Bitcoin Forum
June 17, 2024, 05:07:06 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Bitcoin 3.000 Doları Bir Daha Asla Görmeyecek – BTC Nisan Ayına Kadar Hala ‘Ucuz  (Read 222 times)
Orhansarkaya19 (OP)
Copper Member
Jr. Member
*

Activity: 210
Merit: 1

View Profile
March 14, 2019, 11:06:48 AM

Bitcoin geçtiğimiz 2017 Aralık ayından bu yana %80 değerinde değer kaybetse de, kripto para analistlerinin lider kripto para birimine olan güveni hala bitmiş değil. Geçtiğimiz hafta 3 haftalık sürenin en yüksek değerine ulaşan Bitcoin, yatırımcıların bir kısmı tarafından riskli olarak görülse de, analistlerin yorumları aksini göstermekte.
Twitter üzerinde ”Galaxy” olarak bilinen kripto para traderına göre, Bitcoin’in 3.000 dolarlık birim fiyatı bir daha asla görülemeyebilir ve bu kaçırılmaması gereken bir fırsat.
Bitcoin 3.000 Dolarda Kaçırılmayacak Bir Fırsat
Galaxy’nin yaptığı yorumlara göre Bitcoin ilk piyasaya çıkmasından bu yana ilk olarak tüm zamanların en yüksek seviyesine, daha sonra ise sert bir düşüşe ev sahipliği yapan grafikler çizdi ve düşüşten sonra toparlanma ve devamında da her zaman daha yüksek bir rekor kırıldı.

Ünlü trader bu şemaya göre lider kripto para birimi Bitcoin’in bir daha asla 3.000 dolar seviyelerini göremeyeceğini ve Nisan ayından sonra BTC’nin toparlanma rallisini başlatacağını dile getirdi.

”Fiyatlar bazıları için rastgele gelişiyor gibi gözükse de, bunlar aslında tekrar eden eğilimler ve şemalar yaratıyorlar. Bu şemayı takip ettiğimizde Nisan ayının ucuz BTC için son ay olduğunu görüyoruz. Tabii ki BTC gelecekte birkaç defa ucuz olacak ancak asla 3.000 dolar kadar ucuz olmayacak.”

Bitcoin CoinMarketCap verilerine göre basın saati itibariyle 3.900 dolar ile 4.000 dolar arasındaki seviyesini korumakta ve genel olarak piyasanın geri kalanı gibi hafif bir yükseliş göstermekte.

KAYNAK: https://koinbulteni.com/analist-bitcoin-3-000-dolari-bir-daha-asla-gormeyecek-btc-nisan-ayina-kadar-hala-ucuz-40111.html
ripplecanavari
Member
**

Activity: 630
Merit: 37

View Profile
March 14, 2019, 08:20:26 PM

ben bu habere katılmıyorum bitcoin sert ve büyük bir düşüş yaşayacak ve ardından boğa gelecektir
alainn
Jr. Member
*

Activity: 252

View Profile
March 15, 2019, 05:27:50 AM

Btc ye dibin dibini gösterecekler galiba öyle olmadan boğa gelmesini sanırım kimse beklemiyor. Borsaların ico yapmalarıda ayrı bir olay, bountycilerinde bu gidişle sonunu getirecekler galiba.
1453ist
Jr. Member
*

Activity: 364

View Profile WWW
March 15, 2019, 09:07:34 AM

Bitcoinde kripto piyasasındaki yatırımcıların büyük bir kısmı bir dip dalgası daha geleceğini düşünüyor ,fakat hep beklentilerin tersine hareket eden bitcoin düşüş yapmadan çıkışa geçebilirde.

Faireum.io   Pre-Sale: 25 March 2019   
────  Invest / Play ...Or why not both?
sectorim
Member
**

Activity: 574
Merit: 14

View Profile WWW
March 15, 2019, 01:20:26 PM

şu haberdeki görüş ile bitcoin 3000 dolar altını görecek görüşü o kadar birbirine yakın ki. ne zaman 4200 dolar aşılacak o zaman diyeceğim işte bitcoinde bu 3000'ler meğerse dipmiş diye. tabi tekrar aşağı kırılırsa bir o kadar beter tarihler gelir.

redboxneo
Member
**

Activity: 546
Merit: 10

View Profile
March 15, 2019, 05:05:22 PM

bu dedikleri doğru ise bitcoinin şu aşamadığı direnci geçmesi gerekli. yaklaşıyoruz ama aşılmadı henüz. dereyi görmeden paçayı sıvamayın. ne olur ne olmaz. 2017'de buna benzer bir sürü haber geldi de ne oldu. balina istediğini almak için her şeyi yapar.
truncus
Sr. Member

Activity: 784
Merit: 259

View Profile
March 15, 2019, 06:53:51 PM

Bu piyasadaki tecrübelere dayanarak söylüyorum ki; asla asla dememek lazım. Herşey olabilir, bitcoin 100 dolarda olabilir, 1 milyon dolara da çıkabilir.
newguy05
Hero Member

Activity: 1316
Merit: 503

Someone is sitting in the shade today...

View Profile WWW
March 15, 2019, 07:02:29 PM

Bu seviyeleri bir daha görüp görmeyeceği belli olmaz o konuda bir şey bilmiyorum ancak benim beklentim alım için makul seviyelerde olduğumuz genel kripto piyasası olarak söylüyorum.

▄██████
       ▄████████
     ▄██████████
   ▄█▀     █████
 ▄███      █████
█████      ███████████████████████████
█████                           ████▀
█████                           ██▀
█████                          ▄▀   
██████████████████████████████▀
████████████████████████████▀
L I N K
by BLOCKMASON

..CREATE WEB APIS........
..FROM ANY SMART........
..CONTRACT.........................

█▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█
█  ██████    ▄▄▄▄▄▄▄▄ █
█  ██████    ▄▄▄▄▄▄▄▄ █
█  ██████    ▄▄▄▄▄▄▄▄ █
█            ▄▄▄▄▄▄▄▄ █
█ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ █
█ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ █
█ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ █
█ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ █
█                     █
█ ▄▄▄▄▄▄              █
█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█

READ THE
WHITEPAPER

>>>

▄          █▄                         ▄
██▄        ███▄                     ▄██
████▄      █████▄                 ▄████
██████▄    ███████▄             ▄██████
████████▄   ▀███████▄         ▄███████▀
██████████▄   ▀███████▄     ▄███████▀
████████████▄   ▀███████▄ ▄███████▀  
██████████████▄   ▀█████████████▀   ▄██
████████████████▄   ▀█████████▀   ▄████
██████████████████▄   ▀█████▀   ▄██████
████████████████████▄   ▀█▀   ▄████████
BLOCKMASON
BUILDING THE FUTURE

FACEBOOK
REDDIT
TWITTER

LINKEDIN
GITHUB
MEDIUM
yurtsever0
Jr. Member
*

Activity: 196

View Profile WWW
March 15, 2019, 10:23:29 PM

Her zaman söyledim buralar imkanları olanlar için müthiş alım fırsatı verilmiş olan bölgeler bence. üç aşağı beş yukarı oynar ama fazla diplemeden yukarı vuracak. Zamanını kestirmek güç ama.

HARA │ Empowering billions through data one byte at a time
max1616
Member
**

Activity: 434
Merit: 14

View Profile
March 15, 2019, 10:38:30 PM

Bu analizler yapılalı ne kadar zaman geçmiş..Yazıdan anlaşılan adamların analizi sırasında Bitcoin 3.000 dolarmış sanırım..Zaten geçen seneki en kötü döneminde bile 3000 doların altına düşmedi.
ILuckyGuyI
Sr. Member

Activity: 2128
Merit: 478

View Profile
March 15, 2019, 11:22:44 PM

Her kafadan bir ses çıkıyor ve ben bu açıklamaya katılmıyorum. Bana göre kesinlikle Bitcoin keskin bir düşüş yaşayacak ve dip seviyeyi görecek.

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT|
4,000+ GAMES
███████████████████
██████████▀▄▀▀▀████
████████▀▄▀██░░░███
██████▀▄███▄▀█▄▄▄██
███▀▀▀▀▀▀█▀▀▀▀▀▀███
██░░░░░░░░█░░░░░░██
██▄░░░░░░░█░░░░░▄██
███▄░░░░▄█▄▄▄▄▄████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
█████████
▀████████
░░▀██████
░░░░▀████
░░░░░░███
▄░░░░░███
▀█▄▄▄████
░░▀▀█████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀
█████████
░░░▀▀████
██▄▄▀░███
█░░█▄░░██
░████▀▀██
█░░█▀░░██
██▀▀▄░███
░░░▄▄████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀
|
██░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░██
▀█▄░▄▄░░░░░░░░░░░░▄▄░▄█▀
▄▄███░░░░░░░░░░░░░░███▄▄
▀░▀▄▀▄░░░░░▄▄░░░░░▄▀▄▀░▀
▄▄▄▄▄▀▀▄▄▀▀▄▄▄▄▄
█░▄▄▄██████▄▄▄░█
█░▀▀████████▀▀░█
█░█▀▄▄▄▄▄▄▄▄██░█
█░█▀████████░█
█░█░██████░█
▀▄▀▄███▀▄▀
▄▀▄
▀▄▄▄▄▀▄▀▄
██▀░░░░░░░░▀██
||.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
░▀▄░▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄░▄▀
███▀▄▀█████████████████▀▄▀
█████▀▄░▄▄▄▄▄███░▄▄▄▄▄▄▀
███████▀▄▀██████░█▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████▀▄▄░███▄▄▄▄▄▄░▄▀
███████████░███████▀▄▀
███████████░██▀▄▄▄▄▀
███████████░▀▄▀
████████████▄▀
███████████
▄▄███████▄▄
▄████▀▀▀▀▀▀▀████▄
▄███▀▄▄███████▄▄▀███▄
▄██▀▄█▀▀▀█████▀▀▀█▄▀██▄
▄██▄██████▀████░███▄██▄
███░████████▀██░████░███
███░████░█▄████▀░████░███
███░████░███▄████████░███
▀██▄▀███░█████▄█████▀▄██▀
▀██▄▀█▄▄▄██████▄██▀▄██▀
▀███▄▀▀███████▀▀▄███▀
▀████▄▄▄▄▄▄▄████▀
▀▀███████▀▀
OFFICIAL PARTNERSHIP
FAZE CLAN
SSC NAPOLI
|
altunsav
Jr. Member
*

Activity: 112

View Profile WWW
March 15, 2019, 11:31:41 PM

Aslında piyasalara bakıldığında düşüşün 3500 ler de kalacağı daha aşağıya düşmeyeceği gibi bir durum ortaya çıkıyor fakat bu ABD borsasının tam olarak tanımaması gerçekten BTC nin işini zorlaştırıyor. Hatta 2000 lere gelebileceği bile ihtimal olarak görülüyor.

▀▀▀▀▀█████████   CRYPTON          ▬▬▬▬▬▬▬▬                    
▬▬          Revolutionary Cryptocurrency Exchange
garop
Newbie
*

Activity: 104
Merit: 0

View Profile
March 16, 2019, 05:34:37 AM

aylardır hep aynı haberler.. bence baya bi süre yatayda devam edicez.
iccel
Member
**

Activity: 392

View Profile WWW
March 16, 2019, 11:07:32 AM

Haberler, yorumlar, değerlendirmeler..Ne yapılırsa yapılsın ne fiyatların gidişini etkileyebilir ne de trendi. Bitcoin son dibi görmedi diyenler ezici çoğunlukta ancak olası yanılma durumlarına karşı da tetikteler. Piyasa yapıcı bunu görüyor; boğaları mezbahaya çekecek boğa tuzağı mı, ayıları mağaralarında kış uykusuna yatıracak ayı tuzağı mı sergilenir bilemeyiz. Gerçek şu ki bu seviyelerde sert kırılım mümkün olabilir.

DatKing
Member
**

Activity: 1022

View Profile
March 16, 2019, 08:08:29 PM

Bu tahminin tutup tutmayacağını merakla bekliyorum. Bitcoin yukarı yönlü hareketine devam ediyor ve 4 bin doları yine aşmış durumda.

ZacktheHack
Newbie
*

Activity: 14
Merit: 0

View Profile WWW
March 17, 2019, 10:09:04 AM

Selamlar,

Ah su Twitter kahramanlari. O kadar fazla insanin canini yaktilarki.
Galaxy kimdir? Aramizda takip eden varmi?

Haber kaynaginda da profi linki bulamadim, arastirirken cok guzel Twitter hesaplarina denk geldim ama, gercekten faydali hesaplari var, Galaksimiz ile alakali en azindan  Grin

Bu hafta Pynk olarak Honk Kong Token 2049 Seminerindeydik. Bir tek Satoshi hazretleri yoktu, Vitalik'e kadar herkes ordaydi.

Panel'de konusmaci olara davet edilen bir kac analist'te vardi, onlari uzun zamandir takip ediyorum ve ortak kani malesef 3000 alti gormesi bekleniyor.
Ayrica Podcast'imzde Kripto Itifalarinda Tone Vay's in itirafini dinlemenizi tavsiye ederim, konuya fikir veriyor.

Spam olmamasi icin ilgili tweet'den uzmanlari takip edebilirsiniz. https://twitter.com/token2049/status/1106036585873575936

Saygilar.
sofikurban
Member
**

Activity: 448

View Profile WWW
March 19, 2019, 09:49:08 AM

Piyasaya baktığımızda bitcoin fiyatının tekrardan sıkıştığını ve her an patlama hazır görüyoruz ,yeni bir haber dalgası ile nisan ayında yukarı fiyatlanma gerçkleşip son 3900 dolar seviyeleri olabilir.

Drldrl2767
Jr. Member
*

Activity: 257

View Profile WWW
March 20, 2019, 06:00:10 PM

Kısaca demek istiyorki nisanda btc şuandaki fiyatından daha pahalı olacak. Hadi bakalım umalım öyle olsun. Fakat okduğum hiç bir tahmib yorumu nedense tutmuyor.
loveistanbul
Member
**

Activity: 392

View Profile
March 21, 2019, 04:44:37 PM

Bitcoin fiyatı tüm piyasayı tedirgin etmeye devam ediyor ,bitcoinde bir daha 3 bin dolar seviyesine inmeyecek konusunda net ve emin olmak çok zor ,20 bin seviyesinden 3 bine ineceğini tahmin etmekte çok zordu.
Cacabey_40
Sr. Member

Activity: 971
Merit: 292

View Profile
March 21, 2019, 06:08:18 PM

Fiyat tahminlerinin hepsi boş çıktı. Herkesi ters köşe yapan bir piyasanın içindeyiz. Yorumlar, analizler, tahminler falcılık gibi Smiley

.
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: