Bitcoin Forum
April 25, 2024, 11:24:06 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Alınık 12 GPU Anakart  (Read 446 times)
KriptoGuruTR (OP)
Member
**

Activity: 564
Merit: 19

View Profile
March 09, 2019, 03:36:14 PM

Biostar, Asrock gibi 12 GPU destekleyen anakart lazım. Sıfır istemiyorum. Garanti kutu falan önemli değil.
"With e-currency based on cryptographic proof, without the need to trust a third party middleman, money can be secure and transactions effortless." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714044246
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714044246
Reply with quote  #2

1714044246
Report to moderator
Heardalis
Sr. Member

Activity: 453
Merit: 264

View Profile
March 09, 2019, 05:06:07 PM

fiyat?

Sıfır , kutulu kutusuz kullanılmış var bolca .

KriptoGuruTR (OP)
Member
**

View Profile
March 09, 2019, 06:00:11 PM

fiyat?

Sıfır , kutulu kutusuz kullanılmış var bolca .

Kart?
otto_diesel
Hero Member

Activity: 1078
Merit: 696

View Profile
March 14, 2019, 10:16:59 PM

temiz sorunsuz tb250 ye,    ben işi görülsün diye 250 teklif ettim.  200 liraya yolla diyor. satacak olan boşa yazışmasın fiyat bu.
Heardalis
Sr. Member

Activity: 453
Merit: 264

View Profile
March 15, 2019, 03:03:05 AM

temiz sorunsuz tb250 ye,    ben işi görülsün diye 250 teklif ettim.  200 liraya yolla diyor. satacak olan boşa yazışmasın fiyat bu.

Ben 200 tl mi demiş? Kesin ateşi vardır o zaman. Ben şimdi 100 tl der diye tahmin etmiştim. İlk bir yazdım Nick e pek dikkat etmemiştim  daha sonra farkedince cevap verme gereği bile duymadım açıkçası . Cheesy
KriptoGuruTR (OP)
Member
**

View Profile
March 15, 2019, 11:58:00 AM

Alışamadınız Cheesy

Biostart ve esonic 200 TL
Asrock 250 TL

Fiyatlar bu. Otto gibi beğenmemezlik yapanlar içinde şöyle diyim. Param cebimde, gider 500 TL'ye 24 ay garantili sıfır alırım. İşim görülsün veya işinizi göriyim gibi bir derdim yok...
otto_diesel
Hero Member

View Profile
March 15, 2019, 02:55:47 PM

neye alışamadık ?  

anakart fiyatlarını oraya yazsan okusak hadi neyse. alışamadınız yazarsın oraya.

neye alışamadık?    kahve de pinekleyen ağır abi ağzıyla yazma bilader.  komik oluyor Cheesy Cheesy  

sen bana rica et düzgün uslupla yaz bedava da veririm, forumda bir çok kişi beni bilir, ne gpular psular verdim rigleri dağıtırken.  biz ekmeğimizi yedik rig işinden,  şimdi doğuda ve istanbulda kaçak elektrikle mining yapanların oldu piyasa. Cheesy
KriptoGuruTR (OP)
Member
**

View Profile
March 15, 2019, 04:27:35 PM

Alışamadığınız şey şu: Serbest piyasa...

Otto arkadaşım. Senden rica edeceğim. Anakartını bana hediye eder misin? Bende 250 TL'yi istediğin bir yere bağışlayım...

Önce bağışlarım sen sonra yolla.
otto_diesel
Hero Member

View Profile
March 15, 2019, 04:46:03 PM

Alışamadığınız şey şu: Serbest piyasa...

Otto arkadaşım. Senden rica edeceğim. Anakartını bana hediye eder misin? Bende 250 TL'yi istediğin bir yere bağışlayım...

Önce bağışlarım sen sonra yolla.

hay hay, çok güzel olur hem de, çağdaş yaşamı destekleme derneği olsun,  bir çok kız çocuğunu bir çok erkek çocuğunu çağdaş şartlarda okutuyorlar.

https://www.cydd.org.tr/sayfa/banka-havalesieft-39/

bir bankaya havale yapın,  açıklamaya da ottodiesel-kriptoguruTR yazın.  gönlünüzden kopuyorsa üstüne de bir miktar ekleyin.  yattığına dair dekontu da buraya ss atın foruma.

eft de problem çıkıyor havale yapın hocam.

haftasonu memlekete gider kutular sana yollarım.
KriptoGuruTR (OP)
Member
**

View Profile
March 15, 2019, 04:51:21 PM

Anlaştık Wink
KriptoGuruTR (OP)
Member
**

View Profile
March 24, 2019, 08:07:07 PM

Çarşambaya kadar Otto sözünü tutmazsa başkasından kartı alacağım, özel mesaj SS'lerinide paylaşırım burada...
otto_diesel
Hero Member

View Profile
March 24, 2019, 08:42:20 PM
Last edit: March 24, 2019, 09:07:09 PM by otto_diesel

15 gün sonra bedava yollacağım bu arkadaşa,   bağış mağış da istemiyoruz kendisinden. eksik olsun.

ben açıkçası memlekete gitmediğimi, durumu vs. anlatmama rağmen,  kafasına göre çarşambaya kadar kartı yollamazsan, özel mesajları konuya yazarım diye mesaj atan bir kişiyle muhattap olmaktan utanıyorum.

ulan nereden bulaştık var ya, 3 kişi de uyardı bulaşma yüz göz olma dedi.  bu kadar da olmaz. istediğin yerden al kartını bana bulaşma, bir hayır yapalım dedik maraz çıktı.
KriptoGuruTR (OP)
Member
**

View Profile
March 25, 2019, 02:56:18 PM

Masalcıları sevmiyorum...
otto_diesel
Hero Member

View Profile
March 25, 2019, 04:35:00 PM

bir bankaya havale yapın,  açıklamaya da ottodiesel-kriptoguruTR yazın.  gönlünüzden kopuyorsa üstüne de bir miktar ekleyin.  yattığına dair dekontu da buraya ss atın foruma.

eft de problem çıkıyor havale yapın hocam.

sen bu kadar laf ediyorsun daha dekontu koymadın dekontu koy şuraya bi.?  ne yazmışız oraya okudun mu? dekontunu koy. daha dekontu koymadan konuşuyorsun.

bak ileri geri konuşma, masalcı bilmemneci diye. doğru düzgün insan ol.

sana insanlara iyilik yapmayı öğretelim dedik, belki elin alışır diye.  iyilik yap dekontu koy, kartı al diye.  Normal insan ne der ? sen 250 koyuyorsun otto kardeşim, benden de 100 lira çalışır, benim de katkım olsun der, dekontunu da koyar.  de mi?

sen de o bile yok.  memlekete gitmediğimi baştan söylememe rağmen,   sen ne diyorsun ? çarşambaya kadar yollamazsan yok işte mesajları koyarım falan, usluplu usluplu konuşuyorsun.
 iyilik yaptıralım dedik sen bu işi çingeneliğe çevirdin.

aracımda sorun var anlamıyor musun halden sen usta?   kapı duvar değiliz buradayız.

koy dekontu yardım yaptığına dair.  ona göre yollarım kartı.  yoksa sana kart mart yok.

bir eğitim vakfına 2 kuruş para atacaksın haftalardır ona bile elin titriyor. ben kartı yollarım sen ona bile çökersin.  böyle konuştuğun için. ona bile ölücülük yaparsın.  

çarşambaya kadar kartı yolla, ona göre mesajları konuya yazacam. bu laf ne demek ?   böyle konuşan adam ne iyilikten anlar ne bir şeyden anlar.

insanı harbi sinir ediyorsun usta,  iyilikten maraz doğdu iyi mi.  
Cemlik
Member
**

Activity: 602
Merit: 32

View Profile
March 26, 2019, 08:00:58 AM

Yani bende satış yapıyorum arkadaşlar. Alış yaptığımdada serbest piyasaydı satış yaparkende. Fiyatımı beğenmeyen almazdı fiyatını beğenmediğimden almazdım. Yani benim cihazımada 100₺ teklif edebilirler. Kibarca reddederim. Ki etmişlerdirde Smiley
Bakın ben fiyatlandırma politikasını bildiğimden yaklaşmıyorum kriptoguruya Smiley)

İlaveten orro nun cydd ye bağış karşılığı vermeside çok şık bir hareket. Gerçekten tebrik ediyorum.

...
KriptoGuruTR (OP)
Member
**

View Profile
March 26, 2019, 02:30:02 PM

Bu forumda yalancı masalcılar birbirini kollaya kollaya adam gibi adamlar pısmış kalmış köşede.

Kardeş araban, memleket uzaklığı, evinde elektrik kesikliği falan filan beni ilgilendirmiyor. Aklın sıra şov yapmaya kalktın, bi tarafına patladı.

Kartı sıfır aldım, bağışıda günler öncesinden yapmıştım zaten...
al3pay
Member
**

Activity: 286
Merit: 11

View Profile
March 26, 2019, 03:15:47 PM

valla bastan sona masal gibi okudum post uda, fakat bir turlu yapilan su bagisin  makbuzunu goremedim.
KriptoGuruTR (OP)
Member
**

View Profile
March 26, 2019, 03:26:02 PM

valla bastan sona masal gibi okudum post uda, fakat bir turlu yapilan su bagisin  makbuzunu goremedim.

Adres veriyim gel bak...
Vispilio
Legendary
*

Activity: 2044
Merit: 1603

View Profile WWW
March 26, 2019, 05:54:10 PM

Bu konuda bağış belgelenene kadar KriptoGuruTR nickli arkadaş haksız durumdadır, belgesiz söyledikleri boş geyik seviyesinde kalıyor,

anlaşılan bağışı belgelerse bu sefer anakartı almaya hak kazanır, TRUST sistemi işte böyle durumlar için yaratılmış ama DT üyeler lokal

forumlarda pek olmadığı için tam işlemiyor...

KriptoGuruTR (OP)
Member
**

View Profile
March 26, 2019, 07:31:39 PM

Negative Trust vermeye hazırım diyen varsa buraya koyarım dekontu. Öteki türlü bana güvenmediğiniz için adrese gelir gözünüzle görürsünüz.
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: