Bitcoin Forum
May 06, 2024, 01:44:00 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Spotcoin Fiyat, Bilgi ve Spekülasyon Tartışma Alanı  (Read 287 times)
This is a self-moderated topic. If you do not want to be moderated by the person who started this topic, create a new topic.
BitcoinTurk (OP)
Hero Member

Activity: 1624
Merit: 624

View Profile
March 16, 2019, 03:31:47 PM

Merhaba arkadaşlar,

Bu başlık altında Spotcoin hakkında fiyat, bilgi ve spekülasyon hakkında konuşuyoruz. Türk yatırımcılar tarafından ilgi gören bir proje olduğunu hatırlıyorum fakat sonu hüsran olacak bir proje gibi geliyor bana.

Herkese bol kazançlar.
Remember that Bitcoin is still beta software. Don't put all of your money into BTC!
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
WhiteArmy
Jr. Member
*

Activity: 238
Merit: 1

View Profile WWW
March 16, 2019, 05:04:02 PM

SpotCoin  15 Milyon $ kadar güzel bir yatırım topladı.NEO tabanlı olması en çok beğendiğim özelliği.Bounty Ödüllerinin dağıtımıda sanırım daha yapılmadı.
ugurum15
Member
**

Activity: 532
Merit: 22

View Profile
March 16, 2019, 06:09:05 PM

bir ara bir çıktı bounty yapacak dendi sonra geçen yılın kasım ayına ertelendi dendi. neo tabanlı diye başarılı olması bekleniyordu ama ondan sonra ses seda çıkmadı. akıbetini bende merak ediyorum. ayı piyasası spotcoini de vurdu anlaşılan.
jorgesalcedo
Member
**

Activity: 728
Merit: 10

Trphy.io

View Profile
March 16, 2019, 06:12:44 PM

Ben ödül kampanyalarında vardım ancak sanırım bounty ödemeleri de yapılmadı. Asura ile aynı dönemde ortaya çıkmışlardı bir gazla ben takip etmiştim bu projeleri ama sanırım beklentilerin çok uzağında kaldılar

akgandalf
Member
**

Activity: 812
Merit: 14

FRX: Ferocious Alpha

View Profile
March 16, 2019, 06:14:40 PM

Bir ara bounty yapacaklardı. Sonra ertelendi. Devamı ne oldu belli değil. Ben ödül alanı da duymadim. 15 milyon dolar toplandığı da inandırıcı değil bence

hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
March 16, 2019, 06:27:37 PM

Neo tabanlı olup ta yüz güldüren ontology dışında token bilmiyorum. O da milletin cüzdanına 1000 er adet geldi. Millet iyi fiyata sattı. Spotcoin şimdilik ses yok.
enfarktus
Full Member

Activity: 980
Merit: 152

View Profile
March 16, 2019, 06:30:11 PM

Spotcoin'in bounty ödülleri önümüzdeki hafta dağıtılmaya başlanacak diye biliyorum. İcosunun public satışları ertelenmişti, bu nedenle ikinci bir tur bounty daha düzenlemişlerdi. Henüz hiçbir borsada listelenmedi. Büyük ihtimalle ilk borsası Neo tokenlerini listeleyen Switcheo borsası olacak.
GoldDragonDeltn
Jr. Member
*

Activity: 140
Merit: 1

View Profile WWW
March 16, 2019, 06:54:28 PM

Spotcoin'in Çok Başarılı olacak Neo tokenlerinden olduğunu düşünüyorum . Bir haftada 14.500.000 usd gibi bir para topladılar . Gayet iyi , hatta çok iyi bu piyasa şartlarında . Yakında bir güzellik yapabilirler ve iyi bir borsaya girebilirler diye umuyorum  Cheesy

Faireum.io   Pre-Sale: 25 March 2019  
────  Invest / Play ...Or why not both?
trhomeagent
Member
**

Activity: 504
Merit: 11

View Profile
March 16, 2019, 07:28:27 PM

Spotcoin'in bounty ödülleri önümüzdeki hafta dağıtılmaya başlanacak diye biliyorum. İcosunun public satışları ertelenmişti, bu nedenle ikinci bir tur bounty daha düzenlemişlerdi. Henüz hiçbir borsada listelenmedi. Büyük ihtimalle ilk borsası Neo tokenlerini listeleyen Switcheo borsası olacak.

Ben hangi tura katıldım onu bile hatırlamıyorum. Gerçekten güvendiğim bir proje idi. Zaten o nedenle bounty kampanyasına katılmıştım. Ama bu zaman oldu, hâlâ dağıtım yapılmadı. Değişim pek yaramamış galiba.
Bakalım hafta başından itibaren cüzdanı tekrar kontrol etmeye başlarım. İnşallah beklediğimize değmiştir.
yenilmez86
Member
**

Activity: 1256
Merit: 43

View Profile
March 17, 2019, 10:01:44 PM

NEO assetleri için çok kötü zamanlar hala bitmis değil gibi. NEO tabanlı tokenlerin ICO'ları bir gazla basladı ama sonra balon gibi söndü. Bunda NEO'nun acayip derecede değer kaybetmesi en önemli etken bence. Geçen yıllardaki NEO ICO'ların hype yakalaması simdi yavastan XLM tabanlı ICO'lara kaymaya basladı sanırım..
tmlksck
Jr. Member
*

Activity: 476
Merit: 2

View Profile WWW
March 18, 2019, 06:23:48 AM

Neo popülerliğini stellara bırakmaya başladı halbuki ne gaza getirmişti bizi zamanında. Ne oldu da bu duruma düştü bilmiyorum ama umarım toparlar. Neonun toparlanması demek spotcoin ve diğerlerinin de toparlaması demek.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
trhomeagent
Member
**

View Profile
March 18, 2019, 06:51:07 PM

Bonus Bounty kazançları bugün cüzdana gelmiş diğeri geçmemiş tabi ki.
https://neotracker.io üzerinden baktığınızda hiçbirşey yok ancak https://neoscan.io/ üzerinden kontrol ederseniz cüzdana yansıdığını görebilirsiniz.
ForceDeltN
Jr. Member
*

Activity: 210

View Profile WWW
March 18, 2019, 09:33:14 PM

NEO Tabanlı projeler her zaman sağlam oluyor.Ama piyasa düştüğünden beri NEO toparlanamadığı için NEO tabanlı projelerdende Boğa Sezonuna kadar birşey beklememek lazım.

HARA │ Empowering billions through data one byte at a time
Bthd
Legendary
*

Activity: 2240
Merit: 2584

Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks

View Profile WWW
March 18, 2019, 09:47:04 PM

NEO Tabanlı projeler her zaman sağlam oluyor.Ama piyasa düştüğünden beri NEO toparlanamadığı için NEO tabanlı projelerdende Boğa Sezonuna kadar birşey beklememek lazım.

Icosuna katılmadım ama hadi airdrobundan faydalanayım demiştim. O zaman aldığım qlc + rpx'ler hala cüzdanda qlc yarı fiyatta rpx 5 te 1. Gönderdikleri bir halt etmiyor zaten.

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
hmsr
Full Member

Activity: 798
Merit: 106

👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc

View Profile
March 19, 2019, 06:36:23 AM

Neo 5 dolara düşünce bile 1 dolar altına inmeyen ico değil ki bu . Keşke tüm parayla icosuna girseydik 2018 dehşetini yaşamamış olurduk.

ForceDeltN
Jr. Member
*

Activity: 210

View Profile WWW
March 19, 2019, 01:16:17 PM

SpotCoin NEO tabanlı ve yaklaşık 15 Milyon $ toplamış bir proje.Bu piyasa şartlarında bu kadar iyi para toplaması Boğa Sezonunda sağlam işler yapacağını gösteriyor  Smiley

HARA │ Empowering billions through data one byte at a time
BitcoinTurk (OP)
Hero Member

Activity: 1624
Merit: 624

View Profile
March 19, 2019, 03:31:38 PM

Henüz bir borsada işlem görmemesi sebebi ile bounty ödüllerinin geç dağıtılacağını veya kilitli olarak dağıtılacağını düşünüyorum. Bir ara Telegram grubunda yazılan bir mesajda kendi borsalarını hizmete koymadan önce başka borsalarda kendi tokenlerinin işlem göreceğini ve kendi tokenlerinin ilk olarak kendi borsalarında listelenmeyeceğini belirtmişlerdi. Switcheo konusunda ise biraz tereddütlüyüm, her ne kadar rakip proje olsa da burada işlem görme ihtimali var. Eğer ki burada işlem göreceği duyurulur ise o zaman beklentiler bir kademe daha üstte olabilir.

Spotcoin'in Çok Başarılı olacak Neo tokenlerinden olduğunu düşünüyorum . Bir haftada 14.500.000 usd gibi bir para topladılar . Gayet iyi , hatta çok iyi bu piyasa şartlarında . Yakında bir güzellik yapabilirler ve iyi bir borsaya girebilirler diye umuyorum  Cheesy

ICO sürecinin başladığı dönemde çok hızlı bir şekilde toplanmıştı para. Üstelik o zamanlar ICO projeleri kolay kolay yatırım bile almıyordu. Her ne kadar şimdi ICO yatırımcısı mutlu olmasa da bir sonraki boğa döneminde yatırımcısını mutlu etme potansiyeline sahip bir proje.

Neo 5 dolara düşünce bile 1 dolar altına inmeyen ico değil ki bu . Keşke tüm parayla icosuna girseydik 2018 dehşetini yaşamamış olurduk.

Dostum sanırım projeleri karıştırdın, başarılı olan proje eski adıyla NEX şimdiki adı ile NEON Excehange projesiydi. Spotcoin henüz hiçbir borsada işlem görmüyor ve proje aktif değil.

SpotCoin NEO tabanlı ve yaklaşık 15 Milyon $ toplamış bir proje.Bu piyasa şartlarında bu kadar iyi para toplaması Boğa Sezonunda sağlam işler yapacağını gösteriyor  Smiley

Bende öyle düşünüyorum fakat günümüze kadar hiçbir etkileşim göstermediler. Umarım boğa döneminde piyasaya aktif ve iddialı bir giriş yapabilirler.
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
March 19, 2019, 04:17:37 PM

https://neotracker.io üzerinden baktığınızda hiçbirşey yok ancak https://neoscan.io/ üzerinden kontrol ederseniz cüzdana yansıdığını görebilirsiniz.

O nasıl oluyor hocam. Neotracker da görünmeyen birşey cüzdana gelmiş oluyor mu? Yanlış anlama bilmediğim için soruyorum. Dediğiniz gibi bir kontrol edeyim. Bende bir seylerine kadar ama unuttum.
gorkem19888
Full Member

Activity: 672
Merit: 110

View Profile
March 19, 2019, 06:11:04 PM

7 000 tl lık aldım suan ederı 500 tl zar zor yapıyor.paramı pıc ettı saattan satılmaz attsan atılmaz.tek umıdım guzel bır boga yoksa gıttı paracaıklar anasını satayım
trhomeagent
Member
**

View Profile
March 22, 2019, 12:01:06 AM

O nasıl oluyor hocam. Neotracker da görünmeyen birşey cüzdana gelmiş oluyor mu? Yanlış anlama bilmediğim için soruyorum. Dediğiniz gibi bir kontrol edeyim. Bende bir seylerine kadar ama unuttum.

Birinde görünen diğerinde neden görünmez henüz bende anlamış değilim. Hatta masaüstü cüzdanı da kontrol ettim onda da görünüyor. Var bir sorun ama hayırlısı artık.
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: