Bitcoin Forum
May 21, 2024, 01:43:28 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Spotcoin Fiyat, Bilgi ve Spekülasyon Tartışma Alanı  (Read 289 times)
This is a self-moderated topic. If you do not want to be moderated by the person who started this topic, create a new topic.
hisarardi
Member
**

Activity: 532
Merit: 12

View Profile
March 22, 2019, 05:25:06 AM

7 000 tl lık aldım suan ederı 500 tl zar zor yapıyor.paramı pıc ettı saattan satılmaz attsan atılmaz.tek umıdım guzel bır boga yoksa gıttı paracaıklar anasını satayım

Hocam 7000 TL lik ico dan mi aldiniz? Daha herhangi bir borsada göremedim ben. Umarım zararınızi çıkartırsınız.

Face                       Insta                                              MEETING THE CHALLENGES OF SCALING,
     book       Twit         gram         ⟹ Ethereum Basic ⟸               FEE OPTIMIZATION   
               ter                                                                             AND EFFICIENCY
freim
Member
**

Activity: 462
Merit: 42

View Profile
March 22, 2019, 04:59:58 PM

bu spotcoin hakkında bilgi verecek olan varmı acaba, bayadır oldu bountysine katılmıştık stakeler falan kazandık fakat sonradan bir sessizlik oldu şimdiden öyle devam ediyor..
BitcoinTurk (OP)
Hero Member

Activity: 1624
Merit: 624

View Profile
March 22, 2019, 07:26:03 PM

7 000 tl lık aldım suan ederı 500 tl zar zor yapıyor.paramı pıc ettı saattan satılmaz attsan atılmaz.tek umıdım guzel bır boga yoksa gıttı paracaıklar anasını satayım

Maalesef bu projenin ICO yatırımcısı her daim üzülen tarafta kaldı. ICO yatırımı yapmayan birisi olarak fiyatın düşük olmasını değerlendiren kişiler arasında bende yer alıyorum. Yaklaşık 800 TL gibi bir para ile hemen hemen 22.000 Spotcoin aldım. ICO fiyatına ulaştığını düşünmek gerekirse 800 TL karşılığında 11.000$ kazanmış olacağım. Smiley

Hocam 7000 TL lik ico dan mi aldiniz? Daha herhangi bir borsada göremedim ben. Umarım zararınızi çıkartırsınız.

Aphelion Dex üzerinde işlemlere açık şu an. Kimlik doğrulama adımını tamamlayarak alım yapabilirsiniz.

bu spotcoin hakkında bilgi verecek olan varmı acaba, bayadır oldu bountysine katılmıştık stakeler falan kazandık fakat sonradan bir sessizlik oldu şimdiden öyle devam ediyor..

Bounty ödüllerinin dağıtımı tamamlandı diye biliyorum. Konu içerisinde ve Telegram sohbetinde bunu belirten üyeler olmuştu. Hesabınızı kontrol ediniz.
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
March 22, 2019, 07:30:33 PM

Bende birseyine katılmıştım ama ne gelen var ne giden. Neyine başvurduğumu bile unuttum. Çünkü spotcoin meseleyi çok sündürmüştü.
trhomeagent
Member
**

Activity: 504
Merit: 11

View Profile
March 22, 2019, 07:41:22 PM

Bounty ödüllerinin dağıtımı tamamlandı diye biliyorum. Konu içerisinde ve Telegram sohbetinde bunu belirten üyeler olmuştu. Hesabınızı kontrol ediniz.

Saol hocam, biraz önce kontrol ettim bounty ödüllerini de göndermişler. Bundan sonra, ya bir borsa ya da kendi platformlarının açılış haberini bekliyor olacağız. Herkese kazançları hayırlı olsun.
DecompUS
Jr. Member
*

Activity: 98
Merit: 1

CAT.EX Exchange

View Profile
March 23, 2019, 10:44:06 AM

SpotCoin NEO tabanlı bir proje.Genelde NEO projeleri kötü çıkmıyor çünkü NEO tabanlı projeler için belirli bir masraf gerekiyor.Ama Ayı Sezonunda olduğumuzdan dolayı İCOlara yatırım yapmamak lazım.

● ●   CATEX.io   ● ●
|    |  Transaction Mining Exchange  |    |
(((((((  TRADE NOW  )))))))
kartepe
Full Member

Activity: 490
Merit: 104

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
March 23, 2019, 05:11:08 PM

Belki ileride degerlenebilir. Bounty dağıtımında ya da airdroptan herkese token gelmedi galiba. Bende birşeylerine katıldım ama gelen yok.

Bthd
Legendary
*

Activity: 2254
Merit: 2584

Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks

View Profile WWW
March 25, 2019, 10:31:47 PM
Last edit: March 25, 2019, 11:01:15 PM by Bthd

Aphelion Dex üzerinde işlemlere açık şu an. Kimlik doğrulama adımını tamamlayarak alım yapabilirsiniz.

Hocam açık olmasına açıkta alım emri 0.00048 satım emri 0.00076 hacim 148 dolar. Çok küçük miktarlarla belki denenebilir, 0.00032'ye kadar doğru düzgün alım desteği yok.

Ve bunun dışında kısa vadede projeden bıkkınlık gelmiş bir sürü insan var. Güncel kurunda 10 dolara 24.000 adet alınıyor ki 0.00032 den teklif verilse büyük ihtimalle gerçekleşecektir 35100 tanesi 10 dolar. Tanesini 0.5 dolardan sattıklarını düşünürsek komik rakamlar..

Ekibin scam çıkması gerekir bu kadar düşüş için. %1'in bile altına inmiş.

Edit: Halihazırda web siteleri onarımda görünüyor.

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
kartepe
Full Member

Activity: 490
Merit: 104

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
March 26, 2019, 05:24:35 AM

Diğer basliktaydi galiba bir mail adresi veren bir arkadaş vardı. Bende oraya Wallet adresimi attım. Çünkü bana da hiçbir şey gelmedi. Bakalım ne gibi dönüş olacak .

hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
March 26, 2019, 08:25:16 AM

Mail atan arkadaşlar , ekip olumlu cevap verirse burada paylasirsak iyi olur. Başvurup ta token gelmeyenlere faydamiz olur.
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: