Bitcoin Forum
June 19, 2024, 11:58:54 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Tether (USDT)'de Şüpheler Artmaya Devam Ediyor! [Video]  (Read 366 times)
GoldDragonDeltn
Jr. Member
*

Activity: 140
Merit: 1

View Profile WWW
March 22, 2019, 05:33:44 PM

Tether ( usdtnin ) hakimiyetini kaybedeceği düşünmüyorum usd değerinde. Bazı sorunlar yaşadı bu kripto para ama gelecekte ve her zaman usd olarak kullanılabilir yeni ve güçlü bir usdt çıkmazsa tabikide  Wink

Faireum.io   Pre-Sale: 25 March 2019  
────  Invest / Play ...Or why not both?
ArmaDildo
Full Member

Activity: 672
Merit: 100

View Profile
March 22, 2019, 09:05:22 PM

Bu da binance gibi ilk olduğu için güven veriyor. Ama sonradan yaptıkları işlemler güven vermiyor. Haklarında bir de dava vardı.

Blacknavy
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
March 23, 2019, 06:20:25 PM

Biz Tether hakkında konuşurken, merkezi borsaların bize 'sanal' Bitcoin ve kripto paralar satabilme ihtimalinden hiç bahsetmiyoruz. Bu hiçbir devlet tarafından denetlenmeyen borsaların cüzdanlarında kripto paralarımızı tutmamalıyız böylece onlara sahte bakiye yaratma fırsatı vermeyiz. Bunu yapabilmemizin tek yolu da bilgisayarımıza ya da telefonumuza cüzdan indirip, private keyi bize ait bir cüzdana satın aldığımız kripto paraları transfer etmek.
aamirsuh
Full Member

Activity: 686
Merit: 101

View Profile
March 23, 2019, 08:45:38 PM

Sanal bitcoin olayı elbette ihtimal ancak sanal satmak yerine hayli hacim ile geçiştiriyorlardır. Merkeziyetsix borsaların hacimleri arttığında daha sağlam boğalar görebiliriz
Wabisuke
Jr. Member
*

Activity: 226
Merit: 5

View Profile
March 23, 2019, 10:07:26 PM

Tether güven vermese de o kadar kötü değil bence çok korkulacak kadar.Ve en iyi seçeneklerden sayılır yine de belli bir geçmişi var yeni çıkanlara nazaran.
Elysio
Full Member

Activity: 658
Merit: 153

View Profile
March 23, 2019, 10:34:13 PM

Tethere hep bi şüphe ile yaklaştım hiç bir zaman elimde bulundurmadım bu saatten sonrada bulundurucağımı sanmıyorum dikkatli olmakta fayda var direk usd ve tl'ye geçmek daha mantıklı bana göre
CoinMegaStock
Member
**

Activity: 630
Merit: 12

Stock

View Profile
March 24, 2019, 01:19:24 PM

işte karşılık olmaması sakat

Bitcoin
forumalacali
Full Member

Activity: 294
Merit: 193

View Profile
March 25, 2019, 08:15:40 AM

Tehter yada türevleri olmak durumunda yoksa bitcoinin değeri 5 kilo patates şeklinde hesaplanır mecburen bu altın olur veya easy money olur ama bir şekilde bir şey ile karşılaştırılmalıdır.

forumdaki şu boş muhabbetlere hayranım

tether neden olmak zorundaymış kıçtan bir miktar coin çıkmış ne olduğu belli değil.

tether ve türevleri bok etti.

Niye boş muhabbet olsunki aç açtığım konulara bak , yazmak için yazanlardan değilim tehter veya türevleri yani stabil coinler olmak zorunda dedim. Bir malın cinsini bir şey (altın , petrol , ekmek vs...) ile belirlemek zorundasınız. Ha dersinki stabil coin bitcoin neden değil oda olabilir neden olmasın ? ama sen reel para sokacaksan piyasaya veya her kenara çekilişinde sabit kalacağım diyorsan ya reel dolara yada bunun sanal türevlerine geçmek durumundasın. Yoksa nasıl pozisyon alacaksın ??
phoneiX
Jr. Member
*

Activity: 392
Merit: 4

View Profile WWW
March 25, 2019, 09:39:15 AM

Tether Piyasadaki en önemli USDT coini.Tetherin piyasadan yok olması demek piyasanın büyük düşüş yaşamasına sebep olur ve ben böyle bir ihtimal olacağını düşünmüyorum.

HARA │ Empowering billions through data one byte at a time
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
March 28, 2019, 03:40:41 PM

Geçen sene Tether için bir soruştuma yapıldığını hatırlıyorum. Baya olay olmuştu. USDT rezervi kadar karşılık olarak USD bulundurmadığıyle ilgiliydi konu. Başka şüpheler de çıkmışsa -zaten artık piyasada tekel konumda olmadığından- ömrünü tamamalama vakti gelmiş olabilir.
jhontwis
Full Member

Activity: 756
Merit: 104

View Profile
March 28, 2019, 04:58:29 PM

Tether ile alakalı soruşturmaların sonu gelecek gibi değil sabit kriptoların yaygınlaşması biraz daha tether üstündeki baskıyı azaltacaktır. Piyasanın pek çok balon yanı var bunlar daha açık şeffaf hale geldikçe daha sağlam yükselişler gelecektir
absurde
Jr. Member
*

Activity: 532
Merit: 5

View Profile WWW
March 28, 2019, 05:29:53 PM

Tether'in karşılığının balon olduğu şüphesi bende de büyük soru işareti, Tether dolar karşılığında alınıp alınmadığı bile belli değil. Neye göre nasıl Tether basılıyor?
freim
Member
**

Activity: 462
Merit: 42

View Profile
March 28, 2019, 08:02:21 PM

bunun bir alternatifi var mı onu söleyin o zaman ona bakalım yani tetherea dönüyoruz bazen akla gelmiyo değil bu kadar güvensizse biz ne yapıyoruz diye merak ediyorum bendee
ripplecanavari
Member
**

Activity: 630
Merit: 37

View Profile
April 03, 2019, 08:58:08 PM

tethere olan şüphelerden dolayı birçok alternatif stabil coin çıktı aslında rekabet açısından iyi
DecompUS
Jr. Member
*

Activity: 98
Merit: 1

CAT.EX Exchange

View Profile
April 04, 2019, 10:08:02 AM

Tether piyasaya hakim olan USDT coini.Piyasada büyük bir hacime sahip.Piyasaya olumsuz bir haberi düştüğü anda Hem Tether hemde piyasa zarar görür.

● ●   CATEX.io   ● ●
|    |  Transaction Mining Exchange  |    |
(((((((  TRADE NOW  )))))))
zonefloor
Hero Member

Activity: 1876
Merit: 524

View Profile
April 04, 2019, 11:39:35 AM

Merhaba arkadaşlar,

Youtube kanalımda yeni yayınladığım videoda Tether (USDT)'de yaşanan son gelişmeleri ve ana sayfasında yaptıkları değişikliğin doğurabileceği sonuçlar hakkında bilgi vermeye çalıştım. İyi seyirler.

https://youtu.be/e-ceNJC5qt4

son derece yararlı bir video içerik olmuş teşekkürler bilgilendirme için Alp.
ForceDeltN
Jr. Member
*

Activity: 210
Merit: 2

View Profile WWW
April 05, 2019, 08:39:58 AM

Tether için geçen yıl bir soruşturma açılmıştı.Kripto Piyasası için olumsuz bir gelişmeydi ancak herhangi bir sonuç çıkmamıştı.Tetherin Piyasadaki Hacmi çok yüksek durumda.

HARA │ Empowering billions through data one byte at a time
Nuxxorcoin
Member
**

Activity: 332
Merit: 22

Turkish Translator

View Profile
April 05, 2019, 12:30:39 PM

Tether'e olan bu güvensizliğin karalama kampanyalarının amacı nedir acaba? Biraz paranoyalıklık gibi bence gereksiz bir tartışma.
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: