Bitcoin Forum
June 19, 2024, 03:26:30 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  
Author Topic: Bittrex icosu hakkında.  (Read 592 times)
mustafayasinsenturk
Full Member

Activity: 672
Merit: 100

View Profile
March 14, 2019, 09:16:02 PM

İco iptal olmuş galiba. Bir ortaklık anlaşması habersiz bitirilmiş. Bittrexte anlaşmayı iptal etmiş.
akgandalf
Member
**

Activity: 812
Merit: 14

FRX: Ferocious Alpha

View Profile
March 15, 2019, 05:33:48 AM

Bitrex kendi tokenini önce çıkartıp sonra ico işine girse iyi olur. Eskiden bitrexte de balina çöktü şimdi çoğunluğu binance de. Binance de bnb ile ico ya katılım sağlıyor ki tokenine önem kazandırıyor.

cleante
Jr. Member
*

Activity: 476
Merit: 2

View Profile
March 15, 2019, 07:59:01 AM

Ico için bir kaç coinden çıkış yaptım beklemeye geçtim sattığım coinler güzel bir şekilde arttı fakat bittrex icoyu iptal etti resmen oyuna geldim.
yenilmez86
Member
**

Activity: 1260
Merit: 43

View Profile
March 15, 2019, 10:09:03 AM

İlk defa ICO'ya katılayım dedim o da gitti iptal oldu. Şans bir türlü peşimi bırakmıyor Smiley Özellikle 2017 yılında Bittrex o anki şartlarda en büyük ve hacimli borsaydı. Ama liderliği Binance'ye kaptırdıktan sonra bir türlü eski haline dönemedi.
phoneiX
Jr. Member
*

Activity: 392
Merit: 4

View Profile WWW
March 15, 2019, 10:22:23 AM

Bittrexin İCO yapması herkes için bir umut olmuştu ama daha İCO yapılamadan iptal oldu.Belkide yatırım toplayamayacaklarını düşündüklerinden iptal ettiler.

HARA │ Empowering billions through data one byte at a time
Dyatrev
Sr. Member

Activity: 980
Merit: 257

View Profile
March 15, 2019, 11:09:08 AM

anasayfadan kaldırdılar raid icosunu.
birşey mi oldu acaba.

Evet hocam,iptal edilmiş. Duyuruyu 1 saat önce yapmış. Son dakika golü işte.  Açıklama metnine https://bittrex.zendesk.com/hc/en-us/articles/360025035532 linkinden ulaşabilirsiniz. Anladığım kadarıyla op.gg ile olan stratejik ortaklık sonlandırılmış ve bu durum bittrex'e bildirilmemiş. vs vs...
Demekki Bittrex bu işi ciddiye alıyor, raid bir anlaşmazlığı haber vermedi diye icoyu iptal etmişler. Doğrusunuda yapmışlar, çocuk oyunu değil bu, bittrex zaten eski günlerinden çok uzak, icodaki en ufak bir mağduriyette komple biterlerdi.
mahmuterdem
Jr. Member
*

Activity: 196

View Profile
March 15, 2019, 11:33:00 AM

İlk defa ICO'ya katılayım dedim o da gitti iptal oldu. Şans bir türlü peşimi bırakmıyor Smiley Özellikle 2017 yılında Bittrex o anki şartlarda en büyük ve hacimli borsaydı. Ama liderliği Binance'ye kaptırdıktan sonra bir türlü eski haline dönemedi.

Binance'inda bilmedigimiz duymadagimiz sorunlari vardir.
Isleri iyi gitseydi, ico'islerine hic girmezlerdi.
Sonusta kimse girip alamiyor ico'dan..istiyorsan gel borsada x2-4 den ve üstüne al diyor.
Cikardiklari tek bir coin'i almadim ve trade'de yapmadim, gerek'de yok piyasada o kadar üstün lieder teknoloji varken gerek yok
trhomeagent
Member
**

Activity: 504
Merit: 11

View Profile
March 15, 2019, 12:51:20 PM

anasayfadan kaldırdılar raid icosunu.
birşey mi oldu acaba.

Evet hocam,iptal edilmiş. Duyuruyu 1 saat önce yapmış. Son dakika golü işte.  Açıklama metnine https://bittrex.zendesk.com/hc/en-us/articles/360025035532 linkinden ulaşabilirsiniz. Anladığım kadarıyla op.gg ile olan stratejik ortaklık sonlandırılmış ve bu durum bittrex'e bildirilmemiş. vs vs...
Demekki Bittrex bu işi ciddiye alıyor, raid bir anlaşmazlığı haber vermedi diye icoyu iptal etmişler. Doğrusunuda yapmışlar, çocuk oyunu değil bu, bittrex zaten eski günlerinden çok uzak, icodaki en ufak bir mağduriyette komple biterlerdi.

Aynen katılıyorum hocam.

Belki çoğu kişi son dakikada iptal edilmiş olmasını farklı yorumlayabilir ama bence de çok yerinde bir karardı. Hiç değilse projeyi yakından takip ettiklerini ve bu işi savsaklamadıklarını gösterir. Eğer bu şekilde bir takip olmasaydı ve kişiler sırf bu ortaklığı baz alarak yatırım yapmış olsalardı otomatikman iptal kararının duyulması ile birlikte coinler ellerinde patlayacaktı. Bittrex, bundan sonraki seçiminde daha dikkatli olacaktır.

İkinci proje için hazır ve nazır olarak bekliyorum. İnşallah güzel kazançlar elde edeceğiz.
zonefloor
Hero Member

Activity: 1876
Merit: 524

View Profile
March 15, 2019, 01:29:38 PM

anlaşmazlık sonucu iptal olmuş olan ico'dur. zaten bittrex eski popüleritesini kaybetmişti bu iptal de beni şaşırtmadı şahsen.
bychemist32
Member
**

Activity: 588
Merit: 22

View Profile WWW
March 15, 2019, 07:28:52 PM

Bittrex zamanın en iyi borsasıyı.Kendini güncellememesi ile çok geride kaldı.Belki de bu hamlelerle tekrar parlamak istiyordur ama zor bir ihtimal. Daha mobil uygulaması bile yok. Sistemleri çok eski ve geri kalmış durumda..

▔▔▔▔▔
SCSY_dev
Member
**

Merit: 10

View Profile WWW
March 16, 2019, 06:53:27 AM

Hocam binance tarzı bir ico yapmaya hazırlanıyordu fakat son aldığım habere göre iptal ermişler ama ne kadar doğru bilmiyorum.

freim
Member
**

Activity: 462
Merit: 42

View Profile
March 16, 2019, 09:41:10 AM

bununla ilgili olarak en son 15 martta olacak ico lar iptal olmuş diyolar, bittrex yapamamış yani buradan bu ortaya çıkıyor nedenlerini bilmiyorum fakat. burada bilenler varsa yazarlar zaten.
petrichor
Member
**

Activity: 406
Merit: 12

View Profile
March 16, 2019, 04:34:22 PM

ICO’nun iptal edilmesi Binance’in elini güçlendiren bir gelişme olmuş. Bundan sonra sadece Bittrex değil, herhangi bir borsa böyle bir şey yaparsa insanlar girmeden çok daha fazla düşünecek. Binance de buradan tam gaz devam eder.
gospodin
Legendary
*

Activity: 2352
Merit: 1476

alex

View Profile WWW
March 16, 2019, 04:40:16 PM

bununla ilgili olarak en son 15 martta olacak ico lar iptal olmuş diyolar, bittrex yapamamış yani buradan bu ortaya çıkıyor nedenlerini bilmiyorum fakat. burada bilenler varsa yazarlar zaten.
yukarıda arkadaş yazmış: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5120286.msg50162534#msg50162534
özeti: raid tokenin götü başı aynı oynamaya başladığı için bittrex tekmeyi basmış.
phoneiX
Jr. Member
*

View Profile WWW
March 16, 2019, 04:56:57 PM

Bittrex İCO başlatması güzel olurdu.Ancak neden iptal edilmiş tam olarak anlayamadım.Alternatiflerin olması her zaman rekabet açısından iyidir.

HARA │ Empowering billions through data one byte at a time
Sacred
Full Member

Activity: 910
Merit: 105

View Profile
March 16, 2019, 11:57:46 PM

Binance farkı ortaya çıkıyor burada. O olmuş bu olmuş mesele değil sonuçta fiyasko var ortada ico yapamadın mı yapamadın. Millet boşa Binance'a güvenip 22 saniyede 6 milyon doları basmıyor. Bittrex için bu bir şanstı keşke daha düzgün projelerde kullansaydı bu şansı.
hiburak
Hero Member

Activity: 1655
Merit: 600

View Profile
March 17, 2019, 03:31:19 AM

Bittrex ve Binance aynı şartlarda yarışmıyor. Bu ikisini karşılaştırmak doğru değil.

Bittrex ABD tabanlı bir borsa olduğu için o ülkenin kurallarına uymak zorunda. Bu açıdan bir ico satışı yapmaları zaten mümkün değildi. Bir deneyelim bakalım ne olacak diye düşünmüş olabilirler.

Binance'in ise tamamen bağlı olduğu bir ülke yok. İhtiyacına göre Malta, Bermuda ve Uganda gibi ülkeler üzerinden iş yaptığı için yasal sınırlamalara takılmıyor, istediğini yapabiliyor.

sagul
Jr. Member
*

Activity: 420
Merit: 1

View Profile WWW
March 17, 2019, 05:20:06 AM

Bittrex yakın zamanda Binance'nin yaptığını yapmaya çalışıyor. Ancak Binance kadar güzel ve kaliteli bir şekilde bu işi yürütemezler bence.

BankDex.io  / Decentralized Exchange
Wabisuke
Jr. Member
*

Activity: 226
Merit: 5

View Profile
March 17, 2019, 11:55:45 AM

Binance gibi yasalardan yana sıkıntıları olmasa aynısını yaparlardı bence.Borsalar sanki alıştırma yapıyor gibi geliyor bana borsaların güvenilirliğini kullanacaklar ico konusunda.
trhomeagent
Member
**

Activity: 504
Merit: 11

View Profile
March 17, 2019, 01:45:45 PM

Bittrex ve Binance aynı şartlarda yarışmıyor. Bu ikisini karşılaştırmak doğru değil.

Bittrex ABD tabanlı bir borsa olduğu için o ülkenin kurallarına uymak zorunda. Bu açıdan bir ico satışı yapmaları zaten mümkün değildi. Bir deneyelim bakalım ne olacak diye düşünmüş olabilirler.

Binance'in ise tamamen bağlı olduğu bir ülke yok. İhtiyacına göre Malta, Bermuda ve Uganda gibi ülkeler üzerinden iş yaptığı için yasal sınırlamalara takılmıyor, istediğini yapabiliyor.

Güvenden bahsettiğimiz bir ortamda kısıtlamalara takılan ve ona göre daha dikkatli davranması gereken borsayı tercih etmemiz daha mantıklı değil mi? Neticede az veya çok bir yatırım yapıyoruz. Yapılan yatırım cebe mi girecek yoksa projeye mi harcanacak ondan emin olmak gerekir.
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  

Jump to: