Bitcoin Forum
May 21, 2024, 06:45:38 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  
Author Topic: hotbit.io  (Read 538 times)
sconklin321 (OP)
Sr. Member

Activity: 543
Merit: 250

Orjinal üyelik ToRiKaN banlanalı asır ol

View Profile
March 16, 2019, 02:03:31 PM

buraya üyeliği olupta giremeyen varmı . ben giriş yapamıyorum şuanda... başlık baktım konuyla alakalı yok...

- Orjinal Üyelik Eski Banlanmış ToRiKaN -

https://youtube.com/c/KriptoParatoner

www twitter.com/torikan
dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
March 16, 2019, 03:22:37 PM

Uzak durmanı tavsiye ederim.Görüp görebileceğin en scam borsadır kendileri.Hotmine diye fake bir trade mining siteleri vardı.Millete satıp kapattılar.Htb diye coinlerini milletin tepesine sattılar.Giriş yapmaya bile çalışma içerde paran yoksa.Paran varsada ilk girdiğin an başka yere çek ve o borsayı unut.
akgandalf
Member
**

Activity: 812
Merit: 14

FRX: Ferocious Alpha

View Profile
March 16, 2019, 06:17:31 PM

Bana ara ara mail geliyor işte şuradan girmeye çalıştılar güvenliğini kontrol et vs ama üye olduğumu hatırlamıyorum. Bu borsada dikkatli olmak lazım.

hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
March 16, 2019, 06:32:31 PM

Uzak durulması gereken bir borsa. Hiçbir faydası yok. Ne kadar scam çer çöp varsa orada denilebilir. Cryptopianin değişik versiyonu
vycl87
Hero Member

Activity: 1204
Merit: 630

View Profile
March 16, 2019, 07:33:52 PM

Bir arkadaşım GRIN almak için BTC atmıştı borsaya KYC falan yaptı sonra baktı borsa sıkıntılı vazgeçti BTC'yi geri çekmeye çalıştı 9 gün sonra gönderdiler kavga dövüş. Bence de yatırım yapmadan önce düşünün.
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
March 16, 2019, 07:38:30 PM

Bir arkadaşım GRIN almak için BTC atmıştı borsaya KYC falan yaptı sonra baktı borsa sıkıntılı vazgeçti BTC'yi geri çekmeye çalıştı 9 gün sonra gönderdiler kavga dövüş. Bence de yatırım yapmadan önce düşünün.

Hocam bende geçen gün achain alacaktım baktım bir sürü borsa var. Bildik ilan kucoini kullandım. Bilmediğiniz borsadan token almak için hesap açtırıp mağdur olmakta var.
trhomeagent
Member
**

Activity: 504
Merit: 11

View Profile
March 16, 2019, 08:22:23 PM

Bob's token dan bu yana orada işlem yapmamıştım. Biraz kwatt vardı onu cüzdana çekmek istedim, hesaba girerken sorun çıkmadı ama sms kodu bir türlü gelmediği için hesaba aktaramadım. Ticket açtım bakalım ne yanıt verecekler  Smiley
Lydian
Hero Member

Activity: 1638
Merit: 686

View Profile
March 16, 2019, 08:52:23 PM

ben gecenlerde üye oldum CHX almak icin, ETH gönderdim, CHX aldim, o günden bu yana borsada bekletiyorum, biraz önce cüzdanima cektim, sorunsuz aninda geldi. ayrica cüzdanima CHX'leri cekmek icin sadece(!!!) 8 CHX fee aldi. hitbtc 43 CHX istiyor cüzdana cekim icin... yani hotbit gayet uygun ve benim icin su ana kadar sorunsuz calisan bir borsa...

ama burada yazilanlara bakarak biraz daha temkinli olacagim ve bu yüzden simdi CHX'lerimi cüzdanim cektim zaten:)
yurtsever0
Jr. Member
*

Activity: 196
Merit: 1

View Profile WWW
March 16, 2019, 10:47:47 PM

yaklaşık 7 aydır kullanıyorum ve bir problem yaşamadım ama bir miktar HTB almıştık elimizde kaldı. Giriş için artık sms Türkiye'ye gelmiyor diye biliyorum. 'fa için authenticator kurarsanız problem çözülür büyük ihtimalle.

HARA │ Empowering billions through data one byte at a time
Vispilio
Legendary
*

Activity: 2072
Merit: 1616

View Profile WWW
March 17, 2019, 01:59:02 AM

Hakkındaki negatif yorumlar ağır basan borsalardan, bir örnek: Peculium gibi iddialı projeleri trade etmek için

bile bu borsaya girmektense beklemeyi tercih ediyor token sahiplerinin büyük çoğunluğu...

sagul
Jr. Member
*

Activity: 420
Merit: 1

View Profile WWW
March 17, 2019, 05:18:59 AM

Hotbit tam dolandırıcı bir borsadır. Hotmine borsası adı altında madencilik yaptığını iddia ederek insanların parasını ellerinden aldılar.

BankDex.io  / Decentralized Exchange
storm06
Jr. Member
*

Activity: 308
Merit: 2

View Profile WWW
March 17, 2019, 08:37:45 AM

Daha önce bir sorun yaşamadım; ama kötü yorumlar çoköuş. Hotmine'ı hiç kullanmadım; yine de tedbir amaçlı başka borsaya çekmek gerekiyor sanırım.

coinbergh
Member
**

Activity: 532
Merit: 29

View Profile
March 17, 2019, 09:30:26 AM

HTB mevzusu vardı bir aralar. Olayı biliyordum ama bu borsaya ait olduğunu bilmiyordum. Demek ki bunlarmış.

Uzak durmakta fayda var. Müşteri hizmetleri ile uğraşmaktansa başka borsa ile çalışmayı tercih ederim. Yorumlara bakılırsa memnun olan pek yok gibi. Aklımızda olsun da yolumuz düşerse etrafından dolanıp içeri girmeyelim.
phoneiX
Jr. Member
*

Activity: 392
Merit: 4

View Profile WWW
March 17, 2019, 09:37:50 AM

HotBit Borsasında birkaç ay önce SMS sorunu yaşamıştım.4-5 Kere denemiştim ancak sürekli Telefona SMS gelmedi.Daha Sonra HotBiti kullanmayı bırakmıştım.

trhomeagent
Member
**

Activity: 504
Merit: 11

View Profile
March 17, 2019, 01:38:00 PM

yaklaşık 7 aydır kullanıyorum ve bir problem yaşamadım ama bir miktar HTB almıştık elimizde kaldı. Giriş için artık sms Türkiye'ye gelmiyor diye biliyorum. 'fa için authenticator kurarsanız problem çözülür büyük ihtimalle.

Ticket attıktan sonra hemen yanıt geldi ve "birkaç gün sonra tekrar SMS doğrulamayı deneyin" dendi. SMS doğrulamayı iptal etmek istediğimde de yine SMS istiyor.  Smiley

Eğer lokasyon bazlı bir kısıtlama varsa ve sorun giderilemiyor ise kullanıcılarına bir mail gönder durumdan haberdar et. Ya da bu doğrulamayı o lokasyondaki kişiler için kapat. Bu tür mağduriyetlere ne gerek var.
Dogan86
Full Member

Activity: 742
Merit: 140

View Profile
March 17, 2019, 02:29:18 PM

Ben küçük miktarlar için çok kez kullandım bir sorun yaşamadım. Ama borsanın token'ı başarısız bir şekilde shillenip mining vs olaylarını eline yüzüne bulaştırınca çoğu insan zarar etti akıllarda soru işareti bırakan bir borsa oldu. Zorda kalmadıkça kullanmamaya gayret ediyorum.

Bitcoin / Ethereum / Monero
sconklin321 (OP)
Sr. Member

Activity: 543
Merit: 250

Orjinal üyelik ToRiKaN banlanalı asır ol

View Profile
March 17, 2019, 04:57:26 PM

bende yeed alıp satıyorum fazla bişey yok ama şimdi girdi sorun yok. hiçte sorun yaşamadım bir ara hbt vardı elimde az miktarda stake olarak usdt gönderdi. çok sorun yaşan olmuş anlaşılan ama şuanda 1-2 aydan beri takılıyorum bir sorun yaşmadım

- Orjinal Üyelik Eski Banlanmış ToRiKaN -

https://youtube.com/c/KriptoParatoner

www twitter.com/torikan
ArmaDildo
Full Member

Activity: 672
Merit: 100

View Profile
March 17, 2019, 06:47:30 PM

Sahte hacim oluşturan bir borsa bence hiç bulaşmayın. 2 ay bir coini çekememiştim. Sonra satıp eth ile çektim. Hemde ilgisizler gidin daha kaliteli borsalarda işlem yapın.

samgizsu
Jr. Member
*

Activity: 350
Merit: 2

View Profile WWW
March 17, 2019, 06:50:21 PM

güvensizlikle adını duyuran ender borsalardan birisi. uzak durulması kesinlikle ve şiddetle tavsiye edilir burası için.

▬▬▬▬▬▬▬▬  Guider.travel  ▬▬▬▬▬▬▬▬
vycl87
Hero Member

Activity: 1204
Merit: 630

View Profile
March 17, 2019, 06:51:47 PM

Ucuz yırtmışsın. Gerçi herkes mağdur olacak, edilecek diye bir şey yok. Bir çok insan borsalardan şikayetçi ama kullananların hepsi aynı sorunu yaşamıyor. Binance'dan memnun olmayan da var, Bitfinex den olmayan da.
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  

Jump to: