Sri Lanka, Sudan, Suriye, Tayland, Trinidad ve Tobago, Tunus, Uganda, Ukrayna, Amerika Birleşik Devletleri, Venezuela, Yemen ve Zimbabve.

Haberin detayları için:

https://medium.com/pundix/pundi-x-raises-the-bar-in-the-kyc-process-for-its-crypto-wallet-app-b772d5a01a89

● ●   CATEX.io   ● ●
|    |  Transaction Mining Exchange  |    |
(((((((  TRADE NOW  )))))))
vycl87
Hero Member

Activity: 1204
Merit: 630

View Profile
March 08, 2019, 12:37:04 PM

KYC'yi zaten yaptık ama staking için sistem açılmadı halen. NPXSXEM token sahiplerinin airdroptan ve/veya swap işinden yararlanması halen mümkün değil. Bu konuyla ilgili bir gelişme var mı?
gospodin
Legendary
*

Activity: 2352
Merit: 1476

alex

View Profile WWW
March 08, 2019, 12:43:02 PM

tam bir sacmalik. iyi ki zamaninda elimdekileri satip kurtulmusum. benim gibi kyc yapmak istemeyenler de satip  fiyati dusurebilir. kyc denilen nane binance ile bu sektorun yuz karasi. bir de yobit😊
ripplecanavari
Member
**

Activity: 630
Merit: 37

View Profile
March 08, 2019, 10:52:52 PM

kyc yi zorunlu kılması tamamen saçmalık pundix projesini lokalde tek sevmeyen benim sanırım bir türlü ısınamadım gitti arkadaş
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
March 09, 2019, 06:25:10 AM

Ben de kyc yi uygulamayı indirdiğim zaman yapmıştım. Bir gün sonra da onaylandı. Tekrardan yapmama gerek olmaz herhalde.
gospodin
Legendary
*

Activity: 2352
Merit: 1476

alex

View Profile WWW
March 09, 2019, 06:33:16 AM

Ben de kyc yi uygulamayı indirdiğim zaman yapmıştım. Bir gün sonra da onaylandı. Tekrardan yapmama gerek olmaz herhalde.
hocam neden sürekli kyc yapıyorsun ben bunu anlamıyorum:) yapma abi siktir et ciddiyim yapmayın.

kyc yi zorunlu kılması tamamen saçmalık pundix projesini lokalde tek sevmeyen benim sanırım bir türlü ısınamadım gitti arkadaş
3
geçen 14 satoshinin altına düşmediği için alamadım. o günden sonra ben de gıcık olmaya başlamıştım ama en son olarak şu kyc olayıyla birlikte benim gözümde bitcoin cash gibi bir şey oldu.
hisarardi
Member
**

Activity: 532
Merit: 12

View Profile
March 09, 2019, 06:33:51 AM

Kyc işi gercekten sıkıntı ama bu kişilerde Multi olayını engellemek adına bunu yapıyorlar. Başka bir çözüm bulunsa güzel olacak.

Face                       Insta                                              MEETING THE CHALLENGES OF SCALING,
     book       Twit         gram         ⟹ Ethereum Basic ⟸               FEE OPTIMIZATION   
               ter                                                                             AND EFFICIENCY
huseyin15
Member
**

Activity: 1106
Merit: 25

View Profile
March 09, 2019, 06:43:31 AM

tam bir sacmalik. iyi ki zamaninda elimdekileri satip kurtulmusum. benim gibi kyc yapmak istemeyenler de satip  fiyati dusurebilir. kyc denilen nane binance ile bu sektorun yuz karasi. bir de yobit😊

Ben kurtulamadım daha zararda olmasam satar kurtulurum.  İyice biktirdi 21 e gelince keşke satsaydim.
hasyurt
Full Member

View Profile
March 09, 2019, 06:21:29 PM

hocam neden sürekli kyc yapıyorsun ben bunu anlamıyorum:) yapma abi siktir et ciddiyim yapmayın.

ne bileyim ya özellikle borsalar için yapıyorum. bu cüzdanı da myetherwallet gibi olur sa diye telefonda tutacağım pundixleri diye yapmıştım. binaceden epey pundi atacaktım. düşündüğüm gibi olmadı.
mustafayasinsenturk
Full Member

Activity: 672
Merit: 100

View Profile
March 09, 2019, 07:55:58 PM

Eski tokenler yok mu olacak. Borsadaki elemanlarin çoğu bununla uğraşmaz o zaman satar elindekini kafası rahat olur.
Wabisuke
Jr. Member
*

Activity: 226
Merit: 5

View Profile
March 09, 2019, 08:04:12 PM

İşte ulaşılan nokta.İleride Pundi cüzdanı gibi bütün cüzdanlara kyc şartı konulur sistem ona göre ayarlanır.O yönde ilerliyor sanki.
hasyurt
Full Member

View Profile
March 16, 2019, 07:26:47 PM

2 gündür xwallet cüzdana giremiyorum. Şifremi unuttum diyorum maile kod geliyor ama telefona gelmiyor. İyi ki buraya pundix atmadım . 24 saat sonra dene diyor. Var mı başına gelen arkadaş.
vycl87
Hero Member

Activity: 1204
Merit: 630

View Profile
March 16, 2019, 07:32:35 PM

2 gündür xwallet cüzdana giremiyorum. Şifremi unuttum diyorum maile kod geliyor ama telefona gelmiyor. İyi ki buraya pundix atmadım . 24 saat sonra dene diyor. Var mı başına gelen arkadaş.

Bu biraz sıkıntı bu sorunu yaşayan bir türlü çözüm bulamıyor. Pundix'in telegram sayfasından yazarsan ilgili bir kaç admin var ama dikkatli olun bu tarz gruplara birşey yazdığında bu adrese token gönder falan diyen çok oluyor. Bazen admin sanıp konuşuyorsun dolandırıcı çıkıyor.
hasyurt
Full Member

View Profile
March 16, 2019, 07:36:40 PM

Bu biraz sıkıntı bu sorunu yaşayan bir türlü çözüm bulamıyor. Pundix'in telegram sayfasından yazarsan ilgili bir kaç admin var ama dikkatli olun bu tarz gruplara birşey yazdığında bu adrese token gönder falan diyen çok oluyor. Bazen admin sanıp konuşuyorsun dolandırıcı çıkıyor.

Bir kere başıma geldi hocam. Sanki aq çocukları tetikte bekliyor gibi. Zart diye özelden hello diyor birisi. Zaten aq çeviri kullanıp yazıyorum.birde hı deyip gerisini getirmek mesele. Teşekkürler cevabınız için. Telegramini zorlayayim.
freim
Member
**

Activity: 462
Merit: 42

View Profile
March 17, 2019, 12:53:15 PM

ohoooo gene pundix muhapbetleri valal geçenlerde sattım çıktım abi yok böyle uğraşamam yok swap yok mainnet yok kyc yok bilmem ne bi sürü şey çıkıyor bune ya alacan hold edecen edemiyorsun bebek gibi bakmak gerekiyor.
gorkem19888
Full Member

Activity: 672
Merit: 110

View Profile
March 17, 2019, 01:44:40 PM

bunlarda Isın bokunu cıkarmaya basladılar. dune kadar gerek yoktu da sımdı neden ıstıyorsun kardesım dıye sorarlar adama.pundıx te gerek yok yenı yap gerek olsun hadı ordan
Wabisuke
Jr. Member
*

Activity: 226
Merit: 5

View Profile
March 17, 2019, 02:00:05 PM

Hakkaten saçma iş yapıyorlar.Elimde çok yok ama olsa delirirdim herhalde.Önce swap yaptılar dolaşımı değiştirdiler şimdi de bu.En başta niye adam akıllı tasarlamıyorsun ki yani.
hasyurt
Full Member

View Profile
March 17, 2019, 02:02:26 PM

Xwallet cüzdana pundix vs göndermeyin. Her zaman girdiğim cüzdana giremiyorum. Allah'tan FX token alacağım diye pundix yollanadim. Ayrıca daha önce kyc yapmıştım. Şimdi yeniden istiyor onuda yaptım. Video çek gönder diyor onunda yaptım. Onay vermedi şimdide cuzdana erisim yok.
Bthd
Legendary
*

Activity: 2282
Merit: 2585

Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks

View Profile WWW
March 17, 2019, 06:39:53 PM

Xwallet cüzdana pundix vs göndermeyin. Her zaman girdiğim cüzdana giremiyorum. Allah'tan FX token alacağım diye pundix yollanadim. Ayrıca daha önce kyc yapmıştım. Şimdi yeniden istiyor onuda yaptım. Video çek gönder diyor onunda yaptım. Onay vermedi şimdide cuzdana erisim yok.

Pundix en başından beri güvensiz hareket ediyor. Yanlış hatırlamıyorsam ana sebep bir önceki projesinde bohçayı toparlayıp halen mevduatların nerede olduğunu açıklamamış olması. O muhabbet çözülmedikçe yakınından geçmem.

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
hasyurt
Full Member

View Profile
March 17, 2019, 07:41:13 PM

Hele şükür sonunda girebildim. 2-3 kere yanlış şifre girdim 2 gün üst üste beni birer gün dondurdu. Şifreyi hatırlamamam benim hatam kabul ama şifremi unuttum dedim. Telefon kod gelmedi. O sıkıntı bence
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  

Jump to: